Χρόνια Πολλά σε όλους!

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Fandago! Υγεία, ευτυχία και καλή επιτυχία σε ότι απόφαση πάρεις για την πορεία σου. Αλλά για να μην πολυλογώ σου εύχομαι περισσότερο να πραγματοποιηθούν τα όνειρα κι οι επιθυμίες που εσύ έχεις!:beer: Τα ποτά για σένα (δυστυχώς δεν υπάρχει smilie με τσικουδιά:upside:)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κρητικάτσι, με υγεία, ευτυχία και ό,τι άλλο επιθυμείς. Να είσαι πάντα καλά και μη μασάς, όλα στη ζωή βρίσκουν το δρόμο τους στο τέλος!:)

Ιδού και η καθιερωμένη τουρτίτσα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Fandagouliiiiiiiiiiii μου Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα κάθε επιθυμία σου ευχή μου!
Ευχαριστώ πολύ Βαλάντω μου, πρόσεξε γιατί έχω πολλές επιθυμίες και θα βαρεθείς να εύχεσαι :P
Να έχεις ό,τι επιθυμείς (εάν ήδη δεν το έχεις) και ελπίζω κάποια στιγμή η μισοκοιμισμένη χελώνα σου να ξυπνήσει για τα καλά :P !!!
Είναι θέμα οπτικής αγαπητέ Κώστα! Η χελώνα μου είναι μισοξύπνια και όχι μισοκοιμισμένη, οπότε είμαστε σε καλό δρόμο :D
Να είσαι καλός σε ό,τι κάνεις και καλό πτυχίο (ναι ναι ως νηπιαγωγός :D)
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε fielda (όχι στον εκπαιδευτικό τομέα, στον άλλο ;)), θα το πάρω σίγουρα κάποτε και αυτό το πτυχίο, αλλά μάλλον θα αυξήσω τον μέσο όρο αποφοίτησης της σχολής κατά πολύ :P
:beer: Τα ποτά για σένα (δυστυχώς δεν υπάρχει smilie με τσικουδιά:upside:)!
Δεν πειράζει, γιατί αν σε τέτοια ποτήρια πίναμε τσικουδιά (ρακή) θα είχαμε πρόβλημα σίγουρα :P Σε ευχαριστώ πολύ!
Να είσαι πάντα καλά και μη μασάς, όλα στη ζωή βρίσκουν το δρόμο τους στο τέλος!:)
Σε ευχαριστώ αγαπητή πολεμίστρια (γιαμ γιαμ η τούρτα), δεν μασάω (πολύ), άλλωστε εδώ και δύο μέρες τα πράγματα όντως έχουν ξεκινήσει να παίρνουν το δρόμο τους, ελπίζω να συνεχίσουν! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αγαπητέ Θοδωρή,

Σου εύχομαι χρόνια πολλά,να είσαι ευτυχισμένος και να έχει ότι ποθείς!
Επίσης καλή σταδιοδρομία.

Επίσης πλέον να αρχήσεις να κοιμάσαι νωρίτερα.:P
Το πόδι σου όπου πατάει να μην σείεται η γη και τα χελωνάκια στην υπογραφή σου να πληθήνουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά χελωνάκι. :)


Δεν έχω σκεφτεί κάτι πρωτότυπο :P, οπότε απλά θα ευχηθώ να υγειαίνεις. :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Fantagouli μουυυυυυυυυυυυυυ
Δεν ξέρω τι να σου πω, δεν έχω έμπνευση :P
Να είσαι πάντα ευτυχισμένος και υγιής είναι τα σημαντικά... τα υπόλοιπα, έπονται :D




να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν! (κι εγώ μέσα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^ποντικάκι^^

Νεοφερμένος

Η θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
:clapup: χρόνια πολλά σε όλους γιατί το αξίζουνε! :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χελωνίιιιιιτσα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και "επισήμως" σήμερα!!! :D

τούρτες και τα συναφή βαριέμαι να ψάξω βολέψου με τις τούρτες που σου δώσαν ως τώρα :P

XIΛΙΟΧΡΟΝΟΣ, με το καλό να πας ψηλά και να πετύχεις στη δουλειά σου, να είσαι ευτυχισμένος, να βρεις ένα/κρατήσεις το καλό κορίτσι [:P] και keep it that way... we like u :P:);)

A... και να μην αργήσεις πολύ να γίνεις νηπιαγωγός γιατί έρχεται το ν+2 και θα σε πετάξουν έξω από τη σχολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Xιόνια πολλά! Πολύχρωμος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
φανταγκούλη μου χρόνια σου πολλά!!!!! θα γίνεις νηπιαγωγός any time soon??? σου'χω πελάτη :hehe: :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Fandagooooo!!!!
:jumpy: :jumpy: :jumpy:



Haaaaaaaaappyyyyyy Birthday!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
fandagoooo Χρόνια σου Πολλά!!!!:D

Να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά της Κρήτης, να έχεις πάντα υγεία και γύρω σου ανθρώπους που σε αγαπάνε. Η ζωή σου να σε εκπλήσσει ευχάριστα, όπως τις τελευταίες μέρες!

Ο 26ος χρόνος της ζωής σου να είναι ο πιο ευτυχισμένος till now με επιτυχίες επαγγελματικές/ερωτικές :P


Κάνε μια ευχή και σβήσε το κερί...



Σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
EΛΑ ΒΡΕ ΘΟΔΩΡΗ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
:clapup::clapup:
:birthday::birthday::drunk::beer::cake:

Να ζησεις φιλε μου.
Σου ευχομαι καθε ευτυχια και μακαρι να σου πανε ολα σουπερ στην ζωη σου.
Να εισαι παντα καλα και ευτυχισμενος.
Και το σημεντικοτερο υγεια ε!!!!!!!
Μην μασας ποτε και να χαμογελας παντα!;):D:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΧρΟΟΟ οοο νια πολλα, σ'εσεΕεε να
χρο ΟΟ οο ο νια πολλα κι ευτυχισμενα
μικρο βατραχι.
Υγεια, ευτυχια, και καμια συστατικη για να βρισκεται σου ευχομαι :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Θοδωρη, χρονια πολλα σου ευχομαι και καθε σου ονειρο, ευχη μου...:)
Ευτυχισμενα γενεθλια να εχεις και να ζεις την καθε στιγμη με παθος, ετσι οπως σου αξιζει να τις γευεσαι....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Επίσης πλέον να αρχίσεις να κοιμάσαι νωρίτερα.:P
Αυτό ξαναπές το:worry:
Ευχαριστώ πολύ Μπιλι δε κιντ! :D
Δεν έχω σκεφτεί κάτι πρωτότυπο :P, οπότε απλά θα ευχηθώ να υγειαίνεις. :) :)
Σε ευχαριστώ Γιώργο και εγώ θα σου ευχηθώ να συνεχίσεις μέχρι τέλους να παίρνεις 10άρια! ;)
Δεν ξέρω τι να σου πω, δεν έχω έμπνευση :P
Φούρνος γκρεμίστηκε! :eek:
Η ΚουΕ δεν έχει έμπνευση! Απαιτώ δεύτερο post όταν θα έχεις! :P
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ έτσι κι αλλιώς ;)
:clapup: χρόνια πολλά σε όλους γιατί το αξίζουνε! :P:whistle:
Φυσικά, αλλά το αξίζουν όλοι! Άλλοι για να φτιάξουν όσα χάλασαν και οι υπόλοιποι για να πετύχουν περισσότερα :)
A... και να μην αργήσεις πολύ να γίνεις νηπιαγωγός γιατί έρχεται το ν+2 και θα σε πετάξουν έξω από τη σχολή :P
Δεν είναι 2ν; Με άγχωσες τώρα...:worry:.... ΝΟΤ! :P
Να σαι καλά Αθηνά μου και εσύ με το καλό να πετύχεις όσα θέλεις.
Xιόνια πολλά! Πολύχρωμος :)
Και εσύ να σαι καλά φιλόσοφε :D
φανταγκούλη μου χρόνια σου πολλά!!!!! θα γίνεις νηπιαγωγός any time soon??? σου'χω πελάτη :hehe: :kissing:
Μακάρι να πετύχω την κορούκλα σου, αλλά πιο πιθανό είναι να τελειώσει αυτή οποιαδήποτε σχολή πρώτα :P
Haaaaaaaaappyyyyyy Birthday!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ συντοπίτισσα! Κερνάω ένα ντάκο για σένα! :)
Η ζωή σου να σε εκπλήσσει ευχάριστα, όπως τις τελευταίες μέρες!
Αυτό ξαναπές το! Σε ευχαριστώ πολύ! :D
Σου ευχομαι καθε ευτυχια και μακαρι να σου πανε ολα σουπερ στην ζωη σου.
Μάρκετ; :P
το έχω βάλει στο πρόγραμμα Μάριε, ευχαριστώ πολύ!:D
και καμια συστατικη για να βρισκεται σου ευχομαι
Μου φαίνεται πως η ευχή σου βγήκε ήδη αληθινή, αλλά δεν το έχω επιβεβαιώσει ακόμα :P
Ευχαριστώ! Πάντα να πετυχαίνεις έτσι τις ευχές ;)
Θοδωρη, χρονια πολλα σου ευχομαι και καθε σου ονειρο, ευχη μου...
Από τα καλά όνειρα εννοείς :P
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μιας και είπα να μπω να ευχηθώ κι εγώ με την σειρά μου χρόνια πολλά, αλλά κυρίως καλά, ευτυχισμένα και δημιουργικά στον Φαν. Ό,τι ποθείς να το πάθεις και σύντομα και μακάρι κάθε χρονιά σου να είναι καλύτερη από την προηγούμενη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Δαιμόνιε και τρομερέ ντετέκτιβ, σου έυχομαι πολλά πολλά ευτυχισμένα χρόνια με ανθρώπους που σε αγαπάνε.....Να είσαι καλά πάντα.....!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Είσαι αυθεντικός, λες αυτό που σκέφτεσαι χωρίς να φοβάσαι -και αυτό είναι ένα προσόν που σπανίζει στις μέρες μας...
Καλυψούδι, δεν πέτυχε η πολλαπλή παράθεση και δεν σε ευχαρίστησα :redface:
Ευχαριστώ πάρα πολύ, ομολογώ ότι γέλασα αρκετά με το post σου :P
Ό,τι ποθείς να το πάθεις και σύντομα και μακάρι κάθε χρονιά σου να είναι καλύτερη από την προηγούμενη :)
Ευχαριστώ Κωσταντίνα και εγώ το εύχομαι αυτό!
Δαιμόνιε και τρομερέ ντετέκτιβ, σου έυχομαι πολλά πολλά ευτυχισμένα χρόνια με ανθρώπους που σε αγαπάνε.....Να είσαι καλά πάντα.....!!!! :)
Και εσύ τρομερέ πολίτη wannabe ντετέκτιβ, να είσαι πάντα καλά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρονιααααα πολλάαααα fandago!!! Χιλιόχρονος και ευτυχισμένος!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top