Χρόνια Πολλά σε όλους!

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι εχει γενεθλια ενα απο τα καλυτερα παιδια του φορουμ?(ευκερια εψαχνα να το πω:redface: )

SUPER MARIO ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
:birthday: Χρόνια πολλά Λιλίτσα μου :birthday:
:kissing: Κάθε σου όνειρο είναι ευχή για εμένα :kissing:

:cake: :hug: :cake: :hug: :cake: :hug: :cake: :hug::cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Xρόνια πολλά, καλά, δημιουργικά, ευτυχισμένα, γεμάτα αγάπη κι υγεία Μάριο! Κάθε σου επιθυμία μία ευχή μου!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Μαριο! Οτι επιθυμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Γλυκύτατε Μάριε σου εύχομαι Χρόνια Πολλά, υγεία, αγάπη και καλό πτυχίο.:P
Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου underwater!!!!!:bigarmhug
Και το πτυχιο ευχομαι να ερθει καποτε γιατι με το "tour de σχολων" που εκανα... :P

η μεγαλυτερη απ'τις συμπαθειες μου εχει γενεθλια;;;;; :clapup:


ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΕ!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΣΑ ΠΟΘΕΙΣ!!!
:cake: :cake:

:birthday:

ΕΧΕΙ ΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!:D
Σε ευχαριστω πολυ evoyli μου γλυκο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:hug: :hug:

Ζήτωωωωωωωωωωω :clapup:
Ωραια!Αυτο σημαινει οτι δεχεσαι ετσ?
ΧΑ!Θα τους σκισω ολους τωρα!;)

τι εχει γενεθλια ενα απο τα καλυτερα παιδια του φορουμ?(ευκερια εψαχνα να το πω:redface: )

SUPER MARIO ΧΡΟΟΟΟΟΟΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ

Τι καλη που εισαι κακερλακι μου.....:kissing:
Να γιατι σου εχω αδυναμια!:hug:
Σ'ευχαριστω παρα πολυ μεσα απο την καρδια μου....:redface:

:birthday: Χρόνια πολλά Λιλίτσα μου :birthday:
:kissing: Κάθε σου όνειρο είναι ευχή για εμένα :kissing:

:cake: :hug:

Σε ευχαριστω πολυ λιλιτσα μου ομορφη!!!!!!:bigarmhug
Κι εσυ να μου εισαι καλα και το καλο που σου θελω ειναι να σε δω απο Ιταλια και συντομα!;)
Και το καλοκαιρι θα σε κλεψω ρε!Θα σε φερω Ναυπλιον!:kissing:
Σε εκανα λιλιτσα?Μακια?
ΟΧΙ?!?!?!?!?Απαραδεκτος!!!!!
:kissing: :hug: :kissing: :hug:

Xρόνια πολλά, καλά, δημιουργικά, ευτυχισμένα, γεμάτα αγάπη κι υγεία Μάριο! Κάθε σου επιθυμία μία ευχή μου!

:clapup:

Να σαι καλα καλη μου κ.Ηunter, (Aka kajira)
Να εσιαι καλα κι εσυ και το amore σου και σου ευχομαι καθε ευτυχια και καθε επιτυχια, και φυσικα ΣΑΣ ευχομαι να παραμεινετε παντα αγαπημενοι κι ευτυχισμενοι οπως τωρα.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ Κρονε!:)
Κι εσυ με το καλο τον πρωτο σου πλατινενιο με το συγκροτημα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε:)
Να τα εκατοστήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε Μάριε, να τα χιλιάσεις :D
Και ό,τι επιθυμείς να το έχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΜΑΡΙΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ελα μου δω να σε κάνω μάκια είπα!!!μη κουνιέσαι παιδί μου, δε θα πονέσεις!!!!μοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυατς!!!!
δώκε το χεράκι σου τώρα για χειραψία! έλα για αγκαλίτσα!!
όχι???? τι όχι?!?!?!??! ΟΧΙΕΣ!!! τσακίσου εδώ μικρο λατίνο λαβερ:P:P:P







και φέρε και το κεράκι που έβγαλες από τη τούρτα για να το κρύψεις:bleh:


:bigarmhug
χρόνια σου πολλά, μικρέ μαριούλη και τέλιωνε επιτέλους με την Ιταλία, έχουμε και εμείς εδώ ανάγκες:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Xρόνια πολλά Μαριε!:birthday:
Οτι επιθυμεις!Πάνω απ' όλα υγεια! Και στα 100. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μitsos the great
Χρόνια πολλά Μάριε
Να τα εκατοστήσεις.
1000 ευχαριστω Μητσαρα αθανατε!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:


Χρόνια πολλά ρε Μάριε, να τα χιλιάσεις :D
Και ό,τι επιθυμείς να το έχεις!
Να 'σαι καλα βασιλη μου!;)
Κι εσενα οτι καλυτερο ευχομαι!:D
ΜΑΡΙΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!:clapup:
ΧΑΧΑ!Να τη η μικρη μου σιφουνας!!!!!!!!:clapup:
Σε ευχαριστω πολυ Giovanna μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Ελα μου δω να σε κάνω μάκια είπα!!!μη κουνιέσαι παιδί μου, δε θα πονέσεις!!!!μοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυατς!!!!
δώκε το χεράκι σου τώρα για χειραψία! έλα για αγκαλίτσα!!
όχι???? τι όχι?!?!?!??! ΟΧΙΕΣ!!! τσακίσου εδώ μικρο λατίνο λαβερ:P:P:P




και φέρε και το κεράκι που έβγαλες από τη τούρτα για να το κρύψεις:bleh:


:bigarmhug
χρόνια σου πολλά, μικρέ μαριούλη και τέλιωνε επιτέλους με την Ιταλία, έχουμε και εμείς εδώ ανάγκες:hehe:

Αφου το ξερεις οτι με το που μου λες "τσακισου" τοτε μονο ερχομαι με την μια...:P
Σε ευχαριστω πολυ Doing μου!!!!!:hug: :hug: :kissing:
Απο Ιταλια θα τελειωσω κι εγω καποτε...ελπιζω!:hmm: :P

Κι εγω δεν εκρυψα ποτε τα 6 κερακια που εντελως τυχαια χαθηκαν...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Tanti Auguriii!
Alles Gute!!! Happy Birthdayyy!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα μαριονι, καθε ευτυχια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Αγαπητέ Circadian Χρονια Πολλά για χτες! :redface:



:clapping: :clapping::cake: :clapping: :clapping:


Έ! Δεν περίμενα να το προσέξει κανείς! Να 'σαι καλά! :D

Χρόνια πολλά στον Μάριο και τα λοιπά καρκινάκια του στεκιού Dolores, Ναταλία, μπάμπης ο ΟΚ και Μεταλού. Στον ακατανόμαστο Demelene που μου ρίχνει 2 μέρες υπόσχομαι ισάριθμο αριθμό φαπών όταν τον ξαναδώ από κοντά ( αρκεί να σκύψει λίγο ).

Και χρόνια πολλά στον PzMartin ( άσχετο... αυτός δεν είναι καν στο forum... μάλλον πρέπει να τον πάρω τηλέφωνο ε? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και παλι σας ευχαριστω ολους παιδια.
Γιδακι να σαι καλα βρε συ.;)
Σου πω, το δευτερο ειναι Γερμανικα?

@corpse...χαχα!Πολυ κορυφη το "Mαριονι"!:D
Κι εσυ οτι ποθας να το εχεις!

Σας ευχαριστω circadian και Μητσαρα!!!!Οτι καλυτερο σας ευχομαι!:D

Και φυσικα ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον φιλτατο Bill!!!;) :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,010 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μακαρονά! Όσα κάθε φορά τα χρόνια σου, τόσες να γίνονται και οι ώρες (αντί για 24) της κάθε ημέρας σου μέχρι να τα εκατοστήσεις, για να μπορείς να χαίρεσαι παραπάνω τις ομορφιές της ζωής μα πάνω απ' όλα κάθε στιγμή απ' όλες αυτές να είσαι υγιής!:)

Χρόνια πολλά και στον δεμελένε και τον Circadian για τις προάλλες και στα υπόλοιπα παιδιά που τα χουν σήμερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Circadian χρονια πολλα και σε σενα , δεν το ειχα προσεξει!
στο μαριο και τον δεμελενε, τα ειπα και απο αλλου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Hunter και kajira:clapup:
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έχουμε επέτειο σήμερα?!! :inlove:

Να ζήσεται!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top