Χρόνια Πολλά σε όλους!

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από εμένα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά δενσελένε! Ότι επιθυμείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χρονια πολλα Δεμελενε και σου ευχομαι οτι καλυτερο και πανω απ΄ολα υγεια:birthday: :cake: .
Πολυχρονος κι ευτυχισμενος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Demelene... χρονια σου πολλα, υγεια και μια καλη κοπελα...:)

(καλη ευχη μη μου πεις...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χρονια πολλα δενμελενε οτι επιθυμεις... ποτε να μη απογοητευεσε...
κ παντα να προσπαθεις για το καλυτερο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
χρονια πολλα δενσελενε! και του χρονου να σε λενε!:D:P Οτι επιθυμεις φιλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Demelene! Υγεία, χαρά, αγάπη και ότι επιθυμείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δενσελένε, πάνω απ' όλα χρόνια καλά!!! :D (κι ας είναι και λίγα :P)


Πολύχρονος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Να τα 1000σεις Delemele. ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπητέ Circadian Χρονια Πολλά για χτες! :redface:


:clapping: :clapping::cake: :clapping: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πρόλαβα!?! :teasing:

νι νι πρόλαβα :yahoo:


ΜΑΡΙΕ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!
ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ!!!


:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι από μένα!!!!!!!!!!!!! :alljumpy:




Χρόνια πολλά Μάριε! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
χαχαχα τι καλά! Χρόνια πολλά Μαριοοοοο :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
νι νι πηγε να μας την σκασει ο σουπερ ντουπερ μοδερατορας αλλα τον τσακωσαμε!!!!


Χρονια πολλα και καλα φιλε Μαριε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
χρονια πολλααααααααααααααα
να τα εκατοστησεις και οτι ποθεις μαριο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά έυχομαι η ζωή να σου τα φέρει πάντα καλά και όμορφα:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γλυκύτατε Μάριε σου εύχομαι Χρόνια Πολλά, υγεία, αγάπη και καλό πτυχίο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
η μεγαλυτερη απ'τις συμπαθειες μου εχει γενεθλια;;;;; :clapup: :clapup: :clapup:


ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΑΡΙΕ!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΣΑ ΠΟΘΕΙΣ!!!
:cake: :cake: :cake: :cake: :cake:

:birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
πρόλαβα!?! :teasing:

νι νι πρόλαβα :yahoo:


ΜΑΡΙΕ!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!
ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ!!!


:panwkatw:

ΚΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΒΡΕ!!!!!!!!!!:kissing:
Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες Κουε μου!!!
Κι από μένα!!!!!!!!!!!!! :alljumpy:




Χρόνια πολλά Μάριε! :jumpy:

Τι κι απο εσενα?:hmm:
Θες να μου δωσεις κατι κι εσυ?:P
Παιρνω και αντικειμενα και μετρητα να ξερεις!!!!
χαχα!
Σε ευχαριστω πολυ Γιωργο μου!Να'σαι καλα!:D

χαχαχα τι καλά! Χρόνια πολλά Μαριοοοοο :) :)
Σε ευχαριστω ninjaki μου.:bigarmhug
(απο εσενα θελω μαθηματα καρατε ε!Αλλα σιγα μην το ακουσουν!:D )

Hunter
νι νι πηγε να μας την σκασει ο σουπερ ντουπερ μοδερατορας αλλα τον τσακωσαμε!!!!


Χρονια πολλα και καλα φιλε Μαριε
Να 'σαι καλα ρε Τεο.Πραγματικα σ'ευχαριστω για τις ευχες.
(Θα τα πιουμε οταν κατεβω Ελλαδ οκ?!!:clapup: )

χρονια πολλααααααααααααααα
να τα εκατοστησεις και οτι ποθεις μαριο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:


Σε ευχαριστω Βικακι μου!!!!!:hug:
Κι εσυ οτι επιθυμεις και να εισαι παντα καλα!!!:clapup:



mania Χρόνια πολλά έυχομαι η ζωή να σου τα φέρει πάντα καλά και όμορφα :clapup: :clapup:
Τα ιδια και για εσενα Μαρινα μου!!!!!;) :bigarmhug
Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ζήτωωωωωωωωωωω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top