Χρόνια Πολλά σε όλους!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Paty! Άσε το τίτσου (;) :hmm: και γύρνα πίσω! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τίτσου είναι ένα παιχνίδι που παίζεται κατά κόρον στην Ναυαρίνου. :D
Τελευταία έχει έρθει και στην Αθήνα!


Πάτυ χρόνια πολλά, πάντα με υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εχμμ... Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν το τελευταίο τρίμηνο!!!

το αυτό κι από εμένα σε όλους

δεν ήξερα ότι ο ρεμπ. είχε γενέθλια, αυτό θα πει σημάδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ΣΟΦΙΑΝΑ!!! Χρόνια Πολλά από το άστρο της αυγής και του δειλινού !!!!!
Το άστρο του Λυκόφωτος σε ευχαριστεί.

Vampi να χαιρεσαι κι εσυ το ενα εκ των δυο ονοματων σου (αν εχω καταλαβει καλα :P).
Καλά έχεις καταλάβει. :P Ευχαριστώ.
Α! Χρόνια πολλά Vampi, Sozi και BAM BAM! Σας εύχομαι να έχετε ό,τι επιθυμείτε και πάντα επιτυχίες!
(ε, εντάξει δεν πέρασε ακόμη η μέρα-μόλις 7 λεπτά)
Ευχαριστώ. :D
Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν χθες και όσους γιορτάζουν σήμερα. :D:D:p
Ευχαριστώ.:D


Χρονια πολλα στη θεα Σοζι, τη θεοτρελη Bam Bam (σου βρηκα παρε στα Γιαννενα, μια γνωστη μου περναει β εξαμηνο νοσηλευτικη) και τη συναισθηματικη Vampi!! Ο,τι ποθειτε κοριτσαρες μου...
Και πάλι ευχαριστώ.:xixi:


Σοφιάνα, σου εύχομαι Χρόνια Πολλά, τώρα το πρόσεξα ότι γιόρταζες.
Σου εύχομαι να πετύχεις ό,τι επιθυμείς.:P

Χρόνια πολλά και σε σένα, ΒΑΜ ΒΑΜ.
Καλό ξεκίνημα.

Ευχαριστώ Αλεξάνδρα μου. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τίτσου είναι ένα παιχνίδι που παίζεται κατά κόρον στην Ναυαρίνου. :D
Τελευταία έχει έρθει και στην Αθήνα!

Και πως ...παίζεται αυτό το Τίτσου; :hmm: ...αν και κάαατι ψυχανεμίζομαι... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Να σου πω δεν θέλω να μάθω γιατί ξέρω πως αν το ξεκινήσεις κολλάς για τα καλά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
χρόνια πολλα στην (ξ)αδερφούλα μου που σήμερα έχει γενέθλια!!!να την χαιρόμαστε!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Χρονια πολλα!!!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
την βαμπι την λενε σοφια?:!:

χρονια πολλα για χθες βαμπι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χρόνια πολλα στην (ξ)αδερφούλα μου που σήμερα έχει γενέθλια!!!να την χαιρόμαστε!!!!:D
Να την χαιρεσαι Γιωργο..:xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
Να την χαιρεσαι Γιωργο..:xixi::xixi:

ναι,κι εγω συμφωνω.πες της χρονια πολλα απο τον φουφουτο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
την βαμπι την λενε σοφια?:!:

χρονια πολλα για χθες βαμπι:D

Το ένα μου όνομα είναι Σοφία.

Ευχαριστώ πολύ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Να την χαιρεσαι Γιωργο..:xixi::xixi:

ευχαριστώΩΩΩΩΩ~~~~!!!!!!
-----------------------------------------
ναι,κι εγω συμφωνω.πες της χρονια πολλα απο τον φουφουτο:D

ΕυχαΡισΤω!!!!!!:)...αν με ρωτήσει ποιος είναι ο φούφουτος τι ν τσ πω!!????!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Death_Angel

Δραστήριο μέλος

Ο Φουφουτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 685 μηνύματα.
ΕυχαΡισΤω!!!!!!:)...αν με ρωτήσει ποιος είναι ο φούφουτος τι ν τσ πω!!????!:P

καλα,καλα πες της απο τον Σταυρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά και καλά!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
χρόνια πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top