Τι θα έκανες αν....

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τον τραβούσα βίντεο ώστε να έχω αποδεικτικά στοιχεία και μετά θα τα χρησιμοποιούσα ώστε να έχω leverage και να τον εχω του χεριού μου για αλλά πράγματα.


Τι θα έκανες αν σε σταματαγε μεταναστης και σου ζήταγε να τον πας κάπου με το αμάξι.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το έκανα.

Ιδια ερωτηση.
Τι θα έκανες αν σε σταματαγε μεταναστης και σου ζήταγε να τον πας κάπου με το αμάξι.
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Μόνη δεν θα έπαιρνα κανέναν άντρα..


Τι θα έκανες αν έβρισκες κρυφή κάμερα σπίτι σου ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνη δεν θα έπαιρνα κανέναν άντρα..


Τι θα έκανες αν έβρισκες κρυφή κάμερα σπίτι σου ;

Τι σεξισμος και πατριαρχικες αντιλήψεις είναι αυτές Αυρα;

Θα προσπαθούσα να μάθω που εκπέμπει.

Τι θα έκανες αν έμενες άστεγος /η
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Τι θα έκανες αν μετακόμιζε στο από πάνω διαμέρισμα ο/η πρώην σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα ημουν ανετη σαν να μην ετρεχε τιποτα,αναλογα τι πρωην θα ηταν μπορει να του εκανα και βασανιστηρια :laugh:

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν μετακόμιζε στο από πάνω διαμέρισμα ο/η πρώην σου;
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αναλογώς το "κλείσιμο" της σχέσης μας... Εάν δεν είχε αίσιο τέλος θα ένιωθα κάπως άβολα, ιδίως εάν δεν της είχα φερθεί καλά, αλλά μέχρι εκεί. Το λέει και η λέξη άλλωστε, για να είναι πρώην ανήκει στο παρελθόν.
Τι θα έκανες αν κάποιος προσπαθούσε να σε παρενοχλήσει;
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ετρωγε ξυλο. :clapping:

Τι θα εκανες αν δεχοσουν επιθεση να σε κλεψουν στη μεση στο δρομο και δεν υπηρχε κανεις?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Φωνές και ουρλιαχτά μέχρι να με ακούσει όλος ο νομός...


Τι θα έκανες αν σε καλούσε το αμόρε σπίτι του για φαγητό και δεν τρωγόταν τίποτα αλλά έδειχνε πολύ ενθουσιασμένος; (είδα πρόσφατα το επεισόδιο με το English Trifle της Rachel και το θυμήθηκα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Φωνές και ουρλιαχτά μέχρι να με ακούσει όλος ο νομός...


Τι θα έκανες αν σε καλούσε το αμόρε σπίτι του για φαγητό και δεν τρωγόταν τίποτα αλλά έδειχνε πολύ ενθουσιασμένος; (είδα πρόσφατα το επεισόδιο με το English Trifle της Rachel και το θυμήθηκα)
Θα ετρωγα οσο μπορουσα να φαω και επειτα επειδη ήταν ενθουσιασμενος θα το πηγαινα αλλου μονο και μόνο για να ξεχασει το χάλια φαγητο:clapping:

Ιδια ερώτηση παιδια.
Τι θα εκανες αν σε καλουσε το αμορε σπιτι, το φαγητο ηταν χαλια εκεινος ομως ηταν ενθουσιασμενος?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα έτρωγα ή αν δεν έβλεπε θα πετούσα και λίγο.


Τι θα έκανες αν σε καλούσε το πρόσωπο σπίτι του και σιχαινόσουν να κάτσεις από τη βρώμα;
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Σε περίπτωση που ήταν σοβαρό Θα έτρωγε red flag και θα χώριζα γιατί είμαι σχολαστικός με την καθαριότητα και δεν αντέχω την ακαταστασία και την σκόνη στο σπίτι.

Τι θα έκανες αν συγκατοικούσες με το πρόσωπο και δεν μαγείρευε ποτέ αλλά ήθελε κάθε μέρα delivery
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα μαγείρευα.

Τι θα έκανες αν ήσουν στο κρεβάτι με το πρόσωπο και έφερνε ιώδιο και ήθελε να σε πασαλείψει παντού πριν την επαφή ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
2021-01-03_172158.jpg

Δεν κάνω σχέση με τον Κατακουζηνό.:hehe:



Σου έχουν αφιερώσει κάποιο τραγούδι; Κι αν ναι, ποιο;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί ναι, μπορεί και όχι. Δεν είμαι πολύ σίγουρος :lol:

Ίδια ερώτηση
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ναι αλλά είναι αρκετά τώρα για να τα βάλω όλα. Θα πω το αγαπημένο μου: μια βδομάδα μετά τον άδοξο χωρισμό μου στο 1ο έτος που έχω αναφέρει 1287404 φορές, ο εν λόγω πρώην ανέβασε στο φβ το "σ' αφήνω τώρα στον επόμενο τον άτυχο τον γκόμενο που θα ρθει στη ζωή σου". Ωραίες εποχές.




Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι είσαι στείρος/α;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δε θα με χαλαγε καθολου,εφοσον ειχα τη σχεση που θα με συμπληρωνε και θα περνουσαμε ωραια,υπαρχουν και αλλοι τροποι να αποκτησει κανεις παιδια.Αρα θα βρισκαμε αλλους τροπους


Τι θα εκανες αν μαθαινες οτι ειχες μονο ενα μηνα ζωης?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα άρχιζα να μπλέκω σε καυγάδες και να την πέφτω δεξιά και αριστερά σε γκόμενές.


Τι θα έκανες αν ένας δικός σου άνθρωπος χρειαζότανε νεφρό και ήσουν ο μονος συμβατός δότης.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Προφανώς και θα το έδινα



Τι θα έκανες αν ξαφνικά άρχιζαν να στην πέφτουν όλοι/ες απ το φόρουμ σε pm?
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Θα ζητούσα τη συμβουλή της @Agaphbou και θα έκοβα χαρτάκι με αριθμό προτεραιότητας όπως οι τράπεζες.

Τι θα έκανες αν σου έπαιρναν τη σειρά στο ΑΤΜ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top