Τι θα έκανες αν....

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Θα ζητούσα τη συμβουλή της @Agaphbou και θα έκοβα χαρτάκι με αριθμό προτεραιότητας όπως οι τράπεζες.

Τι θα έκανες αν σου έπαιρναν τη σειρά στο ΑΤΜ;

Θα τους άφηνα. Πρώτον, δεν είναι αρκετά σημαντικό για να δώσω δεκάρα και δεύτερον με βολεύει γιατί είμαι ιδιότροπος με το θέμα ασφάλειας στις συναλλαγές και θέλω να έχουν φύγει όλοι πριν πάω σε ένα ΑΤΜ.

Τι θα έκανες αν οδηγούσες, στην Εθνική Οδό, μακριά από παρκίδα ή οποιαδήποτε στάση και σ επιανε κόψιμο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα πηγαινα πισω απο το αμαξι και θα τα εκανα,ή θα κοιταζα αν εχει κανενα δεντρο τριγυρω :clapping:

Τι θα εκανες αν εβλεπες εναν ανθρωπο βαρια τραυματισμενο μπροστα σου?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα εκανα υπομονη μεχρι να βρω κατι εξω σε καποιο φουρνο

Ιδια ερωτηση
Τι θα έκανες αν δεν είχες να φας;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα εξαντλούσα τις νόμιμες οδούς. Σε περίπτωση που δεν έβρισκα κάποια βοήθεια (καίτοι εξαιρετικά δύσκολο), θα έκλεβα.

Τι θα έκανες αν ετοίμαζες ένα πολύ σημαντικό τραπέζι και το κυρίως ήταν σκέτη αποτυχία;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα παραγγελναμε απεξω με ευθυμη διάθεση βεβαίως βεβαίως 😂😊👏👏

Τι θα εκανες αν επρεπε να ζησεις απομονωμένος/η καπου?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε αν η απομόνωση ήταν για λίγα χρόνια θα επέλεγα να την αξιοποιήσω κάνοντας κάτι που θα αποφέρει πολλαπλάσια αξία όταν αυτή τελείωνε, όπως κάποια σημαντική δουλειά.

Αν ήταν για πάντα τότε θα έκανα αλλά πράγματα που δεν είναι εύκολο να εξηγήσω εδώ.

Τι θα έκανες αν στο γάμο σου ο κουμπάρος είχε χάσει τις βέρες.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα καναμε το γαμο με αλλα δαχτυλιδια😂😂👏👏

Τι θα εκανες αν χανοσουν σε μια αλλη ηπειρο?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα έψαχνα για πρόσβαση στο ίντερνετ με κάποιο τρόπο, αλλιώς για τηλέφωνο ή θα πήγαινα σε κάποια πρεσβεία.



Τι θα έκανες αν σταματούσε να σου κάνει κούκου; (ή του παρτενέρ σου, για γυναίκες)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν ηταν ο ανθρωπος μου που ειχαμε ζησει πολλα μαζι,ε δεν θα εφευγα,θα βρισκαμε αλλες μορφες απολαυσης του ερωτα.Το κουκου αφορα μονο ενα κομματι.

Ιδια ερωτηση παιδια γιατι ειναι πικαντικη :D
Τι θα έκανες αν σταματούσε να σου κάνει κούκου; (ή του παρτενέρ σου, για γυναίκες)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νοφαπ.


Ίδια ερώτηση γιατι η Αυρα λέει πως ερωτήσεις μου είναι μαλακιες.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Νοφαπ.


Ίδια ερώτηση γιατι η Αυρα λέει πως ερωτήσεις μου είναι μαλακιες.
Σε τρολαρει,μια χαρα ειναι οι ερωτησεις σου αγαπητο μου παιδι.
Και καλυτερα θα ηταν να ρωτησεις την ιδια για ποιο λογο και τι εννοει.

Ερωτηση.
Τι θα εκανες αν επεφτες ξαφνικα στη μεση ενος πολεμου?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ω γκρειτ... δεν εχω ιδεα ,απο τη μια θα ηθελα να παω σε ενα ερημοσπιτο καπου σε μια απομονωμενη επαρχια να γλιτωσω απο το ανθρωπινο ειδος που παλι μου εδωσε ενα λογο παραπανω για την ηδη προυπαρχουσα απεχθεια μου, Ω Σ Τ Ο Σ Ο, επειδη δεν μου φταινε ολοι σ' αυτον τον κοσμο και μαζι με εμενα το θυμα, θα υπαρχουν αλλα ποσα αθωα θυματα, αν ειχα αρκετα αρχ...κοτσια θα ηθελα να πιστευω οτι θα βοηθουσα καπως μερικους αθωους κακομοιρους να επιβιωσουν

Τι θα εκανες αν μια μερα εβλεπες παντου τα ποστ που εκανες πριν 10 χρονια στο fb κολλημενα σε ολη την πολη σε αφισες?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα αλλαζα πολη :D ή θα τον κυνηγουσα μεσω του νομου.

Τι θα εκανες αν εβλεπες τον πρωην σου ξαφνικα μπροστα σου?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Σε τρολαρει,μια χαρα ειναι οι ερωτησεις σου αγαπητο μου παιδι.
Και καλυτερα θα ηταν να ρωτησεις την ιδια για ποιο λογο και τι εννοει.

Ερωτηση.
Τι θα εκανες αν επεφτες ξαφνικα στη μεση ενος πολεμου?
Για το διάλεξε μέλος το είχα πει γιατί δεν είχαν τόση ίντριγκα οι ερωτήσεις του στυλ με ποιον θα πας για τσίπουρα. Αλλά δεν ήξερα ότι το θυμόταν ακόμα :redface:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για το διάλεξε μέλος το είχα πει γιατί δεν είχαν τόση ίντριγκα οι ερωτήσεις του στυλ με ποιον θα πας για τσίπουρα. Αλλά δεν ήξερα ότι το θυμόταν ακόμα :redface:
its ok my dear
Lilly Singh Lol GIF by A Little Late With Lilly Singh
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα αλλαζα πολη :D ή θα τον κυνηγουσα μεσω του νομου.

Τι θα εκανες αν εβλεπες τον πρωην σου ξαφνικα μπροστα σου?

Αυτό που κάνω κάθε φορά που τον πετυχαίνω:

"Επ, τι κάνεις Γιώργο όλα καλά; Καλά καλά"



Τι θα έκανες αν ξαφνικά κι ενώ είσαι σε σταθερή, μακροχρόνια σχέση, εμφάνιζες ΣΜΝ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα του ζητουσα εξηγησεις:D
bad girls club wtf GIF

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια

Τι θα έκανες αν ξαφνικά κι ενώ είσαι σε σταθερή, μακροχρόνια σχέση, εμφάνιζες ΣΜΝ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό που κάνω κάθε φορά που τον πετυχαίνω:

"Επ, τι κάνεις Γιώργο όλα καλά; Καλά καλά"



Τι θα έκανες αν ξαφνικά κι ενώ είσαι σε σταθερή, μακροχρόνια σχέση, εμφάνιζες ΣΜΝ;
Κοκκαλο ο Γιωργος ε?
bad girls club wtf GIF
:clapping:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Θα του ζητουσα εξηγησεις:D
bad girls club wtf GIF

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια

Τι θα έκανες αν ξαφνικά κι ενώ είσαι σε σταθερή, μακροχρόνια σχέση, εμφάνιζες ΣΜΝ;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κοκκαλο ο Γιωργος ε?
bad girls club wtf GIF
:clapping:
Βρε όχι, χαιρετιομαστε κανονικά, έχουμε υπάρξει και στο ίδιο τραπέζι το περασμένο καλοκαίρι, είμαστε πολύ πολιτισμένοι :laugh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top