Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Τι να κάνουμε...
Αφού είμαστε γλυκούληδες, εμείς φταίμε; :P

200.gif
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eίστε, είστε...επιβεβαιώνω !!! :hehe:

Εμάς, σε όλες τις "έρευνες", παγόβουνα μάς ανεβάζουν, παγόβουνα μάς κατεβάζουν. Δεν μπορεί, θα λάμψει η αλήθεια, κάποια στιγμή...:upside:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Eίστε, είστε...επιβεβαιώνω !!! :hehe:

Εμάς, σε όλες τις "έρευνες", παγόβουνα μάς ανεβάζουν, παγόβουνα μάς κατεβάζουν. Δεν μπορεί, θα λάμψει η αλήθεια, κάποια στιγμή...:upside:
Ε, αφού λίγο-πολύ το ξέρουμε όλοι πως εκείνοι που κάνουν τις "έρευνες", δεν είναι και οι αντικειμενικότεροι.:hehe:
Τα πορίσματά τους βασίζονται κατά μεγάλο μέρος στα προσωπικά τους βιώματα (π.χ. αν την έχει πατήσει κανα-δυό φορές από εκπροσώπους κάποιου συγκεκριμένου ζωδίου...:P)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, αφού λίγο-πολύ το ξέρουμε όλοι πως εκείνοι που κάνουν τις "έρευνες", δεν είναι και οι αντικειμενικότεροι.:hehe:
Τα πορίσματά τους βασίζονται κατά μεγάλο μέρος στα προσωπικά τους βιώματα (π.χ. αν την έχει πατήσει κανα-δυό φορές από εκπροσώπους κάποιου συγκεκριμένου ζωδίου...:P)
Ναι, ισχύει. Μα ισχύει και τ΄ άλλο...Είναι να μη σου βγει τ΄ όνομα που λένε. Υπάρχουν κάποια χαρακτηριστικά, ας πούμε, που σ΄ ακολουθούν μια ζωή. Π.χ. Σκορπιός : εκδικητικός, Καρκίκος : τρυφερός, Λέοντας : εγωιστής κ.λπ., κ.λπ...

Τους Υδροχόους τούς λένε ψυχρούς και παγόβουνα. Σαν δεν ντρέπονται... :upside:
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σουφλέ σοκολάτας, είμαστε τα λιονταράκια ε;
Λογικό... είμαστε πειρασμός σαν τη σοκολάτα... :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έτσι...έτσι, πες της τα !!! Έτοιμη ήμουν κι εγώ... :upside:

Δεν φτάνει που είναι ψώνια...κάτι τέτοια - άρθρα - τούς πάνε πετώντας στους αιθέρες !!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Έτσι...έτσι, πες της τα !!! Έτοιμη ήμουν κι εγώ... :upside:

Δεν φτάνει που είναι ψώνια...κάτι τέτοια - άρθρα - τούς πάνε πετώντας στους αιθέρες !!!
Φαντασμένοι είναι, νομίζουν πως είναι οι καλύτεροι και πως όλοι πρέπει να τους προτιμούν, κι όταν δεν βγαινει αυτό αληθινό κάθονται σε μια γωνίτσα με διπλωμενα τα γονατάκια στο κρεβάτι κι αγκαλιά το λούτρινο και κλαίνε με λυγμούς σαν την πρωταγωνίστρια απο το Τουάηλαητ όταν της έφυγε ο γόης.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φαντασμένοι είναι, νομίζουν πως είναι οι καλύτεροι και πως όλοι πρέπει να τους προτιμούν, κι όταν δεν βγαινει αυτό αληθινό κάθονται σε μια γωνίτσα με διπλωμενα τα γονατάκια στο κρεβάτι κι αγκαλιά το λούτρινο και κλαίνε με λυγμούς σαν την πρωταγωνίστρια απο το Τουάηλαητ όταν της έφυγε ο γόης.
Ναι, είναι κι απ΄ αυτό...τα λιονταράκια (μας). Aυτοί φταίνε, λες, ή αυτοί που τους ονόμασαν...βασιλιάδες του ζωδιακού ;

Ναι, ότι κλαίνε, κλαίνε. Το έχω δει ιδίοις όμμασι. Αλλά πάντα μόνοι, έτσι ; Να μην τους βλέπει κανείς. Και ποτέ δεν το παραδέχονται, κιόλας. Το ότι έκλαψαν...

Δεν είναι...αέρας, παιδί μου !!! Δεν είναι σαν κι εμάς που είμαστε...αληθινοί στα πάντα μας. Στα όλα μας...:upside:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ναι, είναι κι απ΄ αυτό...τα λιονταράκια (μας). Aυτοί φταίνε, λες, ή αυτοί που τους ονόμασαν...βασιλιάδες του ζωδιακού ;

Ναι, ότι κλαίνε, κλαίνε. Το έχω δει ιδίοις όμμασι. Αλλά πάντα μόνοι, έτσι ; Να μην τους βλέπει κανείς. Και ποτέ δεν το παραδέχονται, κιόλας. Το ότι έκλαψαν...

Δεν είναι...αέρας, παιδί μου !!! Δεν είναι σαν κι εμάς που είμαστε...αληθινοί στα πάντα μας. Στα όλα μας...:upside:
Κοίτα, η φήμη λέει ότι όταν ο Λέων πάει στον ψυχίατρο, βγάζει μια σταγόνα ιδρώτα από το στρες (ο ψυχίατρος).

Όταν Ζυγός με Κριό πάει στον ψυχίατρο, ο ψυχίατρος βγαίνει τρέχοντας για να πάει σε ψυχίατρο.

Θα είναι μια άνιση μάχη με τη λιονταρίνα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
(εγώ και η Ζουμπουλία)

Σα δεν ντρέπεστε βρε λέω εγώ;! Υποκλιθείτε στον άρχοντα των πάντων για εξιλέωση :P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα, η φήμη λέει ότι όταν ο Λέων πάει στον ψυχίατρο, βγάζει μια σταγόνα ιδρώτα από το στρες (ο ψυχίατρος).

Όταν Ζυγός με Κριό πάει στον ψυχίατρο, ο ψυχίατρος βγαίνει τρέχοντας για να πάει σε ψυχίατρο.

Θα είναι μια άνιση μάχη με τη λιονταρίνα.
Και όταν ο...Υδροχόος πάει στον ψυχίατρο, γίνονται φίλοι και ο ψυχίατρος κάθεται στον καναπέ...και ο Υδροχόος αγορεύει και λέει τα δικά του...:upside:

Έτσι, για να προλάβω, τυχόν, αυτούς που θα μου την πουν...

Συγγνώμη...εσύ δεν τα πας καλά με τα λιοντάρια ; "Επεκτάθηκες" ; Νόμιζα ότι μόνο με τους Ιχθύες*, είχες κάποιο θέμα...


*βλ. Μυτ.....
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Και όταν ο...Υδροχόος πάει στον ψυχίατρο, γίνονται φίλοι και ο ψυχίατρος κάθεται στον καναπέ...και ο Υδροχόος αγορεύει και λέει τα δικά του...:upside:

Έτσι, για να προλάβω, τυχόν, αυτούς που θα μου την πουν...

Συγγνώμη...εσύ δεν τα πας καλά με τα λιοντάρια ; "Επεκτάθηκες" ; Νόμιζα ότι μόνο με τους Ιχθύες*, είχες κάποιο θέμα...


*βλ. Μυτ.....
Η από πάνω σου είναι πλησίον τοπικώς του Ιχθύ, Λέων, Ολυμπιακός και με το λάθος χρώμα μαλλί.

Πιο κόκκινο πανί μόνο σε παρέλαση στο Πεκίνο. Δεν είναι μονο το ζώδιο. Είναι όλο το πακέτο που ήρθε λάθος από το εργοστάσιο και θέλει αποτέφρωση. :devil:
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τι φταίω εγώ αν είμαι φτυστή/μοιάζω με τη λεγάμενη;!
Πωπωπω, θα είμαι με πανοπλία από εδώ και στο εξής :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Τι φταίω εγώ αν είμαι φτυστή/μοιάζω με τη λεγάμενη;!
Πωπωπω, θα είμαι με πανοπλία από εδώ και στο εξής :P
Δεν είσαι φτυστή η λεγάμενη. Η λεγάμενη ήταν Ιχθυς, κάργα Παναθηναικός και με το σωστό χρώμα μαλλί.

Εσυ είσαι απλά λάθος. Πήγαινε κάνε δέκα καθαρτικές γύρες γύρω από το Απόστολος Νικολαίδης και ξαναέλα.

Σε φοβάμαι φίλε, σε φοβάμαι. Εσυ αν ήσουν serial killer θα σκότωνες κόσμο με παγοκόφτη στα μουλωχτά μες τη νύχτα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Δεν είσαι φτυστή η λεγάμενη. Η λεγάμενη ήταν Ιχθυς, κάργα Παναθηναικός και με το σωστό χρώμα μαλλί.

Εσυ είσαι απλά λάθος. Πήγαινε κάνε δέκα καθαρτικές γύρες γύρω από το Απόστολος Νικολαίδης και ξαναέλα.

Σε φοβάμαι φίλε, σε φοβάμαι. Εσυ αν ήσουν serial killer θα σκότωνες κόσμο με παγοκόφτη στα μουλωχτά μες τη νύχτα.
Σκοτώνω μόνο αλλόθρησκους, φίλτατε. Εαν ανήκεις σε αυτό το γκρουπ, σαν γνήσια λιονταρίνα, βγάζω νύχια και κατασπαράζω λαγούς, μπουγάτσες και χανουμάκια) :diablo:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Σκοτώνω μόνο αλλόθρησκους, φίλτατε. Εαν ανήκεις σε αυτό το γκρουπ, σαν γνήσια λιονταρίνα, βγάζω νύχια και κατασπαράζω λαγούς, μπουγάτσες και χανουμάκια) :diablo:
Κάργα τριφύλλι.

Θα έβαλλες κατά του Αυτοκράτορα;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
89574FC1-9670-4B3F-A875-BC2CB5A3FF9C.jpeg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Φαντασμένοι είναι, νομίζουν πως είναι οι καλύτεροι και πως όλοι πρέπει να τους προτιμούν, κι όταν δεν βγαινει αυτό αληθινό κάθονται σε μια γωνίτσα με διπλωμενα τα γονατάκια στο κρεβάτι κι αγκαλιά το λούτρινο και κλαίνε με λυγμούς σαν την πρωταγωνίστρια απο το Τουάηλαητ όταν της έφυγε ο γόης.
Ναι, είναι κι απ΄ αυτό...τα λιονταράκια (μας). Aυτοί φταίνε, λες, ή αυτοί που τους ονόμασαν...βασιλιάδες του ζωδιακού ;

Ναι, ότι κλαίνε, κλαίνε. Το έχω δει ιδίοις όμμασι. Αλλά πάντα μόνοι, έτσι ; Να μην τους βλέπει κανείς. Και ποτέ δεν το παραδέχονται, κιόλας. Το ότι έκλαψαν...

Δεν είναι...αέρας, παιδί μου !!! Δεν είναι σαν κι εμάς που είμαστε...αληθινοί στα πάντα μας. Στα όλα μας...:upside:

Κακοήθειες

Anyway, έχω να προτείνω εναλλακτικό τίτλο στο θρεντ: "Κραζοντας τα λιοντάρια" :pfff:

Οπως λέγαμε και στο δημοτικό κράζεις... θαυμάζεις! :pfff:

( :P )
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top