Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Πρώτος μου έρωτας σκορπιός ήταν :laugh: Κόλλημα ανεπανάληπτο.
Εγώ στο ερωτικό, δυστυχώς, δεν μπόρεσα να το συνεχίσω, λόγω ανωτέρας βίας. Αλλά στο φιλικό μετράω δυνατές φιλίες με καρκινάκια. Είναι ταινία η φάση, δεν υπάρχει.

Καρκινάκι, ε; :flowers:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτος μου έρωτας σκορπιός ήταν :laugh: Κόλλημα ανεπανάληπτο.
Ωχ...ωχ...Και ζεις ; :P

Εντάξει, στο κομμάτι του έρωτα, γενικότερα, έχουν κάτι το μοναδικό οι Σκορπιοί που όμοιό του δεν υπάρχει. Οφείλω να το πω... :upside:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Εγώ στο ερωτικό, δυστυχώς, δεν μπόρεσα να το συνεχίσω, λόγω ανωτέρας βίας. Αλλά στο φιλικό μετράω δυνατές φιλίες με καρκινάκια. Είναι ταινία η φάση, δεν υπάρχει.

Καρκινάκι, ε; :flowers:
Ωχ ωχ ωχ… Ναι ναι, σκορπιό φίλο είχα, σπάσαμε αλλά πολύ δυνατός δεσμός παρ’όλα αυτά.

Ναι, γνήσιο καρκινάκι :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωχ...ωχ...Και ζεις ; :P

Εντάξει, στο κομμάτι του έρωτα, γενικότερα, έχουν κάτι το μοναδικό οι Σκορπιοί που όμοιό του δεν υπάρχει. Οφείλω να το πω... :upside:
Oh yes. Μου έριξε μια πόρτα τόσο γερή που το ξεπέρασα σε χρόνο dt. Ήμουν και παιδάκι τότε, τι ήξερα.

Όλα τα ζώδια έχουν κάτι καλό στο ερωτικό. Εκτός των δίδυμων :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Ωχ ωχ ωχ… Ναι ναι, σκορπιό φίλο είχα, σπάσαμε αλλά πολύ δυνατός δεσμός παρ’όλα αυτά.

Ναι, γνήσιο καρκινάκι :laugh:
Απαραίτητη διευκρίνιση: για άντρα Καρκίνο λέω, όχι Σκορπιό. Θα είχε πολύ ενδιαφέρον, βέβαια, Σκορπιός με Σκορπιό. Να δούμε ποιος θα επιβίωνε. :upside:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Απαραίτητη διευκρίνιση: για άντρα Καρκίνο λέω, όχι Σκορπιό. Θα είχε πολύ ενδιαφέρον, βέβαια, Σκορπιός με Σκορπιό. Να δούμε ποιος θα επιβίωνε. :upside:
Ναι ναι το κατάλαβα. Άνδρες καρκίνους δεν τους μπορώ, ειλικρινά μιλώντας, όλοι όσοι ήξερα ήταν μυστήριοι. Δεν τους συναντώ και συχνά όμως. Σπάνιο είδος.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Note to self: Μην διαβάζεις τα ζώδια εν μέσω μαθηματος γερμανικών.

Καλά πήγε κι αυτό.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Λέων
Είσαι ο βασιλιάς του ζωδιακού και θέλεις όλοι να ασχολούνται μαζί σου, όμως βαθιά μέσα σου νιώθεις συμπόνοια για τους άλλους και ειδικά για τους πιο αδύναμους. Δεν διστάζεις να δοθείς εκεί που θα σου δοθούν και να παρέχεις αγάπη και φροντίδα.
Πολύ καλό, εγκρίνω :thumbup:

----------
Ότι είμαι στην ίδια λίστα με το Σκορπιό, με ξεπερνάει...:upside:

Ο Λέων είναι ένα άτομο δυνατό, με το οποίο σίγουρα δεν πρέπει να τα βάλεις. Είναι αρκετά επιθετικός και ευαίξαπτος.
Βαλτοι είστε εδω μέσα :)

Αλλά πέρα από την πλάκα ισχύει, αλλα τολμώ να πω οτι με ελέγχω σε ικανοποιητικό βαθμό :P
Δεν χαρίζει κάστανο που λέμε… Αυτό που κυρίως τον παρακινεί είναι η περηφάνεια του και η μεγάλη του αυτοπεποίθηση. Το περίεργο με το ζώδιο αυτό είναι ότι κάποιες φορές μπορεί να γίνει και αρκετά γλυκούλικο, προκειμένου να πάρει αυτό που θέλει… Έχεις πάντως μια τάση να τη βγάζει καθαρή και να επιβιώνει σε δύσκολες καταστάσεις.
Ισχύει σε γενικές γραμμές, το εχω προσέξει και γω

--------------

Σκορπιοί και Λέοντες… ουυ! Η κεφαλή του ζωδιακού.
Σε συγχωρώ, αλλα μην επαναληφθεί αντίστοιχο λάθος παρακαλώ :queen:

--------------
Ποιο ασταθές ζώδιο από τους Ζυγούς, δε νομίζω να υπάρχει..
Εχουμε και ενα τρανό παράδειγμα ανάμεσα μας :lol:

-------------
Πρώτος μου έρωτας σκορπιός ήταν :laugh: Κόλλημα ανεπανάληπτο.
Αν εχω ερωτευτεί, εχω ερωτευτεί μόνο μια φορά και ηταν με καρκινικακι.

----------

Καλέ παινεψτε λίγο τα λιονταράκια να πούμε :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν εχω ερωτευτεί, εχω ερωτευτεί μόνο μια φορά και ηταν με καρκινικακι.
Προσυπογράφω για τα καρκινάκια !!! Έχω κι εγώ ερ@@@@@εί (δεν μπορώ να τις γράφω εύκολα, αυτές τις λέξεις)...:upside:

Είναι τρυφεροί και πολύ γλυκοί οι Καρκίνοι...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Προσυπογράφω για τα καρκινάκια !!! Έχω κι εγώ ερ@@@@@εί (δεν μπορώ να τις γράφω εύκολα, αυτές τις λέξεις)...:upside:

Είναι τρυφεροί και πολύ γλυκοί οι Καρκίνοι...
Εχουν βέβαια και τα κακά τους, όπως όλα τα ζώδια πλην ενος φυσικά :pfff:

( :P )
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχουν βέβαια και τα κακά τους, όπως όλα τα ζώδια πλην ενος φυσικά :pfff:

( :P )
Δεν θυμάμαι κακά...τί να σου πω. Δεν έχω κάτι άσχημο να θυμηθώ. Αλλά, λογικά, ναι. Σαν άνθρωποι, κι αυτοί, θα ΄χουν τα δικά τους. Όπως όλοι μας...

Ναι, σαφώς...δεν το συζητώ !!! Πλην ενός. Το έχουμε εμπεδώσει !!! Τόσες φορές που το ΄χουμε δει γραμμένο, το ΄χουμε μάθει παπαγαλία...:devil:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι κακά...τί να σου πω. Δεν έχω κάτι άσχημο να θυμηθώ. Αλλά, λογικά, ναι. Σαν άνθρωποι, κι αυτοί, θα ΄χουν τα δικά τους. Όπως όλοι μας...
"Κακά" "κακά" δεν είναι, βασικά έχει σημασία και τι ψάχνει ο καθένας. Αυτός που γνωρίζω εγώ είναι/ηταν σε γενικές γραμμές ευθυνοφοβος και διακρινόταν για την έλλειψη θάρρος του. Προσωπικά δε με ενοχλούσε, γιατί ερχόταν σε ισορροπία με μένα που ολοι ξερουμε τι είμαι :redface:
:hehe:
Ναι, σαφώς...δεν το συζητώ !!! Πλην ενός. Το έχουμε εμπεδώσει !!! Τόσες φορές που το ΄χουμε δει γραμμένο, το ΄χουμε μάθει παπαγαλία...:devil:
Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει λένε στο χωριό μου και γι'αυτό πράττω αναλόγως :pfff:
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Όλα τα ζώδια έχουν κάτι καλό στο ερωτικό. Εκτός των δίδυμων :laugh:
Μέχρι να στα σκάσει για τα καλά ένας Δίδυμος, αλλά έλα που σ' έχουν συγχρόνως και με τον ζουρλομανδύα. Ρώτα και μένα που τα τραβάω για 7 χρόνια (και τώρα μπαίνουμε στον 8ο). Σε κάνουν του γιατρού, πανάθεμά τους.

Ναι ναι το κατάλαβα. Άνδρες καρκίνους δεν τους μπορώ, ειλικρινά μιλώντας, όλοι όσοι ήξερα ήταν μυστήριοι. Δεν τους συναντώ και συχνά όμως. Σπάνιο είδος.
Η αλήθεια είναι πως είναι δυσεύρετοι. Να 'χω συναναστραφεί με 4; Απ' αυτούς μόνο με τον έναν είχαμε τρελή χημεία, επομένως, αναπόδραστα, πήγε και στο ερωτικό. Ήταν πολύ ωραίο κι έντονο, αλλά υπήρχαν άλλα στη μέση και μπήκε στ' ανεκπλήρωτα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Κορίτσια καρκίνους ξέρω ΑΠΕΙΡΑ, αγόρια όμως πολύ πολύ λίγα. Και η φάση είναι ότι από κορίτσια, η κολλητή μου έχει γενέθλια 1 Ιουλίου, εγώ 2, ένας παλιός μου φίλος 3 Ιουλίου και στο παλιό μου τμήμα είχαμε και μια κοπέλα που είχε γενέθλια 31 Ιουνίου. Ήταν αστείο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Κορίτσια καρκίνους ξέρω ΑΠΕΙΡΑ, αγόρια όμως πολύ πολύ λίγα. Και η φάση είναι ότι από κορίτσια, η κολλητή μου έχει γενέθλια 1 Ιουλίου, εγώ 2, ένας παλιός μου φίλος 3 Ιουλίου και στο παλιό μου τμήμα είχαμε και μια κοπέλα που είχε γενέθλια 31 Ιουνίου. Ήταν αστείο.
Εγω εναν ξέρω που έχει γεννηθεί 2 Ιουλίου, ωστόσο δε γνώριζα οτι είναι "σπάνιο είδος" :hehe:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Διδυμάκι μου είναι.
Με μερικά χρόνια διαφορά, αλλα ναι διδυμακι σου. Προς τα πάνω η διαφορά , μην παρετε τηλέφωνο το ηθών να πούμε :hehe:


Ε αφού είναι δυσεύρετοι πάω να στείλω ενα μηνυματακι και έρχομαι :P
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Γιατί; Πρώτη φορά το ακούω.
Δηλαδή σύμφωνα με ερευνες δε γεννιούνται αρκετοί άντρες μεταξύ 22 Ιουνίου και Ιουλίου;
Ε, τι να σου πω. Μπορεί να με αποφεύγουν, και γι' αυτό να μην ξέρω πολλούς άντρες Καρκίνους. :laugh:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
278128964.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top