Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Ελα τέρμα λάθος το σκιτσακι. Πώς γίνεται ο Κριός να την έχει στη θέση του που είναι τερμα ανιωθος? Και εγώ ας πούμε βαθιά συναισθηματική να βλέπω μια πίτσα?😂
Άκυρο το σκιτσακι λέμε ❌
Γίνεται.

Ως Ζυγός με Ωροσκόπο Κριο επιβεβαιώνω απόλυτα το σκιτσάκι.

Μυαλό και καρδιά, πλημμύρα ...στην καρδιά

ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝΙΩΘΟΣ. Δεν είναι. Το κατάλληλο κλειδί θέλει, δεν τον ανοίγουν όλα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γίνεται.

Ως Ζυγός με Ωροσκόπο Κριο επιβεβαιώνω απόλυτα το σκιτσάκι.

Μυαλό και καρδιά, πλημμύρα ...στην καρδιά

ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝΙΩΘΟΣ. Δεν είναι. Το κατάλληλο κλειδί θέλει, δεν τον ανοίγουν όλα.
Α έτσι το δέχομαι εντάξει.Σωστη η ερμηνεία σου.

Ερμήνευσε και το δικό μου τι δείχνει?
Να μου το πεις όπως τα μεταφράζεις σωστά.
Μήπως σωθεί και το δικό μου
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Α έτσι το δέχομαι εντάξει.Σωστη η ερμηνεία σου.

Ερμήνευσε και το δικό μου τι δείχνει?
Να μου το πεις όπως τα μεταφράζεις σωστά.
Μήπως σωθεί και το δικό μου
Τα μάτια σου σε γελάνε, μην παρασύρεσαι από αυτό που βλέπουν στην κυριολεξία.

Δεν έχεις μια πίτσα στην καρδιά.

Απλά η αγάπη σε θρέφει γιατί η ψυχή σου κατα βάθος* είναι καλή.

*Πολύ βάθος :bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α έτσι το δέχομαι εντάξει.Σωστη η ερμηνεία σου.

Ερμήνευσε και το δικό μου τι δείχνει?
Να μου το πεις όπως τα μεταφράζεις σωστά.
Μήπως σωθεί και το δικό μου
Αν και ο @Valder ..σού έδωσε την ερμηνεία του, εγώ θα προσθέσω ότι η πίτσα, οφείλεται και στο γεγονός, ότι οι Ταύροι αγαπούν πολύ το φαγητό. Το καλό φαγητό. Αυτή είναι μία άλλη ερμηνεία...

Εμείς, οι Υδροχόοι, έχουμε μπλε καρδιά, στο σκιτσάκι. Εν αντιθέσει, με εσάς τους υπόλοιπους που έχετε κόκκινη...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Τεσπα θα μείνει ανερμηνευτο.
Παραμένει μια 🍕
Μπορει να υποννοεί και οτι θα πεθανεις απο βουλωμενη αρτηρία λογω χοληστερίνης.

Ακου ανερμήνευτο. Δε σ αρεσε φαινεται και το αγνόησες.

queensgambit2.jpg

:bleh: :bleh: :bleh:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν και ο @Valder ..σού έδωσε την ερμηνεία του, εγώ θα προσθέσω ότι η πίτσα, οφείλεται και στο γεγονός, ότι οι Ταύροι αγαπούν πολύ το φαγητό. Το καλό φαγητό. Αυτή είναι μία άλλη ερμηνεία...

Εμεις, οι Υδροχόοι, έχουμε μπλε καρδιά, στο σκιτσάκι. Εν αντιθέσει, με τους υπόλοιπους που έχετε κόκκινη...
Τι σημαίνει μπλε καρδιά?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Α μου αρέσουν οι ερμηνείες σας. Μπορείτε να δώσετε μία και για το βασιλικό ζώδιο; :prettyplz:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μπορει να υποννοεί και οτι θα πεθανεις απο βουλωμενη αρτηρία λογω χοληστερίνης.

Ακου ανερμήνευτο. Δε σ αρεσε φαινεται και το αγνόησες.

View attachment 95319
:bleh: :bleh: :bleh:
Οχι εσύ μια χαρά το απάντησες.
Είδες η Υδροχόος έδωσε τη δικιά της ερμηνεία γι'αυτό είπα ανερμηνευτο είναι όπως το βλέπει ο καθένας και επόμενο είναι δεν υπάρχει μόνο μία άποψη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ψηφοφόροι του Κούλη
Οχι καλέ τόσο επιφανειακό κάτι βαθύτερο θα είναι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ουδείς...άσφαλτος :upside:

Σε κάθε περίπτωση, όχι επειδή σάς έχει...πίτσα, στην καρδιά, να βγάζεις άκυρη την πηγή μου...:devil:
Καλα Ειπα να δω τι θα πουν και οι υπόλοιποι.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.
Α μου αρέσουν οι ερμηνείες σας. Μπορείτε να δώσετε μία και για το βασιλικό ζώδιο; :prettyplz:
"Είναι μονιμως κακιασμένη η φάτσα της που αναγκάστηκε η καρδιά να πάει εκει πάνω για να καλύψει το κακό θέαμα κρύβοντάς την."
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι σημαίνει μπλε καρδιά?
Ναι..υποθέτω, επειδή θεωρούν ότι εμείς οι Υδροχόοι δεν αφηνόμαστε ν' αγαπήσουμε δυνατά. Μας φοβίζουν τα αισθήματα...

Δεν συμφωνώ. Σαν αγαπήσουμε κανείς δεν μας πιάνει...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τι σημαίνει μπλε καρδιά?
«Το μπλέ είναι συνδεδεμένο τόσο με τον ουρανό, όσο και τα νερά της φύσης (ωκεανούς, λίμνες, ποτάμια, ρέματα, βροχή). Όλα είναι πολύ αληθινά στις αποστολές τους! Το νερό χρησιμεύει για να αποκαλύψει τα στρώματα του σωρού και τα «πράγματα» που κρύβουν την αλήθεια, δίνοντάς τους την πραγματική ύπαρξή τους, ξεπλένοντας τα πάντα πάνω τους. Το μπλε του νερού δίνει φωνή σε διαφορετικά πλάσματα, βράχια και πανίδα!

Το μπλε της θάλασσας αντιπροσωπεύει την δροσιά και τη δύναμη της ειλικρίνειας, την καθαριότητα και την αξιοπιστία. Μας μιλά για τη σοβαρότητα και τη δέσμευση για στενή επικοινωνία με τους άλλους.»

Πηγή Astrology.gr

Αν δεν ισχύει (ή δεν συμφωνεί με) το παραπάνω η @Υδροχόος, παρακαλώ να το διαψεύσει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,049 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για τους Λεοντες μου φαίνεται ότι αυτή η αρχηγική τους τάση τους κάνει να έχουν μια τεράστια καρδιά κατά βάθος που δεν χωράει εκεί που θα έπρεπε να είναι και έτσι φαίνεται στην εικόνα.
Μια καρδιά που αν σε αφήσουν να μπεις είσαι τυχερός.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τα indigo έχουν πιο μωβ αύρα, όχι τόσο γαλάζια.
Πάντως γαλάζια παιδιά λεγονται
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top