Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Εγώ...δηλώνω αθώα, σήμερα. Τίποτα δεν έκανα... :redface:

Το ρεπορτάζ...το έκανε άλλη !!! :P

Αλλά εγωιστές, είστε !! Είστε, μικρή μου...και παρά είστε...<3
Ignore Over It GIF

*Βασιλικό φορτηγό
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ...δηλώνω αθώα, σήμερα. Τίποτα δεν έκανα... :redface:

Το ρεπορτάζ...το έκανε άλλη !!! :P

Αλλά εγωιστές, είστε !! Είστε, μικρή μου...και παρά είστε...<3
Εντωμεταξύ το κειμενακι έχει μια δόση αλήθειας λέει οι Λέοντες θέλουν να κάνουν οι ίδιοι τη συνέντευξη και αυτό το χω δει και στην @Pak θέλει να έχει τον έλεγχο της κουβέντας της ερώτησης .
Ακομα και στο παιχνίδι μου έγραψε αν είδες νιάου εδώ κάνω μόνο εγώ😂😂😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Εντωμεταξύ το κειμενακι έχει μια δόση αλήθειας λέει οι Λέοντες θέλουν να κάνουν οι ίδιοι τη συνέντευξη και αυτό το χω δει και στην @Pak θέλει να έχει τον έλεγχο της κουβέντας της ερώτησης .
Ακομα και στο παιχνίδι μου έγραψε αν είδες νιάου εδώ κάνω μόνο εγώ😂😂😂
Εσύ χρυσό μου έχεις ακόμα πληκτρολόγιο;
Κάτι πρέπει να κάνω για αυτό...
Φρουροί! :queen:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεεεε..εντάξει, είναι ηγέτες τα Λιοντάρια. Όπως ακριβώς και στη φύση...ηγούνται. Τους αρέσει να είναι το επίκεντρο του ενδιαφέροντος, να τους σέβονται και εκτιμούν όλοι κ.λπ., κ.λπ...

Απ΄ την άλλη, είναι γενναιόδωρα, πιστά και ευαίσθητα άτομα...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Mας έκανες την καρδιά περιβόλι... :P

Να κάτσει εκεί που είναι...Ευτυχώς, εμείς οι Υδροχόοι, αργούμε να πάμε μπροστά...αλλά, σαν πάμε, δεν ξαναγυρνάμε πίσω, που φωτιά να ΄χουν πάρει τα πάντα...Ακόμα και τα μπατζάκια του...

Τί ζώδιο είσαι, @Aleksa μου ; :)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Mας έκανες την καρδιά περιβόλι... :P

Να κάτσει εκεί που είναι...Ευτυχώς, εμείς οι Υδροχόοι, αργούμε να πάμε μπροστά...αλλά, σαν πάμε, δεν ξαναγυρνάμε πίσω, που φωτιά να ΄χουν πάρει τα πάντα...Ακόμα και τα μπατζάκια του...
Θες να ανταλλάξουμε προβλέψεις; :ermm:Να πάρεις εσύ την "ηρεμία" (με ότι κι αν αυτό συνεπάγεται); :bleh:
(τι να πει κι ο Παρθένος! :hehe: )
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θες να ανταλλάξουμε προβλέψεις; :ermm:Να πάρεις εσύ την "ηρεμία" (με ότι κι αν αυτό συνεπάγεται); :bleh:
Καρκινάκι ;;;:alljumpy:

Εεεεεε...γι΄ αυτό είσαι τόσο καλό παιδί, βρε συ !!! Τώρα εξηγείται...:P

:hug:<3

Χαχαχαχαχααααααα...τώρα είδα τα του Παρθένου !!! Ποιός στη χάρη τους... :P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Καρκινάκι ;;;:alljumpy:

Εεεεεε...γι΄ αυτό είσαι τόσο καλό παιδί, βρε συ !!! Τώρα εξηγείται...:P

:hug:<3
ωωω, σ'ευχαριστώ..:kissing:

f78af98cf.gif

Τελικά δείχνει να τα πηγαίνω πολύ καλά με Υδροχόους. :happy:

Αν και τόσο καλή δεν είμαι, απλώς δεν θα έχω κλείσει πρώτο καζάνι-πίστα.:hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ωωω, σ'ευχαριστώ..:kissing:

View attachment 93264
Τελικά δείχνει να τα πηγαίνω πολύ καλά με Υδροχόους. :happy:

Αν και τόσο καλή δεν είμαι, απλώς δεν θα έχω κλείσει πρώτο καζάνι-πίστα.:hehe:
Ναι, Υδροχόος με Καρκίνο έχουν καρμική σχέση. Τα πάνε, απίστευτα, καλά. Αυτό που λέμε δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουν... :hug: <3

Με τα Λιοντάρια δεν τα πάμε, καθόλου, καλά (εξαιρούνται αυτά τα δυο, που κυκλοφορούν εδώ μέσα...:P). Και με τους Σκορπιούς είμαστε στα μαχαίρια. Είμαστε ανεξάρτητοι κι αυτοί μας θέλουν του χεριού τους...Ό,τι να ΄ναι...
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σκορπιός
Η φίλη Υδροχόος θα χάρηκε πολύ τώρα. :scratchhead::whistle:
Χάρηκα και δεν χάρηκα... :P

Όχι, εντάξει...οι άντρες Σκορπιοί είναι μυστήριοι. Με τις γυναίκες δεν έχω κανένα απολύτως θέμα...;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Χάρηκα και δεν χάρηκα... :P

Οκ, εντάξει...οι άντρες Σκορπιοί είναι μυστήριοι. Με τις γυναίκες δεν έχω κανένα απολύτως θέμα...;)
Ευχαριστώ για το free pass, αλλά αναγνωρίζω πως έχουμε κι εμείς τα προβλήματά μας.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top