Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Η βασίλισσα θα σας εκπληξη αλλα η αλήθεια ειναι οτι αρκετές φορές της αρέσει να μένει στην αφάνεια. Είναι παρα πολυ κουραστικό και απαιτητικό να εισαι πάντα το κέντρο του κόσμου.
Ούτως το εννοω αυτο :queen:
Εξαιρέσεις, μόνο για να επιβεβαιώσουν τον κανόνα. :bleh:
Κι ο κανόνας λέει πως, τις περισσότερες φορές, το επίκεντρο είναι αρκετά "δελεαστικό" και απολαυστικό
για τα λατρεμένα μας λιονταράκια.
m0217.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Εξαιρέσεις, μόνο για να επιβεβαιώσουν τον κανόνα. :bleh:
Κι ο κανόνας λέει πως, τις περισσότερες φορές, το επίκεντρο είναι αρκετά "δελεαστικό" και απολαυστικό
για τα λατρεμένα μας λιονταράκια. View attachment 88771
Ξέρεις τι σχεδόν πάντα καταλήγω στο επίκεντρο χωρις να το προσπαθήσω.
Ετσι γεννιομαστε μαλλον, έχουμε αυτο το "χάρισμα " και την δυνατότητα να τη σπάμε στα κατώτερα, κομλεξικα, ζωδιακια 😂
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ναι, σας νιώθουμε...Είναι τόσο κουραστικό να βρίσκεσαι διαρκώς στην κορυφή...:P


67ebaf8fccd48c01.gif

...με αγάπη από τα "κατώτερα ζωδιάκια", την "πλέμπα" του ζωδιακού κύκλου, που λένε..:lol:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
What center of attention are you two talking about, i barely even get noticed.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πώς λένε "Γκαρσόνα Β(ου) "; :hehe:

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Τις καλησπερες μου από το κατώτερο ζώδιο!!
Ως ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω ο συνδυασμός αρνητής ανισορροπίας με οκνηρίας είναι κατάλληλος αν και βέβαια μερικές φορες ίσως η οκνηρία με διακατέχει

Α παιδιά μου όλα κ όλα την θέση Α στο ζώδιο του λέοντα ειδικά την έχει μια η @Pak😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Τις καλησπερες μου από το κατώτερο ζώδιο!!
Ως ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω ο συνδυασμός αρνητής ανισορροπίας με οκνηρίας είναι κατάλληλος αν και βέβαια μερικές φορες ίσως η οκνηρία με διακατέχει

Α παιδιά μου όλα κ όλα την θέση Α στο ζώδιο του λέοντα ειδικά την έχει μια η @Pak😂
Ευχαριστώ καλό μου ζυγακι :queen:
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
I'm back παιδάκια μου!!!! Περιμένετε να τα διαβάσω οοοοολα και θα έχετε άμεσα τον σχολιασμό που ζητάει η κουιναρα μας :clapping:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Welcome back, we missed you!
Εμεεεεενα να δεις ποοοοσο μου λείψατε. Δεν ξέρω τι έγινε με το ακαου μου, ίσως από λάθος, το λύσαμε πάντως.

Από πού να ξεκινήσω και που να τελειώσω. Πολλά τα επεισόδια, το πήρα από κει που σας έχασα.

@Pak περιμένω να μάθω. Έχω καταενθουσιαστεί. Εγκρίνω Υδροχόο. (Θα μου πεις χέστηκες τώρα, ναι το ξέρω, τι σόι Κουίν θα ήσουν αν δεν)

Φαντάζομαι τι ησυχία και βαρεμάρα έπεσε στα ζωδιάκια , επέστρεψα όμως με καινούργια ερωτικά ζωδιοδράματα .

Σόρρυ @Aleksa λατρεύω θηλυκά καρκινακια, αλλά το σερνικό μααααλλον για κακό το έκοψα. Ανοίχτηκε πάντως ενώ ξέραμε ότι ήταν πολύ πολύ πολύ κλειστό καβουράκι.

Αυτά είχα να πω σε πρώτη φάση. Περιμένω να ξεκινήσουμε το τζερτζελο να πω κάπου το δράμα μου κι εγώ το άμοιρο το διδυμάκι. :smoke:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
266572639.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
Σοκ, δεν είμαι το αστέρι ;
Ανεπίτρεπτο αυτό 🤣

Σοβαρά ομως, απο που και ως που δέντρο, ακου εκεί δέντρο τα λιοντάρια και αστέρια τα κριάρια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ααα παιδιά είμαι δέντρο γιατι είμαι το κεντρο

Ναι τωρα το βρηκα 😂
Χωρίς δέντρο ολα τα αλλα δε στέκονται, ναι
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ααα παιδιά είμαι δέντρο γιατι είμαι το κεντρο

Ναι τωρα το βρηκα 😂
Χωρίς δέντρο ολα τα αλλα δε στέκονται, ναι
Άργησες λιιιιιιγάκι... :P αλλά το βρήκες!:thumbup:
Χωρίς τη βάση...το χάος!:D
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Μια φορά Β, για παντα Β αχαχα
I think you're underestimating my brilliance, cause right now i'm about to shrink you down to size.

You claim that you're A (1) and i'm B (2). What makes you believe that 2 can't be equal to 1? Oh, you don't think that's possible? Let me prove it to you.

Let say, A=B
A²=AB
A²-B²=AB-B²
(A-B)(A+B)=B(A-B)
A+B=B
A=B, so B+B=B
2B=B
[2=1]:thanku:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,236 μηνύματα.
I think you're underestimating my brilliance, cause right now i'm about to shrink you down to size.

You claim that you're A (1) and i'm B (2). What makes you believe that 2 isn't equal to 1? Oh, you don't think that's possible? Let me prove it to you.

Let say, A=B
A²=AB
A²-B²=AB-B²
(A-B)(A+B)=B(A-B)
A+B=B
A=B, so B+B=B
2B=B
[2=1]:thanku:
Δε δεχομαι το έστω Α=Β, γιατι πολύ απλα δε μπορεί να ισχύει μιας και είναι δεδομένο οτι Α>Β :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top