Συμμετοχές για το Παλέρμο #38

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Έχω αιώνες να μπω δολοφόνος. :(
Ελάααατε καλή χρυσή ΣΕ. Λυπηθείτε το ταλαιπωρημένο από πανελλήνιες κοριτσούδι. Ε; Ε; :redface:

Η Σ.Ε. δεν χρηματίζεται.Είναι αμερόληπτη και δίκαιη!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Η Σ.Ε. δεν χρηματίζεται.Είναι αμερόληπτη και δίκαιη!!:whistle:

Υπό άλλες συνθήκες θα ξέμπλεκα με ένα παστίτσιο. Άντε και κάνα γλυκό. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ρεεε 'σεις. Σταματήστε με τα παζάρια,δεν πιάνει τίποτα,ειλικρινά.

Έχω παίξει 4-5 φορές Παλέρμο (και στο ischool του 2008-2009) και έχω υπάρξει τις 3 φορές πολίτης,
τη μια ρουφιάνος και την άλλη ξανά ρουφιάνος.

Ποτέ δεν ήμουν με τους κακούς.

Πλέον το έχω αποδεχτεί ότι θα είμαι πάντα με το μέρος των πολιτών. Η τύχη μιλάει πάντα. :redface:
Accept it. :redface:

Btw Janewin,έχει αλλάξει αρκετά το στύλ σου,δεν πήγε στο μυαλό μου ότι ήσουν εσύ η carpe_nochtem. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ναι, αλλα και εκτος παιχνιδιου να βγει ο συγκατοικος η επικοινωνια παραμενει. Ασε που απο την αρχη ξερεις πως ενας απο τους συμπαικτες σου ειναι σιγουρα αθωος και μπορειτε να λετε τις θεωριες σας μαζι:clapup:...

Και να μη στέλνεις στη ΣΕ να πεις τον πόνο σου γιατί είσαι ΑΘΩΟΣ γαμώτο και κανείς δε σε πιστεύει. :rofl: Ο γλυκός μου είχε πάθει παράκρουση εκείνη τη φορά. :redface:

Βικ, κανόνισε να μας αγνοήσεις πάλι. :ropalo: Πάμε λοιπόν και για 5ο δολοφόνο μπας και γίνει η καημένη η Ιωάννα πάλι ένας από αυτούς. :P

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. Αγγελική!!!
  2. aegloswen
  3. Alchemist
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. Catalyst
  7. chemysterious
  8. Demlogic
  9. dimijim
  10. Drama_Prinzessin
  11. ElenaKr
  12. Ἔρις
  13. foreverfreak
  14. Himela
  15. jj!
  16. Johnnaousa
  17. Libertus
  18. love_angel
  19. MAYROULIS
  20. ~~~Melania~~~
  21. Noisette
  22. Πατρεύς
  23. SparklingGrey
  24. Guest 278211
  25. Τάσος97

Οι συμμετοχές θα κλείσουν ΟΡΙΣΤΙΚΑ στους 27. Το θέμα δε θέλουμε να σας το κλείσουμε, θα βάλουμε σχετική ανακοίνωση πως έχουμε συμπληρώσει αριθμό παικτών αν συμπληρωθεί. Αυτά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οι συμμετοχές θα κλείσουν ΟΡΙΣΤΙΚΑ στους 27. Το θέμα δε θέλουμε να σας το κλείσουμε, θα βάλουμε σχετική ανακοίνωση πως έχουμε συμπληρώσει αριθμό παικτών αν συμπληρωθεί. Αυτά. :redface:

Τα αφεντικά τρελάθηκαν και ξεπουλάνε!!!!
2 τελευταία τεμάχια...Όποιος πρόλαβε πρόλαβε!!!

Αχχ...Κατακαημένε Μέρκ..τι σού μελε να πάθεις...Σ.Ε. σε 27 ατομα:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αχχ...Κατακαημένε Μέρκ..τι σού μελε να πάθεις...Σ.Ε. σε 27 ατομα:redface::redface::redface:
Με αυτήν που έχεις πάρει δίπλα σου μην ανησυχείς!
Εσύ απλά θα σβήνεις τα οφφ...
Όλα τα άλλα θα τα κάνει ολόσωστα η Άννα μας!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Θα παίξω και εγώ γιατί ζήλεψα... :redface:
Βέβαια προτεραιότητα θα έχουν τα μαθήματα! :pfff:

Μην παραιτηθείς όμως πάλι, σε έσκισα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πω, όλος ο καλός ο κόσμος μαζεύτηκε εδώ :)

Ε, δεν γίνεται να λείπουμε από τέτοιο νταβαντούρι :redface:

Μέσα κι εγώ..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πω, όλος ο καλός ο κόσμος μαζεύτηκε εδώ :)

Ε, δεν γίνεται να λείπουμε από τέτοιο νταβαντούρι :redface:

Μέσα κι εγώ..!! :D
Θα έχω ποιον να ψηφίσω στον πρώτο γύρο:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πω, όλος ο καλός ο κόσμος μαζεύτηκε εδώ :)

Ε, δεν γίνεται να λείπουμε από τέτοιο νταβαντούρι :redface:

Μέσα κι εγώ..!! :D
εντάξει τωρα δέσαμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εντάξει τωρα δέσαμε:clapup:

Και που να δεις ποιο θα είναι το τελευταίο άτομο που θα μπει, Γιαννάκη...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
I am in!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κλείσαμε πανηγυρικά. :whistle:
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #38
  1. Αγγελική!!!
  2. aegloswen
  3. Alchemist
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. Catalyst
  7. chemysterious
  8. Demlogic
  9. dimijim
  10. Drama_Prinzessin
  11. ElenaKr
  12. Eileen
  13. Ἔρις
  14. foreverfreak
  15. Himela
  16. jj!
  17. Johnnaousa
  18. Libertus
  19. love_angel
  20. MAYROULIS
  21. ~~~Melania~~~
  22. Noisette
  23. Πατρεύς
  24. SparklingGrey
  25. Guest 278211
  26. Τάσος97
  27. tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κλείσαμε πανηγυρικά. :whistle:
Μόνο πανηγυρικά το λες εσύ αυτό;
Και ποιος περιμένει μέχρι τη Δευτέρα;
ΘΕΛΩ ΠΑΛΕΡΜΟ ΤΩΡΑ!!!
Απ Δευτέρα θα χουμε άλλα βάσανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και που να δεις ποιο θα είναι το τελευταίο άτομο που θα μπει, Γιαννάκη...:P

εντάξει ήταν πραγματικά το καλύτερο τέλος!!
ζωηηηηηηηηη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Καλά, αφού θα παίξει η Ζίτσα:D:D Όλα είναι ωραία:P

(Ξέρω και τις τεχνικές της:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θα έχω ποιον να ψηφίσω στον πρώτο γύρο:hehe:

Ναι σε είδαμε στο προηγούμενο παλέρμο άλλον ψήφισες πρώτο :angel:



:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε θυμάμαι, ποιος με είχε νευριάσει την προηγούμενη φορά και παραιτήθηκα από το παιχνίδι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top