Πως φαντάζεστε τους φορουμίστες;

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν πειράζει, σου λύνω οποιαδήποτε απορία σε pm.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
ελπιζω αυτη η ερωτηση να μην εχει να κανει με την παρανόηση μου, εγω προσωπικα δνε ειχα δει σχεδον καθολου απαντησεις του. Και φυσικα δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει σε τετοια ερωτηση
Όχι , άλλο ήθελα να πω .
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
x125465.jpg


@Aura
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,263 μηνύματα.

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
@Joji (εμφανισιακά)
ab.jpg


@Valder [όχι εμφανισιακά, στιλ και χαρακτήρας στη σειρά (γκομενιάρης)]
barney.jpg


@Λένω (όχι εμφανισιακά, αλλά στη δύναμη και σοφία που αποπνέει η Γκαλάντριελ)
γκαλάντριελ.jpg


@Zukov (πρόωρη γήρανση από τις πίκρες που έφαγες τα προηγούμενα χρόνια :P)
αεκτσής.jpg


@i_lie_us (συγγνώμη συνονόματε, αλλά χρησιμοποιούσες τόσα άβαταρ με Κούλη, που σε ταύτισα)
κούλης.jpg


@Pak, μην γκρινιάξεις, έβαλα μόνο άτομα που δεν ξέρω τις φάτσες τους.


 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,052 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,576 μηνύματα.
@Joji (εμφανισιακά)
View attachment 118237

@Valder [όχι εμφανισιακά, στιλ και χαρακτήρας στη σειρά (γκομενιάρης)]
View attachment 118238

@Λένω (όχι εμφανισιακά, αλλά στη δύναμη και σοφία που αποπνέει η Γκαλάντριελ)
View attachment 118239

@Zukov (πρόωρη γήρανση από τις πίκρες που έφαγες τα προηγούμενα χρόνια :P)
View attachment 118240

@i_lie_us (συγγνώμη συνονόματε, αλλά χρησιμοποιούσες τόσα άβαταρ με Κούλη, που σε ταύτισα)
View attachment 118241

@Pak, μην γκρινιάξεις, έβαλα μόνο άτομα που δεν ξέρω τις φάτσες τους.


Αν εξαιρέσεις το μαλλί, δεν πέφτεις και πολύ έξω :P
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
@Joji (εμφανισιακά)
View attachment 118237

@Valder [όχι εμφανισιακά, στιλ και χαρακτήρας στη σειρά (γκομενιάρης)]
View attachment 118238

@Λένω (όχι εμφανισιακά, αλλά στη δύναμη και σοφία που αποπνέει η Γκαλάντριελ)
View attachment 118239

@Zukov (πρόωρη γήρανση από τις πίκρες που έφαγες τα προηγούμενα χρόνια :P)
View attachment 118240

@i_lie_us (συγγνώμη συνονόματε, αλλά χρησιμοποιούσες τόσα άβαταρ με Κούλη, που σε ταύτισα)
View attachment 118241

@Pak, μην γκρινιάξεις, έβαλα μόνο άτομα που δεν ξέρω τις φάτσες τους.


Αχαχαχαχαχαχαχα αστα να πανε, οταν μας γυρισε ο Αρης το 3-2 απο 0-2 το 2022, την επομενη μερα ειδα να διαγραφεται η πρωτη ρυτιδα στο μετωπο μου
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Μμμμμ για να δουμε

@Λένω
Θα έλεγα μελαχρινή με μακρύ καρέ ως τον ώμο, μπλε μεγάλα μάτια, οβάλ-ψιλοστρογγυλο πρόσωπο με ωραίες καμπύλες, κάπου στο 1.70.
Παντοτε σικ ντυμένη, αλλά όχι πολύ αυστηρά, πιο κοντά στο ρομαντικό-σικ γραφείου.
Δεν μπορεσα να βρω αντιπροσωπευτική φωτό της περιγραφης. Ενδεικτικά βάζω την παρακάτω.
2BFAF6CA-B872-4269-84B2-BCA9404E321B.jpeg


@i_lie_us
Θα έλεγα μάλλον μεσαίου αναστήματος, μέτριας φυσικής κατάσταση, με γυαλάκια, απλό και καθημερινό ντυσιμο και μάλλον μελαχρινός, κοντοκουρεμένος και παντοτε ξυρισμένος
79DB7262-91E5-48F3-8E60-56F74CCCF049.jpeg


@Aura
Καστανόξανθη, μικροκαμωμένη, αρκετά αδύνατη με ρομαντική φινέτσα.
Σαν την αποκάτω αλλά πιο καστανη και μάλλον λίγο πιο κοντό μαλλι
18658EB3-4D49-46C2-8987-47420DE1E0C9.jpeg


@Lasher
Ψιλοαυστηρο αλλά και ολίγον τι κάζουαλ ντυσιμο συγχρόνως. Μελαχρινός με κοντά μαλλιά, γυαλιά, μετρίου αναστήματος και κοντά γένια (αυτό το ντεμι που λες είναι 5 ημερών, τώρα θα τ αφήσει, θα τα πάρει, τα ξεχασε... ένα δίλημμα) . Με διάθεση πάντα για τρολιες και γενικά να αποπνέει μια ανετίλα (τι λέξεις εφευρίσκω σήμερα 😂). Δεν βρηκα φωτό, αλλαααα πόσο πιο περιγραφική να γίνω η γυναίκα;!

@Cade
Κλασική στερεοτυπική φιγούρα τύπου που ασχολείται με ΗΥ. Μετρημένος, λιγομίλητος, γύρω στο 1.80+ με κοντά γένια, μελαχρινός, καστανα σκούρα μάτια. Ντυσιμο απλό, μονοχρωμο και κυρίως μαύρα-μπλε-λαδι-γκρι
E35B978D-98D3-457C-ABDD-8E72BDE590FE.jpeg


Ας σταματήσω στις 5 μαντεψιες για τώρα..
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Ωωω μα τι ωραίο θρεντ είναι αυτό. Ντάξει, πρέπει να κάτσω σοβαρά να σκεφτώ και να βρω φωτογραφίες για όλους σας (για όσους δεν έχω δει, τέλος πάντων).
Όσο για μένα @yorkie κάποια τα πέτυχες, κάποια όχι. Δεν είμαι μελαχρινός, αλλά καστανός ανοιχτός με πράσινα μάτια. Τα μαλλιά μου είναι κοντά, φοράω πλέον αρκετά μέσα στην ημέρα γυαλιά λόγω λίγης μυωπίας αλλά και κούρασης από τον υπολογιστή και τις ώρες που περνάω λόγω δουλειάς. Τα γένια ισχύουν, το ύψος όχι (είμαι 1.86). Στον ελεύθερο χρόνο μου όντως κυκλοφορώ σαν τον λέτσο (μπλουζάκι, τζινάκι, σταράκια) και ναι, φαίνεται από τη φάτσα μου ότι είμαι λίγο τρολ. :P
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,121 μηνύματα.
@i_lie_us (συγγνώμη συνονόματε, αλλά χρησιμοποιούσες τόσα άβαταρ με Κούλη, που σε ταύτισα)
View attachment 118241

@i_lie_us
Θα έλεγα μάλλον μεσαίου αναστήματος, μέτριας φυσικής κατάσταση, με γυαλάκια, απλό και καθημερινό ντυσιμο και μάλλον μελαχρινός, κοντοκουρεμένος και παντοτε ξυρισμένος
View attachment 118245

Μας σκλαβώσατε και οι δύο.
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
Μας σκλαβώσατε και οι δύο.
Έλα ρε γλυκούλη, το δικό σου και του Zukov ήταν τελείως χιουμοριστικά, Βάλντερ και Λένω η αύρα που αποπνέουν, μόνο Τζότζι εμφανισιακά.
Μα άνοιξες κι εσύ το κουτί της Πανδώρας, έχοντας τόσο καιρό τον Κούλη Άβαταρ...
Μην ξεχνάς το ρητό του Νίτσε: «Αν κοιτάξεις για πολλή ώρα την άβυσσο, στο τέλος θα κοιτάξει κι αυτή εσένα» :lol:
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Έλα ρε γλυκούλη, το δικό σου και του Zukov ήταν τελείως χιουμοριστικά, Βάλντερ και Λένω η αύρα που αποπνέουν, μόνο Τζότζι εμφανισιακά.
Μα άνοιξες κι εσύ το κουτί της Πανδώρας, έχοντας τόσο καιρό τον Κούλη Άβαταρ...
Μην ξεχνάς το ρητό του Νίτσε: «Αν κοιτάξεις για πολλή ώρα την άβυσσο, στο τέλος θα κοιτάξει κι αυτή εσένα» :lol:

Δηλαδή εμένα με φανταζόσουν σαν τον μπουμπούκο; (του είχα μια αδυναμία στα άβαταρ, η αλήθεια είναι). :P
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
Δηλαδή εμένα με φανταζόσουν σαν τον μπουμπούκο; (του είχα μια αδυναμία στα άβαταρ, η αλήθεια είναι). :P
Ω, ναι, είχε χαραχθεί ανεξίτηλα στη μνήμη μου η -θρυλική- φώτο μετά το σολάριουμ...
 

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,121 μηνύματα.
Έλα ρε γλυκούλη, το δικό σου και του Zukov ήταν τελείως χιουμοριστικά, Βάλντερ και Λένω η αύρα που αποπνέουν, μόνο Τζότζι εμφανισιακά.
Μα άνοιξες κι εσύ το κουτί της Πανδώρας, έχοντας τόσο καιρό τον Κούλη Άβαταρ...
Μην ξεχνάς το ρητό του Νίτσε: «Αν κοιτάξεις για πολλή ώρα την άβυσσο, στο τέλος θα κοιτάξει κι αυτή εσένα» :lol:

Μα το οξύμωρο είναι ότι εγώ με το συγκεκριμένο άβαταρ έχω συνδέσει Lasher :hehe:

Νομίζω πρέπει να το χε και σε κάποια φάση
:hmm:
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
Μα το οξύμωρο είναι ότι εγώ με το συγκεκριμένο άβαταρ έχω συνδέσει Lasher :hehe:

Νομίζω πρέπει να το χε και σε κάποια φάση
:hmm:
Να πω, ευκαιρίας δοθείσης, ότι μετά το δίδυμο Πακ - Τζότζι, στα δικά μου μάτια ήσασταν ό,τι πιο κοντινό σε alter ego ο ένας του άλλου :P
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
@Λένω
Θα έλεγα μελαχρινή με μακρύ καρέ ως τον ώμο, μπλε μεγάλα μάτια, οβάλ-ψιλοστρογγυλο πρόσωπο με ωραίες καμπύλες, κάπου στο 1.70.
Παντοτε σικ ντυμένη, αλλά όχι πολύ αυστηρά, πιο κοντά στο ρομαντικό-σικ γραφείου.
Ανοιχτόχρωμη είμαι.
Μικρή ήμουν ξανθωπή, αργότερα σκούρυνε το μαλλί και πλέον είναι καστανό και πάντα μακρύ.
Μάτια, σχήμα προσώπου, ύψος, ακριβώς όπως τα λες.
Και στο ντύσιμο ισχύει αυτό που λες αλλά όχι πάντα. Εξαρτάται από πολλά. Πάντως μπορείς πολύ εύκολα να με δεις μ΄ένα jean και ένα φανελάκι.

Thank you!:)
 

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,959 μηνύματα.
Ανοιχτόχρωμη είμαι.
Μικρή ήμουν ξανθωπή, αργότερα σκούρυνε το μαλλί και πλέον είναι καστανό και πάντα μακρύ.
Μάτια, σχήμα προσώπου, ύψος, ακριβώς όπως τα λες.
Και στο ντύσιμο ισχύει αυτό που λες αλλά όχι πάντα. Εξαρτάται από πολλά. Πάντως μπορείς πολύ εύκολα να με δεις μ΄ένα jean και ένα φανελάκι.

Thank you!:)
Έτσι όπως σε περιγράφετε, μου ήρθε στο μυαλό η συγκεκριμένη:
oh.jpg

Μια από τις πιο όμορφες (για εμένα) γυναίκες όλων των εποχών. Φυσικά έπαιξε και την Παναγία στο «Ιησούς από τη Ναζαρέτ.»
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top