Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Γνωστή (μούρη στο καβούρι) εντιτόρισσα που έκανε ιαπωνικά επιφωνήματα :hehe::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
- Δεν βρήκα την νεραϊδόσκονη που ήθελες, αλλά σου πήρα κάτι άλλο!
- Τιιιιιι;;;;;;
- Μια διάφανη μπλε ομπρέλα!

:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το γιαουρτι που πηρε το ματι μου στο αδειο ψυγειο μου!!

φαι!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
"Παταριασον αδερφια!!"

:hehe::lol::laugh::loltooth:

Δεν θα τη ξεχασω ποτε αυτη την εβδομαδα που περασε. Ever!! Ισως οτι πιο σημαντικο εχω ζησει μεχρι τωρα..



Οπως παλια.. (hell yeeeeeeeeaaah!!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,088 μηνύματα.
Ο ανιψιός μου (πάλι) που έλεγε μια άσχημη λέξη και η μαμά του του έλεγε "μην το λες αυτό", αυτός το ξαναέλεγε ώσπου του λέει η μάνα του "θα τα πάρω" και λέει αυτός "στο κρανίο;":rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν εχεις αρχισει να ξεχνας τη μελωδια της ευτυχιας, τοτε καλυτερα να πας για βρουβες!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική_Ήρα

Νεοφερμένος

Η Αγγελική_Ήρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πριν από λίγο όταν η συγκάτοικος-κολλητή μου άρχισε να λέει κρυάδες με τις οποίες δεν γελάει ένας φυσιολογικός άνθρωπος.....!!!ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πριν από λίγο όταν η συγκάτοικος-κολλητή μου άρχισε να λέει κρυάδες με τις οποίες δεν γελάει ένας φυσιολογικός άνθρωπος.....!!!ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ...!!!
Σαν να μας λες με λιγα λογια οτι δεν εισαι και πολυ φισιολογικη!!:P Ok, απλα για να ξερουμε με ποιον εχουμε να κανουμε..:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική_Ήρα

Νεοφερμένος

Η Αγγελική_Ήρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχα...Όχι ρε..απλά ήθελα να πώ ότι μερικές φορές το να βλέπεις τους αγαπημένους σου ανθρώπους να χαμογελάνε αρκεί...για να χαμογελάσεις και εσύ...!!!!<3<3<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οι αιμοληψιες που εκανα σημερα! :D:D:D

φερτε μου βελονες λεεεεεμε!!

ποιος θα κατσει να του παρω αιματακι?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στολιζουν τους δρομους, αντε και καλα μας Χριστουγεννα με υγεια και ευτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Το ακουσμα του τραγουδιου <Μy girl> μετα απο ποοολυ καιρο
Τελικα αυτα τα τραγουδια δε χανουν ποτε την αξια τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γελασα στη θεα του αβαταρ του sid! :P
Αν θυμαμαι καλα το ειχε παλια η Vkey!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Γέλασα με την νεράΐδα

συγκεκριμένα σκέφτηκα πόσο θα γελάει όταν της φάω το δικό της άβαταρ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
οι αιμοληψιες που εκανα σημερα! :D:D:D

φερτε μου βελονες λεεεεεμε!!

ποιος θα κατσει να του παρω αιματακι?? :P

Εγώ! Θα με αφήσεις όμως μετά να το πιώ;;; Τρελαίνομαι να πίνω αίμα!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γέλασα με την νεράΐδα

συγκεκριμένα σκέφτηκα πόσο θα γελάει όταν της φάω το δικό της άβαταρ :pfff:

Eαν εισαι φαν των γλυκοπικρων, εχεις το ελευθερο να το καταβροχθισεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
'


- Τι έχει γίνει με τον φάκελο τάδε;


- ο φάκελος ελέγχεται και θα ενημερωθείτε συντόμως


- μα πάει τόσος καιρός

- πόσος καιρός;


- περίπου ένας μήνας

- ένας μήνας είναι λίγο διάστημα για την υπηρεσία μας

- αν μέχρι την τετάρτη δεν απαντήσετε θα σας βγάλω στα κανάλια

- οκ, μόνο να το επιβεβαιώσετε αν δεν σας κάνει κόπο την Τρίτη
να ξέρω να πάω κομμωτήριο.



:laugh:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γελασα στη θεα του αβαταρ του sid! :P
Αν θυμαμαι καλα το ειχε παλια η Vkey!:D
Kαι ακόμα το έχει :mad: :P

Γέλασα με την νεράΐδα

συγκεκριμένα σκέφτηκα πόσο θα γελάει όταν της φάω το δικό της άβαταρ :pfff:

Παλιοσιντ....δεν θα σε πετύχω!!!! :whistle:

Μάλλον συγκινήθηκα και όχι απλά γέλασα που ξανά γύρισα σε παλιά λημέρια και βρήκα την παρέα μου....
Τελικά μου έληξε η Θήβα πάρα πολύ! :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
με την βίκυ (βλ.κάτω)


Τελικά μου έληξε η Θήβα πάρα πολύ! :confused: :P

έπρεπε να την είχες βάλει στην κατάψυξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
σήμερα ρίξαμε τρελό γέλιο στο φροντ:laugh::laugh:

χάνετε όλοι που δν με έχετε στν παρέα σας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top