Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''μαρεσεις πολυ!...''



:)


και μετα με φιλησε!
πως να μη χαμογελαω ακομα και τωρα μια ωρα μετα??
θα ξεχειλωσει το στομα μου λεμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ο γάτος κλέβει τα αβγά του γείτονα :)

ΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ. Ο Τσάρλι ο γάτος κλέβει... αβγά από τις κότες του γείτονα. Ο γάτος Βιρμανίας ανήκει στους Σέριλ και Φρανκ Αμορ που ζουν στο Γκίσμπορν της Νέας Ζηλανδίας. Οι δυο τους άρχισαν να προβληματίζονται επειδή κάθε πρωί έβρισκαν φρέσκα αβγά στο κατώφλι της πόρτας τους. Το μυστήριο λύθηκε όταν η Σέριλ έπιασε «επ΄ αυτοφώρω» τον κλέφτη γάτο. « Στεκόμουν στην κουζίνα και είδα τον Τσάρλι. Με κοίταξε, κατέβασε το κεφάλι αργά και ένα αβγό κύλησε από το στόμα του» είπε. Ο κτηνίατρος επιβεβαίωσε το γεγονός ότι μια γάτα μπορεί να μεταφέρει ένα αβγό με το στόμα της: Το κρατά από το πιο μυτερό μέρος και το στερεώνει με τα δόντια της.


:D

υγ : αυτός είναι γάτος όχι σαν τα δικά μου που το μόνο που μου έχουν φέρει είναι όλη την
αλανοπαρέα τους ...
Αν και ένας μια φορά μου είχε φέρει δώρο ένα σπουργιτάκι , εγώ έπαθα το σοκ της ζωής μου
βλέποντας στο στόμα του να κρέμεται το πτώμα κι όλη του τη μουσούδα μες στα αίματα και
τα πουπουλα ..
Το αποτέλεσμα ήταν να του πατήσω κάτι φωνές που από την τρομάρα του κρύφτηκε τρέχοντας
κάτω από το κρεβάτι σκορπωντας σε όλο το σπίτι φτερά και πουπουλα από το οποίο έκανε ένα
12ωρο να βγει και μετά με κοιτούσε απαξιωτικά που δεν εκτίμησα το δώρο του :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
"God damn, motha filosophy! I love it!" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"καλημερα και στη δικη σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
"Αν έχει και αυτός γκόμενα, αυτοκτονώ στο λέω!"

είναι από αυτά που δεν πρέπει να γελάσεις, αλλά έσκασα στα γέλια με τον τρόπο. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το τηλεφώνημα από τον πατέρα του να μας πει ότι το δωμάτιο που θα μείνουμε είναι έτοιμο και μας περιμένει Βέλγιο ό,τι κι αν γίνει! :D

(Βικάκι σοβαρεύεται :worry: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτό:

Το δεύτερο μισό του 19ου αιώνα, δύο κόμματα ανέβαιναν εναλλάξ στην εξουσία για 16 χρόνια. Πότε το κόμμα του Χαρίλαου Τρικούπη και πότε το κόμμα του Θεόδωρου Δηλιγιάννη. Το εκσυγχρονιστικό σύστημα του Τρικούπη αντιμετωπιζόταν από το αντίπαλο κόμμα με την τακτική της κωλυσιεργίας, γιατί κάθε φορά που που κέρδιζε στις εκλογές ο Δηλιγιάννης σταματούσε τα έργα ή τα καθυστερούσε συστηματικά.Έτσι τίποτα δεν προχωρούσε με το ρυθμό που έπρεπε. Στις αρχές της δεκαετίας του 1890 τα περιθώρια είχαν στενέψει, γιατί, όταν τα μεγάλα έργα άρχισαν να αποδίδουν καρπούς, τα έσοδα καθυστερούσαν να μπουν στα ταμεία. Οι πόροι δεν επαρκούσαν για να καλύψουν τα δημόσια έξοδα και το δημόσιο χρήμα δεν έφτανε για να πληρωθούν οι δόσεις των δανείων. Για το λόγο αυτό το εξωτερικό χρέος μεγάλωνε συνέχεια. Ο Τρικούπης διακύρηξε επίσημα στη Βουλή το 1893 την αδυναμία της Ελλάδας να εκπληρώσει τις υποχρεώσεις της προς τους δανειστές της. "Δυστυχώς επτωχεύσαμεν" ήταν η εναρκτήριος φράση αγόρευσης του Τρικούπη σε εκείνη τη δραματική αγόρευση.

Γέλιο πικρό και εντελώς αχρωμάτιστο.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυτό:



Γέλιο πικρό και εντελώς αχρωμάτιστο.
...


πωπω ρεζ γιατι μου το κανεις αυτο τωρα!
ιστορια κατευθυνσης τριτη λυκειου. τα κομματα ηταν ταγαπημενο μου κομματι,
18 εγραψα πανελλαδικες!:D
δεν υπαρχει τιποτα πιο ενδιαφερον απο την ιστορια μας!
αι λοβ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat_vampire

Νεοφερμένος

Η caterina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οταν με κοιταξε στα ματια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

Η μπαλάντα της ακαριαίας κίνησης



Υπάρχουμε σε μια κίνηση.
Γιʼ αυτήν υπήρξαμε
όσο κι αν είναι τρομερή
όσο κι αν μας οδηγεί στο μακελειό διαρκώς
αυτή καταξιώνει τη ζωή μας
και δίνει νόημα στις μέρες μας.

Υπάρχουμε σε μια κίνηση.
Αν την απαξιώσουμε, πεθαίνουμε.
Γινόμαστε φυτά
που τα κινεί ο αέρας πια τυχαίως
ώσπου νʼ ανέβει αυτή αγριεμένη, πάλι μες απʼ το βυθό μας
μες απʼ τις αντιστάσεις μας διαρρέοντας.
διεκδικώντας τον καιρό και τις ημέρες που ʼχασε.

Υπάρχουμε σε μια κίνηση.
Κι αν δεν την κάνουμε,
ακόμα κι αν τη στραγγαλίσουμε
διαγράφεται μοιραία στη βούλησή μας
μεθάει τη φρόνησή μας
δίνοντας τον τόνο της στα χέρια μας.
Υπάρχει σαν υπονοούμενο εύγλωττο στα μάτια μας.
Έρχεται ακάθεκτη, δεν πάμε προς αυτήν,
μας πάει, δεν την πάμε.

Υπάρχει στο αίμα μας,
υπάρχει στην ψυχή μας,
δεν είναι δυνατόν να της διαφύγουμε.


Προτροπή: ας κινηθούμε διάολε, πριν μας πάρει ο διάολος :worry:

"Aς κινηθουμε διαολε, πριν μας παρει ο διαολος.."
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,040 μηνύματα.
Ο ανιψιός μου, 2 χρονών παρά κάτι, που μου πέταξε το μπιμπερό στο μάτι, κι εφόσον δε μίλησα, γύρισε και με ρώτησε "είσαι εντάξει;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
1)με τν ηλιθιότητα μου :D
μόνο εγώ καταφέρνω να τα κάνω έτσι τα πράγματα :P

2)με έναν κύριο που έφαγε μια τζαμαρία στν μούρη:laugh: ευτυχώς ήταν σταθερή και όρθια και δν είχαμε άλλα:wacko::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Παρίσιιι :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Μια γλυκύτατη κοπελίτσα 7 ετών που πάει στη β' δημοτικού, έπρεπε να φτιάξει στο σπίτι προτάσεις με κάποιες λέξεις που της έδωσε η δασκάλα της στο σχολείο. Η μία από αυτές ήταν η λέξη εκατομμυριούχος. Τις κάνει μόνη της και μου δίνει το τετράδιο να τις ελέγξω, όπου παρατηρώ το εξής...

"Εκατομμυριούχος" είναι μια εκπομπή στην τηλεόραση. :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το ότι το Open Office άρχισε να μου μιλάει. :worry:



Ένας καλός βαθμός βασικά, χοχοχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χθες που βγήκαμε η καλή αγαπημένη παρέα απ την Λάρισα κι ας μην ήμασταν όλοι. Κάποια στιγμή εκεί που είχαμε ξενερώσει με την playlist του μαγαζιού παίζει το Under Jolly Roger και αισθάνομαι χέρια να με σηκώνουν πάνω και να με σκάνε πάνω στους υπόλοιπους , πέσαμε όλοι κάτω σαν καρπούζια σκάσαμε και μες στο τραγούδι και τη χαζομάρα μας είχαμε σκάσει στα γέλια :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


Ο Χάουλας και η Ισί

(ορίστε , αυτοί με έκαναν να χαμογελάσω και εγώ τους αποκαλώ <<πράγματα>>:vava:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.

Αίσχος
Μας κατακλέβουν κυρίες και κύριοι !
:P


Κουίζ : όποιος βρει τους ελληνικοί στΙΙχοι μες στο άσμα κερδίζει πρώτο τραπέζι
( δλδ δίπλα στην τουαλέτα ) :P για δυο άτομα στο πολιτιστικό κέντρο Το Νιαουράδικο !

Κουίζ παρτ τουυυ : όποιος βρει από ποιο ελληνικόν πανηγυριώτικον άσμα μας, εκλάπη
η ασύλληπτης αξίας μελωδία θα λάβει ως δώρο συλλεκτικό δίσκο της Σου Κύρκου



υγ : 頂上


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μια βολτα στη μαρινα του Φλοισβου, χαζευοντας τα σκαφη...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • THE EROGENOUS ZONES.jpg
    THE EROGENOUS ZONES.jpg
    39.1 KB · Εμφανίσεις: 76

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top