Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
oφ-τοπικ:
θελω να μαθω να οδηγω μηχανη μεγαλου κυβισμου

Αυτο που λες εχει καμια σχεση με τη νεα σου υπογραφη;; :worry: (λολ)

ον-τοπικ:

-Πως πηγε το σχολειο;
-Σκατα!
-Γιατι σκατα ρε;
-Δεν εχει γιατι.. Απλα, σκατα!!

:P
(δευτερη εβδομαδα τα καημενουλια, τα καταλαβαινω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Διαφωνώ με όλους τους προλαλήσαντες,καλύτερα να κεράσω εγώ ως γυναίκα στο πρώτο ραντεβού,να πατάξουμε το κατεστημένο!!!!!!(Να αισθανθεί και την υποχρέωση να μου κάτσει :redface::clapup::thumbsup:μετά.....):P:P:P:P:P:P:P:P

(Πότε θα συμπεριφερθώ ως κοριτσάκι, να χαρεί η μανούλα μου:whistle:;;;;)

:rofl::rofl:
:rofl::rofl:
:rofl::rofl:
:rofl::rofl:
:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.




:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ο διαλογος παιδιων 14 χρονων..

- χρειαζεστε τους αντρες ναι ή οχι?
-οχι
-τοτε γιατι ζητατε στοργη αφου λετε οτι δεν μας χρειαζεστε?
-γιατι αμα σας πουμε οτι σας αγαπαμε και δειξουμε οτι σας χρειαζομαστε ψωνιζεστε
-και σεις το ιδιο
-οχι εμεις ειμαστε ευαισθητες ενω εσας δεν σας νοιαζει τιποτα
-καλα κανουμε

αλλο αγορι διπλα..
-τι ειπε ρε οτι θελουν οι γυναικες?
-στοργη
-:hehe::hehe::hehe: θα την ψαχνουν πολυ καιρο...


συμπερασμα= απο μικρο και απο τρελλο μαθαινεις την αληθεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έγραφα το πρόγραμμα και δεν άκουγα πολύ τι έλεγε:
[o πλαστικός καθηγητής της πλαστικής]

-Ε, εσύ, τι σκέφτεσαι και δεν μ'ακούς;
-Γράφω το πρόγραμμα.
-Το γράφεις μετά μωρέ, άκου λίγο. Θέλω να παρακαλέσω τις κοπέλες να συννενοηθείτε (με πιο δυνατή φωνή) να ΜΗΝ πλακώνεστε στα φρου-φρου και στα αρώματα, γιατί θα χρειαζόμαστε μάσκες οξυγόνου στα εργαστήρια...:confused:

(γέλια)

-Αφήστε που μπορεί να τσαντιστεί και ο άντρας και να φύγει.
(ένα σερνικό υπήρχε μόνο σ'ολόκληρο το τμήμα) :eek:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''οταν χαμογελας, δε ξερω γιατι, μου φτιαχνει η μερα.''


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
"Την Κυριακη των εκλογων, 4 Οκτωβρη ειναι η παγκοσμια μερα των ζωων"


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
"Την Κυριακη των εκλογων, 5 Οκτωμβριου ειναι η παγκοσμια μερα των ζωων"


:P



4 Οκτω(μ)βρη ειναι η κυριακη των εκλογων.


5 εχει νεο επεισοδιο L.A.P.D.!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
4 Οκτω(μ)βρη ειναι η κυριακη των εκλογων.


5 εχει νεο επεισοδιο L.A.P.D.!! :clapup:
Εχεις ενα δικιο..:P

Ηταν εντελως ακυρο το ποστ μου. Σ'ευχαριστω λοβακι για την διορθωση!! :happy:


υγ Μαλλον δεν ακουγα καλα οταν το λεγανε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
<<δεν αρκεί να θέλεις να φύγεις από κάπου και να έχεις βρει κάποιο άλλο μέρος να πας - πρέπει να αντέξεις και την διαδρομή , μικρέ>>

:ermm::happy::look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
χαχαχα...δεν την παλεύουμε σήμερα, ειλικρινά!! :loltooth::hehe::hehe::hehe:

Πήγα πριν από λίγο πήγα στην κουζίνα να φτιάξω καφέ και η γιαγιά μου έβλεπε μια σαπουνόπερα στην τηλεοράση -μέχρι εδώ όλα νορμάλ. Εκεί λοιπόν που είμαι με το σέικερ στο χέρι βάζουν στο σήριαλ την εισαγωγή από ένα πολύ γνωστό πάνκ άσμα :P το ακούω λοιπόν μια, μένω κάγκελο. Κλείνω το σέικερ, σταματάει και αυτό...λέω, πάλι παραισθήσεις έχω :worry::confused: Παραλίγο να πάω στο τρελλάδικο...άκου dead kennedys σε σαπουνόπερα!! :eek::P

έντιτ: τελικά δεν είμαι τρελή...:P:P το ξαναέβαλαν και σιγουρεύτηκα, αυτό είναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Προσοχή στο γοριιιιιιιιιιιιίλα :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Ξέρετε πως τα σκυλιά αγαπούν να τρέχουν πίσω από τα αυτοκίνητα και να τα κυνηγούν γαυγίζοντας...

Προχθές είχα πάει με την κόρη μου στο άγαλμα του Μεγάλου Αλεξάνδρου ("στον Αλέκο", όπως το λένε στην τοπική αργκό) στην παραλία της Σαλλονίκης. Εκεί συχνάζουν παιδιά με scateboard και κάνουν εξάσκηση-επίδειξη των ικανοτήτων τους. Ξαφνικά σκάει μύτη ένα σκυλάκι, περίπου το μισό σε μέγεθος από το γάτο μου κι αρχίζει να κυνηγά τα scateboard με πολύ περισπούδαστα σοβαρό και άγριο ύφος. Λυθήκαμε στα γέλια με την κόρη μου. "Ε, ο καθένας στα κιλά του ρε αδερφέ"...:hehe: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
4 Οκτω(μ)βρη ειναι η κυριακη των εκλογων.


5 εχει νεο επεισοδιο L.A.P.D.!! :clapup:
Οκτώβριος σκέτο.


Το πρώτο ημίχρονο. Το κρατάω γιατί το δεύτερο θα 'ναι για κλάματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
''δε σε θυμομουν απο προχτες ΤΟΣΟ ομορφη...''


O.M.G. λιωνω!!!!!!!


ο ανθρωπος τα λεει πολυ ωραια λεμε :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
''δε σε θυμομουν απο προχτες ΤΟΣΟ ομορφη...''


O.M.G. λιωνω!!!!!!!


ο ανθρωπος τα λεει πολυ ωραια λεμε :happy:
Mα ποιος ειναι;; Ο καζανοβας;;


χιχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top