Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το παθαινα τον πρωτο καιρο που εμενα μονος μου.(οταν ημουν πρωτοετης). Κυριως πρεπει να ηταν θεμα ανασφαλειας και αγχους.
Στο 3μηνο το ειχα ξεπερασει τελειως.


Α.. πολύ λίγο. Εγώ το έχω εδώ και 2 χρόνια, παλιότερα λιγότερα έντονο, το τελευταίο 8-9μηνο πολύ έντονα και τώρα νιώθω πως ίσως έχει αρχίσει να καλμάρει.. (μακάρι!) :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μωρέ κι εμένα μου έχει τύχει, αλλά πάντα και μόνο σε περιόδους στρες... και για λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λοιπόν:
  1. Αν δεν πιω καφέ πρωί, τσιμπήσω κάτι και ανάψω τσιγάρο α) δεν λειτουργώ β) είμαι μέσα στα νεύρα και κάνω φόνο
  2. Αν στείλω μήνυμα ή πάρω τηλ κάποιον και δεν μου απαντήσει μέσα σε μία ώρα σκοτώνω τον ίδιον :P
  3. Είμαι εξαρτημένη με το κινητό μου και το θέλω πάντα δίπλα μου και να το βλέπω...Λες και είμαι κουφή και δεν θα το ακούσω :P
  4. Δεν είμαι πολύ της οργάνωσης...μπορώ να ζήσω σε ένα μπάχαλο αλλά αν μου πειράξεις το μπάχαλό μου έχω φρικάρει τρελά! Γιατί για να έχω βάλει αυτό το συγκεκριμένο πράγμα σε εκείνο το σημείο υπάρχει ΛΟΓΟΣ!
  5. Δεν μπορώ πεταμένα ρούχα και άστρωτα κρεβάτια... Όταν φιλοξενώ κόσμο αφού ξυπνήσω ΠΑΝΤΑ θα στρώσω το κρεβάτι και θα βολέψω και τα ρούχα του άλλου... Θέλω καναπέδες, κρεβάτια και καρέκλες να είναι για να καθόμαστε εμείς και ΟΧΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!Αλλιώς πάλι φρικάρω!
  6. Πληρώνω τους λογαριασμούς με το που έρχονται αλλιώς με τρώει το άγχος ότι θα τους ξεχάσω!
  7. Θέλω το ψυγείο μου και τα ντουλάπια μου πάντα γεμάτα και ας μην τρώω πολύ!
  8. Όταν κοιμάμαι με boyfriend θέλω ΠΑΝΤΑ να με έχει αγκαλιά αλλιώς α) δεν κοιμάμαι β) χωρίζω :P
  9. Όταν λέω κάτι θέλω να με καταλαβαίνουν αμέσως και όχι να πρέπει να αναλύσω γιατί το είπα αυτό γιατί μετά νευριάζω και δεν μπορώ να το εξηγήσω :P
  10. Δεν μπορώ την ησυχία με τίποτα... Πάντα θέλω κάτι να ακούγεται, ραδιόφωνο, τηλεόραση κλπ
  11. Δεν πάω πουθενά χωρίς το usb stick μου και το lip gloss μου...Ακόμα και όταν βγαίνω για βράδυ (γιατί ποτέ δεν ξέρω σε τι σπίτι θα καταλήξω και τι θα έχει ο υπολογιστής να κλέψω :P)
Αν θυμηθώ κι άλλα θα επανέλθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν μπορω τις μπηχτες και τα μισολογα. Σε αυτες τις περιπτωσεις εκνευριζομαι πολυ, σταματαω την κουβεντα και αδιαφορω (φλασια, θυμηθηκα κατι απο χθες.).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν... συνοψίζοντας τις 33 (μέχρι στιγμής) σελίδες ανακάλυψα ότι οι 23 είναι με παραξενιές της Giovannas :P
Πρέπει να είναι ΜΑΚΡΑΝ το πιο "περίεργο" άτομο που έχω γνωρίσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
δεν μου αρέσει να με διακόπτουν χωρίς λόγο , το αντίθετο το επιθυμώ .........

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατα την καταβαση (για ραφτινκ μιλαω) πρεπει να καθομαι σε συγκεκριμενη θεση στη βαρκα.
αν δε κατσω εκει που θελω, κανω πανικο.
αμα ηξερα τροπο να την αναποδογυρισω κιολας, παιζει και να το κανα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
λοιπόν... συνοψίζοντας τις 33 (μέχρι στιγμής) σελίδες ανακάλυψα ότι οι 23 είναι με παραξενιές της Giovannas :P
Πρέπει να είναι ΜΑΚΡΑΝ το πιο "περίεργο" άτομο που έχω γνωρίσει :D

Μπάααααα απλά το παραδέχετε :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κατα την καταβαση (για ραφτινκ μιλαω) πρεπει να καθομαι σε συγκεκριμενη θεση στη βαρκα.
γιο.JPG
εκεί ε?:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Ντούού κορυφή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ οχι!

μπροστα μπροστα, για να οδηγω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τα παίρνω άσχημα και αρχίζω το παραλήρημα μουρμούρας, αν με κατηγοριοποιήσουν. Ειδικά αυθαίρετα ή βιαστικά.
Κοινώς, να με χαρακτηρίσουν. Εϊτε για καλό είτε για κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμ...δεν απαντω ποτε αμεσως στα sms.
δεν το κανω σκοπιμα, ετσι μου βγαινει...
εκτος αν ειναι κατι εξαιρετικα επειγον!

επισης, οταν παω στην τραπεζα για μια συγκεκριμενη δουλεια,πρεπει απαραιτητα να ψωνισω κατι. συνηθως τιμω μια berska που ειναι κοντα στην τραπεζα τη συγκεκριμενη.

στο μετρο και στο λεωφορειο, και γενικα στα μεσα που χρησιμοποιω, πρεπει απαραιτητα να κατσω.
δε σκοτωνω κοσμο με αγκωνιες και κλωτσιες μη μου φανε τη θεση, ουτε την κραταω για την παρτη μου οταν βλεπω καποιον που τη χρειαζεται... ομως ξερω επακριβως σε καθε σταση που σταματαει το λεωφορειο και περιμενω εκει, ωστε να σταματησει μια απο τις τρεις πορτες του μπροστα μου :P

οταν κανω μια συγκεκριμενη διαδρομη με μετρο η τραινο, γνωριζω ακριβως ποια ωρα θα περασει το καθε ενα απο αυτα με ακριβεια δεκατου του δευτερολεπτου. ξερω ακριβως απο ποιο βαγονι θα μπω, ποση ωρα θα ειναι η διαδρομη και που θα βγω ετσι ωστε η εξοδος να ναι μπροστα μου οταν κατεβω. το χει και κανας αλλος αυτο το κουλο η εγω δε την παλευω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτό με τις πόρτες στο metro/τρένο το κάνω κι εγώ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
λολ!!!
κριαρι μου εσυ, δεκατεσσεροαπριλιατικο!!!!!!!


:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
οταν κανω μια συγκεκριμενη διαδρομη με μετρο η τραινο, γνωριζω ακριβως ποια ωρα θα περασει το καθε ενα απο αυτα με ακριβεια δεκατου του δευτερολεπτου. ξερω ακριβως απο ποιο βαγονι θα μπω, ποση ωρα θα ειναι η διαδρομη και που θα βγω ετσι ωστε η εξοδος να ναι μπροστα μου οταν κατεβω. το χει και κανας αλλος αυτο το κουλο η εγω δε την παλευω??

Κι εγω..στο τρενο στηνομαι παντα στο 2ο βαγονι, ωστε κατεβαινοντας στη σταση που θελω, οι σκαλες που οδηγουν στο μετρο να ειναι ακριβως ευθεια, και στο μετρο παντα στο προπροτελευταιο βαγονι(αυτο γινεται εμπειρικα :P) ωστε οι κυλιομενες να ειναι μπροστα μου :D
Παρανοια, yey!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αυτα ειναι!!!!!!

και ξερω οχι μονο για το σταθμο που ειναι κοντα στο σπιτι μου αλλα και για ασχετους σταθμους, που ειναι οι εξοδοι και οι πορτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εμ...δεν απαντω ποτε αμεσως στα sms.
δεν το κανω σκοπιμα, ετσι μου βγαινει...
εκτος αν ειναι κατι εξαιρετικα επειγον!

επισης, οταν παω στην τραπεζα για μια συγκεκριμενη δουλεια,πρεπει απαραιτητα να ψωνισω κατι. συνηθως τιμω μια berska που ειναι κοντα στην τραπεζα τη συγκεκριμενη.

στο μετρο και στο λεωφορειο, και γενικα στα μεσα που χρησιμοποιω, πρεπει απαραιτητα να κατσω.
δε σκοτωνω κοσμο με αγκωνιες και κλωτσιες μη μου φανε τη θεση, ουτε την κραταω για την παρτη μου οταν βλεπω καποιον που τη χρειαζεται... ομως ξερω επακριβως σε καθε σταση που σταματαει το λεωφορειο και περιμενω εκει, ωστε να σταματησει μια απο τις τρεις πορτες του μπροστα μου :P

οταν κανω μια συγκεκριμενη διαδρομη με μετρο η τραινο, γνωριζω ακριβως ποια ωρα θα περασει το καθε ενα απο αυτα με ακριβεια δεκατου του δευτερολεπτου. ξερω ακριβως απο ποιο βαγονι θα μπω, ποση ωρα θα ειναι η διαδρομη και που θα βγω ετσι ωστε η εξοδος να ναι μπροστα μου οταν κατεβω. το χει και κανας αλλος αυτο το κουλο η εγω δε την παλευω??

Μιλάς με την τρέλα προσωποιημένη. :D

Μέχρι και μπροστά από λεωφορείο έχω μπει για να σταματήσει. :|:|


Γμτ, το κόλπο στο Μοναστηράκι τώρα χαλάει με τους νέους σταθμούς. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι εννοεις χαλαει?
σημερα πηγα αιγαλεω για να μπανισω σκαλες και εξοδους, μουχαχα!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι εννοεις χαλαει?
σημερα πηγα αιγαλεω για να μπανισω σκαλες και εξοδους, μουχαχα!:devil:
Ότι έπιανα θέση γιατί ήταν άδειο, ντε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top