Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Παραξενιές; Μπορώ να χρησιμοποιήσω 5-6 σελίδες; :P

Βασικό: Don't touch me :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οκ θα το πω μιας και το ανέφερε η σταλίτσα...

τρελλένομαι να βγαίνω για ψώνια με τις φίλες μου και γενικά με κοπέλες... ψοφάω στο γέλιο... οκ κουραση μεγάλη αλλά μεγάλη απόλαυση, πειράζω όλο τον κόσμο !!!

ps. αυτο δεν ειναι παραξενιά... βίτσιο είναι... χχαχαχα
αυτο να το κοιταξεις μεγαλε............ειναι σοβαρο λεμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Παραξενιές; Μπορώ να χρησιμοποιήσω 5-6 σελίδες; :P

Βασικό: Don't touch me :P:P


ολες δικες σου ματια μουυυυυ!:whistle:


οχι τιποτε αλλο, αλλα καποτε καποιοι λεγαν οτι μονο εγω γραφω πολυ εδωμεσα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Α, έχω πάρα πολλές :P!
  • Με αγχώνουν οι άνθρωποι με τους γρήγορους ρυθμούς μάλλον γιατί είμαι λίγο τα ζώα μου αργά :P
  • Όταν γυρνάω στο σπίτι (όπου και να ήμουν πριν βόλτα, σχολή κλπ ) δε θέλω για 30'-45' να μου μιλάει κανείς . Μέχρι δλδ να αλλάξω ρούχα, να κοιτάξω μέιλ :P
  • Επίσης όταν ξυπνάω δε θέλω να μου μιλάει κανείς. Ειδικά όταν είμαι κουρασμένη :|
  • Ζυγίζομαι συχνά ως κατάλοιπο της εμμονής που είχα κάποτε με το βάρος μου :worry:
  • Τρώω κρέας μόνο σε μορφή κιμά :| αλλιώς δεν μπορώ με τπτ να φάω !
  • Εκνευρίζομαι όταν στις κυλιόμενες του μετρό κάθονται στη λάθος πλευρά και δεν μπορώ να ανέβω !
  • Πίνω μόνο παγωμένο νερό ακόμα και το χειμώνα!
  • Όταν μιλάω στο τηλ. κι ο άλλος δε με ακούει και φωνάζει λέγοντας "Ναιιιιι??δεν σ'ακούωωω....",εκνευρίζομαι υπερβολικά.. :beating:
  • Είμαι απόλυτα τελειομανής στα περισσοτερα πραγματα. Είμαι ή του ύψους ή του βάθους, ή θα κάνω κάτι τέλεια αλλιώς καθόλου.
  • Όταν έχει νευριάσει κάποιος μαζί μου πρέπει να έρθει να μου πει το γιατί. Με εκνευρίζει , με τρελαίνει :angry:να μου κρατάνε μούτρα χωρίς να ξέρω το γιατί και να πρέπει να μαντέψω.
Αυτά για την ώρα :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαχαχα!!!! αυτο με το μετρο ρε παιδι μου....ζωα μερικοι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
χαχαχα!!!! αυτο με το μετρο ρε παιδι μου....ζωα μερικοι...:(
κ εγω το κανω...:D
κ μου φωναζει το μωρο μου...(οταν ειμαι αθηνα):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ελα ρε. σπαστικο ειναι, προσεξε το. αμα σε πετυχω σε κανα μετρο και σου φωναξω... συμπαθα με. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

  • Εκνευρίζομαι όταν στις κυλιόμενες του μετρό κάθονται στη λάθος πλευρά και δεν μπορώ να ανέβω !

ω ναι!!!! Κι εμένα... τρελά! Και είναι οι στιγμές που γίνομαι αγενέστατη (γενικά στο δρόμο/στα μαγαζιά κτλ είμαι με το σεις και με το σας ακόμα και στους αγενείς/μίζερους/κακότροπους ανθρώπους] και σπρώχνω τον κόσμο ["από εδώ δεν στέκονται κυρία μου/κύριε μου/ κοπελιά κτλ"] που κάθεται λάθος, αν δε είναι και μικρός σε ηλικία [έως 50 δλδ χοντρικά] του τη λέω κι όλας ... :mad:


[ντάξ είμαι υπερβολική αλλά αφού ΔΕΝ είναι τόσο δύσκολο να δείχνουμε πολιτισμένοι!!!]

;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
ω ναι!!!! Κι εμένα... τρελά! Και είναι οι στιγμές που γίνομαι αγενέστατη (γενικά στο δρόμο/στα μαγαζιά κτλ είμαι με το σεις και με το σας ακόμα και στους αγενείς/μίζερους/κακότροπους ανθρώπους] και σπρώχνω τον κόσμο ["από εδώ δεν στέκονται κυρία μου/κύριε μου/ κοπελιά κτλ"] που κάθεται λάθος, αν δε είναι και μικρός σε ηλικία [έως 50 δλδ χοντρικά] του τη λέω κι όλας ... :mad:


[ντάξ είμαι υπερβολική αλλά αφού ΔΕΝ είναι τόσο δύσκολο να δείχνουμε πολιτισμένοι!!!]

;):)
εξηγείστε παρακαλώ στη μικρή χωριατοπούλα από τη Θεσσαλονίκη:P
Ποια είναι η σωστή πλευρά στις σκάλες του μετρό και ποια η λάθος?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καθομαστε παντα δεξια, ωστε το αριστερο κομματι της σκαλας να μενει ελευθερο για να ανεβαινουν (περπατωντας τεσπα, οχι απλα να στεκονται!) αυτοι που βιαζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
καθομαστε παντα δεξια, ωστε το αριστερο κομματι της σκαλας να μενει ελευθερο για να ανεβαινουν (περπατωντας τεσπα, οχι απλα να στεκονται!) αυτοι που βιαζονται.
αχα! σαν τα αυτοκίνητα ένα πράγμα, δεν το ήξερα ομολογώ.

Να πω κι εγώ:
Αηδιάζω με το γάλα και με το συκώτι.
Δεν μπορώ να κοιμηθώ με μαξιλάρι
Ανατριχιάζω υπερβολικά πολύ όταν πιάνω βαμβάκι (ακόμα και στη σκέψη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
καθομαστε παντα δεξια, ωστε το αριστερο κομματι της σκαλας να μενει ελευθερο για να ανεβαινουν (περπατωντας τεσπα, οχι απλα να στεκονται!) αυτοι που βιαζονται.
Πόσο σπαστικές είναι κάτι #$@@ που τις μπλοκάρουν και το παίζουν κάπως. :kill:


Εγώ όταν βλέπω κάτι τέτοια τις παραμερίζω και περνάω, έτσι για σπάσιμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδια το εκνευριστικό και αυτό που με τρελένει στις κιλιώμενες όμως είναι ότι όλοι τους είναι σαν στρατιώτε αλλα σε άλλο μέτωπο, είναι όλοι ανεδέστατοι και κακότροποι, αφού όταν πάμε με το μετρό όταν ανεβένουμε τώρα ποιά τις αποφέυγω, αυτοί που ανεβένουν βιαστικά είναι πολλύ εκνευριστικοί ώρες ώρες:mad:

Τα θυμάμε και τσατιζομαι, είπαμε βιάζεσαι αλλα όχι και να γίνεσε στρφνός για αυτές:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω παντως αυτο με το σωστο και το λαθος στις κυλιομενες, εδω μεσα το ακουσα πρωτη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγω παντως αυτο με το σωστο και το λαθος στις κυλιομενες, εδω μεσα το ακουσα πρωτη φορα.
Συνέχεια λένε στα μεγάφωνα "...να κρατάτε τα μικρά παιδιά από το χέρι και να στέκεστε στη δεξιά μεριά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συνέχεια λένε στα μεγάφωνα "...να κρατάτε τα μικρά παιδιά από το χέρι και να στέκεστε στη δεξιά μεριά".

Στο μετρο λεμε τωρα?
Δεν το εχω ακουσει. Μαλλον επειδη δεν χρησιμοποιω. :D

Εντιτ: Εγω βεβαια μιλουσα γενικοτερα για τις κυλιομενες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στο μετρο λεμε τωρα?
Δεν το εχω ακουσει. Μαλλον επειδη δεν χρησιμοποιω. :D

Γιατί εγώ που το χρησιμοποίησα κάποιες φορές τι κατάλαβα; πήγαμε στο μετρό μετά απο 3 αλλαγές σταθμών για το αεροδρόμιο και έτσι όπως ανέβενε η σκάλα με το βαλιτσάκι μου και ξαυνικά ο μπροστινός ενοχλίθηκε με ΄σπρώχνει μου πέυτει η βαλιτσα τρέχω να την πιάσω κατεβένοντας και έρχετε ένας βιαστικός ο οπίος αντι να την κρατήσει 1" να την πιάσω τη σ΄πρώχνει την αφήνει κάτω και περνάει, αυτό δεν άκουσα κανέναν να πεί απο το μεγάφωνο γίνετε λιγάκι άνθρωποι:mad:

Και μείς κρατούσαμε την δεξιά μεριά αλλα όταν τυχένει κάτι τέτοιο καλό είναι να μην πετάς την βαλίτσα του άλλου αφού βλέπεις ότι τρέχει ανάποδα απο την κιλιώμενη να την πιάσει....

Αυτά για αυτούς που πηράχτηκαν επιδή είπα ότι με εκνευρίζουν αυτοί που βιάζοντε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Στο μετρο λεμε τωρα?
Δεν το εχω ακουσει. Μαλλον επειδη δεν χρησιμοποιω. :D

Εντιτ: Εγω βεβαια μιλουσα γενικοτερα για τις κυλιομενες.

Γι' αυτό βρε δεν έχεις ακούσει :)! Γενικά στις κυλιόμενες δεν υπάρχει κανόνας αν και καλό είναι να μην κλείνεις το δρόμο. Βέβαια υπάρχουν και κυλιόμενες που χωράνε 2 άνθρωποι στην ίδια ευθεία όπως για παράδειγμα σε μαγαζιά όπου οι άνθρωποι δε βιάζονται συνήθως όπως στο μετρό ;) (καλά δε νομίζω να σου λέω και τπτ που δεν ξέρεις :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οι δημόσιες υπρεσίες είναι ο γολγοθάς μου.
Τρέμω ακόμα και στην ιδέα οτι θα παω να κάνω μια απλή συναλλαγή και θα με καθυστερήσουν είτε γιατί θα μου ζητούν έναν τόνο δικαιολογητικά ή δεν θα ξέρουν τι ακριβώς πρέπει να κάνουν..............
Δεν αντέχω γενικά να τρώνε το χρόνο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω μολις ξυπναω, λιγο πριν κοιμηθω η μολις επιστρεψω απο τη δουλεια, για χ χρονικο διαστημα, να μη μου μιλαει κανεις-ειδικα βομβαρδιζοντας με με λεπτομερειες και πληροφοριες που πρεπει να θυμαμαι.

ειναι ωρες οργανωσης και το μυαλο... ΔΕΝ. απλα δεν.

το χ μπορει να ναι απο λεπτα μεχρι ωρα, εξαρταται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top