Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Στο αμάξι μου, στο θέμα της μουσικής επικρατεί καθεστώς χούντας. Α! Αν τολμήσει κανείς και απλώσει χεράκι προς το ραδιοcd... χειρόφρενο και προειδοποίηση, στην δεύτερη, απλά ανοίγει η πόρτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ότι έπιανα θέση γιατί ήταν άδειο, ντε. :P


ααα!!! πες ετσι:P

εξαρταται που ειναι η πορτα σου. αμα ξερεις που θα σταματησει ο συρμος, ξερεις που ανοιγουν οι πορτες και αρα πας εκει και μπαινεις πρωτος, ολειολεεεεεεεει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ααα!!! πες ετσι:P

εξαρταται που ειναι η πορτα σου. αμα ξερεις που θα σταματησει ο συρμος, ξερεις που ανοιγουν οι πορτες και αρα πας εκει και μπαινεις πρωτος, ολειολεεεεεεεει!
Ξέρω. :P


Αλλά αν είναι τίγκα τι να το κάνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Έχω μπόοοοοοοοοοοοοοοολικες!!!!
  1. Δεν μπορώ την ακαταστασία... Ακόμα κ τα τηλεκοντρολ στο τραπέζι θέλω να είναι σε σειρά κ όμορφα! Μου αρέσει το σπίτι να είναι σε τάξη κ να μυρίζει καθαριότητα! Μπορεί ο άλλος να μου το χαλάσει αυτό.. Πχ να λερώσει ποτήρια κλπ.. Δεν λέω τίποτα αλλά πάω κ τα ξαναμαζεύω..!!!
  2. Η τηλεόραση μου είναι ανοιχτή 24 ώρες το 24ωρο! Ακόμα κ όταν λείπω! Ακόμα κ στον ύπνο μου θέλω ανοιχτή την τηλεόραση. Αν είναι να κοιμηθώ κάπου που δενέχει τηλεόραση κ πρέπει να πάω για ύπνο με πιάνει στενοχώρια, σαν να είμαιπαιδάκι που του λένε να πάει για ύπνο ενω δεν θέλει! Για να καταλάβετε, όταν ξυπνάω καταλαβαίνω από το τί παίζει στην τηλεόραση τί ώρα είναι σε οποιοδήποτε κανάλι!!!!:D
  3. Μου αρέσει να κάνω ασκήσεις στα αγγλικά! Κάνω μαθήματα για να πάρω το FCE (lower!!) και όσο ανωμαλία και να σας φανεί παιδιά κάνω ασκήσεις στην γραμματική για να χαλαρώσω...
    Το ίδιο κ στη σχολή!!!
Στην πορεία θα σας πώ κ άλλα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Στο αμάξι μου, στο θέμα της μουσικής επικρατεί καθεστώς χούντας. Α! Αν τολμήσει κανείς και απλώσει χεράκι προς το ραδιοcd... χειρόφρενο και προειδοποίηση, στην δεύτερη, απλά ανοίγει η πόρτα...

Αλλιώς λέει μπαλντας κ κομμένο το χεράκι από την ρίζα!!!!:D:D χαχαχαχαχα!!! Θεός!!! Βασικά το θεωρώ άσχημο να πάς να αλλάξεις την μουσική στο αυτοκίνητο του άλλου χωρίς να τον ρωτήσεις, όποιος κ αν είναι αυτός!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλα ναι!!! σιγουρα δεν αλλαζεις μονος σου, ρωτας.. η κανεις τουμπεκι! :P


βρε σταλιτσα τι λες για την τιβι?? απαπα!!!! δε μπορω τιβι ανοιχτη με την καμια στο σπιτι!!! παντα κλειστη θελω να ειναι, εκτος αν προκειται να παρακολουθησω κατι...!

η μαμα μου δε, ειναι σαν εσενα ακριβως... οποτε καταλαβαινεισ..! σα το σκυλο με τη γατα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
κι εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ με τηλεόραση και φώτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ τηλεωραση κ φωτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κι εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ με τηλεόραση και φώτα...

γιατι;:P ξερεις τι ωραια ειναι; εμενα με νανουριζει η τιβι ειδικα το βραδυ...
οταν ξαπλωνω στον καναπε το βραδυ...τσουυυυυυυυυυυπ...αρχιζω και νυσταζω με νταλα φωτα απο πανω.... και να μιλαει ο αλλος διπλα μου δεν καταλαβαινω τπτ...αν θελω να κοιμηθω θα κοιμηθω.:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γιατι;:P ξερεις τι ωραια ειναι; εμενα με νανουριζει η τιβι ειδικα το βραδυ...
οταν ξαπλωνω στον καναπε το βραδυ...τσουυυυυυυυυυυπ...αρχιζω και νυσταζω με νταλα φωτα απο πανω.... και να μιλαει ο αλλος διπλα μου δεν καταλαβαινω τπτ...αν θελω να κοιμηθω θα κοιμηθω.:P :P :P

οταν εχω υπερενταση θελω να μην ακουγετε ουτε καρφιτσα..
αλλα φως θελω παντα
δεν μπορω χωρις φως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
γιατι;:P ξερεις τι ωραια ειναι; εμενα με νανουριζει η τιβι ειδικα το βραδυ...
οταν ξαπλωνω στον καναπε το βραδυ...τσουυυυυυυυυυυπ...αρχιζω και νυσταζω με νταλα φωτα απο πανω.... και να μιλαει ο αλλος διπλα μου δεν καταλαβαινω τπτ...αν θελω να κοιμηθω θα κοιμηθω.:P :P :P

μόνο άμα είμαι κουρασμένος πάρα πολύ δεν έχω πρόβλημα... εκεί και καμπάνες να χτυπάνε σε 2' έχω κοιμηθεί. αλλά υπό φυσιολογικές συνθήκες, δεν θέλω τιβί και φώτα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΑΜΑΝ!
εφαγα φρικη τωρα. καλε αγορακι εισαι εσυ?? :redface:


λεπον, στο θεμα μας τωρααααα!!!
επιμενω, οχι φωτα!!!

καλα, πως νανουριζεστε ρε με τις αλλαγες φωτισμου που κανει η τιβι?
εμενα μου σηκωνεται καγκελο! (η τριχα!!!)
τσ τσ τσ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
παραξενιά μου: πορώνομαι να πλένω πιάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsova

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 782 μηνύματα.
παραξενιά μου: πορώνομαι να πλένω πιάτα

κι εγώ γουστάρω τρελά μιλάμε! :clapup:

(το τι πιάτο είχα πλύνει στο στρατό, δεν περιγράφεται :D )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Κοιμάμαι, πάντα χωρίς φώτα και χωρίς τηλεόραση (αφού δεν έχω κιόλας).
Τι να τα κάνω τα φώτα; Λες και πρόκειται να κεντήσω στον ύπνο μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εχω παντα μα παντα διπλα μου ενα μπουκαλακι νερο ακομη κι οταν κοιμαμαι για οταν ξυπνησω να μη σηκωθω να παω στην κουζινα:P
για ενα διαστημα πηγαινα στο κρεβατι μου και αναβα το λαμπατερ και με επαιρνε ετσι ο υπνος... ε για αρκετο καιρο δεν μπορουσα να κοιμηθω αν δεν αναβα το λαμπατερ:P με ζαλιζει το κιτρινο φως δεν ξερω γιατι.. ενω με το ασπρο φως δεν εχω τετοιο προβλημα:hmm: ειδικα με την τιβι κοιμαμαι σαν πουλακι:P
μου αρεσει να παιρνω εναν υπνακο στο σαλονι πρωτα:P και μετα με ξυπναει ο συζυγος και παω μεσα στην κρεβατοκαμαρα με κλειστα ματια...κουτουλαω βεβαια αλλα με το που αγγιζω το στρωμα πεφτω σε ληθαργο παλι:P:D:D:D:D
ειμαι σοβαρα γιατρε μου;:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Άλλη παραξενιά και το παρατήρησα σήμερα!!! Θέλω πάντα στην τσάντα μου (και δεν μπορώ χωρίς αυτά) τα εξής κλασσικά: κινητό, κλειδιά, πορτοφόλι ΑΛΛΑ και... χαρτομάντηλα, υγρά μαντηλάκια και τσίχλες... Αν δεν έχω ένα από αυτά νιώθω οτι το χρειάζομαι πολύ πολύυυυυυυυ και νιώθω με κομμένα χέρια!
Επίσης...
  • Πλένω πολύ πολύ συχνά τα χέρια μου και γενικότερα μπορώ να κάνω και 3 και 4 φορές μπάνιο την μέρα αν μπορώ!!! Σίγουρα κάνω το πρωΐ και το βράδυ και πριν βγώ το απόγευμα! Μου αρέσει να νιώθω καθαρή, δροσερή και να μυρίζω ωραία!!!
  • Βάζω πάντα Nivea το πρωΐ κ το βράδυ!
  • Δεν βάζω ποτέ για 2η φορά το ίδιο ζευγάρι κάλτσες ακόμα κ αν το έβαλα για 1-2 ώρες!
  • Το πρωΐ αν δεν ξυπνήσω από μόνη μου αλλά με ξυπνήσουν.. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ!!!
  • Κοιμάμαι πανεύκολα!!! Λίγο να ακουμπήσω το κεφάλι μου με παίρνει τσουουουοουπ ο ύπνος!!!
  • Αντίθετα με πολλά πολλά κορίτσια... ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΣΤΙς ΒΙΤΡΙΝΕΣ! Αν κάποια στιγμή χρειαστώ κάτι πάω στο μαγαζί, δεν ψάχνω απλά κοιτάζω γύρω γύρω κ αν μου κάνει κάτι το κλικ τότε το αγοράζω!!!
  • Έχω τεράααααααααστιο κόλλημα με τα παπούτσια κ τα αρώματα.. Αν μπορούσα θα αγόραζα κάθε μέρα!!!
Που θα πάει... όλο και κάτι θα έχω ξεχάσει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οκ θα το πω μιας και το ανέφερε η σταλίτσα...

τρελλένομαι να βγαίνω για ψώνια με τις φίλες μου και γενικά με κοπέλες... ψοφάω στο γέλιο... οκ κουραση μεγάλη αλλά μεγάλη απόλαυση, πειράζω όλο τον κόσμο !!!

ps. αυτο δεν ειναι παραξενιά... βίτσιο είναι... χχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
παραξενιά μου: πορώνομαι να πλένω πιάτα

κι εγώ γουστάρω τρελά μιλάμε! :clapup:

(το τι πιάτο είχα πλύνει στο στρατό, δεν περιγράφεται :D )



πωπω!!! κι εγω τα ιδια καλε!! αμα καμια φορα παω και στης φιλης, και ειναι ετσι χαλια ο νεροχυτης και θελει συμμαζεμα... το κανω απο μονη μου κι ας ειναι ξενο σπιτι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οταν κανω θαλλασιο σκι, θελω απαραιτητα να εχω συγκεκριμενα πεδιλα..και συγκεκριμενο οδηγο, ελληνα! αλλιως σπαζομαι και στη στροφη πεφτω...! (για να μαστε και στο κλιμα...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top