Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
εγω κουβαλαω ΠΑΝΤΑ μαζι μου (χειμωνα-καλοκαιρι) μεσα στην τσαντα μου μια ομπρελα... :P :P :P αφου μου λεει ο αντρας μου; τι την κουβαλας καλοκαιριατικα; αμα βρεξει; του λεω...να ειμαι προετοιμασμενη.:D :D :D

Αυτό το έχω κι εγώ, εκτός κι αν βγαίνω βράδυ και κρατάω κάνα μικροσκοπικό τσαντάκι που χωράει ίσα ίσα χρήματα και κλειδιά! :D (εγώ έχω πάντα και το mp3 player μαζί!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
1. Αφήνω πάντα tips... Εκτός και αν το service είναι άθλιο... σε αντίθετη περίπτωση μπορεί να αφήσω και περισσότερα απο τα ρέστα...
2. Δεν κλείνω ποτέ το κινητό... αν με καλέσετε και δεν σας απαντήσω, ή θα είμαι κάπου που δεν ακούω ή κοιμάμαι ή δεν γουστάρω να σας μιλήσω...
3. Το γήπεδο είναι ιερό... δεν μου το κόβει κανείς και για κανένα λόγο!
4. Αν φάει κάποιος Χ, όποιος και να είναι... δεν υπάρχει επιστροφή...
5. Ευχή και κατάρα... Δεν ξεχνάω τι έχει προηγηθεί με τον καθένα... δεν ειμαι εκδικητικός, αλλά οταν θέλω να το κάνω γίνομαι μεγάλο τσογλάνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αυτά που λες μου φαίνονται φυσιολογικά…που είναι η παραξενιά? Εκτός και αν εννοείς ότι παραξενιά είναι να είσαι φυσιολογικός…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κάτι που ανακάλυψα σήμερα: Δεν μπορώ να ξυριστώ χωρίς να ακούω μουσική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αν εχω χυμο μόσιον, οσος και να ναι, θα τον πιω ΟΛΟ.
Δυστυχως ακομα και αν ειμαι σε ξενο σπιτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αν εχω χυμο μόσιον, οσος και να ναι, θα τον πιω ΟΛΟ.
Δυστυχως ακομα και αν ειμαι σε ξενο σπιτι:redface:


Η δική μου παραξενιά ειναι όπωτε βλέπω μόσιον με πιάνει εμετός:worry:

Τον συχένομαι δεν ξέρω με τρελένει η μυροδιά του:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οταν καθομαι καπου και πεσει κατι στην αντιληψη μου που κατα τη γνωμη μου δεν ειναι στη σωστη θεση θα το μετακινησω...:P κουλο το ξερω...αλλα απο μονο του παει το χερι μου :P:D :D
τι αλλο....:hmm: :hmm: :hmm:

εχω πορωση με τον προγραμματισμο γενικοτερα στη ζωη μου.... ολα γινονται στην ωρα τους :D :D :D απ το πρωι λεω....στις 1 θα κανω αυτο...στις 5 αυτο...:D :D οταν ειναι να κανω κανενα ταξιδακι; εκει να δεις...:D :D :D δεν μπορω να αφησω χυμα τα πραγματα στη ζωη μου με τπτ...θα χαθω... στο συμπαν!!! :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
οταν καθομαι καπου και πεσει κατι στην αντιληψη μου που κατα τη γνωμη μου δεν ειναι στη σωστη θεση θα το μετακινησω...:P κουλο το ξερω...αλλα απο μονο του παει το χερι μου :P:D :D
τι αλλο....:hmm: :hmm: :hmm:

Moderator!!! Ο κατάλληλος άνθρωπος στη κατάλληλη θέση!:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
οταν καθομαι καπου και πεσει κατι στην αντιληψη μου που κατα τη γνωμη μου δεν ειναι στη σωστη θεση θα το μετακινησω...:P κουλο το ξερω...αλλα απο μονο του παει το χερι μου :P:D :D
τι αλλο....:hmm: :hmm: :hmm:

εχω πορωση με τον προγραμματισμο γενικοτερα στη ζωη μου.... ολα γινονται στην ωρα τους :D :D :D απ το πρωι λεω....στις 1 θα κανω αυτο...στις 5 αυτο...:D :D οταν ειναι να κανω κανενα ταξιδακι; εκει να δεις...:D :D :D δεν μπορω να αφησω χυμα τα πραγματα στη ζωη μου με τπτ...θα χαθω... στο συμπαν!!! :P :P :P :P
Eγώ προτιμώ να χάνομαι στο σύμπαν......:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Η δική μου παραξενιά ειναι όπωτε βλέπω μόσιον με πιάνει εμετός:worry:

Τον συχένομαι δεν ξέρω με τρελένει η μυροδιά του:mad:


xaxaxaxa!!!!!
αχ βρε μανια μου!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
xaxaxaxa!!!!!
αχ βρε μανια μου!!!!
:clapup:

Ειναι ψυχολογικό, πές μου ότι χυμό θές όχι τον μόσιον όμως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πριν κοιμηθω, αβζω χαρτι και στυλο στο κομοδινο. η αν κοιμαμαι με καποιον, το βαζω καπου ωστε να μην ειναι ορατο.

παντα οταν κοιμαμαι βλεπω μεταξυ υπνου και ξυπνιου τι πρεπει να κανω, επαγγελματικα κυριως, αλλα και σε ολους γενικα τους τομεις.. γιαυτο παντα εχω χαρτι και στυλο διπλα μου, και σημειωνω μεσα στη νυχτα.
το πρωι δε μου ερχονται καθολου καλες ιδεες! μονο το βραδυ!

τελειως κουλο. i know.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ πάντα πριν κοιμηθώ βάζω δίπλα στο κομοδίνο 2 ποτήρια, το ένα γεμάτο με νερό, και το άλλο άδειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ πάντα πριν κοιμηθώ βάζω δίπλα στο κομοδίνο 2 ποτήρια, το ένα γεμάτο με νερό, και το άλλο άδειο.

Γιατί;

Εγώ πάλι βάζω πάντα το κινητό δίπλα μου ανοιχτό επειδή παθαίνω κρίσεις πανικού ενώ κοιμάμαι κι όταν ξυπνήσω θέλω να έχω κάτι να φωτίσω τον χώρο γύρω μου, ώστε να σιγουρευτώ πως όλα είναι οκ και είμαι όντως στο κρεβάτι μου.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιατί;

Εγώ πάλι βάζω πάντα το κινητό δίπλα μου ανοιχτό επειδή παθαίνω κρίσεις πανικού ενώ κοιμάμαι κι όταν ξυπνήσω θέλω να έχω κάτι να φωτίσω τον χώρο γύρω μου, ώστε να σιγουρευτώ πως όλα είναι οκ και είμαι όντως στο κρεβάτι μου.. :(

Σοβαρά, βρε Καγιράκι;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σοβαρά, βρε Καγιράκι;; :hmm:

Ναι μαμώτο.. άρχισα να το παθαίνω πρίν δύο χρόνια περίπου.. αλλά το τελευταίο 7μηνο έχει γίνει πολύ έντονο.. ευτυχώς όχι κάθε βράδυ, αλλά πολύ συχνά.. :( Και βλέπω ό,τι μπορείς να φανταστείς στον ύπνο μου.. ότι πιάνουμε φωτιά, ότι γίνεται σεισμός, ότι με χτίζουν μέσα, ότι εγκλωβίζομαι σε ένα δωμάτιο 1Χ1 χωρίς πόρτες και παράθυρα, ότι πέφτω από ύψος.. χάλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γιατί;

Εγώ πάλι βάζω πάντα το κινητό δίπλα μου ανοιχτό επειδή παθαίνω κρίσεις πανικού ενώ κοιμάμαι κι όταν ξυπνήσω θέλω να έχω κάτι να φωτίσω τον χώρο γύρω μου, ώστε να σιγουρευτώ πως όλα είναι οκ και είμαι όντως στο κρεβάτι μου.. :(
Γιατί μπορεί να διψάσω,:) :)


αλλά μπορεί και να μην διψάσω:clapup: :clapup: :clapup: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι μαμώτο.. άρχισα να το παθαίνω πρίν δύο χρόνια περίπου.. αλλά το τελευταίο 7μηνο έχει γίνει πολύ έντονο.. ευτυχώς όχι κάθε βράδυ, αλλά πολύ συχνά.. :( Και βλέπω ό,τι μπορείς να φανταστείς στον ύπνο μου.. ότι πιάνουμε φωτιά, ότι γίνεται σεισμός, ότι με χτίζουν μέσα, ότι εγκλωβίζομαι σε ένα δωμάτιο 1Χ1 χωρίς πόρτες και παράθυρα, ότι πέφτω από ύψος.. χάλια!

Ωχ,αυτο το παθαινα κι εγω.Τελικα τον πρωτο καιρο εβαλα ενα πορτατιφ στο κομοδινο μου και σιγα σιγα μου περασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε πόσο καιρό Βασίλη; (μήπως να ανοίξω άλλο θέμα; :hmm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σε πόσο καιρό Βασίλη; (μήπως να ανοίξω άλλο θέμα; :hmm: )

Το παθαινα τον πρωτο καιρο που εμενα μονος μου.(οταν ημουν πρωτοετης). Κυριως πρεπει να ηταν θεμα ανασφαλειας και αγχους.
Στο 3μηνο το ειχα ξεπερασει τελειως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top