Παραξενιές και μικρές λεπτομέρειες της καθημερινότητας

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
3.Δεν μπορω τους αργοκινητους ανθρωπους. Με κανουν να απορω πως ανεχονται την ιδια τους την καθυστερηση.
5.Οταν κανω μια δουλεια δεν θελω ποτε βοηθεια. Θα την κανω μονη μου η δεν θα την κανω καθολου. Στη περιπτωση που χρειαστω κατι δεν θα ντραπω να το ζητησω, αλλα μου τη σπανε οι ανθρωποι που απλα μπλεκονται στα ποδια σου νομιζοντας οτι βοηθανε.
6.Δεν ανεχομαι τους ηλιθιους και αυτους που μιλανε σαν ηλιθιοι, η αυτους που μιλανε σαν να μιλανε σε ηλιθιο.
Ξυπνάς τον άλλο μου εαυτό.....:worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αλεξ σορρυ αλλα μου χει τυχει αντρας να μου στειλει μηνυμα "Μου'λιψες, θα βρεθουμαι το βραδι;".
Ε αυτο ηταν...


εγώ πάντως του έμαθα να χρησιμοποιεί το Τ9 και τον παντρεύτηκα :teasing:



να προσθέσω κάτι...
ΤΡΙΧΕΣ!!!
Αν δω σκόρπιες τρίχες στο μπάνιο χωρίς τον ιδιοκτήτη τους πάνω, είτε στη μπανιέρα είτε στη λεκάνη είτε στο νιπτήρα.. με πιάνει αμόκ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Γεια σου ρε Αντζυ!
Βασικα κι εγω συμφωνω με πολλα απο τα δικα σου, και ειδικα τα 6,8,14 και 16!
Να κανουμε παρεα εμεις τα ψυχακια!

Κόβεις και τις πορτοκαλόφλουδες σε κομματακια??? :clapup:
Αχ βρήκα την χαμένη αδερφή μου. Τι συγκίνηση. :'( :P

EDIT
να προσθέσω κάτι...
ΤΡΙΧΕΣ!!!
Αν δω σκόρπιες τρίχες στο μπάνιο χωρίς τον ιδιοκτήτη τους πάνω, είτε στη μπανιέρα είτε στη λεκάνη είτε στο νιπτήρα.. με πιάνει αμόκ :redface:

Συμφωνώ και επαυξάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Αν δω σκόρπιες τρίχες στο μπάνιο χωρίς τον ιδιοκτήτη τους πάνω

:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν δω σκόρπιες τρίχες στο μπάνιο χωρίς τον ιδιοκτήτη τους πάνω, είτε στη μπανιέρα είτε στη λεκάνη είτε στο νιπτήρα.. με πιάνει αμόκ :redface:

Η ατάκα είναι όλα τα λεφτά! :P


..το 'χω κι εγώ αυτό! *εμότικονμεβλέμμαψυχοπαθή* :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Κόβεις και τις πορτοκαλόφλουδες σε κομματακια??? :clapup:
Αχ βρήκα την χαμένη αδερφή μου. Τι συγκίνηση. :'( :P

Ναι ναι αλλα οχι καθε φορα!

Θυμηθηκα κι αλλο ενα:
Μισω τους ανθρωπους που κοιμουνται με το κινητο τους ανοιχτο. Και πισω απο αυτο κρυβεται το γεγονος οτι μισω να ξυπναω τον κοσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ας γράψω κι εγώ:


10) Πριν φτάσω στην εξώπορτα αρχίζω "Κινητό, πασοθήκη, πορτοφόλι, κλειδιά" και όταν (ΑΝ) καπνίζω "τσιγάρα".


Εγω λεω "λεφτα, τσιγαρα, κινητο, κλειδια". Το χω απο παλια που δεν κουβαλουσα μαζι μου ταυτοτητα και διπλωμα, πλεον το "λεφτα" σημαινει "πορτοφολι" αλλα το "πορτοφολι" δεν ταιριαζει στο ποιηματακι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάθομαι σε συγκεκριμένη θέση στο λεωφορείο, την οποία αν την δω πιασμένη το πρωί που φεύγω, αρχίζει η μέρα μου στραβά! :D

Και βγαίνοντας λέω "κλειδιά, μπαταρίες, λεφτά"- παλιά έλεγα και τσιγάρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μπαταριες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Για το mp3 player, αλλά και για κάτι άλλο! ;)

Πρόσεχε όταν κλείνεις το μάτι γιατί πονηροί σαν και μένα άλλα σκέυτοντε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αλλά και για κάτι άλλο! ;)
μέσα στο λεωφορείο βρε???? ώστε για αυτό θες συγκεκριμένη θέση....:confused:;):D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μέσα στο λεωφορείο βρε???? ώστε για αυτό θες συγκεκριμένη θέση....:confused:;):D:P

Τι σου έλεγα; να τα πονηρά μυαλά:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
μέσα στο λεωφορείο βρε???? ώστε για αυτό θες συγκεκριμένη θέση....:confused:;):D:P


:P:P:P:P:P:P:P

(...για τα ακουστικά μου είναι! ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxa kajira!

αυτο με τη θεση του λεωφορειου το εχω κι εγω!

σε ολα τα λεωφορεια, και μαλιστα διαφορετικη θεση για καθε τυπο μεταφορικου μεσου. που χου.
στα πρασσινα λεωφορεια, στα διπλα τυπου 608, στα διπλα τυπου Α5, Α2, στα μονα τυπου 224, στα μονα τυπου Α12,732, στα μονα τυπου 051,054, στα μικρα τυπου 100,200 και σε αυτα τυπου 025. υπαρχουν και διπλα τυπου Α15,Β15 και ειχα και εκει συγκεκριμενη θεση αλλα πλεον δεν τα χρησιμοποιω εδω και 9 μηνες. :P

τελος, διαφορετικη θεση για μονο τρολευ τυπου 3, διπλο τρολευ τυπου 3,13, μονο τρολευ τυπου 2,4,11.

αντιστοιχα παει και για το μετρο και τον ησαπ.

Η μονη εξαιρεση ειναι το λεωφορειο του αεροδρομιου, οπου εκει εξαρταται αν παω για χαβαλε η για ταξιδι.
Για χαβαλε εχω μονο μια θεση που αν ειναι πιασμενη παιζει και να κατεβω και να περιμενω το επομενο, ενω για ταξιδι επειδη δεν εχω αυτη την πολυτελεια ειμαι πιο διαλλακτικη κι εχω 3 (ολεεεεε!) θεσεις που μπορω να καθησω.


:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Θυμήθηκα κι εγώ άλλη μια...
Οσο κι αν βρέχει, δεν μπορώ με τίποτα, μα τίποτα τις ομπρέλες.
Προτιμώ να γίνω σαν ποτισμένος βασιλικός, παρά να έχω ομπρέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
axaxa kajira!

αυτο με τη θεση του λεωφορειου το εχω κι εγω!

σε ολα τα λεωφορεια, και μαλιστα διαφορετικη θεση για καθε τυπο μεταφορικου μεσου. που χου.
στα πρασσινα λεωφορεια, στα διπλα τυπου 608, στα διπλα τυπου Α5, Α2, στα μονα τυπου 224, στα μονα τυπου Α12,732, στα μονα τυπου 051,054, στα μικρα τυπου 100,200 και σε αυτα τυπου 025. υπαρχουν και διπλα τυπου Α15,Β15 και ειχα και εκει συγκεκριμενη θεση αλλα πλεον δεν τα χρησιμοποιω εδω και 9 μηνες. :P

τελος, διαφορετικη θεση για μονο τρολευ τυπου 3, διπλο τρολευ τυπου 3,13, μονο τρολευ τυπου 2,4,11.

αντιστοιχα παει και για το μετρο και τον ησαπ.

Η μονη εξαιρεση ειναι το λεωφορειο του αεροδρομιου, οπου εκει εξαρταται αν παω για χαβαλε η για ταξιδι.
Για χαβαλε εχω μονο μια θεση που αν ειναι πιασμενη παιζει και να κατεβω και να περιμενω το επομενο, ενω για ταξιδι επειδη δεν εχω αυτη την πολυτελεια ειμαι πιο διαλλακτικη κι εχω 3 (ολεεεεε!) θεσεις που μπορω να καθησω.


:clapup:
Κι έλεγα ότι είμαι ο μόνος κολλημένος με τη συγκοινωνία. Εσύ ξέρεις πολύ περισσότερα λέμε!! :clapup:


Για χαβαλε εχω μονο μια θεση που αν ειναι πιασμενη παιζει και να κατεβω και να περιμενω το επομενο, [...]
Ε, το ξέρεις ότι απαγορεύεται; :P
Αν ανέβεις πρέπει οπωσδήποτε να κατέβεις στο αεροδρόμιο και μόνο. Πουθενά αλλού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αμα ειμαι σε αφετηρια, συνταγμα η αμυνα, και παω να μπω και τη δω πιασμενη, βγαινω και περιμενω το αλλο. αυτο εννοω.

lol το ξερω οτι απαγορευται!!!
αμα θελω ομως κανω τα γλυκα ματια στον οδηγο, και απο συνταγμα κατεβαινω χιλτον! οεο ε, ποιος αλλος το χει καταφερει αυτο, οχι πειτε!!!!!

(συνηθως το κανω αμα ειμαι στην αφετηρια στο συνταγμα και παω σε μια συγκεκριμενη δουλεια που εχω στο χιλτον, και βαριεμαι να κατεβω σκαλες μετρο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω κουβαλαω ΠΑΝΤΑ μαζι μου (χειμωνα-καλοκαιρι) μεσα στην τσαντα μου μια ομπρελα... :P :P :P αφου μου λεει ο αντρας μου; τι την κουβαλας καλοκαιριατικα; αμα βρεξει; του λεω...να ειμαι προετοιμασμενη.:D :D :D
επισης...εχω μια μανια με την ταξη των πραγματων... εκει που καθομαι ας πουμε αν δω στο τραπεζακι κατι που κατα τη γνωμη μου δεν ειναι στη σωστη θεση θα το μετακινησω... αυτο το κανω παντου οπου κι αν βρισκομαι. ασυναισθητα το κανω, ωρες ωρες μονο του παει το χερι μου. :confused: :confused: :confused: :D :D :D :D
δεν μου ρχεται κατι αλλο τωρα....:hmm: :hmm: :hmm: αν μου ρθει θα σας πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω κουβαλαω ΠΑΝΤΑ μαζι μου (χειμωνα-καλοκαιρι) μεσα στην τσαντα μου μια ομπρελα... :P :P :P αφου μου λεει ο αντρας μου; τι την κουβαλας καλοκαιριατικα; αμα βρεξει; του λεω...να ειμαι προετοιμασμενη.:D :D :D

:clapup: Εγω εχω παντα μια μεσα στην τσαντα που περνω στη σχολη.(χειμωνα-καλοκαιρι) και υπαρχει παντα ομπρελα μεσα στο αμαξι.
Επισης,οταν παω στην τουαλετα για τη "χοντρη δουλεια" και τελειωσω ακολουθει τελετουργικο στο διπλωμα του χαρτιου.Παντα 3 φυλλα και ειναι διπλωμενα ακριβως στις εγκοπες τους ωστε να βγαινει σε μεγεθος 1 φυλλο επι 3 φυλλα παχυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top