Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλησπερα παλερμο...
Σας γραφω απο τη δουλεια μου:)!! Τι εξελιξεις ειναι αυτες?? Περιμενα να μπω και να δω πως με εχετε καταδικασει, αλλα μαλλον με πιστεψατε... Δε θα το μετανιωσετε!! Επειδη γραφω κλεφτα, θα δω τις σελιδες που περασαν μολις σχολασω... Απλα ηθελα να δηλωσω το παρον:)!! Η ψηφος μου παραμενει στην Κατερινα, για τους λογους που εξηγησα παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγω συνεχιζω να σε θεωρω υποπτο...

Γιατί????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Σε θεωρώ,γιατί ανυπομονουσες και μετά (τώρα δηλαδή) δε μιλάς καθόλου..Σε άλλα θρεντς ομως κλασικα.100 ποστ τη μερα..Δεν ειναι ύποπτο δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
περιμένετε με αγωνία την ψήφο μου?...8)...ψηφίζω Edmund ...ξέρω πολλα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
περιμένετε με αγωνία την ψήφο μου?...8)...ψηφίζω Edmund ...ξέρω πολλα :hmm:


Γιαααααααααααααα διαφώτισε μας περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν. :popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor-> Edmund
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> Wild_Boy
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Wild_Boy
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf -> Edmund
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> maria_lulu
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
5 maria_lulu
3 Edmund
2 foreverfreak
2 Wild_Boy
1 CiNeFiL
1 Devina
1 jj
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 Myrtle
1 theodora
1 tsaracha
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Πείτε μας και πότε τσεκινάμε. :baby:
Είμαστε άσχετοι λέμε.
Άντε μιλήστε να αλληλοσφαχτούμε. :P

Ωραίαααα!
Μιλήστε παιδιά, έλα να αναψουν τα αίματα. :happy:

Λοιπόν!
Ψηφίζω Devina γιατί μπορώ. 8)

Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.
Τι ψόφια πράγματα είναι αυτά; :P

Τα αίματα προσπαθώ να ανάψω. :Ρ

Θεοδωρα σαν να μη μας τα λες καλα...μιλας για αιματα και σφαγες μεταξυ σοβαρου και αστειου
αλλα αυτο γινεται επαναλαμβανομενα και μαλιστα πετας και υποννοουμενα του τυπου ''ψηφιζω τον ταδε γιατι μπορω'':worry::whistle:
Ενω αρχικα πιστευα οτι εισαι μια νεα παικτρια που προσαρμοζεται στο παιχνιδι, τελικα με εχεις κανει να αρχιζω να πιστευω οτι ακολουθεις ενα καλα οργανωμενο σχεδιο και οτι εισαι καλα διαβασμενη στο να το παιζεις αθωα..
Η συνεχεια θα δειξει που το πας.Ετσι προς στιγμην δεν θα αλλαξω την ψηφο μου γιατι θεωρω την Λουλου πιο υποπτη.



Ειχα μια προφανη υπερασπιση... Μετα απο σενα εχουν πει αλλοι 4-5 οτι περιμεναν να μπει η Λουλου και να σπαμμαρει στο θεμα αδιακριτως... Εχετε σκεφτει ομως εκτος απο την περιπτωση να ειναι δασκαλεμενη απο τους Veteran Killers, να μην ποσταρει παρα μονο για να υπερασπιστει τον εαυτο της, γιατι καθε φορα που μιλαει πολυ την βαζουμε στο ματι???

Sorry φιλε μου αλλα η Λουλου εχει παιξει αρκετα παιχνιδια ωστε να γνωριζει πως να αντιμετωπισει καθε φορα το ρολο της...και η σταση της μεχρι τωρα μου δειχνει οτι εχει σκοτεινο ρολο

και οι φτηνες της δικαιολογιες οτι δεν θελει να φυγει πρωτη εμενα μου φαινονται περισσοτερο ως αντιδραση ενος απελπισμενου δολοφονου παρα ενος πολιτη που μαχεται να μεινει στη ζωη.

περιμένετε με αγωνία την ψήφο μου?...8)...ψηφίζω Edmund ...ξέρω πολλα :hmm:

χμμμμ,για πες μας τι ξερεις που δεν ξερουμε εμεις γιατι τα μισολογα στο παλερμο,ξερεις,συνιστουν ενοχη...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σε λυπηθηκα λουλου και λέω να σε βγάλουμε αύριο..


Ψηφίζω lucky sunray,το οποίο δεν προκειται να αλλαξει κατι βεβαία(γι'αυτο την ψηφιζω.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε λυπηθηκα λουλου και λέω να σε βγάλουμε αύριο..


Ψηφίζω lucky sunray,το οποίο δεν προκειται να αλλαξει κατι βεβαία(γι'αυτο την ψηφιζω.)

Συγγνώμη,αλλά αυτό που λες δεν στέκει.
Ή θεωρείς κάποιον ύποπτο ή δεν τον θεωρείς.
Δεν υπάρχει εδώ η λύπηση..:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Συγγνώμη,αλλά αυτό που λες δεν στέκει.
Ή θεωρείς κάποιον ύποπτο ή δεν τον θεωρείς.
Δεν υπάρχει εδώ η λύπηση..:|
Επειδή θέλω να δω την ιδιότητα της?Ήμαρτον κύριε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Επειδή θέλω να δω την ιδιότητα της?Ήμαρτον κύριε..

Να το ξεκαθαρίσεις από την αρχή και όχι να λες δικαιολογίες τύπου "Την λυπάμαι".
Έτσι δείχνεις ύποπτος.
Αλλά προς το παρόν δεν θα αλλάξω την ψήφο μου,αν δεν σιγουρευτώ ότι κάτι τρέχει με εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Hi!
Καταρχήν να σας πω ότι είναι το πρώτο μου παιχνίδι και έχω ενθουσιαστεί. Αυτό είναι όλο. Αυτά για όποιον με κατηγόρησε.

Είμαι σε μία φάση που θεωρώ πολλούς ύποπτους ωστόσο δε θέλω να μιλήσω για να μην τους επηρεάσω και αλλάξουν τακτική.
Όπως παρατήρησαν πολλοί, η Λουλού κάτι κρύβει. Εντάξει, δε δέχομαι ''έχω διάβασμα'' ενώ ποστάρω στα άλλα θρεντς.
Έτσι, θα ψηφίσω maria_lulu καθώς την θεωρώ, και πολλοί άλλοι, δολοφόνο. Προτιμώ δηλαδή να βγάλουμε κάποιον που θεωρείται ύποπτος παρά να μείνω στις αρχικές κατηγορίες για τις οποίες έχω ενδοιασμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δεν εχω αλλη επιλογη, για αυτο για να σωθω, αλλαζω την ψηφο μου σε Edmund
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Δεν νομιζω εξαιτιας μου να ψηφισατε ολοι την λουλου,γιατι θα νιωθω τυψεις.συγνωμη λουλου,δεν ηθελα να βρεθεις σε αυτη την θεση,αλλα σε ειχα ψηφισει στην τυχη!!:worry:

Γιαυτο θα αλλαξω την ψηφο μου στον Edmund εφοσον ειναι απο τους μερικους που μου φανηκαν υποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος ο Edmund μίλησε 1 φορά. Πείτε μας και γιατί σας φάνηκε ύποπτος. Γενικά, ''μου φάνηκε ύποπτος'' εξηγήστε το. Δεν αναφέρομαι μόνο σε αυτόν αλλά γενικά.
Πολλή οίκτος βρε παιδιά, τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εμενα ειναι το πρωτο μου παλερμο,γενικα δεν εχω μαθει ακομα πως λειτουργει!! Κινουμαι με βαση τους αλλους, οι οποιοι ειναι εμπειροι σε αυτο το παιχνιδι..σιγουρα θα ξερουν καλυτερα.
Ας αξηγησουν αυτοι γιατι τον θεωρουν υποπτο...:worry:
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμενα ειναι το πρωτο μου παλερμο,γενικα δεν εχω μαθει ακομα πως λειτουργει!! Κινουμαι με βαση τους αλλους, οι οποιοι ειναι εμπειροι σε αυτο το παιχνιδι..σιγουρα θα ξερουν καλυτερα.
Ας αξηγησουν αυτοι γιατι τον θεωρουν υποπτο...:worry:
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.
Και λοιπόν; Αν πάνε να πνιγούν θα πας;

Συμπεράσματα έτσι δεν μπορώ να βγάλω, στερήστε επιχειρηματολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Oooook! Ας τα πάρουμε με τη σειρά, καθώς βγαίνουν πολλά στη φόρα σιγά σιγά (και μάλιστα από τον πρώτο κιόλας γύρο...)

β)Η Myrtle φρικαρε γιατι ψηφιστηκε μια φορα και με κριτηριο το ποσο μιλησε... Get over it, dear!! That's the game... Ειδικα στον πρωτο γυρο...

It's your idea dear! I'm really cool! Δεν ξέρω τι από όλα στα λεγόμενά μου σου έδειξε ότι φρίκαρα, αλλά πραγματικά δεν ισχύει! Είμαι εντελώς ψύχραιμη και απλώς σχολιάζω το τι γράφεται/γράφετε! This is the way I play, dear τσαφ τσουφ (δεν θα το μάθω ποτέ) κι αυτό θα το καταλάβετε στην πορεία όσοι δεν έχετε ξαναπαίξει μαζί μου...

Από την άλλη βέβαια, εσένα μια χαρά ανετούλη σε βρίσκω! Μπήκες λίγες ώρες πριν την αποχώρηση για να κάνεις το πρώτο σου ποστ το οποίο μάλιστα εμπνέει μια σιγουριά...άλλο πράγμα! Oh! Ιmpressive! I'll watch you...dear!

Σε λυπηθηκα λουλου και λέω να σε βγάλουμε αύριο..


Ψηφίζω lucky sunray,το οποίο δεν προκειται να αλλαξει κατι βεβαία(γι'αυτο την ψηφιζω.)

Εχμμμ... ναι οκ! Μακάριοι οι ελεήμονες...! Την λυπήθηκες γι'αυτό λες να την βγάλεις αύριο; Και αλλάζεις τελευταία στιγμή την ψήφο σου... έτσι απλά; Περισσότερο για ξεκάρφωμα μου κάνει αυτό! Σόρρυ κιόλας!

Εμενα ειναι το πρωτο μου παλερμο,γενικα δεν εχω μαθει ακομα πως λειτουργει!! Κινουμαι με βαση τους αλλους, οι οποιοι ειναι εμπειροι σε αυτο το παιχνιδι..σιγουρα θα ξερουν καλυτερα.
Ας αξηγησουν αυτοι γιατι τον θεωρουν υποπτο...:worry:
δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.

Ε να και το αποκορύφωμα! "Κινούμαι με βάση τους άλλους", δλδ ό,τι πούνε οι πολλοί (αρκεί εγώ να μείνω στην αφάνεια!) Σε καταλαβαίνουμε! Για την ακρίβεια...περισσότερο από όσο νομίζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor-> Edmund
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> Wild_Boy
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Edmund
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> maria_lulu
  18. tsarachaf -> Edmund
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> lucky sunray
  22. Χαμογέλα(: -> Edmund

Ψήφοι
5 Edmund
4 maria_lulu
2 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Goseithor
1 jj
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 lucky sunray
1 Myrtle
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Η τυχη, την οποια πολλοι εδω μεσα επικαλουνται μου φαινεται πολυ κακη δικαιολογια για ψηφο πια.
Το παιχνιδι τρεχει εδω και δυο μερες απο τοτε που πηραμε τους ρολους και αρκετες μασκες αρχιζουν και πεφτουν παρολο που ειμαστε μολις στην πρωτη ψηφοφορια, οποτε,παιδια, βρειτε καμια καλυτερη δικαιολογια για να καλυφθειτε, μη λεμε ολο τα ιδια και τα ιδια:/:

Πραγματικα εχω αρχισει να μπερδευομαι...οχι για το τι πιστευω και ψηφιζω εγω,γιατι εχω βγαλει μερικα αρχικα συμπερασματα,αλλα για για τη σταση καποιων οσον αφορα την ψηφοφορια.
Αρχικα ψηφισα την Λουλου αιτιολογωντας την ψηφο μου και μια ''ομαδα'' ατομων ακολουθησε την αποψη μου υπερψηφιζοντας την.
Πρεπει να χαιρομαι γι' αυτο? Φυσικα οχι,κρατουσα μεγαλη επιφυλαξη απο χθες το βραδυ, η οποια εγινε υποψια σημερα που τα ιδια αυτα ατομα αλλαζουν την ψηφο τους απο οικτο προς την Λουλου.
Πολυ δραμα βρε παιδι μου,μαλλον καποιοι πρεπει να φτιαξουν θιασο...Απο ποτε βρε λυπαστε την Λουλου,αφου ολοι την κατηγορειτε για το ανελεητο σπαμαρισμα που κανει?Μηπως θελετε να την καλυψετε και δωσατε μια ψευτικη ψηφο αρχικα σε αυτην για να διωξετε καθε υποψια απο πανω σας?:shifty:

Ακραια σκεψη, δε λεω, αλλα αρκετα πιθανη:/:
Μπορει να ρισκαρατε εσεις ψηφιζοντας την συνεργο σας για να θολωσετε τα νερα,αλλα θα ρισκαρω κι εγω να σας υποψιαστω,δεν εχω να χασω και τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σφάζεστε; Το καλά. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top