Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! ->tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> foreverfreak
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
4 foreverfreak
3 maria_lulu
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Edmund
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:

Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μα και εγώ τη Devina στη τύχη τη ψήφισα απλά δε μου άρεσε η δικαιολογία του φρικ. Μπορούσε να πει ότι με ψηφίζει επειδή είμαι η πρώτη που μίλησα. Άλλωστε αν είχα να κρύψω κάτι δε θα μιλούσα πρώτη.
Αντιθέτως, μου έδωσε ψήφο για να καλύψει τη Devina. Έτσι το βλέπω.
Βρε καλη μου Θεοδωρα, ποτε προσπαθησα εγω να καλυψω τη Devina?? Δεν αναφερθηκα καν στο ονομα της... Το μονο που ειπα ειναι πως ημασταν στο παρελθον ζευγαρι δολοφονων και πως δυστυχως δεν συνεβει και παλι το ιδιο!! Η ιδια μπορει να εχει οποιοδηποτε ρολακι στο παιχνιδι, δε μπορω να εγκυηθω κατι γι'αυτη... Τεσπα, αντε να σας πεισω στον πρωτο γυρο οτι δεν ειμαι ελεφαντας!! Δυστυχως δεν εχω τις απαραιτητες ενδειξεις για να το κανω:(...

@valder: Δεκτη η ψηφος σου φιλε μου, αλλα πως εφτασες στο συμπερασμα οτι ειμαστε στην ιδια ομαδα (και μαλιστα των δολοφονων:P) με τη Θεοδωρα?? Εδω με εχει στησει στον τοιχο χωρις λογο:P... Τεσπα, ακολουθησε κι εσυ το ρευμα, δε μου κανει εντυπωση, αντιθετως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α! Να πω και κάτι άλλο για τη Devina.

Η τακτική της και σε ένα άλλο παλέρμο, που ηταν δολοφόνος, αν θυμάμαι καλά, ήταν ακριβώς η ίδια. Να μη μιλάει καθόλου και απλά μπήκε τελευταία στιγμή και ψήφισε.
Πραγματικά, έχω μπερδευτεί.
Την ψήφισα, δε μίλησε και ο φρικ μου ανταποδίδει την ψήφο. Κάτι παίζει με αυτούς τους 2.
Μόλις βέβαια ψιλο μίλησα για τη στάση του φρικ ψήφισε άλλον. Γιατι; Για να μη μηλίσω και τον αποκαλύψω και στους υπόλοιπους;

Φευ. 3 ύποπτοι. Devina, freak, lulu.
Σορρυ Λουλού αλλά ενώ συμμετέχεις στα άλλα θέματα για εδώ ''έχεις διάβασμα''.

Βρε καλη μου Θεοδωρα, ποτε προσπαθησα εγω να καλυψω τη Devina?? Δεν αναφερθηκα καν στο ονομα της... Το μονο που ειπα ειναι πως ημασταν στο παρελθον ζευγαρι δολοφονων και πως δυστυχως δεν συνεβει και παλι το ιδιο!! Η ιδια μπορει να εχει οποιοδηποτε ρολακι στο παιχνιδι, δε μπορω να εγκυηθω κατι γι'αυτη... Τεσπα, αντε να σας πεισω στον πρωτο γυρο οτι δεν ειμαι ελεφαντας!! Δυστυχως δεν εχω τις απαραιτητες ενδειξεις για να το κανω:(...

@valder: Δεκτη η ψηφος σου φιλε μου, αλλα πως εφτασες στο συμπερασμα οτι ειμαστε στην ιδια ομαδα (και μαλιστα των δολοφονων:P) με τη Θεοδωρα?? Εδω με εχει στησει στον τοιχο χωρις λογο:P... Τεσπα, ακολουθησε κι εσυ το ρευμα, δε μου κανει εντυπωση, αντιθετως!!
Μελοδραματισμοί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ο,τι να ΄ναι...
Σε ψηφισα γιατι εδινα μαθημα (μου βγηκε η πιστη σημερα) και δεν ηθελα να μεινω αμμετοχος μεχρι να τελειωσω!! Σε ψηφισα εντελως στην τυχη και λογω αυτου του bad feeling που ειχα και εχω... Σε ποσες γλωσσες να στο πω ποια?? Κουραστηκα!! Απλα ετυχε να ψηφισω μετα απο σενα, τι αμαρτιες πληρωνω??
Επισης αλλαξα ψηφο, γιατι οταν ατομο εχει ηδη ψηφιστει δυο φορες, δεν το ψηφιζεις και καλα στην τυχη, αλλα με στρατηγικη!!

Υ.Γ1: Τεσπα, δεν ξαναναλυω τα αυτονοητα, οποιος καταλαβε καταλαβε...
Υ.Γ2: Η σταση της μικρης Μαριας μου φαινεται κι εμενα υποπτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Α! Να πω και κάτι άλλο για τη Devina.

Η τακτική της και σε ένα άλλο παλέρμο, που ηταν δολοφόνος, αν θυμάμαι καλά, ήταν ακριβώς η ίδια. Να μη μιλάει καθόλου και απλά μπήκε τελευταία στιγμή και ψήφισε.
Πραγματικά, έχω μπερδευτεί.
Την ψήφισα, δε μίλησε και ο φρικ μου ανταποδίδει την ψήφο. Κάτι παίζει με αυτούς τους 2.
Μόλις βέβαια ψιλο μίλησα για τη στάση του φρικ ψήφισε άλλον. Γιατι; Για να μη μηλίσω και τον αποκαλύψω και στους υπόλοιπους;

Φευ. 3 ύποπτοι. Devina, freak, lulu.
Σορρυ Λουλού αλλά ενώ συμμετέχεις στα άλλα θέματα για εδώ ''έχεις διάβασμα''.
Εμεις γραφουμε ακομα και αναγκαστηκα πρεπει να διαβαζω... Η κατερινα φαινεται υποπτη οπως ξαναειπα πιο πανω.
Αν θελετε να με βγαλετε, βγαλτε με σε ημερα αποκαλυψης:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ο,τι να ΄ναι...
Σε ψηφισα γιατι εδινα μαθημα (μου βγηκε η πιστη σημερα) και δεν ηθελα να μεινω αμμετοχος μεχρι να τελειωσω!! Σε ψηφισα εντελως στην τυχη και λογω αυτου του bad feeling που ειχα και εχω... Σε ποσες γλωσσες να στο πω ποια?? Κουραστηκα!! Απλα ετυχε να ψηφισω μετα απο σενα, τι αμαρτιες πληρωνω??
Επισης αλλαξα ψηφο, γιατι οταν ατομο εχει ηδη ψηφιστει δυο φορες, δεν το ψηφιζεις και καλα στην τυχη, αλλα με στρατηγικη!!

Υ.Γ1: Τεσπα, δεν ξαναναλυω τα αυτονοητα, οποιος καταλαβε καταλαβε...
Υ.Γ2: Η σταση της μικρης Μαριας μου φαινεται κι εμενα υποπτη!!
Παιχνίδι είμαι μην αρπάζεσαι! :)

Αφού είχες και έχεις bad feeling για εμένα απορώ γιατί άλλαξες ψήφο!

Χο! Ήρθε η Devina.
Γαμώτο, δε μιλούσα για κανένα τζοκερ.:P

Omg!
H Λουλού στο post της έλεγε:
'' Theodora μήπως θες να ρίξεις τις υποψίες σε άλλους;''
Φευ, έχω δυνατό ένστικτο, πείτε ό,τι θέλετε. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Συγνώμη κιόλας, αλλά διαβάζω και εγώ. :P
Και όσον αφορά την ''τακτική'' που είχα και όταν ήμουν δολοφόνος σε άλλο Παλέρμο, την ίδια θα είχα αν ήμουν πολίτης τότε, όπως και τώρα!
Το να μιλάω και να ποστάρω χωρίς να έχω κάτι στα χέρια μου, δεν το έκανα και ούτε θα το κάνω.

Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος ντόρος γύρω από το όνομά μου. Ούτε που έχω προλάβει να μιλήσω.

Θεοδώρα, αν γινόταν κάποια τέτοια κίνηση από τον Κωνσταντίνο, όπως λες δεν θα καρφωνόμασταν περισσότερο αν ήμασταν όντως δολοφόνοι? Μη τρελαθούμε.

Δεν ξέρω τι προσπαθείς να κάνεις...αλλά είμαι πολίτης ρε γαμώτο... πρώτη φορά μετά από τόσα Παλέρμο που μου έκατσε να είμαι πολίτης και θα κάνετε λάθος αν με βγάλετε!

Ψηφίζω jj! γιατί δεν ξέρω ποιόν άλλον. jj! στη τύχη ρε συ...συγνώμη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σόρυ κιόλας αλλά και ο δολοφόνος πολίτης θα ισχυριστεί πως είναι. Μην τρελαθούμε. :P
Δεν ξέρω, βλέποντας χτες τη λίστα με τράβηξε το όνομά σου. Τι να πω, μπορεί να σας κατηγορώ άδικα. Υποθέσεις κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιχνίδι είμαι μην αρπάζεσαι! :)

Αφού είχες και έχεις bad feeling για εμένα απορώ γιατί άλλαξες ψήφο!

Χο! Ήρθε η Devina.
Γαμώτο, δε μιλούσα για κανένα τζοκερ.:P

Omg!
H Λουλού στο post της έλεγε:
'' Theodora μήπως θες να ρίξεις τις υποψίες σε άλλους;''
Φευ, έχω δυνατό ένστικτο, πείτε ό,τι θέλετε. 8)
Δεν αρπαζομαι μωρακλα, απλα προσπαθω να σε λογικεψω:P!!
Ασε που δε θελω να φυγω για 3η φορα πρωτος:(...
Παντως στη δικη μου περιπτωση, εσυ και ο ακουαφορτε τετοιο ενστικτο:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Omg!
H Λουλού στο post της έλεγε:
'' Theodora μήπως θες να ρίξεις τις υποψίες σε άλλους;''
Φευ, έχω δυνατό ένστικτο, πείτε ό,τι θέλετε. 8)
Αφου θες να σιγουρευτεις για το ενστικτο σου, βγαλτε με σε ημερα αποκαλυψης:) Τοτε θα δεις οτι το ενστικτο σου δεν ειναι τοσο καλο οσο νομιζεις...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αφου θες να σιγουρευτεις για το ενστικτο σου, βγαλτε με σε ημερα αποκαλυψης:) Τοτε θα δεις οτι το ενστικτο σου δεν ειναι τοσο καλο οσο νομιζεις...:/:
Για να προλάβεις να με σκοτώσεις; :P
Θα κατασταλλάξω αύριο, κόβω κίνηση. :whistle:
Αλλά γενικά Μαρία, ποσταρεις στα άλλα game και για εδώ είσαι busy. E, κάτι δεν κολλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
:popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! ->tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> foreverfreak
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
4 foreverfreak
3 maria_lulu
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Edmund
1 jj
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Χαμογέλα(:


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχετε πολύ πλάκα. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Από τότε που δόθηκαν οι ρόλοι btw.
Η Myrtle έχει μιλήσει μόνο μια φορά. Ο tsarachaf καθόλου και ο Goseithor,επίσης καθόλου. =.=

Λοιπόν στην τύχη ανάμεσα σε αυτούς,θα ψηφίσω Myrtle.

Τώρα για τον foreverfreak,τον έχω άχτι από previous game. Είναι γεγονός αυτό. :P
Τον θεωρώ καλό παίχτη κυρίως γιατί θυμάμαι πως έπαιζε τόσο καλά τον ρόλο του που για την περισσότερη διάρκεια του παιχνιδιού τον θεωρούσα παντελώς αθώο. :confused:
Δηλαδή ούτε καν περνούσε από το μυαλό μου ότι μπορεί να ήταν δολοφόνος. :hmm:
Μιλάμε για Oscar αυτό το παιδί. :P

Τώρα δεν ξέρω,έχω την αρχική μου αμφιβολία ότι αν είναι πολιτάκος και τον βγάλουμε,χάνουμε έναν καλό παίκτη,που μπορεί να μας βοηθήσει.
Και επίσης δεν έχω δεί και κάνα τρελό επιχείρημα από κανέναν,για να τον ψηφίσω..

Anyway. Για τώρα τουλάχιστον,εκεί δίνω την ψήφο μου,από αύριο,βλέπουμε. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πφφφ. ψηφισα φορεβερφρικ και αμεσως μαζεψε 4 ψηφους. αν ηταν δολοφονος δε θα τον αφηναν οι συνδολοφονοι του να μαζεψει τοσες. προφανως και καποιοι επωφεληθηκαν απο το ρευμα που εχει. αλλαζω τη ψηφο μου σε wild_boy προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Επιτέλους, ήρθε η ώρα να ψηφίσω κι εγώ!

Λοιπόν, κρίνοντας κι από προηγούμενα παιχνίδια, όταν η maria_lulu είναι δολοφόνος -δασκαλεμένη συνήθως από κάποιον έμπειρο- δεν μιλάει σχεδόν καθόλου για να μην καρφωθεί και πάντα η δικαιολογία είναι ότι έχει διάβασμα. Συμμετέχει σε όλα τα άλλα θρεντς κανονικότατα αλλά μόλις πάει να φτάσει στο θρεντ: "Παλέρμο", θυμάται ότι έχει διάβασμα! Επίσης, κάθε φορά που είναι δολοφόνος, βάζει την κασέτα να παίζει: "Βγάλτε με σε ψηφοφορία που θα φαίνεται η ιδιότητα για να σας αποδείξω ότι είμαι αθώα" Oκ, αυτά μου είναι αρκετά για να την ψηφίσω...
maria_lulu ήρθε η ώρα να αλλάξεις τακτική...

Όσο για την _elena_ που φηφίζει με κριτήριο το ποιος έχει μιλήσει πιο πολύ, δεν έχω να πω τίποτα! (ή μάλλον θα πω γιατί αλλιώς θα σκάσω :P). Κατηγορεί εμένα για το ότι έχω μιλήσει μόνο μια φορά (τι σύμπτωση! κι εκείνη το ίδιο) κι οι υπόλοιποι από καμμία φορά... Περιέργως, όμως, δεν ψηφίζει αυτούς που δεν έχουν μιλήσει καθόλου αλλά εμένα...! Οκ, νομίζω ότι είναι πασιφανές ότι κάποιος προσπαθεί να αποπροσανατολίσει τον κόσμο! Δεν χρειάζεται να πω τίποτε άλλο!:whistle:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn:
ps: λυπηθείτε μας, μας τελειώνουν τα χρώματα. Τ_Τ
(@MissKit, @Phoebe, κτλ: αν τελειώσουν τα χρώματα, βάλτε bold)

Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> Wild_Boy
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> foreverfreak
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
4 maria_lulu
3 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Edmund
1 jj
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 Myrtle
1 theodora
1 tsaracha
1 vaios13
1 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Όσο για την _elena_ που φηφίζει με κριτήριο το ποιος έχει μιλήσει πιο πολύ, δεν έχω να πω τίποτα! (ή μάλλον θα πω γιατί αλλιώς θα σκάσω :P). Κατηγορεί εμένα για το ότι έχω μιλήσει μόνο μια φορά (τι σύμπτωση! κι εκείνη το ίδιο) κι οι υπόλοιποι από καμμία φορά... Περιέργως, όμως, δεν ψηφίζει αυτούς που δεν έχουν μιλήσει καθόλου αλλά εμένα...! Οκ, νομίζω ότι είναι πασιφανές ότι κάποιος προσπαθεί να αποπροσανατολίσει τον κόσμο! Δεν χρειάζεται να πω τίποτε άλλο!:whistle:
Έχει να κάνει και με το τι λέει κάποιος όταν μιλάει. :P
Δηλαδή δεν μας εξέφρασες ούτε σκέψεις σου,ούτε ψήφισες κάποιον. Απλά έκανες μια ερώτηση. :P

Aυτό ήταν το πόστ σου.Σόρρυ κιόλας δηλαδή. :redface: :P

Επίσης. Είπα πως διάλεξα εντελώς στην τύχη. Απλά είχα κριτήριο αυτούς που κατ'εμέ,είχαν την λιγότερη συμμετοχή. :/:
Δεν έχω κάτι μαζί σου,εξάλλου δεν μπορώ να κρίνω ακόμα.
Αν δώ πως έχω κάνει κάτι λάθος,εννοείται πως θα αλλάξω την ψήφο. Το ανέφερα και πριν εξάλλου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Έχει να κάνει και με το τι λέει κάποιος όταν μιλάει. :P
Δηλαδή δεν μας εξέφρασες ούτε σκέψεις σου,ούτε ψήφισες κάποιον. Απλά έκανες μια ερώτηση. :P

Aυτό ήταν το πόστ σου.Σόρρυ κιόλας δηλαδή. :redface: :P

Επίσης. Είπα πως διάλεξα εντελώς στην τύχη. Απλά είχα κριτήριο αυτούς που κατ'εμέ,είχαν την λιγότερη συμμετοχή. :/:
Δεν έχω κάτι μαζί σου,εξάλλου δεν μπορώ να κρίνω ακόμα.
Αν δώ πως έχω κάνει κάτι λάθος,εννοείται πως θα αλλάξω την ψήφο. Το ανέφερα και πριν εξάλλου. :/:

Ναι αλλά και πάλι αυτό δεν αποτελεί κριτήριο όπως (θα έπρεπε να) καταλαβαίνεις! Κατ'αρχήν η ψηφοφορία είναι μέχρι αύριο. Οι 2 πρώτες μέρες αυτές μου φάνηκαν εντελώς άχρηστες. Την πρώτη δεν ξέραμε καν ρόλους και την δεύτερη οι περισσότεροι πόσταραν στην τύχη. Περίμενα απλώς, να έχω ένα βάσιμο λόγο για να ψηφίσω κάποιον (σε αντίθεση με αυτό που έκανες εσύ, ένα πράγμα).

Από την άλλη, εγώ γενικώς, όπως θα διαπιστώσεις σύντομα δεν είμαι λιγομίλητη στο Παλέρμο. Οπότε ψήφισες λάθος άτομο για λάθος λόγο! Τώρα το γιατί, δεν το σχολιάζω καν... Η μέθοδος του αμπεμπαμπλομ δεν με πείθει πλέον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top