Παλέρμο #31 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:popcorn:
ps: λυπηθείτε μας, μας τελειώνουν τα χρώματα. Τ_Τ
(@MissKit, @Phoebe, κτλ: αν τελειώσουν τα χρώματα, βάλτε bold)

Δεν είχα δει ότι τα είχες μετρήσει. -.- Το καλύτερο; Το είδα όταν τελείωσα. Δεν πειράζει. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πφφφ. ψηφισα φορεβερφρικ και αμεσως μαζεψε 4 ψηφους. αν ηταν δολοφονος δε θα τον αφηναν οι συνδολοφονοι του να μαζεψει τοσες. προφανως και καποιοι επωφεληθηκαν απο το ρευμα που εχει. αλλαζω τη ψηφο μου σε wild_boy προς το παρον.

Ύποπτον,πολύ ύποπτον!Οκ,θα μου πεις πρώτος γύρος,δεν ήξερες,αναλώσιμος είμαι(:P)..Δεν πειράζει.:)



Λεπόν,από την αρχή του παιχνιδιού περίμενα να μπει η λουλού κι από 10,τα ποστ να γινουν 110.


Κι όμως,δε βλέπω να μιλάει παρά μόνο όταν υπερασπίζετε τον εαυτό της.*(Το έχουν παρατηρήσει όλοι)


Γι'αυτό,maria_lulu,έχεις την ψήφο μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> Wild_Boy
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> maria_lulu
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
5 maria_lulu
2 foreverfreak
1 CiNeFiL
1 Devina
1 Edmund
1 jj
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 Myrtle
1 theodora
1 tsaracha
1 vaios13
1 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ρε παιδιά όλα ύποπτα είναι..Αν μιλάει κάποιος πολύ τον θεωρούν ύποπτο γιατί θέλει να ρίξει στάχτη στα μάτια..Αν δε μιλάει πολύ πάλι είναι ύποπτος διότι θέλει να μείνει στην αφάνεια.Foreverfreak σορρυ για την ψήφο αλλά ήταν εντελώς στην τύχη!!Προς το παρόν δεν την αλλάζω..Πότε τελειώνει η ψηφοφορία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ναι αλλά και πάλι αυτό δεν αποτελεί κριτήριο όπως (θα έπρεπε να) καταλαβαίνεις! Κατ'αρχήν η ψηφοφορία είναι μέχρι αύριο. Οι 2 πρώτες μέρες αυτές μου φάνηκαν εντελώς άχρηστες. Την πρώτη δεν ξέραμε καν ρόλους και την δεύτερη οι περισσότεροι πόσταραν στην τύχη. Περίμενα απλώς, να έχω ένα βάσιμο λόγο για να ψηφίσω κάποιον (σε αντίθεση με αυτό που έκανες εσύ, ένα πράγμα).

Από την άλλη, εγώ γενικώς, όπως θα διαπιστώσεις σύντομα δεν είμαι λιγομίλητη στο Παλέρμο. Οπότε ψήφισες λάθος άτομο για λάθος λόγο! Τώρα το γιατί, δεν το σχολιάζω καν... Η μέθοδος του αμπεμπαμπλομ δεν με πείθει πλέον!

Συγγνώμη αλλά οι ρόλοι είχαν μοιραστεί από προχθές. Τα περισσότερα άτομα έχουνε μιλήσει,είτε ψηφίζοντας κάποιον,είτε λέγοντας σκέψεις τους έστω. Τώρα για το αν εσύ θεωρούσες εντελώς άχρηστες αυτές τις μέρες και δεν θέλησες να μιλήσεις παραπάνω,είναι άλλο θέμα.
Αυτό που αναφέρεις, για το τι αποτελεί κριτήριο και τι όχι,δεν μπορώ να σου πώ κάτι.
Για τον πρώτο γύρο,δεν έχω κάτσει να βγάλω και τα τρελά συμπεράσματα για το τι ρόλο μπορεί να έχει ο καθένας,οπότε κατέληξα στο να διαλέξω ανάμεσα σε αυτούς που είχαν την λιγότερη συμμετοχή.
Και ανάμεσα στα 3 όνοματα,που ανέφερα και πριν,διάλεξα εντελώς στην τύχη.
Δεν καταλάβαινω γιατί το κατηγορείς τόσο. :confused: Τόσα άτομα έχουνε ψηφίσει στον 1ο γύρο και βασίστηκαν καθαρά στην τύχη.
Που είναι το περίεργο που το κάνω κι εγώ δηλαδή?
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αλλάξω την ψήφο μου ακόμα και τώρα,είναι το μόνο εύκολο,το έχω αναφέρει τόσες φορές.
Είναι πρώτος γύρος,δεν είμαι σίγουρη για τίποτα.

Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε τόσο μεγάλο θέμα,επειδή πήρες 1 (!) ψήφο από εμένα.

Anyway.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
A!Και κάτι άλλο ... Μου φαίνεται πολύ παράξενο που ο foreverfreak επαναλαμβάνει σε πολλά μηνύματα ότι του φαίνομαι ύποπτη...Αυτό εμένα μου φαίνεται ύποπτο .. Λες και θέλει να ξεχαστεί αυτός και να ψηφίσουν όλοι εμένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά οι ρόλοι είχαν μοιραστεί από προχθές. Τα περισσότερα άτομα έχουνε μιλήσει,είτε ψηφίζοντας κάποιον,είτε λέγοντας σκέψεις τους έστω. Τώρα για το αν εσύ θεωρούσες εντελώς άχρηστες αυτές τις μέρες και δεν θέλησες να μιλήσεις παραπάνω,είναι άλλο θέμα.

Προφανώς και ήταν άχρηστες (για μένα τουλάχιστον) από τη στιγμή που η πρώτη ψηφοφορία ήταν 2-3 μέρες μακριά. Το να είναι η ψηφοφορία την πρώτη μέρα και να ψηφίσεις καθαρά στην τύχη το καταλαβαίνω, αλλά το να έχεις 3 μέρες για να δεις την κίνηση και να βγάλεις νορμάλ συμπέρασμα και παρ'όλα αυτά να μπεις και να πεις ότι ψηφίζεις στην τύχη με βάση το ποιος δεν μιλάει πολύ... ε είναι περίεργο...πως να το κάνουμε!

Αυτό που αναφέρεις, για το τι αποτελεί κριτήριο και τι όχι,δεν μπορώ να σου πώ κάτι.
Για τον πρώτο γύρο,δεν έχω κάτσει να βγάλω και τα τρελά συμπεράσματα για το τι ρόλο μπορεί να έχει ο καθένας,οπότε κατέληξα στο να διαλέξω ανάμεσα σε αυτούς που είχαν την λιγότερη συμμετοχή.
Και ανάμεσα στα 3 όνοματα,που ανέφερα και πριν,διάλεξα εντελώς στην τύχη.

Ναι μα αν θεωρούσες πραγματικό κριτήριο του πόσο ύποπτος είναι κάποιος, το πόσο πολύ μιλάει, θα ψήφιζες έναν από αυτούς που δεν έχουν μιλήσει καθόλου κι όχι εμένα που έχω μιλήσει έστω μία φορά... Κι αυτό όπως καταλαβαίνεις, βγάζει μάτι ότι είναι προσπάθεια αποπροσανατολισμού των παικτών. Τι σε πείραξε δηλαδή; Που το κατάλαβα και το είπα; Αυτός είναι ο ρόλος μας σε αυτό το παιχνίδι... Σόρρυ κιόλας...

Δεν καταλάβαινω γιατί το κατηγορείς τόσο. :confused: Τόσα άτομα έχουνε ψηφίσει στον 1ο γύρο και βασίστηκαν καθαρά στην τύχη.
Που είναι το περίεργο που το κάνω κι εγώ δηλαδή?

Μα δεν το κατηγορώ, απλά προβληματίζομαι επί του θέματος! Που βλέπεις το κακό;

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αλλάξω την ψήφο μου ακόμα και τώρα,είναι το μόνο εύκολο,το έχω αναφέρει τόσες φορές.
Είναι πρώτος γύρος,δεν είμαι σίγουρη για τίποτα.

Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε τόσο μεγάλο θέμα,επειδή πήρες 1 (!) ψήφο από εμένα.

Δεν ζήτησα να αλλάξεις την ψήφο σου! Δεν υπάρχει λόγος άλλωστε, γιατί εγώ προσωπικά δεν έχω να φοβηθώ τίποτα. Ούτε μεγάλο θέμα το έκανα. Ούτε καν σε ψήφισα ως "εκδίκηση" που πολλές φορές είναι συνηθισμένη τακτική και ειδικά για τον πρώτο γύρο. Αυτό που δεν καταλαβαίνω εγώ είναι εσύ γιατί ταράχτηκες τόσο με το γεγονός... Έχεις κάτι να κρύψεις; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Προφανώς και ήταν άχρηστες (για μένα τουλάχιστον) από τη στιγμή που η πρώτη ψηφοφορία ήταν 2-3 μέρες μακριά. Το να είναι η ψηφοφορία την πρώτη μέρα και να ψηφίσεις καθαρά στην τύχη το καταλαβαίνω, αλλά το να έχεις 3 μέρες για να δεις την κίνηση και να βγάλεις νορμάλ συμπέρασμα και παρ'όλα αυτά να μπεις και να πεις ότι ψηφίζεις στην τύχη με βάση το ποιος δεν μιλάει πολύ... ε είναι περίεργο...πως να το κάνουμε!
Εμ. Μιλάμε για πρώτο γύρο.
Όπως είπα και πριν και ξαναλέω. Δεν έχω δεί κάτι ιδιαίτερο που να με "πείσει" να ψηφίσω κάποιον.
Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο επιχείρημα για κανέναν,γι'αυτό και κατέληξα στο κλασσικό,του να δώσω την ψήφο μου σε κάποιον που έχει μιλήσει λιγότερο,κατ'εμέ.

Ναι μα αν θεωρούσες πραγματικό κριτήριο του πόσο ύποπτος είναι κάποιος, το πόσο πολύ μιλάει, θα ψήφιζες έναν από αυτούς που δεν έχουν μιλήσει καθόλου κι όχι εμένα που έχω μιλήσει έστω μία φορά... Κι αυτό όπως καταλαβαίνεις, βγάζει μάτι ότι είναι προσπάθεια αποπροσανατολισμού των παικτών. Τι σε πείραξε δηλαδή; Που το κατάλαβα και το είπα; Αυτός είναι ο ρόλος μας σε αυτό το παιχνίδι... Σόρρυ κιόλας...
Ποιον προσπαθώ να αποπροσανατολίσω? :confused:
Συγγνώμη δηλαδή τόσοι παίκτες εδώ πέρα,από μένα που ψήφισα στην τύχη κάποιον,περιμένουν να αποπροσανατολιστούν? :confused:
Έπρεπε κάπως να δώσω μια ψήφο. Είπα να δώ ποια άτομα είχαν την λιγότερη συμμετοχή. Goseithor και tsarachaf πρώτοι από όλους.
Και μετά πρόσεξα και εσένα που απλά έκανες μια ερώτηση στην αρχή και μετά δεν είπες κάτι άλλο.
Ανάμεσα στους 3 σας λοιπόν,που θεώρησα πως είχατε την λιγότερη συμμετοχή,ψήφισα στην τύχη.
Για μένα το ίδιο είναι είτε ψήφιζα εσένα,είτε τον Goseithor είτε τον tsarachaf.
Για αυτό ακριβώς αναφέρω τόσο συχνά ότι μου είναι ό,τι πιο εύκολο το να αλλάξω μια ψήφο.

Δεν ζήτησα να αλλάξεις την ψήφο σου! Δεν υπάρχει λόγος άλλωστε, γιατί εγώ προσωπικά δεν έχω να φοβηθώ τίποτα. Ούτε μεγάλο θέμα το έκανα. Ούτε καν σε ψήφισα ως "εκδίκηση" που πολλές φορές είναι συνηθισμένη τακτική και ειδικά για τον πρώτο γύρο. Αυτό που δεν καταλαβαίνω εγώ είναι εσύ γιατί ταράχτηκες τόσο με το γεγονός... Έχεις κάτι να κρύψεις; :whistle:
Δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ούτε και ταράχτηκα or sth.
Απλά μου φαίνεται περίεργο που πήρες μια ψήφο από μένα,η οποία δεν έχει καμία ουσιαστική βάση και κανένα σοβαρό "επιχείρημα" που θα μπορούσε να "αποπροσανατολίσει" και τα άλλα μέλη όπως συχνά λες και να τα κάνει να στραφούν εναντίον σου,και καθόμαστε και το αναλύουμε ξανά και ξανά. :confused:
Επίσης δεν έχει νόημα το να σου κάνω ερωτήσεις κι εγώ σε στύλ "έχεις να κρύψεις τίποτα Μyrtle :whistle:?"
Γιατί το τι ρόλο έχει ο καθένας και πόσο αθώος είναι,θα φανεί στην διάρκεια του παιχνιδιού. Με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ψηφίζω τον tsarachaf, επειδή αλληλοψηφιζόμαστε, συνέχεια στο Παλέρμο:P

Δεν υπαρχεις αδερφε!!! Αλλα εγω δεν θα πεσω στην παγιδα του οφθαλμον αντι οφθαλμου...:P

Η Λουλου ανυπομονουσε ποτε θα αρχισει το παιχνιδι και μεχρι τωρα εχει ποσταρει μονο 2 φορες: χαιρετησε,ψηφισε και στη συνεχεια εξαφανιστηκε...
Νομιζω οτι κατι κρυβει και επιδιωκει να μεινει στην αφανεια γι'αυτο ψηφιζω maria_lulu
Θα περιμενω ομως να ακουσω και τους υπολοιπους που δεν εχουν μιλησει ακομα και μπορει αυριο να αλλαξω την ψηφο μου.

Ειχα μια προφανη υπερασπιση... Μετα απο σενα εχουν πει αλλοι 4-5 οτι περιμεναν να μπει η Λουλου και να σπαμμαρει στο θεμα αδιακριτως... Εχετε σκεφτει ομως εκτος απο την περιπτωση να ειναι δασκαλεμενη απο τους Veteran Killers, να μην ποσταρει παρα μονο για να υπερασπιστει τον εαυτο της, γιατι καθε φορα που μιλαει πολυ την βαζουμε στο ματι???

Εμεις γραφουμε ακομα και αναγκαστηκα πρεπει να διαβαζω... Η κατερινα φαινεται υποπτη οπως ξαναειπα πιο πανω.
Αν θελετε να με βγαλετε, βγαλτε με σε ημερα αποκαλυψης:)

Ελα ρε Μαρακι τωρα... Ελεος...
Απο τον πρωτο γυρο αυτο το χαζο επιχειρημα... Η λογικη μας λεει οτι στον πρωτο γυρο φευγει πολιτης... Γιατι?? Μα πολυ απλα γιατι ψηφιζουμε στην τυχη και οι πολιτες ειναι σε αναλογια 5:1 με τους δολοφονους... Οποτε γιατι να βγει καποιος αλλος κι οχι εσυ δηλαδη???

A!Και κάτι άλλο ... Μου φαίνεται πολύ παράξενο που ο foreverfreak επαναλαμβάνει σε πολλά μηνύματα ότι του φαίνομαι ύποπτη...Αυτό εμένα μου φαίνεται ύποπτο .. Λες και θέλει να ξεχαστεί αυτός και να ψηφίσουν όλοι εμένα:)

Ισως να ισχυει βεβαια κι οτι δεν συμπαθει τον κοσμο που τυχαια ψηφιζει με το ρευμα...

Ας μπω και στις γενικες παρατηρησεις...
Λοιπον
α) Ενω στην αρχη υπηρχε ενα κυμα κατα του freak, ξαφνικα εγινε μια μεταστροφη και ολοι ψηφιζουν την Λουλου... Μαλιστα οι τεσσερις ψηφοι του freak γινανε 2 μετα απο τις αλλαγες ψηφου του Wild_Boy και της love... Αρκετα περιεργο, ισως και να ηταν σταχτη στα ματια... Ισως και οχι... Παρ' ολα αυτα αξιζει να κρατησουμε τον freak κι αλλο στο παιχνιδι γιατι και πολυ καλος παικτης ειναι και γιατι και αν ειναι κακος μπορουμε να βγαλουμε μεγαλυτερο κερδος απ' οτι χασουρα...
β)Η Myrtle φρικαρε γιατι ψηφιστηκε μια φορα και με κριτηριο το ποσο μιλησε... Get over it, dear!! That's the game... Ειδικα στον πρωτο γυρο...
γ)Η δε Θεοδωρα μιλαει συνεχεια και εκτοξευει αιχμες εναντιον των παντων... Επισης φαινεται καλα διαβασμενη απο τα προηγουμενα Παλερμο... Απορω πως δεν εχει μαζεψει και αυτη ψηφους, αν και πιστευω οτι απλως ειναι η χαρα του διαβασμενου noob που θελει να φαει μονο του τους δολοφονους... (Ολοι περασαμε απο κει...:P:P)

Μετα απο αυτα τα ολιγα θα δωσω και την ψηφο μου... Οπως ειπα θελω κανα-δυο γυρους ακομα τον freak στο παιχνιδι κι επισης δεν θα συμμετεχω στο χτυπημα της Λουλου απο παντου(go on, blame me for defending her:P), οποτε θα ψηφισω τον Edmund γιατι καθε φορα που αποκτα ρολο αλλαζει στυλ παιχνιδιου για να μην τον κατηγορησουμε... Α, και γιατι ετσι μου ρθε!!:P

Υγ. Εχω να δηλωσω οτι για πρωτη φορα σε Παλερμο, λογω και της ελλειψης χρονου αλλα και επειδη μου την εδωσε, θα ειμαι αρκετα ησυχος... Και τωρα που το δηλωσα κιολας θα εχουμε πολυ πολυ γελιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λοιπον,υποψιαζομαι 3 ατομα ,μπορει να ειμαι κι εγω ,who knows:shifty:
Τώρα το άτομο δηλώνει πως είναι δολοφόνος? :eek:
Μα και εγώ τη Devina στη τύχη τη ψήφισα απλά δε μου άρεσε η δικαιολογία του φρικ. Μπορούσε να πει ότι με ψηφίζει επειδή είμαι η πρώτη που μίλησα. Άλλωστε αν είχα να κρύψω κάτι δε θα μιλούσα πρώτη.
Αντιθέτως, μου έδωσε ψήφο για να καλύψει τη Devina. Έτσι το βλέπω.
Ναι ρε συ Θεοδώρα,ψηφίζεις την Devina και κατηγορεις τον Foreverfreak.Πως γίνεται αυτό;:worry:
Μας τα'παν και άλλοι!! :shifty::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 09/02/2011
  1. CiNeFiL-> Edmund
  2. Devina-> jj
  3. Edmund -> CiNeFiL
  4. _elena_ -> Myrtle
  5. elenaki_arnea08 -> maria_lulu
  6. Eupatridis -> love_angel
  7. foreverfreak -> Κατερίνα ***
  8. Goseithor
  9. JaneWin -> theodora
  10. jj! -> tsarachaf
  11. Κατερίνα *** -> foreverfreak
  12. Κλεοπάτρα -> Goseithor
  13. love_angel -> Wild_Boy
  14. lucky sunray -> vaios13
  15. maria_lulu -> Χαμογέλα(:
  16. Myrtle -> maria_lulu
  17. theodora -> Devina
  18. tsarachaf -> Edmund
  19. vaios13 -> maria_lulu
  20. Valder -> foreverfreak
  21. Wild_Boy -> maria_lulu
  22. Χαμογέλα(: -> maria_lulu

Ψήφοι
5 maria_lulu
2 foreverfreak
2 Edmund
1 CiNeFiL
1 Devina
1 jj
1 Goseithor
1 Κατερίνα ***
1 love_angel
1 Myrtle
1 theodora
1 tsaracha
1 vaios13
1 Wild_Boy
1 Χαμογέλα(:


Απουσίες
(κανείς, όλοι έως τώρα είναι καλά παιδιά)

Αποχωρήσεις (προγραμματισμένες και μη!)

  1. ?? - Ψηφοφορία - 09/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  2. ?? - Δολοφονία - 10/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  3. ?? - Ψηφοφορία - 10/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  4. ?? - Δολοφονία - 11/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  5. ?? - Ψηφοφορία - 11/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  6. ?? - Δολοφονία - 14/02/2010 - κρυφή ιδιότητα
  7. ?? - Ψηφοφορία - 14/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  8. ?? - Δολοφονία - 15/02/2010 - αποκάλυψη ιδιότητας!!
  9. ?? - Ψηφοφορία - 15/02/2010 - κρυφή ιδιότητα

Την Τετάρτη δε θα μάθετε καμία ταυτότητα, για να σκάσετε.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ψηφίζω το frikio(foreverfreak) για να έχει δύο ψήφους και να μην έχουμε όλοι από έναν:P

Ύποπτον,πολύ ύποπτον!Οκ,θα μου πεις πρώτος γύρος,δεν ήξερες,αναλώσιμος είμαι(:P)..Δεν πειράζει.:)



Λεπόν,από την αρχή του παιχνιδιού περίμενα να μπει η λουλού κι από 10,τα ποστ να γινουν 110.


Κι όμως,δε βλέπω να μιλάει παρά μόνο όταν υπερασπίζετε τον εαυτό της.*(Το έχουν παρατηρήσει όλοι)


Γι'αυτό,maria_lulu,έχεις την ψήφο μου.:)
Παρατηρησα οτι ο wild παει με το κυμα ψηφων... Μολις αρχισαν να υποψιαζονται τον forev τον ψηφισε... Μολις ξεχαστηκε ο forev και αρχισαν να ψηφιζουν εμενα, ψηφισε και αυτος εμενα...:hmm:


Για τον λογο που εξηγησα παραπανω, αλλαζω την ψηφο μου σε wild_boy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γιατί δεν ψήφισε ο goseithor; :eek:

Κάτι είδα στο post της cinefil, που με ταρακούνησε:P Μισό λεπτό....

edit:
λοιπον θα ψηφισω Edmund διοτι ξερω τον ρολο μου και ισως να θελει να με κατηγορησει για να κρυψει την ενοχη του
H Cinefil πρέπει να έχει ρόλο. Παρ' όλ' αυτά, δεν την ψηφίζω (ακόμα):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Παρατηρησα οτι ο wild παει με το κυμα ψηφων... Μολις αρχισαν να υποψιαζονται τον forev τον ψηφισε... Μολις ξεχαστηκε ο forev και αρχισαν να ψηφιζουν εμενα, ψηφισε και αυτος εμενα...:hmm:


Για τον λογο που εξηγησα παραπανω, αλλαζω την ψηφο μου σε wild_boy.


Χαχαχαχαχαχαχαχα.Ας γελάσω,χαχαχαχαχα.

Πρώτον,εξήγησα το λόγο.

Δεύτερον,πριν πεις οτι ειναι ίδιος με τους άλλους λόγους,δεν ήμουν μέσα για να το πω..


Πας να σωθείς βλε!Αν βγεις πες μας τι ήσουν:P:P

εντιτ:Και επίσης το φρικιο το ψήφισα δεύτερος,πριν καν δω ότι τον ψηφισε η λαβ.So,πού το είδες το κύμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μιλαω με θεωρητε υποπτη, δεν μιλαω το ιδιο...:confused:

Θα το ξαναπω παλι, θα ηθελα να φυγω αυριο, για να δειτε οτι δεν ειμαι οπως παλια, αλλα τεσπα...

Εγω θα συνεχισω να θεωρω τον wild υποπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγω θα συνεχισω να θεωρω τον wild υποπτο...

Θες να μας σκοτώσεις για να μη βγεις,ΕΞΥΠΝΗ.



Και ποιος ο λόγος σου που με θεωρεις?Δε στέκει,είναι έως ανύπαρκτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Αν ημουν δολοφονος θα σας σκοτωνα?
Και εσυ με θεωρεις επειδη δεν γραφω πολυ:confused:
Εγω συνεχιζω να σε θεωρω υποπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top