Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Κυριακή δίνεται άδεια από τον διοικητή στους φυλακισμένους να πάνε στο νησί για επίσκεψη. (μιλάνε στο thread).

Oι νεκροί όταν γράφουν θα βάζουν μετά το ποστ το εμοτικον:angelnot:
Πληροφοριακα Focko,οι φυλακες του νομου Δωδεκανησου ειναι στην Κω(εκει πανε τα παιδια μας.)Για το που πανε οι ροδιτικες ψυχες τι να σου πω,δεν ξερω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ έχω μόνο μία απουσία...:hmm:
:redface: το κοίταξα και εχτές δεν ψήφισες :redface:
συγγνώμη

Πληροφοριακα Focko,οι φυλακες του νομου Δωδεκανησου ειναι στην Κω(εκει πανε τα παιδια μας.)Για το που πανε οι ροδιτικες ψυχες τι να σου πω,δεν ξερω:P

Καλά που μου το είπες. Φυλακισμένοι μην χάσετε το πρώτο καράβι αύριο στις 6 για να σας μεταφέρει στην Ρόδο (μίλησα με τον διοικητή και είναι οκ)

Εσείς που μένετε στον παράδεισο μιλήστε με τον Μεγάλο και θα σας πει τι θα κάνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εμεις οι δολοφονημενοι ποτε ειπαμε οτι μιλαμε?? Αντε, γιατι εχω σκασει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Προλαβα!! Ημουν θαλασσα και εκει θυμηθηκα οτι δεν ειχα ψηφισει και νομιζα δεν θα γυρνουσαμε πριν τις 8 αλλα τους επεισα τλκ και φυγαμε νωριτερα!:D
Ψηφιζω και εγω με τη σειρα μου την JaneWin γιατι νομιζω ειναι προφανες οτι ειναι 1 απτους δολοφονους!!!
Αλλη μου υποψια ειναι για την Kleop αλλα για την JaneWin ειμαι πιο σιγουρος!!! :P
Οποτε JaneWin +1 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αύριο μέχρι τις 12 να μου στείλουν οι δολοφόνοι τον νεκρό τους.


Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00
Λίστα για Παρασκευή 13/08/2010
:) (Παρασκευή και 13 κάτι τρομερό θα συμβεί )



  1. rewial: kleop
  2. gianniskeeper kleop
  3. mariza93: janewin
  4. kleop: gianniskeeper
  5. Janewin kleop
  6. Morelo janewin
  7. Zoitca: JaneWin
  8. Κλεοπάτρα janewin
ψήφοι
4 JaneWin
3 Kleop
1 gianniskeeper

Αποχωρήσεις:

  1. foreverfreak : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  2. marialuluf1: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  3. yozereh: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  4. Goseithor: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσίες)
  5. athene: αποχώρηση (2 συνεχόμενες απουσιες)
  6. aporw: ψηφοφορία (πολίτης)
  7. misskit: δολοφονία (πολίτης)
  8. tsaratsaf: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  9. roseberry δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
Aπουσιες (στις 2 συνεχόμενες ή 3 γενικά έχουμε αποκλεισμο)

2 Goseithor έμεινες από απουσίες
2 athene
έμεινες από απουσιές
2 Kλεοπάτρα
1 Morelo
1 janewin (:( εκτός χρόνου νομίζω)

Παρασκευή του mvp
Το Σάββατο είναι μέρα ξεκούρασης. Έχουμε απαλογισμό μέχρι τώρα.
Κυριακή δίνεται άδεια από τον διοικητή στους φυλακισμένους να πάνε στο νησί για επίσκεψη. (μιλάνε στο thread).

Oι νεκροί όταν γράφουν θα βάζουν μετά το ποστ το εμοτικον:angelnot:
[/quote]

Εμεις οι δολοφονημενοι ποτε ειπαμε οτι μιλαμε?? Αντε, γιατι εχω σκασει...

Oι δολοφονημένοι μιλήστε με τον Μεγάλο και θα σας δώσει οδηγίες πως θα ρθείτε στην γη. Από σήμερα στις 24:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Προλαβα!! Ημουν θαλασσα και εκει θυμηθηκα οτι δεν ειχα ψηφισει και νομιζα δεν θα γυρνουσαμε πριν τις 8 αλλα τους επεισα τλκ και φυγαμε νωριτερα!:D
Ψηφιζω και εγω με τη σειρα μου την JaneWin γιατι νομιζω ειναι προφανες οτι ειναι 1 απτους δολοφονους!!!
Αλλη μου υποψια ειναι για την Kleop αλλα για την JaneWin ειμαι πιο σιγουρος!!! :P
Οποτε JaneWin +1 :)

Που να σε δολοφονησουν αυριο......:mad::'(

Μααααα ειμαι αθωα σας λεωωωωωω.......:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Janewin στην φυλακή.
Σε 1 ώρα θα έχουμε αποκάλυψη ιδιότητας της.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:/: Και η Janewin πολίτης..........
αθώαααα
έτσι που το πάτε οι φυλακές της Κω θα είναι πιο ασφαλές μέρος από το νησί της Ρόδου.

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ανακοίνωση
Σαββατοκυριακό
Αύριο θα βάλω έναν γρίφο σε τυχαία χρονική στιγμή.
Αυτόν τον γρίφο θα πρέπει να τον λύσετε και να μου στείλετε σε μένα (όχι στην phoebe) με pm την απάντηση (στην συνέχεια θα ενημερώσω την phoebe ποιος νικησε και τι διάλεξε. Ο λόγος που το κάνω αυτό είναι για να καταλάβω ποιος έστειλε πιο γρήγορα σωστή απάντηση.
αν η απάντηση δημοσιευθεί από τυχαίο μέλος στο thread νικητής είναι θα είναι αυτός που θα μου στείλει πρώτος την σωστή απάντηση.

Όποιος μου στείλει σωστή απάντηση γρηγορότερα θα δημοσιεύσω χωρίς να πω ποιος νίκησε μια πληροφορία που θέλει και Ο νικητής αν έχει καλή ιδιότητα θα διαλέξει ανάμεσα σε τρεις επιλογές:
1) Ποιο/α μέλη της φυλακης ή του παραδείσου έχει ιδιότητα κακού (κακός είναι τσιράκι ή δολοφόνος).
2) Πόσοι κακοί είναι είναι στην ζωή (κακοί είναι τσιράκι και δολοφόνοι)
3) Την ακριβή ταυτότητα δύο τυχαίων μελών που έχουν αποχωρήσει. (θα μάθετε ακριβώς τι ήτανε οπότε κοιτόντας το ιστορικό μπορείτε να καταλάβετε την στρατηγική).

Αν νικήσει στον διαγωνισμό κάποιος κακός

1) Τότε θα δημοσιεύσω πάλι απάντηση αλλά με ψευδείς πληροφορίες. :). Τις οποίες θα μου πει ο κακός νικητής.

Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΡΑΔΥ (ΑΠΟ ΜΕΝΑ Ή ΤΗΝ PHOEBE)
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΕΚΡΟΙ ΚΑΙ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΟΛΟΙ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟ THREAD.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Οταν τα λεω δεν με ακουτε......;)

ΥΓ: φοκο εχω πρασινoκαφε ματια βασικα.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Το ξερα πως η Janewin ηταν αθωα... Βασικα το παιχνιδι εχει γινει τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια!! Αλλα δε βαριεσαι, θα αλλαξει η μερα και θα μπορεσω να μιλησω, χωρις κανεναν φοβο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Το ξερα πως η Janewin ηταν αθωα... Βασικα το παιχνιδι εχει γινει τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια!! Αλλα δε βαριεσαι, θα αλλαξει η μερα και θα μπορεσω να μιλησω, χωρις κανεναν φοβο!!

πες τα πες τα!:P:P
ολοι οι αθωοι μαζευτηκαν στο παλερμο...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Αχχχ φοκο θενξ....:D

foreverfreak :kissing: το μονο παιδι που με πιστεψε....:'(

Μμμμ και εγω εχω καποιες υποψιες για το ποιοι ειναι οι δολοφονοι θα δουμε στο τελος τωρα αμα ειχα δικιο...:)

Σιμωνη δεν πιστευεις πως ειμαι αθωα???:cry_x:

zoitCa δεχομαι την συγγνωμη σου οποτε θες.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
στήλη μικρές αγγελίες

Από την εφημερίδα τα Νεα της Ρόδου



Γειά σας είμαι ο Μarc η μανούλα πέθανε ή άλλη μου μανούλα που με φρόντιζε κλείστηκε φυλακή. Είμαι πάλι μόνο μου.

Ψάχνω μια τρίτη Μανούλα (θέλω μια ζεστή αγκαλίτσα, είμαι πλήρως εμβολιασμένο και τα πάω καλά με τα παιδιά.

(θέλει κανένας καμία τον Marc, εγώ έχω 9 κουνέλια και δε μπορώ να τον φροντίσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω!!θα εχουν παρεα τα κουνελακια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
εγω!!θα εχουν παρεα τα κουνελακια!!:D

Αν μπορούσες εσύ θα μπορούσε και η janewin μαζί φυλακή είστε.
Τα κουνελάκια τα έχω εγώ αλλά είναι πάρα πολλά. Θέλεις να σου δώσω το 1; να το κρύψεις καπου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Αχχχ φοκο θενξ....:D

foreverfreak :kissing: το μονο παιδι που με πιστεψε....:'(

Μμμμ και εγω εχω καποιες υποψιες για το ποιοι ειναι οι δολοφονοι θα δουμε στο τελος τωρα αμα ειχα δικιο...:)

Σιμωνη δεν πιστευεις πως ειμαι αθωα???:cry_x:

zoitCa δεχομαι την συγγνωμη σου οποτε θες.....:P

Σε πιστευω καλη μου!:D:P για αλλους λεω!:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
στήλη μικρές αγγελίες

Από την εφημερίδα τα Νεα της Ρόδου


Σε αυτην ήταν,θυμάμαι και την εικονα οταν το διαβαζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
στήλη μικρές αγγελίες

Από την εφημερίδα τα Νεα της Ρόδου



Γειά σας είμαι ο Μarc η μανούλα πέθανε ή άλλη μου μανούλα που με φρόντιζε κλείστηκε φυλακή. Είμαι πάλι μόνο μου.
Ψάχνω μια τρίτη Μανούλα (θέλω μια ζεστή αγκαλίτσα, είμαι πλήρως εμβολιασμένο και τα πάω καλά με τα παιδιά.

(θέλει κανένας καμία τον Marc, εγώ έχω 9 κουνέλια και δε μπορώ να τον φροντίσω)
βασικά τον θέλω εγώ,μπορώ να τον έχω;:rolleyes:θέλω να έχω κάποιον να μου κάνει παρέα μιας και είμαι μόνη μου εδώ στη ρόδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top