Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νυσταζω αλλα βαριεμαι να κοιμηθω! :P

δεν εισαι θυμωμενη με το λοβακι εεεεε ???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατι να μαι καλε??

αααα για το μπαμπινιωτη??

:hehe::hehe: φυσικα και δε θυμωσα μαζι σου!! Μη το σκεφτεσαι καν!! :)

Ασε που γενικοτερα για να με θυμωσει καποιος πρεπει πρωτον- ναναι ανθρωπος μου και να χει αδικο,
δευτερον- να ειναι αγνωστος και να χει δικιο(θα θυμωσω μεμενα ουσιαστικα), αλλιως αδιαφορω και σιγα μη σπαταλησω χρονο, για τετοια ειμαστε??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
παλι καλα!! :D

παω για νανακια εγω!! φιλακια πολλα! καληνυχτουδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Επισης, good night, sleep tight!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε έχω χειρότερο για να πάρεις κουράγιο πήρα χθές τις εξετάσεις και είμαι θετικός στην γρίπη H1N1;);)Καλό κουράγιο πάντως

:confused: Περαστικά σου καρδια μου, όλα θα πάνε καλά θα δείς :) σε ευχαριστώ κιόλας ενω επρεπε να με διαολοστήλεις:P η υγεία πάνω απο όλα;)

Μη κολας μανια! Εργασια και χαρα!
Την εργασια την είδα την χαρά ακόμα την ψάχνω:P

μα καλά είναι δυνατόν ολόκληρη εταιρεία (έστω και γραφείο) να μην κάνει μπακ απ;;;;;:hmm::hmm:

εδώ εγώ κάνω στον υπολογιστή μου κάθε 2μηνο

υπομονή μανια;)

Ζανίν ένα πράγμα θα σου πώ, ήρθε νέα εταιρεία με συμβόλαιο συντήρισης των μηχανημάτων και δεν μας είπε τίποτα για δέυτερο δίσκο και όταν χάλασε απορούσαν πώς γίνετε΄να έχουμε έναν, άλλοι βλάκες αυτοί, υποτυθετε πώς όταν κάνεις συμβόλαιο ενημερώνεις τα τροτά σημεία και δίνεις λύσεις, δεν πέρνεις πόσα πέρνεις και μετά κατηγορείς τους παλιότερους που τον έβαλα, εσύ τι έκανες όταν μου έκανες συμβόλαιο;

Παιδιά απίστευτο, μαλώνουν οι δύο εταιρείες για το ποιός φταίει, ο νέος που έχουμε εδώ και 3 χρόνια λέει πώς θέλουν 7000 για να πάρει τα δεδομένα, ο παλιός όχι παραπάνω απο 2.000. ο ένας λέει πώς δεν υπάρχει περίπτωση για τόσα και εγώ στην μέση να έχω το μπός να με εκνευρίζει, του ςείχα πεί να βάλει ups νεο καθώς το παλιό ήταν χαλασμένο επι 11 μήνες και με έγραφε, του είπα να μπένει στα πράγματα καθώς δεν έιναι ενημερωμένος με εγραφε, τώρα κατηγορεί εμένα πώς δεν τον άφησα λέει να γνωρίζει τι γίνετε στην εταιρεια με αποτέλεσμα να μην μπορεί να με βοηθήσει κανείς.

Κάνω όσα πρέπει για να προχωρήσουμε, τα καθημερινά, και κάνω και τα παλιά απο την αρχή:mad: και το σπαστικό είναι ότι τόσο καιρό τα είχα, τώρα που κλείνουμε έτος έτυχε:mpinelik:

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως να περασω 6ωρες την ημερα στο σχολειο, οταν δεν την παλευω ουτε σπιτι μου;... Και οταν κλεισει και ξεφωρτωθω αυτες τις 6 βασανιστικες ωρες, τι θα κανω που οι αλλοι θα δουλευουν και δεν θα εχω τιποτα να κανω ολη μερα σπιτι;...

Τωρα που το σκευτομαι, αυτο επρεπε να μπει στο σκεψης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δουλεψε και συ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειπαμε να μην εχω σχολειο μπας και καταφερω να ξελαμπικαρω... Αμα εινια να φορτωθω δουλεια, στα ιδια γυρναω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
διαβασε! τριτη λυκειου εισαι τασο! δινεις σε λιγους μηνες!
εκμεταλευσου την ατονια που νιωθεις γεμιζοντας το χρονο σου με διαβασμα!
ετσι και θα ξεχαστεις και θα κανεις κατι καλο για το μελλον σου!!

και μετα θα νιωθεις καλα με τον ευατο σου ΕΣΥ κυριως!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν μπορω... εδω και καιρο, αδυνατω να διαβασω... Το προσπαθισα πολλες φορες σαν λυση, αλλα δεν κανει τιποτα... "φευγω" στα 2 πρωτα λεπτα και σκευτομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
διαβασε! τριτη λυκειου εισαι τασο! δινεις σε λιγους μηνες!
εκμεταλευσου την ατονια που νιωθεις γεμιζοντας το χρονο σου με διαβασμα!
ετσι και θα ξεχαστεις και θα κανεις κατι καλο για το μελλον σου!!

και μετα θα νιωθεις καλα με τον ευατο σου ΕΣΥ κυριως!;)
Πο-ποοο!!!! Αυτο το κοριτσι πρεπει να γινει επειγοντως μανα!! Δεν το γλιτωνουμε αλλιως το κυρηγμα..:whistle:


Μονο εγω ειδα και συγκινηθηκα με την ταινια που εδειξε χθες ο ΑΝΤ1, με τον Nicolas Cage??:redface::redface:

Αν και αυτες οι ταινιες συνηθως το χανουν και γινονται σαχλορομαντικες αυτη εδειχνε να το σωζει κι ας ειχε τα κλασσικα κλισε που εχουν ολες αυτες οι ταινιες!!

Μ'αρενε..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποιά ταινία είχε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πο-ποοο!!!! Αυτο το κοριτσι πρεπει να γινει επειγοντως μανα!! Δεν το γλιτωνουμε αλλιως το κυρηγμα..:whistle:

ποτε θα γινω μανα εγω?!! το καρκινακι μεσα μου το ζηταει!:P:P


Μονο εγω ειδα και συγκινηθηκα με την ταινια που εδειξε χθες ο ΑΝΤ1, με τον Nicolas Cage??:redface::redface:

Αν και αυτες οι ταινιες συνηθως το χανουν και γινονται σαχλορομαντικες αυτη εδειχνε να το σωζει κι ας ειχε τα κλασσικα κλισε που εχουν ολες αυτες οι ταινιες!!

Μ'αρενε..:redface:

τελεια ταινια, τριτη φορα την ειδα χθες!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εμάς θα μας πείτε ποια ταινία ήταν;;; :ropalo:

Γεια σου Ρασκαλάκοοο!!! Καιρό έχω να σε δω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Αυτή η λόξα πάλι? https://www.imvu.com/

Γιατί έχω την υποψία ότι όλοι όσοι είναι εκεί μέσα έχουν avatars κορμάρες?
(και γιατί ένας γνωστός σου να σε προσκαλέσει και καλά να γίνεις μέλος εκεί? τηλέφωνο, mail, msn, skype, καφές στο costa coffee, χαθήκανε? :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
(και γιατί ένας γνωστός σου να σε προσκαλέσει και καλά να γίνεις μέλος εκεί? τηλέφωνο, mail, msn, skype, καφές στο costa coffee, χαθήκανε? :confused:)

Γιατι να σε προσκαλεσουν στο twitter, στο facebook, και δεν ξερω και εγω που αλλου;... Γιατι μολις γνωρισεις καπιων να τον ρωτας το msn του και οχι το τηλεφωνο του;.... Γιατι να μας λεει καθηγητης στο φροντιστιριο "μπητε στο facebook να δειτε της φοτογραφιες" και οταν φυσικοτατα του λεω "δεν εχω facebook" να μου λεει λες και κανω εγκλημα τοσο καιρο "Ε κανε";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Γιατι να σε προσκαλεσουν στο twitter, στο facebook, και δεν ξερω και εγω που αλλου;... Γιατι μολις γνωρισεις καπιων να τον ρωτας το msn του και οχι το τηλεφωνο του;.... Γιατι να μας λεει καθηγητης στο φροντιστιριο "μπητε στο facebook να δειτε της φοτογραφιες" και οταν φυσικοτατα του λεω "δεν εχω facebook" να μου λεει λες και κανω εγκλημα τοσο καιρο "Ε κανε";

Μόδα βλέπεις...
Εγώ τηλέφωνα ζητάω ακόμα αν και το msn το χρησιμοποιώ αρκετά για επικοινωνία και με συγκεκριμένα άτομα για συγκεκριμένους λόγους βολεύει απίστευτα...
Facebook δεν έχω και δεν σκοπεύω να αποκτήσω, αν και να σκεφτείς ότι από κει βρεθήκαμε μετά από χρόόόνια παλιοί συμμαθητές, (εμένα πάντως με βρήκανε με τον πατροπαράδοτο τρόπο, φωνάζανε έξω από το φράχτη, βγήκα και τα είπαμε ;) ε, και ανταλλάξαμε τηλέφωνα μετά)
Άμα ο καθηγητής σου το θέλει έτσι, να ανεβάσει τις φωτογραφίες σε ένα flicr ή παρόμοιο και να στείλει link.
Με πόσα θα τραβιόμαστε πια? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top