Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα εχω κολλημα μεχρι να βρεθει ενας ανθρωπος να μου απαντησει γιατι..:confused:

ρε σιντ ποιος ειπε οτι μισω τα παιδια?:confused: γιου νοου μπετερ μαι φρεντ...

η υπογραφή σου :pfff:

Ναι, αλλά μ' αυτά και μ' αυτά η μοναλίτσα το' χει δαιμονοποιήσει το θέμα! :mad:

ίσα με 5 φορές μ' έχει ρωτήσει από τότε που της μπήκε η ιδέα! :eek:
απάντα της εσύ 6 φορές

γειάααααα

Εχει μια πολυ καλη ταινια στην ΝΕΤ...
με τι σήμα καταλληλότητας ; είναι 2 και μισή η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Ναι, αλλά μ' αυτά και μ' αυτά η μοναλίτσα το' χει δαιμονοποιήσει το θέμα! :mad:

ίσα με 5 φορές μ' έχει ρωτήσει από τότε που της μπήκε η ιδέα! :eek:

και εχω παρει 5 γραψιματα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν μπορείς να πάρεις απάντηση αν δεν ξέρεις βαθιά μέσα σου τι ρωτάς

ελ σιντ ο απέθαντος τάδε έφη
(δλδ το είπε περίπου έτσι αλλά το συγίρισε λίγο η έφη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
δηλαδή ;
τι δηλαδή!!
γλυτώνεις από μόνος σου απ' τα τα βελάκια
και σε βοηθά και η τύχη να φεύγουν τα υπόλοιπα απ' τις πάντες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι έκανε η έφη, όμως είναι από τα καλύτερα που έχω ακούσει.

Κάντε με να κοιμηθώ. Το πρωί στις 8 φεύγει το καράβι, εγώ 6.30 πρέπει να φύγω από το σπίτι κι ενώ νυστάζω, δεν μου κάνει καρδιά να κοιμηθώ.. Είναι κι ο galaxy που παίζει τόσο ωραία μουσική, ταξιδεύω στον φανταστικό έρωτα που ποτέ δεν έζησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
με τι σήμα καταλληλότητας ; είναι 2 και μισή η ώρα

Μια ταινια με την Μερλιν Μονροε ειναι μωρε.. Αλλα δεν πειραζει, εσυ βαλε ΣΚΑΙ.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
σιντ= ρε συ δεν καταλαβες νομιζω την υπογραφη...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δηλαδή ;
τι δηλαδή!!
γλυτώνεις από μόνος σου απ' τα τα βελάκια
και σε βοηθά και η τύχη να φεύγουν τα υπόλοιπα απ' τις πάντες :mad:
λοιπόν εσένα σε πάω πολύ . Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πού πάμε

Δεν ξέρω τι έκανε η έφη, όμως είναι από τα καλύτερα που έχω ακούσει.

Κάντε με να κοιμηθώ. Το πρωί στις 8 φεύγει το καράβι, εγώ 6.30 πρέπει να φύγω από το σπίτι κι ενώ νυστάζω, δεν μου κάνει καρδιά να κοιμηθώ.. Είναι κι ο galaxy που παίζει τόσο ωραία μουσική, ταξιδεύω στον φανταστικό έρωτα που ποτέ δεν έζησα..

λοιπόν εσύ τελευταία περνάς μια καταθλιψούλα , και πολύ με στενοχωρείς γιατί εγώ θέλω να είμαι ο καταθλιπτικός της παρέας . Στο κάτω κάτω κυρά μου , εγώ καπάρωσα το όνομα σελφ ιστράκτιβ ντιπρέσινγκ , πώς έρχεσαι τώρα εσύ με 3-4 ποστ και μας κλέβεις την δόξα ;
:mad::mad::mad:
κλείσε το ραδιόφωνο και φάε ένα λίτρο παγωτό , μετά ξάπλωσε και άκου το υπνωτικό ζζζ των κουνουπιών . Η νύστα θα έρθει και θα φοράει τα καλά της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
δεν μπορείς να πάρεις απάντηση αν δεν ξέρεις βαθιά μέσα σου τι ρωτάς

ελ σιντ ο απέθαντος τάδε έφη
(δλδ το είπε περίπου έτσι αλλά το συγίρισε λίγο η έφη)

λέγε τις τέτοια να την υποψιάζεις πιο πολύ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μια ταινια με την Μερλιν Μονροε ειναι μωρε.. Αλλα δεν πειραζει, εσυ βαλε ΣΚΑΙ.. :P
δεν βλέπω τηλεόραση εγώ , είμαι της ποιότητας . Και της οικονομίας επίσης , ακούω από την τηλεόραση του θεόκουφου γείτονα

σιντ= ρε συ δεν καταλαβες νομιζω την υπογραφη...:worry:
εξήγησε τη μου τότε:redface:

ειδες ειδες τι κανει το γηρας αντωνιε??:P:P
τα 2 γεροντάκια πιάσανε την νοσταλγία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Κάντε με να κοιμηθώ. Το πρωί στις 8 φεύγει το καράβι, εγώ 6.30 πρέπει να φύγω από το σπίτι κι ενώ νυστάζω, δεν μου κάνει καρδιά να κοιμηθώ.. Είναι κι ο galaxy που παίζει τόσο ωραία μουσική, ταξιδεύω στον φανταστικό έρωτα που ποτέ δεν έζησα..
αν εκπληρωθεί στο όνειρό σου, δε σε βλέπω να ξυπνάς.
Άσ' το, μην κοιμηθείς καθόλου! Πάρ' το σερί ξύπνια μέχρι της 8 και κοιμήσου μες το πλοίο.

λοιπόν εσένα σε πάω πολύ . Το μόνο πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πού πάμε
εγώ πάλι δε σε πάω καθόλου :P
αλλά ούτε κι εγώ ξέρω πού πάμε :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν μπορώ να φάω παγωτό σίντ, είμαι σε δίαιτα.

Και με σόκαρες. Νομίζω πως όντως περνάω μια μίνι κατάθλιψη και δεν το έχω καταλάβει. :confused:

Αντώνη αυτό δεν είναι κακή ιδέα, διότι απ' όσο ξέρω κι η παρέα δεν κοιμάται απόψε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
@ αντωνάκη όταν μάθεις , στείλε μου ένα πμ
αν αργήσω να απαντήσω θα έχω βγάλει τον σκύλο βόλτα

@καγίρα
βασικά αν δεν το ήξερες , το παίρνω πίσω
μερικές φορές καλύτερα να μασάς παρά να γράφεις ποστ στο στέκι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E καλά δεν είμαι και σίγουρη, μην αγχώνεσαι. :look:

Και μη ξαναπείς για κουνούπια. Πήγα χτες στο πάρτυ της ξαδέρφης μου στην Σαρωνίδα και μου καταφάγανε τα πόδια (άτιμα μίνια). Στο δεξί μου μπούτι έχω ένα κόκκινο σημάδι που μοιάζει με νησί! Δεν ξέρω τι έχει γίνει φέτος, μάλλον πρέπει να ξαναρχίσω το κάπνισμα, με γανώνουν άμα βρεθώ έξω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μπα το ΕΤ 1 εχει καλυτερη ταινια..


Υγ Συνεχιστε εσεις, απλα εχω χασει λιγο τη συζητηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
μεταξύ του να καπνίζεις και να σε τρώνε τα κουνούπια είναι καλύτερα το δεύτερο

θα στο αναλύσω καλύτερα μόλις στρίψω το τσιγάρο μου

@ράσκαλ
αυτό θα πει τσάμπα τηλεοπτικό πρόγραμμα και εγώ ο βλάκας αγόραζα ελευθεροτυπία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πειτε τιποτα ρε παιδια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Απλώς πρέπει να θυμάμαι να λούζομαι με autan πριν βγω έξω, θα καταντήσω σημαδεμένη.. Χτες μέτρησα έξι γερά τσιμπήματα μόνο στα πόδια, εκ των οποίων τα δύο με ενοχλούν ακόμα.

Θα γίνω σαν τον πατέρα μου, μου φαίνεται. Που πήγαινε θερινό σινεμά κι έβαζε το φιδάκι κάτω από την καρέκλα του και μόνο εγώ καθόμουν δίπλα του. Μόνο εγώ τον αγαπούσα τόσο που δεχόμουν να μαστουρώσω για να δω μια ταινία. :P

Βικ.. τίποτα ρε παιδιά. :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top