Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Aσε τα λουλουδια και πιασε μια αμστελ βρε κρυοκωλε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τα λουλούδια τα αφήνω στην περιπτερού μου για να με κερνάει μπύρες τα ζεστά βράδυα του σαββάτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλημέρα! Άλλη μια ωραία μέρα με μαμ και πολύ διάβασμα Λογιστικής!:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπερα valder..Καλα ποσες μερες διαβαζεις αυτη τη λογιστικη? Τι παλουκομαθημα ειναι αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πολύ ησυχία έπεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αμέ , μισό να δω πού έχω το κερί για τα αυτιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Καλησπερα valder..Καλα ποσες μερες διαβαζεις αυτη τη λογιστικη? Τι παλουκομαθημα ειναι αυτο??

Έχω κενό από 24 Ιουνιου ως 7 Ιουλίου που δίνω Λογιστική 2 και ένα άλλο την ίδια μέρα. Το άλλο το χω βγάλει μέσες άκρες. Η Λογιστική 2 είναι μανίκι.

Υποσχέθηκε να βάλει τα λεφτά ο μέτοχος; Εγγραφή!
Τα έβαλε; Άλλη εγγραφή!
Μεταφορά υπολοίπων! Εγγραφή! (συνήθως μια άσχετη εγγραφή για να κλείσουν οι λογαριασμοί που μπορεί να είναι και η ακριβώς αντίθετη μιας εκ των προηγούμενων)
Εισφορά υπερ του νόμου Ν666/Σατανάς ρουφάει τις ψυχές-9271/1821. Ξανά εγγραφή!
Την αμόλησε ο μέτοχος και μύρισε; ΠΑΑΑΑΛΙ εγγραφή!

Ε άει στα κομμάτια πια! Ένα ακατάσχετο μπέρδεμα είναι που πρέπει να το μάθεις απέξω... γιατί είναι και αυστηροί στη βαθμολόγηση!:mad::mad::mad: Είναι τόσο εύκολα που έχουν και περιθώριο για αυστηρότητες!:P

Και το θέμα είναι ότι δεν είναι της κατεύθυνσής μου η Λογιστική (εγώ έχω πάρει Χρηματοοικονομική), απλά ένα υποχρεωτικό γενικό, και είναι και το τελευταίο για πτυχίο (ΑΝ περάσω τα άλλα σ' αυτή την εξεταστική):mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Valder δεν ξέρω αν τους πείραξε κάτι τους λογιστές αλλά σε εμάς μας άλλαξε τα φώτα. ΜΠΡΡΡ, εύχομαι να μην είναι γενικό το φαινόμενο.

Πάντως όσο σπαστικά και αν είναι για τον λογιστή τα Γ' κατηγορίας βιβλίας τόσο καλύτερο έλεγχο προσφέρουν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να πω κι εγώ κάποια πραγματάκια που βαρέθηκα να τα βλέπω συνεχώς μπροστά μου αυτές τις μέρες;

TRANSP
TRANSA
PROP

ABP
SRP
GO BACK N

Ethernet
TCP
UDP

Και άλλα πολλά....

Είναι χαζά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Valder δεν ξέρω αν τους πείραξε κάτι τους λογιστές αλλά σε εμάς μας άλλαξε τα φώτα. ΜΠΡΡΡ, εύχομαι να μην είναι γενικό το φαινόμενο.

Πάντως όσο σπαστικά και αν είναι για τον λογιστή τα Γ' κατηγορίας βιβλίας τόσο καλύτερο έλεγχο προσφέρουν :(

Μπα... είναι γενικό το φαινόμενο! Έχουν ανθίσματα και ξεμπουμπουκιάσματα όλοι αυτό τον καιρό! (Κοινώς έχουν όρεξη για φακα-κρακα):P

Υπάρχουν κι άλλοι δηλαδή που τα βρίσκουν σπαστικά αυτά; Δόξα σοι η Αφροδίτη!:eek::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
πχιος μιλησε για δονουσα?

α ο παππους με τα μαυρα γυαλια


μελανινη μελανινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
πχιος μιλησε για δονουσα?

α ο παππους με τα μαυρα γυαλια
Μαρτυριάρικο. Old_man_cane.gif
μελανινη μελανινη
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλημέρες!! :)

Μποράτιε.. τι έγινε; :worry:
είσαι καλά βρε συ;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:slourp:

To παλέυω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έχω κενό από 24 Ιουνιου ως 7 Ιουλίου που δίνω Λογιστική 2 και ένα άλλο την ίδια μέρα. Το άλλο το χω βγάλει μέσες άκρες. Η Λογιστική 2 είναι μανίκι.

Υποσχέθηκε να βάλει τα λεφτά ο μέτοχος; Εγγραφή!
Τα έβαλε; Άλλη εγγραφή!
Μεταφορά υπολοίπων! Εγγραφή! (συνήθως μια άσχετη εγγραφή για να κλείσουν οι λογαριασμοί που μπορεί να είναι και η ακριβώς αντίθετη μιας εκ των προηγούμενων)
Εισφορά υπερ του νόμου Ν666/Σατανάς ρουφάει τις ψυχές-9271/1821. Ξανά εγγραφή!
Την αμόλησε ο μέτοχος και μύρισε; ΠΑΑΑΑΛΙ εγγραφή!

Ε άει στα κομμάτια πια! Ένα ακατάσχετο μπέρδεμα είναι που πρέπει να το μάθεις απέξω... γιατί είναι και αυστηροί στη βαθμολόγηση!:mad::mad::mad: Είναι τόσο εύκολα που έχουν και περιθώριο για αυστηρότητες!:P

Και το θέμα είναι ότι δεν είναι της κατεύθυνσής μου η Λογιστική (εγώ έχω πάρει Χρηματοοικονομική), απλά ένα υποχρεωτικό γενικό, και είναι και το τελευταίο για πτυχίο (ΑΝ περάσω τα άλλα σ' αυτή την εξεταστική):mad:

Η μεγαλύτερη βλακεία με την Λογιστική είναι οτι μαθαίνεται καλύτερα, για να μην πω μόνο, με την εξάσκηση! Δεν πρόκειται για απλή αποστήθιση πραγμάτων, αλλά φυσικά κάτι τέτοιο οι καθηγητές ούτε που το λαμβάνουν υπ' όψη τους!

Πολύ καλή επιτυχία Valder και υπομονή! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.





Αγαπάμε την ηλεκτρονική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη βλακεία με την Λογιστική είναι οτι μαθαίνεται καλύτερα, για να μην πω μόνο, με την εξάσκηση! Δεν πρόκειται για απλή αποστήθιση πραγμάτων, αλλά φυσικά κάτι τέτοιο οι καθηγητές ούτε που το λαμβάνουν υπ' όψη τους!

Πολύ καλή επιτυχία Valder και υπομονή! :)

Αυτό ακριβώς έλεγα πριν καμια ώρα στον συμφοιτητή μου με τον οποίο διαβάζαμε παρέα! Είμαστε και οι 2 σύμφωνοι μαζί σου όσο πάει!!!:)

Σ' ευχαριστώ κούκλα μου, να σαι καλά και σου εύχομαι κι εσένα καλά αποτελέσματα σε ότι δίνεις αν δίνεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top