Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Νευράκια έχουμε;;; :P

Άσε, είμαι άυπνος από χτες και το μάθημα δεν παλεύεται για κανένα λόγο. Χίλιες δυο ιστορίες πρέπει να μάθω και νιώθω το κεφάλι μου να αρνείται πεισματικά να δεχτεί νέα γνώση. Κυριολεκτικά όμως το νιώθω. Σα να μου δίνει εντολή "Όχι".:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες!! :):)

Άσε, είμαι άυπνος από χτες και το μάθημα δεν παλεύεται για κανένα λόγο. Χίλιες δυο ιστορίες πρέπει να μάθω και νιώθω το κεφάλι μου να αρνείται πεισματικά να δεχτεί νέα γνώση. Κυριολεκτικά όμως το νιώθω. Σα να μου δίνει εντολή "Όχι".:(

Αχου, κουράγιο βρε Βαλντεράκι.. Κοντεύεις εσύ μωλε. όλα καλά να πάνε εύχομαι :hug:

Σε νιώθω πάντως, κι εγώ με δύο ώρες ύπνο είμαι, έδινα το πρωί Οικονομικοάσχετα και τώρα έχω υπερένταση- και μάλλον θα συνεχίσω το διάβασμα με ποτ πουρί από αυτά που δίνω Τετάρτη και Πέμπτη..
Λογικά μετά θα πέσω ξερή λόγω της εξαναγκασμένης συσσώρευσης της (ως επί το πλείστον άχρηστης) γνώσης :happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλησπέρες!! :):)



Αχου, κουράγιο βρε Βαλντεράκι.. Κοντεύεις εσύ μωλε. όλα καλά να πάνε εύχομαι :hug:

Σε νιώθω πάντως, κι εγώ με δύο ώρες ύπνο είμαι, έδινα το πρωί Οικονομικοάσχετα και τώρα έχω υπερένταση- και μάλλον θα συνεχίσω το διάβασμα με ποτ πουρί από αυτά που δίνω Τετάρτη και Πέμπτη..
Λογικά μετά θα πέσω ξερή λόγω της εξαναγκασμένης συσσώρευσης της (ως επί το πλείστον άχρηστης) γνώσης :happy:


Ευχαριστώ καλυψούλι, αν και σκέφτομαι να πέσω 2 ωρίτσες να ξεκουραστώ λίγο!

Κράτα γερά κι εσύ, μη νομίζεις, ούτε εγώ βρίσκω όοοοολα τα οικονομικά εύγευστα και χρήσιμα. Δώστου να πάνε στα κομμάτια τα ρημάδια!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Άσε, είμαι άυπνος από χτες και το μάθημα δεν παλεύεται για κανένα λόγο. Χίλιες δυο ιστορίες πρέπει να μάθω και νιώθω το κεφάλι μου να αρνείται πεισματικά να δεχτεί νέα γνώση. Κυριολεκτικά όμως το νιώθω. Σα να μου δίνει εντολή "Όχι".:(

Καλησπέρες!! :):)



Αχου, κουράγιο βρε Βαλντεράκι.. Κοντεύεις εσύ μωλε. όλα καλά να πάνε εύχομαι :hug:

Σε νιώθω πάντως, κι εγώ με δύο ώρες ύπνο είμαι, έδινα το πρωί Οικονομικοάσχετα και τώρα έχω υπερένταση- και μάλλον θα συνεχίσω το διάβασμα με ποτ πουρί από αυτά που δίνω Τετάρτη και Πέμπτη..
Λογικά μετά θα πέσω ξερή λόγω της εξαναγκασμένης συσσώρευσης της (ως επί το πλείστον άχρηστης) γνώσης :happy:


Ψυχραιμία παιδάκια, ψυχραιμία ... είναι δύσκολες ώρες, αλλά δεν γίνεται αλλιώς! Πρέπει να πιέσετε τον εαυτό σας όσο γίνεται περισσότερο και να διαβάσετε! :/: Λυπάμαι, αλλά δεν υπάρχει alternative!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώ καλυψούλι, αν και σκέφτομαι να πέσω 2 ωρίτσες να ξεκουραστώ λίγο!

Κράτα γερά κι εσύ, μη νομίζεις, ούτε εγώ βρίσκω όοοοολα τα οικονομικά εύγευστα και χρήσιμα. Δώστου να πάνε στα κομμάτια τα ρημάδια!:/:

Ναι να πας να κοιμηθείς λιγάκι! Μετά θα έχεις καθαρό μυαλό και θα τα δεις με άλλο μάτι :):)
Ένα μάθημα οικονομικό έχω, το έδωσα σήμερα- πρώτο πρώτο..
Και μη σου πω τι μας έβαλε.. άσε :S

Ψυχραιμία παιδάκια, ψυχραιμία ... είναι δύσκολες ώρες, αλλά δεν γίνεται αλλιώς! Πρέπει να πιέσετε τον εαυτό σας όσο γίνεται περισσότερο και να διαβάσετε! :/: Λυπάμαι, αλλά δεν υπάρχει alternative!!!

Μμμμ.. η πίεση είναι μέχρι να το πάρεις απόφαση μωλε :)
κατα τα άλλα.. ε έχουμε και μια μικρή τάση γκρινιάζουμε για να μας δείχνουνε προσοχή!! :redface: :pipila :
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έτσι πέστα ρε Ντίνα!Θέλουμε και εμείς φροντίδα και προδέρμ!το διάβασμα μας σκίζει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
καλημερα παιδες:)
λοιπον ποιο καλο παιδακι θα μου πει πως λεμε στα ελληνικα τον σκελετο της γκαρνταροπας , της κουζινας κλπ. βασικα πρεπει να βρω το ειδος του ξυλου που βαζουν απο μεσα. δεν ειναι Mdf παντως... μου το ειπανε ως πλακάς... :confused:
Μελαμίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
μελανίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Πως φαίνονται οι άνθρωποι που δεν μαυρίζουν στη δουλειά αλλά στη Δονούσα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
...και λίγα λες φίλε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μπουυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν σου έχω πει να πηγαίνεις πρώτα στο σκέψεις , να γράφεις : μου έρχεται να τρομάξω τον σιντ και μετά να πηγαίνεις στην κουβεντούλα να το κάνεις ;

θες να πάω από καρδιακή προσβολή ;:mad::mad::mad:

ήλπιζα να πάω από υπερκόπωση λόγω σεξμαραθώνιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Καινούργια αρχή............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top