Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καλε κι εγω Καλαμαρια μενω:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλαμαρια, ε?:hmm: Kρηνιωτισσα εδώ, πολλάν βολεύει με!:)

Μπορώ να αυτοπροσκαλεστω με όλους τους κανόνες τους σαβουρ βιβρ???:whistle: (θα φέρω και κιοφτεδακια...:P)

Ποντια εισαι βρε?:D

Καλαμαριά θα βολέψει κι εμένα! Παίρνω το 5 ή το 6 από Βενιζέλου νομίζω. :P

Καλε κι εγω Καλαμαρια μενω:whistle::whistle:

Λοιπον στα σοβαρα τωρα,οποιος απο εσας θελει ειναι προσκεκλημενος..Γενικα οποιος ειναι απο Θεσσαλονικη και γουσταρει ας ερθει..Αντε να σας γνωρισω κιολας..Αν ντρεπεται καποιος να ερθει μονος ας φερει και κανα φιλο/η..

Εε..το εννοω απολυτως σοβαρα τωρα..Οποιος/α γουσταρει ας μου στειλει μηνυμα να του πω λεπτομερειες..

Αντε ψηθηκα να γνωρισω κανα ατομο απο εδω μεσα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε, ας το 'κανες μια βδομάδα μετά κι εσύ, σήμερα βρήκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αυριο το βραδυ ειναι..Αντε ελατε σας λεω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αυριο το βραδυ ειναι..Αντε ελατε σας λεω..:D

κι εμείς κι εμείς;; :D:D


πς. άσχετο αλλά θέλω να το πω γιατί αμα το πω στο θέμα θα μας κράξουνε- γκουχου
(καθάρισμα λαιμού)

ΝΙΚΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υποχθόνιο δολοφόνι Καλυψώ.

πς: Χθες Πέμπτη πού 'σουνα; Απέφευγες τα κεράσματα; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αντε ελα και εσυ..Ανεβα στο τρενο..Προλαβαινεις..:D

Γιατι να μας κραξουν?? Την αληθεια λες..:D

Αφου ειμασταν φοβερο team ρε συ..:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Υποχθόνιο δολοφόνι Καλυψώ.

πς: Χθες Πέμπτη πού 'σουνα; Απέφευγες τα κεράσματα; :Ρ

άχουυυ, υποχθόνιο; τι γλυκό.. ευχαριστώ :happy:

πς. ήρτα σχολή κατα τις 3-4 και κάθισα ως τις 7 καλε!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Παλιόπαιδα ναουμ, κάνετε φιέστες και μεις που 'μαστε και Σαλονίκη αντί να σας γνωρίσουμε μετά μπύρας έχουμε να διαβάσουμε και να παραγγείλουμε σάπια κινέζικα μακαρόνια με λίγδα. Θα με λυπόμουν αν η πυτζάμα μου δεν είχε τον ποπάη να μου φτίαχνει το κέφι
κλαψ
καλά να περάσετε

λυγμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αντε ελα και εσυ..Ανεβα στο τρενο..Προλαβαινεις..:D

Γιατι να μας κραξουν?? Την αληθεια λες..:D

Αφου ειμασταν φοβερο team ρε συ..:):):)

γιεπ, ήμασταν :D:D
δεν μας συνέδεσαν ποτέ μεταξύ μας... πολύ καλό παιχνίδι!! μπράβο μας :D

πς. ωωωω ευχαριστώ!! έρχομαι καλέ! να δω τα δρομολόγια μόνο και να φτιάξω καμία βαλίτσα, αλλιώς θα πρέπει να με προμηθεύσετε με διάφορα- από οδοντόβουρτσες μέχρι ισιωτήρι για το μαλλί :D
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
^ Έχουμε απ'ολα!!! Και πανω που θα σας ελεγα οτι θελω συναντηση... ειχα δει παλια ενα τοπικ που ελεγε για συναντησεις μελων αλλα στην πορεια καπου το εχασα:P και ειχα σκοπο να ρωτησω εκει κατα ποσο ειναι ευφικτη μια συναντηση αλλα βαριομουν να ψαχνω

Δε λεει να ερθουμε στο παρτυ ρε jrot... θα ειμαστε λιγο ακυροι:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παλιόπαιδα ναουμ, κάνετε φιέστες και μεις που 'μαστε και Σαλονίκη αντί να σας γνωρίσουμε μετά μπύρας έχουμε να διαβάσουμε και να παραγγείλουμε σάπια κινέζικα μακαρόνια με λίγδα. Θα με λυπόμουν αν η πυτζάμα μου δεν είχε τον ποπάη να μου φτίαχνει το κέφι
κλαψ
καλά να περάσετε

λυγμ
Kανε ενα διαλειμα αυριο το βραδυ και ελα να σε κερασω απειρες μπυρες..Θεσσαλονικη ειμαι βρε συ εγω..:D

πς. ωωωω ευχαριστώ!! έρχομαι καλέ! να δω τα δρομολόγια μόνο και να φτιάξω καμία βαλίτσα, αλλιώς θα πρέπει να με προμηθεύσετε με διάφορα- από οδοντόβουρτσες μέχρι ισιωτήρι για το μαλλί :D:D
Αντε σε περιμενω..Και μεχρι και ισιωτηρι θα σουθ εχω..Να'ναι καλα η κοπελα μου..:)

Δε λεει να ερθουμε στο παρτυ ρε jrot... θα ειμαστε λιγο ακυροι:worry:

Τι ακυροι ρε συ? Πλακα με κανεις?:D Αντε οργανωθειτε οι Θεσσαλονικεις και ελατε..Ευκαιρια για meeting..Χωρο εχουμε,ποτα εχουμε, καλη διαθεση υπαρχει..Το σκυλι μονο δεν θα ειναι δεμενο..

Αντε στα σοβαρα τωρα σας περιμενω..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Kανε ενα διαλειμα αυριο το βραδυ και ελα να σε κερασω απειρες μπυρες..Θεσσαλονικη ειμαι βρε συ εγω..:D

Αντε σε περιμενω..Και μεχρι και ισιωτηρι θα σουθ εχω..Να'ναι καλα η κοπελα μου..:)

Τι ακυροι ρε συ? Πλακα με κανεις?:D Αντε οργανωθειτε οι Θεσσαλονικεις και ελατε..Ευκαιρια για meeting..Χωρο εχουμε,ποτα εχουμε, καλη διαθεση υπαρχει..Το σκυλι μονο δεν θα ειναι δεμενο..

Αντε στα σοβαρα τωρα σας περιμενω..:clapup:

Γεια σου ρε jrot, extra-large οικοδεσπότη!!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παλιόπαιδα ναουμ, κάνετε φιέστες και μεις που 'μαστε και Σαλονίκη αντί να σας γνωρίσουμε μετά μπύρας έχουμε να διαβάσουμε και να παραγγείλουμε σάπια κινέζικα μακαρόνια με λίγδα. Θα με λυπόμουν αν η πυτζάμα μου δεν είχε τον ποπάη να μου φτίαχνει το κέφι
κλαψ
καλά να περάσετε

λυγμ
Χάλια... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Παρακαλείται ο χρήστης Lorien να ελέγξει τα προσωπικά του μηνύματα.:P


( Βαρεθήκαμε να περιμένουμε βρι παλικαρ…:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κάποιος να βάλει το τελευταίο ποστ της qslv στις κορυφαίες ατάκες , αν το κάνω εγώ θα με διώξουνε για συνεχόμενα ποστ στο ίδιο θέμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σας καλημερίζω!!! :D :D


Σήμερα θα μελετήσω το 555. Όσοι πιστοί στηρίξτε με. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
555...χρονοκυκλωμα και τα μυαλά στο μπλέντερ!:D

καλο κουράγιο μικρέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Καλημέρα (πριν λίγο ξύπνησον) !!

Καλά, μπορώ να δηλώσω για άλλη μια φορά ότι ο ΟΣΕ είναι για ξύλο. Γιατί τόσες λίγες απλές αμαξοστοιχίες και 42343123132 intercity και intercity express? κανεις δεν λυπάται τα λεφτά μας ωρε; Θα μου βγουν οι AC/DC ένα κάρο λεφτά. Αν ακυρωθούν τελευταία στιγμή δε, θα πάθω ανακοπή.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους/ες..

WhiteDrum σιγα μην ακυρωθει..Αυτοι ειναι παλιες καραβανες..Ξερουν πως να περνουν τα ναρκωτικα τους σωστα..:D

Οσο για τον ΟΣΕ μην μιλησω γιατι το βλεπω να τρωω ban λογω κακης γλωσσας..

Σημερα βγηκα για 4 περιεφεριακες δουλειες και ενω εκανα 2 ωρες τελικα δεν εγινε καμια..Αντε παλι αυριο απο την αρχη..Αλλα δεν μασαμε..Χαμογελαμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top