Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κυριακή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Indeed.

Καλημέρα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρες κι από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλησπέρες κόσμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
γιατι δεν εχω ενα αγορι για κολλητο???
τι ωραια που ηταν χτες στον Κατσιμιχα:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιώργο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
γιατι ειναι μοδα??? χιχιχι :D:D

*Βαλούδι ανάβει τσιγάρο*

Κάνεις κι εσύ κάτι φιλοσοφικές ερωτήσεις αργάμιση τη νύχτα ρε παιδί μου και μ' έχει πλακώσει το σουτζούκι της πίτσας και αδυνατώ να αποδώσω. Φέρε μια σόδα μιας και γελάς και ίσως στο αναλύσω άλλη στιγμή!:D

Βαρυσήμαντον δίλλημα: Να παίξω Crysis ή να δω Knight Rider...;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
*Βαλούδι ανάβει τσιγάρο*

Κάνεις κι εσύ κάτι φιλοσοφικές ερωτήσεις αργάμιση τη νύχτα ρε παιδί μου και μ' έχει πλακώσει το σουτζούκι της πίτσας και αδυνατώ να αποδώσω. Φέρε μια σόδα μιας και γελάς και ίσως στο αναλύσω άλλη στιγμή!:D

Βαρυσήμαντον δίλλημα: Να παίξω Crysis ή να δω Knight Rider...;:hmm:


τι να κανω...τα νιατα αναζητουν την γνωση...διψαμε...:Pτσιμπα μια σοδα:D
crysis δαγκωτο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
τι να κανω...τα νιατα αναζητουν την γνωση...διψαμε...:Pτσιμπα μια σοδα:D
crysis δαγκωτο...:clapup:

Άμα θέλετε δεσποινίς μου και γνώση και ξεδίψασμα, ιδού:



Και βιβλίο και νερό. Όλα σε ένα, νοικοκυρεμένα.

Βαριέμαι το Crysis, είναι το expansion (warhead) με την ίδια ιστορία, άσε που μ' έχουν σφηνώσει σ' ένα σημείο και με βαράνε με τα Gauss Rifle κι έχω δει τον Τζίζους πτέραρχο εν αποστρατεία.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Άμα θέλετε δεσποινίς μου και γνώση και ξεδίψασμα, ιδού:



Και βιβλίο και νερό. Όλα σε ένα, νοικοκυρεμένα.

Βαριέμαι το Crysis, είναι το expansion (warhead) με την ίδια ιστορία, άσε που μ' έχουν σφηνώσει σ' ένα σημείο και με βαράνε με τα Gauss Rifle κι έχω δει τον Τζίζους πτέραρχο εν αποστρατεία.:(

προτειμαμε την αμεση γνωση...τα βιβλια ειναι χρονοβόρα...:D:D:D:D:D


αμα ειναι να δεις τον Τζιζους πτεραρχο τοτε αστο...ασυζητητι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
προτειμαμε την αμεση γνωση...τα βιβλια ειναι χρονοβόρα...:D:D:D:D:D

Άμα συνεχίσεις να δίνεις το παρόν στην Κουβεντούλα, θα φροντίσω την επόμενη φορά να μη φάω τόσο για να μπορώ να φιλοσοφήσω όσο θες μέχρι να ξεδιψάσεις. Πρόσεχε όμως γιατί πάντα μου έλεγαν ότι έχω καταπιεί γλυστρίδα κι άμα ξεκινήσω, ξεχνάω μέχρι και να σταματήσω την πάρλα.


...αμα ειναι να δεις τον Τζιζους πτεραρχο τοτε αστο...ασυζητητι...:whistle:

Δεν είσαι της θρησκείας ε;:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Άμα συνεχίσεις να δίνεις το παρόν στην Κουβεντούλα, θα φροντίσω την επόμενη φορά να μη φάω τόσο για να μπορώ να φιλοσοφήσω όσο θες μέχρι να ξεδιψάσεις. Πρόσεχε όμως γιατί πάντα μου έλεγαν ότι έχω καταπιεί γλυστρίδα κι άμα ξεκινήσω, ξεχνάω μέχρι και να σταματήσω την πάρλα.




Δεν είσαι της θρησκείας ε;

δεν εχω κανενα προβλημα γενικα με την παρλα αλλωστε σημερα ψαρακια φαγαμε...δεν προσεξα αν ηταν γλυστριδα ή κατι αλλο(δεν ειμαι πολυ σχετικη ) :crazy:
παρα το ψαρι σημερα εχω να ξυπνησω νωρις αυριο για σχολη οποτε θα σου κανω την χαρη να μην φιλοσοφησεις σημερα για χαρη μου(ξερω ομως οτι το θες:P)


αμα δεν ειμαι εγω της θρησκειας πες μου ποιος???:whistle:

φιλια στα μουτρα!!καληνυχτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
δεν εχω κανενα προβλημα γενικα με την παρλα αλλωστε σημερα ψαρακια φαγαμε...δεν προσεξα αν ηταν γλυστριδα ή κατι αλλο(δεν ειμαι πολυ σχετικη ) :crazy:
παρα το ψαρι σημερα εχω να ξυπνησω νωρις αυριο για σχολη οποτε θα σου κανω την χαρη να μην φιλοσοφησεις σημερα για χαρη μου(ξερω ομως οτι το θες:P)


αμα δεν ειμαι εγω της θρησκειας πες μου ποιος???:whistle:

φιλια στα μουτρα!!καληνυχτες :)

Αχ ωραία! Φεύγει, και είχα μια νύστα!:teasing:

Φιλιά! Καληνύχτα και καλή ξεκούραση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
με βρηκες μικρη και με πειραζεις εεε???:worry:


καληνυχτεεες....


(θα επιστρεψω και θα δεις....φροντισε να μην εχεις φαει αυριο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλημέρες!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλημέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
οι εργαζόμενοι που είναι παράλληλα φοιτητές (μεταπτυχιακοί ή προπτυχιακοί) δεν δικαιούνται εκπαιδευτική άδεια για τις μέρες που γράφουν μάθημα; μην τα πάρω στο κρανίο; δηλαδή πώς να γράψω μάθημα, με τηλεπάθεια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Kακή ψυχρή και αναποδη

2009 sucks
πίσω στο ...2007 τώρα :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top