Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλώς την, καλημέρα σέξυ, το πωπουδάκι πολλύ μου αρέσει λέμε:clapup::clapup:


Χαίρομαι, γιατί εμένα αρχικά με ξένιζε!!! :D

Μου φαινόταν κάπως πολύ προκλητικό, ... δεν ξέρω!:redface: Μετά όμως είπα "δε βαριέσαι", πλάκα έχει!! :P

Εσύ καλά;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά μια χαρά δεν με βλέπεις πάρε φώτο μου απο τις τελευταίες μου εγώ είμαι η αριστερή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα κούκλα, πώς κοιμηθήκαμε; καλά; περίεργα όνειρα είδαμε; μήπως σεξουαλικά; :worry::P:P


Καλημέρα mania μου! Καλά κοιμήθηκα αλλά δεν έφτασε ο ύπνος! Ούτε κανένα όνειρο είδα, έχω καιρό να δω! :worry::P


Καλημέρα Palladin! :D Καλημέρα cibyllian! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα mania μου! Καλά κοιμήθηκα αλλά δεν έφτασε ο ύπνος! Ούτε κανένα όνειρο είδα, έχω καιρό να δω! :worry::P


Καλημέρα Palladin! :D Καλημέρα cibyllian! :D

Χαμένη και απο τις 2 μεριές δηλαδή;:hmm: θές τα χάπια της δυσκοιλιώτητας μου; τα έχω ακόμα, τότε να δείς σέξυ όνειρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
χαχα, κουρασμένη ήμουν, αλλά όχι για τον λόγο που σκέφτεσαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
χαχα, κουρασμένη ήμουν, αλλά όχι για τον λόγο που σκέφτεσαι:P

Πίστεψε με δεν έχεις τόσο πρόστυχο μυαλό όσο το δικό μου για να φανταστείς τι σκέυτομαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαμένη και απο τις 2 μεριές δηλαδή;:hmm: θές τα χάπια της δυσκοιλιώτητας μου; τα έχω ακόμα, τότε να δείς σέξυ όνειρα:P


Χαχαχαχα!!!! Άμα έχει τις ίδιες επιπτώσεις με εσένα δεν νομίζω να το προτιμήσω!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαχαχαχα!!!! Άμα έχει τις ίδιες επιπτώσεις με εσένα δεν νομίζω να το προτιμήσω!!! :P

Γιατί; ξεθυμένεις απο όλες τις απόψεις:whistle::P:P


Βλέπω στο πρόστυχο μυαλό μου όλοι συμφωνήτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά μια χαρά δεν με βλέπεις πάρε φώτο μου απο τις τελευταίες μου εγώ είμαι η αριστερή:P



Αχ :'( .... προς στιγμή νόμιζα ότι έγινες κι εσύ ξανθιά!!!!!:hehe::hehe::hehe:


Καλημέρα mania μου! Καλά κοιμήθηκα αλλά δεν έφτασε ο ύπνος! Ούτε κανένα όνειρο είδα, έχω καιρό να δω! :worry::P


Καλημέρα Palladin! :D Καλημέρα cibyllian! :D

Καλημέρα Κέλυ!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ :'( .... προς στιγμή νόμιζα ότι έγινες κι εσύ ξανθιά!!!!!:hehe::hehe::hehe:

Είπα ότι είμαι πρόστυχο μυαλό, όχι ότι δεν έχω μυαλό; :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είπα ότι είμαι πρόστυχο μυαλό, όχι ότι δεν έχω μυαλό; :P:P

Γιατί μάνια μου, οι ξανθές είναι χαζές;;; :mad: ..... Αυτά λέτε εσείς οι μελαχροινές;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γιατί μάνια μου, οι ξανθές είναι χαζές;;; :mad: ..... Αυτά λέτε εσείς οι μελαχροινές;;; :P


Μέχρι και η διαφήμηση το λέει" μια ξανθιά είναι ανέκδοτο, δύο είναι φαντασίωση" πρως το παρώς είσαι μόνη να υποθέσω;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάρε και την άποψη του κόσμου:P


Από τι πεθαίνουν τα εγκεφαλικά κύτταρα μιας ξανθιάς;
Από μοναξιά.
****************
Γιατί είναι χρήσιμο να έχεις πάντα μια ξανθιά στο αυτοκίνητο;
Για να παρκάρεις νόμιμα στις θέσεις αναπήρων.
**************
Γιατί μια ξανθία δεν μπορεί να γράψει τον αριθμό 11;
Δεν ξέρει ποιος άσσος μπαίνει πρώτος.
*************
Γιατί οι ξανθιές έχουν οργασμούς;
Για να θυμούνται ότι τελειώνουν.
****************
Γιατί οι ξανθιές γεννούν το πολύ 6 παιδιά;
Έχουν ακούσει ότι το 1 στα 6 παιδιά που γεννιούνται είναι Κινέζος../.
*************
Γιατί οι ξανθιές γράφουν τα αρχικά ΠΒΔ στα παπούτσια τους;
Για να θυμούνται ότι Βάζουν Πρώτα τα δάχτυλα.
************
Γιατί οι ξανθιές δεν μιλάνε όταν κάνουν sex;
Τους έχει πει η μαμά τους να μην μιλάνε με ξένους.
************
Γιατί οι ξανθιές δεν μπορούν να γράψουν ετικέτες στα μουκάλια των ποτών;
Γιατί δεν μπορούν να βάλουν το μπουκάλι στην γραφομηχανή.
************
Γιατί οι ξανθιές δεν μπορούν να φτιάξουν παγάκια;
Δεν ξέρουν τη συνταγή.
***********
Γιατί οι ξανθιές δεν πάνε μόνες τους στο ασανσέρ;
Γιατί δεν ξέρουν το δρομολόγιο.
***********
Γιατί οι ξανθιές δεν πετυχαίνουν σαν πουτάνες;
Γιατί οι άλλες πληρώνονται.
************
Γιατί οι ξανθιές δουλεύουν 7 μέρες την εβδομάδα;
Για να μην χρειάζονται επανεκπαίδευση κάθε Δευτέρα.



Πιστέυω να με αγαπάς το ίδιο με πρίν:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Κρίμα τα ερωτικά όνειρα φέρνουν καλή διάθεση το πρωί:whistle:

Εκτός αν κόβονται πάνω που πάνε να γίνουν ενδιαφέροντα. :mad:



Καλημέρααααααα!!! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εκτός αν κόβονται πάνω που πάνε να γίνουν ενδιαφέροντα. :mad:
Καλημέρααααααα!!! :beer:

Μην το λές αυτό, μόνο που θυμάσε τι γινόταν και σκέυτεσε πώς θα ήταν η συνέχεια πάλι φτιάχνεσε;)

Καλημέρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλημέρα όμορφε κόζμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Μην το λές αυτό, μόνο που θυμάσε τι γινόταν και σκέυτεσε πώς θα ήταν η συνέχεια πάλι φτιάχνεσε;)

Αν ήταν έτσι μάνια μου θα κόβαμε και το σεξ στα προκαταρκτικά, και θα κάναμε κατευθείαν τσιγάρο φανταζόμενοι τα υπόλοιπα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα όμορφε κόζμε!

Καλημέρα μικρό μου, πώς πάει η ζουζούνα; :clapup:

Αν ήταν έτσι μάνια μου θα κόβαμε και το σεξ στα προκαταρκτικά, και θα κάναμε κατευθείαν τσιγάρο φανταζόμενοι τα υπόλοιπα... :P

Αλλο το όνειρο αλλο το σέξ καλέ:P το ένα είναι απλά για ευφορία ενώ το άλλο για απόλαυση και υδονή, μην μου μπερδέυεσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Καλημέρα.........:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μέχρι και η διαφήμηση το λέει" μια ξανθιά είναι ανέκδοτο, δύο είναι φαντασίωση" πρως το παρώς είσαι μόνη να υποθέσω;:P:P:P

Μπα.... έχω πάψει να είμαι ξάνθια, εδώ και κάτι μήνες!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top