Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα.........:)
Καλημέρααααααααααααααααααα:clapup::clapup:

Μπα.... έχω πάψει να είμαι ξάνθια, εδώ και κάτι μήνες!!! :P

Τότε γιατί ΄παρεξηγήθηκες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλημέρα μικρό μου, πώς πάει η ζουζούνα; :clapup:
μετράει τα κάγκελα του μπαλκονιού, περπατώντας σιγά σιγά:D
θα της δώσω κι ένα πανάκι, να τα ξεσκονίσει και να κάνει κάτι χρήσιμο επιτέλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρααααααααααααααααααα:clapup::clapup:



Τότε γιατί ΄παρεξηγήθηκες;:P

Ως τέως!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μετράει τα κάγκελα του μπαλκονιού, περπατώντας σιγά σιγά:D
θα της δώσω κι ένα πανάκι, να τα ξεσκονίσει και να κάνει κάτι χρήσιμο επιτέλους:P

Χαχαχαχαχα, πές της όταν τελειώσει να κάνει και τα δικά μου σε παρακαλώ:P


Αρα σε έπιασε και σένα η βαφή;:P:P
Τουλάχιστον πρόλαβες την ζημιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αρα σε έπιασε και σένα η βαφή;:P:P
Τουλάχιστον πρόλαβες την ζημιά:P

Σου φαίνομαι να την πρόλαβα;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σου φαίνομαι να την πρόλαβα;;;; :P
Ναι αλλιώς θα είσουν χειρότερη:P ξέρεις καλέ θα πετούσες τα καρφιά που είναι για τον απέναντι τοίχο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δυο ξανθιές δουλεύουν σε μια οικοδομή και καλουπώνουν για να ρίξουν μπετόν.
Η μία από τις δυο βγάζει ένα καρφί από την τσέπη της, το κοιτάει και... το πετάει.
Βγάζει δεύτερο, τα ίδια.
Βγάζει τρίτο, το κοιτάει και το καρφώνει.
Και η ίδια ιστορία συνεχίζεται, κάποια πετάει, κάποια τα καρφώνει.
Η άλλη εν τω μεταξύ που την παρατηρεί έχει φρικάρει.
- Γιατί ρε, της λέει, τα πετάς τα μισά τα καρφιά;
- Είναι ελαττωματικά.
- Δηλαδή;
- Το βγάζω απ' την τσέπη μου και αν η μύτη του κοιτάει εμένα, είναι ελαττωματικό και το πετάω. Αν κοιτάει προς τον τοίχο, είναι καλό και το καρφώνω.
- Τι λες μωρή ηλίθια, ωρύεται η άλλη, αυτά που κοιτάνε προς τα σένα είναι για τον απέναντι τοίχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ναι αλλιώς θα είσουν χειρότερη:P ξέρεις καλέ θα πετούσες τα καρφιά που είναι για τον απέναντι τοίχο:P

Δυο ξανθιές δουλεύουν σε μια οικοδομή και καλουπώνουν για να ρίξουν μπετόν.
Η μία από τις δυο βγάζει ένα καρφί από την τσέπη της, το κοιτάει και... το πετάει.
Βγάζει δεύτερο, τα ίδια.
Βγάζει τρίτο, το κοιτάει και το καρφώνει.
Και η ίδια ιστορία συνεχίζεται, κάποια πετάει, κάποια τα καρφώνει.
Η άλλη εν τω μεταξύ που την παρατηρεί έχει φρικάρει.
- Γιατί ρε, της λέει, τα πετάς τα μισά τα καρφιά;
- Είναι ελαττωματικά.
- Δηλαδή;
- Το βγάζω απ' την τσέπη μου και αν η μύτη του κοιτάει εμένα, είναι ελαττωματικό και το πετάω. Αν κοιτάει προς τον τοίχο, είναι καλό και το καρφώνω.
- Τι λες μωρή ηλίθια, ωρύεται η άλλη, αυτά που κοιτάνε προς τα σένα είναι για τον απέναντι τοίχο!


Μουαχαχαχαχαχαχα!!!!! :P

Ότι και να λέτε πάντως, εμείς (εγώ ως τέως είπαμε) δεν πτοούμεθα!!!!! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Morgen...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Es geht, glaub ich....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Niicht super, aber wirklich gut!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μισω τα mol....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέρα.:D

Κόψτε τα γερμανικά ρε κοπελιές. Όχι τίποτα άλλο διαβάζονται και άσχημα για πρωί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα ποια?!:confused:
Καλημερα σου:)

Ουτε εγω ξερω τι ειναι για να σου πω την αληθεια... Ενας τροπος να μετρας ποσοτιτες στην φυσικη... (περσυ τα καναμε στην χημεια ομως νομιζω... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ουτε εγω ξερω τι ειναι για να σου πω την αληθεια... Ενας τροπος να μετρας ποσοτιτες στην φυσικη... (περσυ τα καναμε στην χημεια ομως νομιζω... )
Δε νομίζω πως εννοεί αυτά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ουτε εγω ξερω τι ειναι για να σου πω την αληθεια... Ενας τροπος να μετρας ποσοτιτες στην φυσικη... (περσυ τα καναμε στην χημεια ομως νομιζω... )

ω γιες, τωρα κατι θυμηθηκα, γραμμομορια και χαζομαρες!:P
εμενα το μυαλο μου πηγε στα mall!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top