Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες! Τι κάνετε;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
:) ... ναι δεν έχει νοστιμάδα όταν κάνεις πείσματα αφού έχεις όμως εκδηλώσει την αγάπη σου πρώτα,... άλλα άμα ξεκινάς με πείσματα ... δίνεις το avantage (μια και χθες ήταν ο τελικός του Roland Garros) στον αντίπαλο! Τέλος πάντων ο Valder είναι ο ένας και μοναδικός Valder! Τι να σου κάνω, διάλεξες κι εσύ δύσκολο αντίπαλο!!! :D


αχ βαχ... ciby... με πλήγωσες.....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Οοοοο...Neraida και Prime πλακώνονται. Μήπως μπορείτε να το κάνετε στη λάσπη φορώντας μπικίνι; Μμμμ;

(μια και λείπει ο Ρεμπ είπα να συνεχίσω εγώ το διασπαστικό του έργο) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
:) ... ναι δεν έχει νοστιμάδα όταν κάνεις πείσματα αφού έχεις όμως εκδηλώσει την αγάπη σου πρώτα,... άλλα άμα ξεκινάς με πείσματα ... δίνεις το avantage (μια και χθες ήταν ο τελικός του Roland Garros) στον αντίπαλο! Τέλος πάντων ο Valder είναι ο ένας και μοναδικός Valder! Τι να σου κάνω, διάλεξες κι εσύ δύσκολο αντίπαλο!!! :D

Αν και αυτή η απάντηση δεν προοριζόταν για μένα, νιώθω την ανάγκη να ανταποκριθώ. Ξέρεις δε, ποιό είναι το ωραιότερο σημείο της όλης φάσης. Ότι ακόμα κι αυτός που είναι ξεκάθαρα στη θέση ισχύος (εγώ εν προκειμένω) αν και ξέρει ότι δεν θα τη χάσει από κανέναν, παρόλαυτά δεν παύει να σε θεωρεί ως ίση, εξίσου σημαντική για εκείνον και αναμφίβολα μοναδική κάτοχο της αντίστοιχης θέσης μέσα του! Και αυτό δεν το λέω για να στο παίξω ο μίστερ τέλειος, αλλά γιατί η ποιότητά σου είναι τέτοια που δεν είναι δυνατόν να σε πάρω για δεδομένη (άσχετα του ότι ταυτόχρονα δεν το θέλω φυσικά) ;)

αχ βαχ... ciby... με πλήγωσες.....:bye:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
αχ βαχ... ciby... με πλήγωσες.....:bye:


Να σου πω, ο Σφακ πριν δεν μου άρεσε .... τώρα όμως έπεσες διάνα. Μ' αρέσει πολύ αλλά με ρίχνει και πολύ ψυχολογικά!
Όπως και να χει ..... :thumbsup: !!!!!!

Αρχίζω να σε βλέπω με άλλο μάτι .....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αν και αυτή η απάντηση δεν προοριζόταν για μένα, νιώθω την ανάγκη να ανταποκριθώ. Ξέρεις δε, ποιό είναι το ωραιότερο σημείο της όλης φάσης. Ότι ακόμα κι αυτός που είναι ξεκάθαρα στη θέση ισχύος (εγώ εν προκειμένω) αν και ξέρει ότι δεν θα τη χάσει από κανέναν, παρόλαυτά δεν παύει να σε θεωρεί ως ίση, εξίσου σημαντική για εκείνον και αναμφίβολα μοναδική κάτοχο της αντίστοιχης θέσης μέσα του! Και αυτό δεν το λέω για να στο παίξω ο μίστερ τέλειος, αλλά γιατί η ποιότητά σου είναι τέτοια που δεν είναι δυνατόν να σε πάρω για δεδομένη (άσχετα του ότι ταυτόχρονα δεν το θέλω φυσικά) ;)

:) .... Δεν έχω λόγια .....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:eek:

Άρχισε να βρέχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Ξαφνικά σκοτείνιασαν όλα έξω...:worry:


ΥΓ: Βασικά εμένα μου αρέσει πολύ το μπάνιο με βροχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλός ο χαβαλές μας... ciby και val... και ενώ πήγα να τον συνεχίσω.. έλαβα το παρακάτω mail... το οποίο οπως και εσείς το θεωρώ πιο σημαντικο

Το παραθέτω:

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!
ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΧΕΠΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ
6 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΞΕΙΑ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ.
ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΟΤΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ. Η ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΟΥ
ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΒ+ ( ΡΕΖΟΥΣ ΘΕΤΙΚΟ )
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΙΜΑΓΙΑ ΤΟΝ
ΜΕΤΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΧΕΠΑ (παιδο-ογκολογικό )
Τηλ. 2310 993506 & 2310 993944

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ, ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ
07.06.2008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ξαφνικά σκοτείνιασαν όλα έξω...:worry:


ΥΓ: Βασικά εμένα μου αρέσει πολύ το μπάνιο με βροχή!

Η αλήθεια είναι ότι έχει πλάκα!!!:D

Α και καλησπέρα σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλός ο χαβαλές μας... ciby και val... και ενώ πήγα να τον συνεχίσω.. έλαβα το παρακάτω mail... το οποίο οπως και εσείς το θεωρώ πιο σημαντικο

Το παραθέτω:

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!
ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΤΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!
ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΧΕΠΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ
6 ΕΤΩΝ ΜΕ ΟΞΕΙΑ ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ.
ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΟΤΕΣ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΩΝ. Η ΟΜΑΔΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΟΥ
ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΒ+ ( ΡΕΖΟΥΣ ΘΕΤΙΚΟ )
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ
ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΙΜΑΓΙΑ ΤΟΝ
ΜΕΤΣΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΧΕΠΑ (παιδο-ογκολογικό )
Τηλ. 2310 993506 & 2310 993944

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ, ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ
07.06.2008

Το τσέκαρες;;; Γιατί κατά καιρούς έχουν κυκλοφορήσει απίστευες απάτες!

Να ρωτήσω εγώ κάτι. Αν κάποιος δεν είναι αυτής της ομάδας αίματος, μπορεί να δώσει αίμα ή θέλουν μόνο από όσους έχουν αυτήν την ομάδα αίματος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
ΑΒ σημαίνει ότι δέχεται απ' όλες τις ομάδες αίμα αν δεν κάνω λάθος... 6 ετών...νταξ' αυτά βλέπω και αναρρωτιέμαι αν υπάρχει δικαιοσύνη στη ζωή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ξαφνικά σκοτείνιασαν όλα έξω...:worry:


ΥΓ: Βασικά εμένα μου αρέσει πολύ το μπάνιο με βροχή!

Ωραία δεν είναι;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Παιδιά, στον Πειραιά γίνεται ΧΑΜΟΣ!

Αστράφτει και βροντίζει. Ρίχνει χαλαζόνερο!:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,508 μηνύματα.
Ωραία δεν είναι;;;;

Αρκεί να μην πέσει το ρεύμα...:P Καλά αυτός ο καιρός είναι πολύ ωραίος!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top