Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Νομίζω έχω βάλει και στο track of the day :P
Καλά είανι υπέροχοι, punk reggae και πάνω από όλα ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΙ!!!


Ναι το έχω δει! Έχω βάλει και +1! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Μπιλούκοοοο μου!!!!! Τι μου κάνεις;;;:clapup::clapup:

Όχι, στη μελαχρινή στην πολυκατοικία απέναντι...:pfff:

Έλα λουλούδω μου, πάρε λουλουδάκια να λουλουδοχαμογελάσεις να χαρώ το νοήμον ον! :flowers:

Ποιά είναι η μελαχρινή;;; :mad: Έρχομαι να την ξεμαλλιάσω τώρα!!!!!!:ropalo:

Τραγουδάκι αγοράκια σήμερα δεν έχει;;;;; Έλα που έχω κέφιαααα!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ποιά είναι η μελαχρινή;;; :mad: Έρχομαι να την ξεμαλλιάσω τώρα!!!!!!:ropalo:

Τραγουδάκι αγοράκια σήμερα δεν έχει;;;;; Έλα που έχω κέφιαααα!!!! :clapup::clapup::clapup:

Όχι μανάρι μου, δεν έχω μάτια γι' άλληνε και το ξέρεις!!!!:redface:

Πάρε ένα ασμάτιον:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπιλούκοοοο μου!!!!! Τι μου κάνεις;;;:clapup::clapup:
Στον αγώνα της εξεταστικής.:P

Τραγουδάκι αγοράκια σήμερα δεν έχει;;;;; Έλα που έχω κέφιαααα!!!! :clapup::clapup::clapup:

Θα έβαζα κανένα με κουλουράκια . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όχι μανάρι μου, δεν έχω μάτια γι' άλληνε και το ξέρεις!!!!:redface:

Πάρε ένα ασμάτιον:


Το ελπίζω! Γιατί αν έχεις..... σε λίγο δεν θα έχεις καθόλου! :P
Thanks για το άσμα!!! Ξέρω πως μπορώ να βασίζομαι πάνω σου!!!!

Στον αγώνα της εξεταστικής.:P



Θα έβαζα κανένα με κουλουράκια . :P

Γερά, γερά ..... ο αγώνας της εξεταστικής θέλει αντοχή!!!:P



Αμάν με τα κουλουράκια.... Τώρα που καλοκαίριασε, να τ' αλλάξουμε και να τρώμε παγωτάκια!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Το ελπίζω! Γιατί αν έχεις..... σε λίγο δεν θα έχεις καθόλου! :P
Thanks για το άσμα!!! Ξέρω πως μπορώ να βασίζομαι πάνω σου!!!!

E όχι δεν έχω, σαφώς και δεν έχω, αλλά.... και στην απίθανη περίπτωση που μου έβγαζες τα μάτια, πως θα μπορούσα μετά να θαυμάσω το απαράμιλλο κάλλος σου, ε; Μετά θα έπρεπε να αυτοκτονήσω διότι θα ήμουν καταδικασμένος για μια ζωή να μη μπορώ να απολαύσω τον Παράδεισο της ύπαρξής σου!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
E όχι δεν έχω, σαφώς και δεν έχω, αλλά.... και στην απίθανη περίπτωση που μου έβγαζες τα μάτια, πως θα μπορούσα μετά να θαυμάσω το απαράμιλλο κάλλος σου, ε; Μετά θα έπρεπε να αυτοκτονήσω διότι θα ήμουν καταδικασμένος για μια ζωή να μη μπορώ να απολαύσω τον Παράδεισο της ύπαρξής σου!:(

Το πιο;;; :P:P:P Αφού δεν ξέρεις πως είμαι;;; Κι αν είμαι μπάζο;;;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ωραία, τώρα ξέρουμε πως μπορούμε να τον ξεκάνουμε χωρίς να πάμε φυλακή :devil:

(j/k) :bigarmhug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Το ελπίζω! Γιατί αν έχεις..... σε λίγο δεν θα έχεις καθόλου! :P
Thanks για το άσμα!!! Ξέρω πως μπορώ να βασίζομαι πάνω σου!!!!


Κρίμα και είχα κάνει όνειρα για μας... ως κρυφός θαυμαστής...
αλλά αφου θέλεις τον valder.. πάσο :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Giver, μην αγχώνεσαι! Μέχρι 5 είναι σχέση!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Το πιο;;; :P:P:P Αφού δεν ξέρεις πως είμαι;;; Κι αν είμαι μπάζο;;;:P:P

Ούτε εσύ ξέρεις πως είμαι, κι αν είμαι ήδη αόματος;:P

@Ινβαλίντιον ασουπί λέγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Κρίμα και είχα κάνει όνειρα για μας... ως κρυφός θαυμαστής...
αλλά αφου θέλεις τον valder.. πάσο :giveup:

Εσύ να give αλλού...:P Μάθατε όλοι... Έχει ο Valder μια, ορμάνε όλοι σα τον Winnie the Pooh στην κερήθρα με το μέλι!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ούτε εσύ ξέρεις πως είμαι, κι αν είμαι ήδη αόματος;:P

@Ινβαλίντιον ασουπί λέγω!:P

Σίμπυ δες το αβατάρι του και θα καταλάβεις !! :P

@Βαλντερούκος το ξέρεις πως δεν υπάρχει περίπτωση!!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Κρίμα και είχα κάνει όνειρα για μας... ως κρυφός θαυμαστής...
αλλά αφου θέλεις τον valder.. πάσο :giveup:

Περίεργο .... είχα την εντύπωση ότι με θεωρούσες -how shall i put it elegantly - :hmm: .... ότι τέλος πάντων αρέσκομαι στο να κοκορομαχώ με αγοράκια ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τουλάχιστον αυτό το έχω λύσει, γιατί κοιμόμαστε μαζί με τη μικρή (κάνουμε σαφώς καλύτερο ύπνο, εκτός από τον Νικ.:P Τροποποιούμε την κούνια της τώρα, για να μπορέσει να γυρίσει ο Νικ στο κρεβάτι του και η μικρή στο δικό της...και βλέποντας και κάνοντας).
Επίσης, ένα ράντζο στο δωμάτιο του Ωρίωνα και να κοιμάσαι δίπλα του, ίσως τον βοηθήσει.
Ξυπνάει με κλάμματα??? έχει κλειστά τα μάτια??? ή ξυπνάει με όλη τη σημασία της λέξης???
Δε θέλουμε να προβούμε σε τέτοιες ενέργειες (ράντζα στο δωμάτιο κλπ) γιατί πιστεύουμε ότι είναι πολύ παροδικό και δεν θέλουμε να μάθει έτσι
Προτιμάμε να βασανιζόμαστε λίγες μέρες εμείς απ τη βολή μας παρά μετά να βασανίζεται περισσότερο καιρό το παιδί που θα έχει συνηθίσει απόλυτα την παρουσία μου στο δωμάτιο του
(no offense για σένα και τη δική σου μέθοδο ε? απλά εμείς το σκεφτόμαστε αλλιώς :P)


Όχι δεν είναι ύπνος αυτός :/: Θα ξέρεις το πείραμα όπου ξυπνούσαν το "πειραματόζωο" λίγο πριν πέσει σε φάση REM...(ή λίγο μετά) :/:

Καλή ξεκούραση!!! :hugs:
αχ σένκιου Ισιελίνι μου
απ το στόμα σου και στου όποιου αρμόδιου εκεί πάνω το αυτί :P

Με αφορμή την ερώτηση που έκανα περι ρεμπεσκε...και με διαφώτισε ο bill
και χωρίς ίχνος ρόλου ... μαϊντανού ελληνάρα.. απο μέρους μου,
θα πρότεινα
[αφορά και την δική μου "μουτσουνάρα" πρώτη ...μιας και ως μηχανογράφος το κάνω κάθε μέρα...]
να σταματήσουμε έστω για λίγο τις αγγλικούρες -- αμερικανιές που χρησιμοποιούμε κατα καιρούς στις προτάσεις που γράφουμε στα ελληνικά ..
π.χ είμαι πολύ buzy σήμερα... τρομάρα μου..
ban ...αν το infraction κ.τ.λ
καλό μας βροχερό υπόλοιπο.
δεδομένου ότι οι ελληνικές επεξηγήσεις για τους συγκεκριμένους ορισμούς είναι λίγο δύσχρηστες για την παρούσα φάση, εμένα θα μου επιτρέψεις να εξαιρέσω εαυτόν από αυτό που θα ήθελες, μιας που δεν δύναμαι να πω
"ο ρεμπεσκές έφαγε απαγόρευση εισόδου στο στέκι επειδή το ποσοστό παραβιάσεων του ξεπέρασε το επιτρεπόμενο όριο"
μου έρχεται πιο απλά το "έφαγε ban γιατί ξεπέρασε το ποσοστό του Infraction του"
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ούτε εσύ ξέρεις πως είμαι, κι αν είμαι ήδη αόματος;:P

@Ινβαλίντιον ασουπί λέγω!:P

Σε βλέπω βρε χαζέ!!! Άλλωστε έχεις ποστάρει και φώτος σε άλλο thread :D. Τι νόμιζες ότι δεν θα τις έβλεπα;;; :P

Εσύ να give αλλού...:P Μάθατε όλοι... Έχει ο Valder μια, ορμάνε όλοι σα τον Winnie the Pooh στην κερήθρα με το μέλι!:mad:

Μην κυνηγάς τους θαυμαστές μου Βαλ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Σε βλέπω βρε χαζέ!!! Άλλωστε έχεις ποστάρει και φώτος σε άλλο thread :D. Τι νόμιζες ότι δεν θα τις έβλεπα;;; :P



Μην κυνηγάς τους θαυμαστές μου Βαλ!!! :P

α) Δεν είμαι χαζός. Το παίζω undercover στόκος γιατί χτίζω σπίτι και θέλω να δείξω με τη συνεισφορά μου ότι μεγάλωσε η ποσότητα στόκου στην αγορά για να φτηνήνει το προϊόν και να αγοράσω φτηνά.


β) Δώστους αυτόγραφο. Το μόνο δικό σου που θα έχουν ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
α) Δεν είμαι χαζός. Το παίζω undercover στόκος γιατί χτίζω σπίτι και θέλω να δείξω με τη συνεισφορά μου ότι μεγάλωσε η ποσότητα στόκου στην αγορά για να φτηνήνει το προϊόν και να αγοράσω φτηνά.


β) Δώστους αυτόγραφο. Το μόνο δικό σου που θα έχουν ποτέ...


Το έχω πει χιλιάδες φορές και θα το πω άλλη μία ........





ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΠΟΤΕ .... ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ!!! Γι΄αυτό και δεν θα πάρει ποτέ κανείς τη θέση σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Giver, μην αγχώνεσαι! Μέχρι 5 είναι σχέση!!! :P

Μικρούλης είμαι ακόμα... θα μάθω...:redface: μπορώ να στηρίζομαι στην βοήθεια σου??

Περίεργο .... είχα την εντύπωση ότι με θεωρούσες -how shall i put it elegantly - :hmm: .... ότι τέλος πάντων αρέσκομαι στο να κοκορομαχώ με αγοράκια ..... :P



είχα πει και παλαιότερα... και συμφώνησες κιόλας... ότι αγάπη χωρίς πείσματα δεν έχει νοστιμάδα... αλλά δεν έχει πλέον σημασία :(... εσύ την επιλογή σου την έκανες στο πρόσωπο ενός άλλου ... έχε γεια:smoke:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μικρούλης είμαι ακόμα... θα μάθω...:redface: μπορώ να στηρίζομαι στην βοήθεια σου??

είχα πει και παλαιότερα... και συμφώνησες κιόλας... ότι αγάπη χωρίς πείσματα δεν έχει νοστιμάδα... αλλά δεν έχει πλέον σημασία :(... εσύ την επιλογή σου την έκανες στο πρόσωπο ενός άλλου ... έχε γεια:smoke:

:) ... ναι δεν έχει νοστιμάδα όταν κάνεις πείσματα αφού έχεις όμως εκδηλώσει την αγάπη σου πρώτα,... άλλα άμα ξεκινάς με πείσματα ... δίνεις το avantage (μια και χθες ήταν ο τελικός του Roland Garros) στον αντίπαλο! Τέλος πάντων ο Valder είναι ο ένας και μοναδικός Valder! Τι να σου κάνω, διάλεξες κι εσύ δύσκολο αντίπαλο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top