Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Κοίτα... συνέχισε εσύ (ξέρεις με παλαμάκια και χαμό κάθε φορά που με βλέπεις) και κάτι θα γίνει ...... :P:P



Ε, .... τι άλλο θα μπορούσα να περιμένω από σένα! :P
By the way ..... λίγο μικρός δεν είσαι για να θυμάσαι τους απαράδεκτους;:hmm:

Καθόλου μικρός σκέψου πότε δημιουργήθηκε το Mega και πότε παιζόταν η σειρά θα καταλάβεις ότι μια χαρά μιλούσα και έβλεπα τηλεόραση :P

Επίσης έβλεπα το σκορπιό, το love sorry και άλλα πολλά που βαριέμαι να πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καθόλου μικρός σκέψου πότε δημιουργήθηκε το Mega και πότε παιζόταν η σειρά θα καταλάβεις ότι μια χαρά μιλούσα και έβλεπα τηλεόραση :P

Επίσης έβλεπα το σκορπιό, το love sorry και άλλα πολλά που βαριέμαι να πω:P

Το σκορπιό;;; Αυτό το είχα ξεχάσει ακόμα κι εγώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,043 μηνύματα.
Μου φαίνεται πολλή σημασία δίνω σε ορισμένα ζητήματα και πρέπει ν' αρχίσω να παίρνω απουσίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολλά παλαμάκια ακούγονται υπόκωφα και θα φορτώσω....

:clapup::clapup::clapup:

Μου φαίνεται πολλή σημασία δίνω σε ορισμένα ζητήματα και πρέπει ν' αρχίσω να παίρνω απουσίες...

Θες και απουσιολόγιο;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το σκορπιό;;; Αυτό το είχα ξεχάσει ακόμα κι εγώ! :D

Ένα με τον καφετζόπουλο που έπαιζε μουσική το σκορπιό του Κορκολή!;)
Πρέπει να ήταν γύρω στο 95-96
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ένα με τον καφετζόπουλο που έπαιζε μουσική το σκορπιό του Κορκολή!;)
Πρέπει να ήταν γύρω στο 95-96

Ξέρω για ποιο μιλάς... ! :D Δεν είμαι τόσο μεγάλη που να έχω ολική απώλεια μνήμης!:mad: ....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,043 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:



Θες και απουσιολόγιο;;; :D

Μοιάζω να γελάω; It's not that fun anymore, is it? Πάω για διάβασμα, αρκετά ασχολήθηκα με παιχνιδάκια σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κοίτα... συνέχισε εσύ (ξέρεις με παλαμάκια και χαμό κάθε φορά που με βλέπεις) και κάτι θα γίνει ...... :P:P



OLE OLE OLE OLE .....:worship:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
απλά εγώ δεν αισθάνομαι καλά να παρακολουθώ τόσο προσωπικές συζητήσεις

μα το "παιχνίδι" γίνεται όταν παρακολουθούν κι άλλοι :popcorn:
αν το αρχίσουν στο msn, θα γίνει πολύυυυυυυυυυυυ προσωπικό κι απ ότι κατάλαβα δεν το θέλουν :D



καλησπέρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Κουε άσχετο... ήθελα να το πώ απο καιρό..
much better... αυτό το avatar... απο το άλλο... που είχες ...και μας έκανε ζημιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
μα το "παιχνίδι" γίνεται όταν παρακολουθούν κι άλλοι :popcorn:
αν το αρχίσουν στο msn, θα γίνει πολύυυυυυυυυυυυ προσωπικό κι απ ότι κατάλαβα δεν το θέλουν :D



καλησπέρες :D

You always have a point! Είναι απλά ένα παιχνίδι... :)

Κουε άσχετο... ήθελα να το πώ απο καιρό..
much better... αυτό το avatar... απο το άλλο... που είχες ...και μας έκανε ζημιά.

Εγώ θα επιμένω να διαφωνώ....το παστίτσιο μου άρεσε πολύ! Άσε που είναι σήμα κατατεθέν για την ΚουΕ, της οποίας το παστίτσιο είναι διάσημο εντός και εκτός στεκιού!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λυσάξατε πια με το άβαταρ μου :P

ορίστε, πάρτε το παλιό μου, το προ εγκυμοσύνης μου
αυτό θα μείνει. Τέλλλλλος.- :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Mου κόψανε το ρεύμα! :blink:

δλδ όχι μόνο σε μένα αλλά σε όλη τη γειτονιά...

Είχε πει η ΔΕΗ ότι ξεκινάει νέος κύκλος "προληπτικών" διακοπών?
Δεν λειτουργεί ο σταθμός στην Κοζάνη? :blink::blink::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,043 μηνύματα.
Σας παρακαλώ δείτε αυτό το τυφλό κοριτσάκι, έχω βάλει τα κλάμματα και δε μπορώ να πιστέψω αυτό που μόλις είδα.....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ένα με τον καφετζόπουλο που έπαιζε μουσική το σκορπιό του Κορκολή!;)
Πρέπει να ήταν γύρω στο 95-96
Tί μου θύμησες τώρα...
Καλά το τραγούδι της σειράς τα έσπαγε.Μόνο αυτό άκουγα.:P

λυσάξατε πια με το άβαταρ μου :P

ορίστε, πάρτε το παλιό μου, το προ εγκυμοσύνης μου
αυτό θα μείνει. Τέλλλλλος.- :P
Κι έλεγα κάτι δε μου πάει καλά..Το πατσίτσιο πίσωωωωωω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Σας παρακαλώ δείτε αυτό το τυφλό κοριτσάκι, έχω βάλει τα κλάμματα και δε μπορώ να πιστέψω αυτό που μόλις είδα.....

:'( η φύση έχει έναν πολύ περίεργο τρόπο να κρατά "ισορροπίες"
και συνήθως είναι πολύ σκληρή με τις ιδιοφυίες
Steven Hawkin, John Nash, Mozart, Alan Turing και τόσοι άλλοι που η ζωή ήταν άδικη μαζί τους:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σας παρακαλώ δείτε αυτό το τυφλό κοριτσάκι, έχω βάλει τα κλάμματα και δε μπορώ να πιστέψω αυτό που μόλις είδα.....


Για το κοριτσακι δεν εχω κατι να πω... Ειναι περα απο τα πραγματα που μπορω να διανοηθω, αλλα οι γονεις του θελουν να αποκαλουνται γονεις;.... ΠΟυ το πας μωρη 5χρονων τυφλο κοριτσακι μες τον κοσμο και χαιρεσε και για το ποσο καλο ειναι;... Ναι ρε, μαμει το κοριτσακι στο πιανο, αλλα εσει μαμας το παιδι σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ε όχι!:eek:

Αν είναι και ξανθιές τότε η ανθρωπότητα είναι καταδικασμένη.

:P:P
Φοιμπς!:P


Αυτό θα έλειπε! :P

Τα νευρα μου! Εχω βρει και από την Σιγκαπούρη και από την Γαλλία! Δεν φτάνει μόνο η Ελλάδα, ήρθαν και από τα εξωτερικά!!! :P

Καλησπέρα φοιμπάκι μου!:clapup: (Α μιας και σε βρήκα, ψάχνω κάτι σημειώσεις αν μπορείς να με βοηθήσεις, θα σου πω κατ ιδιαν:))


Αν μπορώ φυσικα! Αν και δεν πολυ πατάω στην σχολή! :)


:P .... Πάλι πειράζεις το Φοιμπάκι!? Τα ζητάει κι εσένα ο οργανισμός σου! :P

Είδες πόσο ψωνάρα είναι; Για να του δώσουμε σημασία το κάνει! :bleh:


Ε μα.Εγώ φταίω;
Υπάρχουν τουλάχιστον άλλες δύο Φοιμπς σε τούτο τον κόσμο και θα το αφήσω ασχολίαστο;:P


Αν ήταν η ζήλια ψόρα θα γέμιζε όλη η χώρα!!!! :pfff:


Σιγά να μην το άφηνες.... αλλά ούτε κι αυτή θα το κάνει!!!!!!:hehe::hehe::hehe:

Σιγά μην τον άφηνα έτσι! :P


Είιιιιιιδεςςςς;;

Εγώ έβαλα το επίθετό μου στο search και μου έβγαλε αποτέλεσμα για 89 άτομα, εκ των οποίων τουλάχιστον οι μισοί είναι συγγενείς μου και δεν τους ξέρω! Οι υπόλοιποι απλά έχουν παραλλαγές του επιθέτου μου- ναι, τους βγάζει και αυτούς :P


Ααααα, κάνε με add!! Με έχει η Λία! :D


Καλά το επίθετο δεν είναι τόσο σπάνιο, αλλά το όνομα; :confused: Νόμιζα πως μόνο εγώ το είχα γιατι είναι συνδιασμός ονομάτων! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό θα έλειπε! :P

Τα νευρα μου! Εχω βρει και από την Σιγκαπούρη και από την Γαλλία! Δεν φτάνει μόνο η Ελλάδα, ήρθαν και από τα εξωτερικά!!! :P



O αριθμός μεγαλώνει.:P

Είδες πόσο ψωνάρα είναι; Για να του δώσουμε σημασία το κάνει! :bleh:
Μάλλον φταίνε οι κακές παρέες.:P


Αν ήταν η ζήλια ψόρα θα γέμιζε όλη η χώρα!!!! :pfff:
Mη φας,έχουμε γλαρόσουπα.:P


Σιγά μην τον άφηνα έτσι! :P
Και μετά λες για μένα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.


O αριθμός μεγαλώνει.:P

Μάλλον φταίνε οι κακές παρέες.:P

Mη φας,έχουμε γλαρόσουπα.:P

Και μετά λες για μένα.:P


:pfff: Απλά αδιαφορώ με την πάρτη σου άχρηστε συνάδελφε!!!


























:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top