Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να χωρίσεις κυρία μου! Άντε, με δουλεύετε εδω πέρα και με πειράζετε επειδή είμαι αγκαλίτσας κι αγαπησιάρης:redface::P


Βρε χαζούλι ... το παράνομο είναι πιο ωραίο! :D ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια

Νεοφερμένος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
και ποια θυσια , ποια θυσια εχεις εσυ για κειιιιινηννν????

(μηπως να δουλεψω και λιγο ? λεω εγω τωρα ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Βρε χαζούλι ... το παράνομο είναι πιο ωραίο! :D ..... :P

Είχα κι απ' αυτό αλλά το ανακάλυψα αργά....:mad: Δε θα ξαναπάρω, ευχαριστώ!:| (δεν εννοώ εσένα σιμπύλλι μου)

και ποια θυσια , ποια θυσια εχεις εσυ για κειιιιινηννν????

(μηπως να δουλεψω και λιγο ? λεω εγω τωρα ...)

Στρώσου εσύ για δουλειά κι εγώ σε λίγο για διάβασμα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
KoυΕ 7/10... Βασικά δεν ταιριάζει με το πορτοκαλί του νικ σου :P
Βέβαια με δεδομένο ότι στο παστίτσιο έβαζα 3/10 [εκτός από τις στιγμές που πεινουσα :P] υπερδιπλασίασες τα ποσοστά σου :D

Valder... μου πήρες το χρώμα! :mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Valder... μου πήρες το χρώμα! :mad::P

Φαντάζεσαι να σου έπαιρνα την παρθενιά όμως και να ζήταγες κι εσύ γάμο και να σφαζόσασταν με τη Cibyllian; Στο νοσοκομείο θα σ' έστελνε! :hehe: Βολέψου λοιπόν που σου πήρα μόνο το χρώμα και μη μιλάς!:P

(χωρίς υπονοούμενα ή διάθεση να σε θίξω:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Φαντάζεσαι να σου έπαιρνα την παρθενιά όμως και να ζήταγες κι εσύ γάμο και να σφαζόσασταν με τη Cibyllian; Στο νοσοκομείο θα σ' έστελνε! :hehe: Βολέψου λοιπόν που σου πήρα μόνο το χρώμα και μη μιλάς!:P

(χωρίς υπονοούμενα ή διάθεση να σε θίξω:D)

Στα Σάλωνα σφάζουν αρνιά, στη Λιβαδειά μοσχάρια ... και στου Λυκούργου την ποδιά σφάζονται ....
θεές! :P (ε τι; το "παληκάρια" δεν ταίριαζε!) :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Στα Σάλωνα σφάζουν αρνιά, στη Λιβαδειά μοσχάρια ... και στου Λυκούργου την ποδιά σφάζονται ....
θεές! :P (ε τι; το "παληκάρια" δεν ταίριαζε!) :hehe::hehe::hehe:

Μωρε ταιριάζει κάτι αλλά είναι τόσο αισχρό που αν στο πω θα με κάνουν ban, σύν του ότι θα σε ανάψω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Valder μήπως το "τιμώμενο μέλος" πρέπει να αλλάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μωρε ταιριάζει κάτι αλλά είναι τόσο αισχρό που αν στο πω θα με κάνουν ban, σύν του ότι θα σε ανάψω!:redface:

Wow ! ... Μου εξάπτεις τη φαντασία!!!! :redface: ..... και με κόβεις πάντα στο καλύτερο!:P

Δεν με απογοητεύεις ποτέ!!! Ποτέ όμως!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Wow ! ... Μου εξάπτεις τη φαντασία!!!! :redface: ..... και με κόβεις πάντα στο καλύτερο!:P

Δεν με απογοητεύεις ποτέ!!! Ποτέ όμως!:P

Ααααα εσύ έχεις γεννηθεί για να με πηγαίνεις κόντρα. Εσένα πρέπει να σε έχω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ααααα εσύ έχεις γεννηθεί για να με πηγαίνεις κόντρα. Εσένα πρέπει να σε έχω.-

Μολών Λαβέ (με τα λίγα περσικά που ξέρω! :P)

Πρόσεχε όμως γιατί όλοι έτσι ξεκίνησαν .... και κατέληξαν να τραγουδούν .........
"γεννήθηκες για την καταστροφήηηηη" :whistle: ...........................:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Μολών Λαβέ (με τα λίγα περσικά που ξέρω! :P)

Πρόσεχε όμως γιατί όλοι έτσι ξεκίνησαν .... και κατέληξαν να τραγουδούν .........
"γεννήθηκες για την καταστροφήηηηη" :whistle: ...........................:hehe::hehe::hehe:

Καλά, κάτσε να κάνω αυτό που έχω στο μυαλό μου πρώτα και θα δείς μετά ποιός θα τραγουδάει σαν αηδόνι... Το έξυπνο πουλί από το string του πιάνεται!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλά, κάτσε να κάνω αυτό που έχω στο μυαλό μου πρώτα και θα δείς μετά ποιός θα τραγουδάει σαν αηδόνι... Το έξυπνο πουλί από το string του πιάνεται!:whistle:

Αν φοράει! .... :P ..... :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,042 μηνύματα.
Αν φοράει! .... :P ..... :hehe::hehe::hehe:

Λοιπόν, θα παραδεχτώ κάτι δημοσίως. Έχουμε 4 μήνες που παίζουμε αυτό το παιχνίδι και ειλικρινά αυτό που με έχει τρελάνει σε σένα είναι το κοφτερό σου μυαλό, η ικανότητά σου να με στριμώχνεις ακόμα κι όταν σ' έχω με την πλάτη στον τοίχο. Πρέπει να προσπαθήσει πάρα πολύ κάποια άλλη γυναίκα πλέον για να με εντυπωσιάσει όσο το χεις κάνει εσύ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λοιπόν, θα παραδεχτώ κάτι δημοσίως. Έχουμε 4 μήνες που παίζουμε αυτό το παιχνίδι και ειλικρινά αυτό που με έχει τρελάνει σε σένα είναι το κοφτερό σου μυαλό, η ικανότητά σου να με στριμώχνεις ακόμα κι όταν σ' έχω με την πλάτη στον τοίχο. Πρέπει να προσπαθήσει πάρα πολύ κάποια άλλη γυναίκα πλέον για να με εντυπωσιάσει όσο το χεις κάνει εσύ.;)

And the winner is ... CIBYLLIAN !!!!!! ..... :clapup::clapup::clapup:

Thank you! Thank you very much!:redface: :P

Ευχαριστώ Βαλούκι μου! Ομολογώ ότι κι εγώ σε απολαμβάνω περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο!
Αμοιβαιά λοιπόν τα αισθήματα μωρό μου! :whistle: ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
get a room... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέραααααααααααα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέραααααααααααα:clapup::clapup:

Μάνια μου :clapup: :clapup:.... πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε!:D

Έβαλες σκουλαρίκι τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top