Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γεια σου Άρχοντα!!! πως είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μπες με Live-CD, άνοιξε GParted και μίκρυνε το NTFS partition των Windows (πρέπει να το χεις κάνει πρώτα defragmented), μετά σπάσε το υπόλοιπο σε EXT3 (εκεί θα κάτσει το Linux) και ένα μικρούλι όσο δυο φορές η μνήμη RAM σου για Swap. :)


Ούτε φορμάτ ούτε τίποτα, απλά πάρε backup για καλό και για κακό τα τραγουδάκια σου, τις ταινίες σου και γενικά ότι χρήσιμο έχεις.:)

Δεν έχω να χάσω και τπτ! Θα το δοκιμάσω!!! Αν ακουστεί κανένα "μπαμ" θα ναι το PC μου που έσκασε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Γεια σου Άρχοντα!!! πως είσαι?

Καλύτερα αν και θέλω ενθάρρυνση και αγκαλίτσες και μια γερή αλλαγή προς το καλύτερο στη ζωή μου!:D Κακερλάκι μου!!!:clapup:

Δεν έχω να χάσω και τπτ! Θα το δοκιμάσω!!! Αν ακουστεί κανένα "μπαμ" θα ναι το PC μου που έσκασε! :D

Και να διαβάσεις και το ΥΓ: μου. Ειδικά αν είσαι λάτρης της κονσόλας, το Sidux θα το λατρέψεις. Εγώ αυτό έχω. Ρέουσα, απροβληματιστη διανομή, όχι υπέρβαρη, όχι υπεραυτοματοποιημένη για κλοκοπαιδάκια κλπ.;)

ΥΓ: Βίστα έχεις ή ΧΡ;;; Είναι ΠΟΛΥ σημαντικό που ρωτάω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καλύτερα αν και θέλω ενθάρρυνση και αγκαλίτσες και μια γερή αλλαγή προς το καλύτερο στη ζωή μου!:D Κακερλάκι μου!!!:clapup:
Πάρε προς το παρόν μερικές αγκαλίτσες από εμένα,
τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά είμαι σίγουρη μην ανησυχείς:D

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Πάρε προς το παρόν μερικές αγκαλίτσες από εμένα,
τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά είμαι σίγουρη μην ανησυχείς:D

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug

Οι αγκαλιές σου είναι βάλσαμο για την πονεμένη μου ψυχή γλυκιά μου και σ' ευχαριστώ απ' τα βάθη της καρδιάς μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μου τα στολισες παλι ε;:P
Ευτυχως εχω debian στο άλλο και σώζεται η κατασταση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μου τα στολισες παλι ε;:P
Ευτυχως εχω debian στο άλλο και σώζεται η κατασταση.:P

Όταν θέλουμε να ξέρουμε τι γίνεται στο πισί μας και να έχουμε έλεγχο αυτού και γνώσεις, δεν διαλέγουμε Μπουμπούντου. Απλό. Το Μπουμπούντου είναι μια πολύ ωραία διανομή γι αυτούς που θέλουν να τη βάλουν ένα απόγευμα και απλά να την χρησιμοποιούν. Ως εκεί όμως.

Και ναι το debian είναι πολύ καλή επιλογή. Ειδικά το unstable που είμαι πάντα ενημερωμένος με ένα απλό apt-get update dist-upgrade
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
παιδια μολις γυρισα απο τετραημερη στην πελοποννησο!!!! οι λεξεις φανταστικα, σουπερ, ανεπαναληπτα κτλ ειναι πολυ λιγες για να περιγραψω πως περασα! α και οι μπυρες ηταν ληγμενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχ και εμείς τα ίδια είχαμε περάσει κάποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
παιδια μολις γυρισα απο τετραημερη στην πελοποννησο!!!! οι λεξεις φανταστικα, σουπερ, ανεπαναληπτα κτλ ειναι πολυ λιγες για να περιγραψω πως περασα! α και οι μπυρες ηταν ληγμενες!

Γύρισες που; Από που είσαι; Όχι τι έκανες στην πελοπόννησο ε; Στο νησί του Πέλοπος, ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
παιδια μολις γυρισα απο τετραημερη στην πελοποννησο!!!! οι λεξεις φανταστικα, σουπερ, ανεπαναληπτα κτλ ειναι πολυ λιγες για να περιγραψω πως περασα! α και οι μπυρες ηταν ληγμενες!

Τετραήμερη? Τι είναι αυτό?
:D:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
θεσσαλονικη γυρισα. α θελετε κ λεπτομερειες βλεπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
4 μέρες εκδρομή ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:clapup:!!

Προσπαθείς να καλωσωρίσεις το provatoo στο φόρουμ?
Τι φιλόξενο παιδί:P

Πες,πες προβατάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
θεσσαλονικη γυρισα. α θελετε κ λεπτομερειες βλεπω!

Πολλές! Όλα θα μου τα πείς! Όλα! ΜπΕεΕεΕεΕεΕεΕεΕεΕ!!!:clapup:

Προσπαθείς να καλωσωρίσεις το provatoo στο φόρουμ?
Τι φιλόξενο παιδί:P

Πες,πες προβατάκι...

Φυσικά! Και δεν ντρέπομαι να το δείξω και δημοσίως κι όλας! Η ντροπή είναι για τα σιγανά ποταμάκια!;)

ΥΓ: Ζηλεύεις Ρηνούλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ρε παιδιά ο summerdream αποκλεισμένος δεν ήταν;

Υ.Γ.: Valder η Ρηνούλα είναι Πειραιώτισσα, δεν ψαρώνει με τα κόλπα σου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πολλές! Όλα θα μου τα πείς! Όλα! ΜπΕεΕεΕεΕεΕεΕεΕεΕ!!!:clapup:



Φυσικά! Και δεν ντρέπομαι να το δείξω και δημοσίως κι όλας! Η ντροπή είναι για τα σιγανά ποταμάκια!;)

ΥΓ: Ζηλεύεις Ρηνούλα;

Τι?
Εγώ να ζηλεύω?
Κάποιο μέλος δυσκολεύει την απόφασή μου να γίνω χορτοφάγος:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλησπέρα!!:clapup:
Και καλά μου ξυπνητούρια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Τι?
Εγώ να ζηλεύω?
Κάποιο μέλος δυσκολεύει την απόφασή μου να γίνω χορτοφάγος:whistle:

Ρηνούλα μου, καρδιά μου, νέα γενιά μου, έλα στην αγκαλιά του παππού! Έχω καραμέλες!:redface:

ΦΑΚ! Μόλις με πήραν από το Βαλντερίτειο νοσοκομείο (εκεί πάνε όλες όσες αρρωσταίνουν με την πάρτη μου). Μια μικρή κατάπιε τις καραμέλες που της είχα δώσει χτες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
They call me Cuban Pete,
I'm the king of the Rumba beat,
When I play the Maracas I go
Chick chicky boom
Chick chicky boom

Yes, sir, I'm Cuban Pete
I'm the craze, of my native street
When I start to dance, everything goes
Chick chicky boom
Chick chicky boom

:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top