Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Άν και θα φύγω σε λίγο..
Προς το παρόν ετοιμάζομαι ψυχολογικά για άλλο ένα 6ωρο στο κομμωτήριο:/:

Κι εγώ το βαριέμαι το κομμωτήριο. Ενώ χαίρομαι που θα αλλάξω κάτι στα μαλλιά μου, νευριάζω όταν με τραβάνε από εδώ και από εκεί. Πάμε για λούσιμο, κάτσε εδώ για τη βαφή, περίμενε να περάσει η ώρα, σε λίγο να σου κάνω ανταύγειες, ξανά μανά λούσιμο, να σε χτενίσω κιόλας. Ουφ! Κουράστηκα :P

Καλημέραααααααα!!!!!!!! :D

Καλημέρααααα Phoebάκι μου!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα κάνω βαφή, ανταύγιες, κούρεμα και χτένισμα.. και έχω πολλλλλύυυυυυυυυυυυ μαλλί και μακρύ!
Πφφφφφ.. στη μέση τα χω παίξει!:/:

Κι εγώ το βαριέμαι το κομμωτήριο. Ενώ χαίρομαι που θα αλλάξω κάτι στα μαλλιά μου, νευριάζω όταν με τραβάνε από εδώ και από εκεί. Πάμε για λούσιμο, κάτσε εδώ για τη βαφή, περίμενε να περάσει η ώρα, σε λίγο να σου κάνω ανταύγειες, ξανά μανά λούσιμο, να σε χτενίσω κιόλας. Ουφ! Κουράστηκα :P


Κι εγώ το ίδιο, πολλά μαλλιά και μακριά.......μεγάλη ταλαιπωρία....κλείνω μεροκάματο κάθε φορά. Εντωμεταξύ πρέπει κι εγώ να το πάρω απόφαση, γιατί η ρίζα έχει φτάσει στ' αυτιά!!!!!
Τι μαζοχισμός μας δέρνει ρε κορίτσια!!!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θα κάνω βαφή, ανταύγιες, κούρεμα και χτένισμα.. και έχω πολλλλλύυυυυυυυυυυυ μαλλί και μακρύ!
Πφφφφφ.. στη μέση τα χω παίξει!:/:


Να έχεις στο μυαλό σου το τρίπτυχο: Υπομονή, περιοδικά, τηλέφωνα!!! :P Έτσι μόνο θα περάσει η ώρα! :D


Κι εγώ το ίδιο, πολλά μαλλιά και μακριά.......μεγάλη ταλαιπωρία....κλείνω μεροκάματο κάθε φορά. Εντωμεταξύ πρέπει κι εγώ να το πάρω απόφαση, γιατί η ρίζα έχει φτάσει στ' αυτιά!!!!!
Τι μαζοχισμός μας δέρνει ρε κορίτσια!!!!!!!!!!:P


Είναι ωραίος αυτός ο μαζοχισμός!!! :redface::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κι εγώ το βαριέμαι το κομμωτήριο. Ενώ χαίρομαι που θα αλλάξω κάτι στα μαλλιά μου, νευριάζω όταν με τραβάνε από εδώ και από εκεί. Πάμε για λούσιμο, κάτσε εδώ για τη βαφή, περίμενε να περάσει η ώρα, σε λίγο να σου κάνω ανταύγειες, ξανά μανά λούσιμο, να σε χτενίσω κιόλας. Ουφ! Κουράστηκα

Ακριβώς..!
Τέσπα.. θα βγω με ολοκαίνουργιο μαλλί όμως!:clapup:

Θα δοκιμάσω να πάρω κανά βιβλίο για την επόμενη εξεταστική.. μπας και μου ρθει η όρεξη..you never know:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο, πολλά μαλλιά και μακριά.......μεγάλη ταλαιπωρία....κλείνω μεροκάματο κάθε φορά. Εντωμεταξύ πρέπει κι εγώ να το πάρω απόφαση, γιατί η ρίζα έχει φτάσει στ' αυτιά!!!!!
Τι μαζοχισμός μας δέρνει ρε κορίτσια!!!!!!!!!!:P

Αυτό ξαναπές το!!! Κι εγώ είχα βαρεθεί να τα βάφω και γι αυτό την τελευταία φορά τα έβαψα σε ένα χρώμα κοντά στο φυσικό μου και λέω να συνεχίσω με ανταύγειες. Τουλάχιστον έτσι και να βγαίνει η ρίζα δε θα φαίνεται τόσο άσχημο όπως όταν τα έχεις όλα βαμμένα. Εμένα την τελευταία φορά, ήταν 3 κοπέλες πάνω από το κεφάλι μου για να τελειώσουν πιο γρήγορα αλλά τίποτα... :P:D Πάλι 2,5 ώρες έκαναν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο, πολλά μαλλιά και μακριά.......μεγάλη ταλαιπωρία....κλείνω μεροκάματο κάθε φορά. Εντωμεταξύ πρέπει κι εγώ να το πάρω απόφαση, γιατί η ρίζα έχει φτάσει στ' αυτιά!!!!!
Τι μαζοχισμός μας δέρνει ρε κορίτσια!!!!!!!!!!:P

Eγώ κάθε φορά ρε γμτ σκέφτομαι και τις κομμώτριες που τους έτυχα στο δρόμο.. :P
Οκ.. ντάξει, ξέρω πως είναι η δουλειά τους αυτή.. αλλά αν ήμουν κομμώτρια και μου τύχαινε μία με το μαλλί το δικό μου, θα σιχτίριζα από μέσα μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Είναι ωραίος αυτός ο μαζοχισμός!!! :redface::P:P:P

Ναι....καθώς εκτός από μαζόχες είμαστε και νάρκισσες και ματαιόδοξες!!!!:redface:.........:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ακριβώς..!
Τέσπα.. θα βγω με ολοκαίνουργιο μαλλί όμως!:clapup:

Θα δοκιμάσω να πάρω κανά βιβλίο για την επόμενη εξεταστική.. μπας και μου ρθει η όρεξη..you never know:P

Αυτό έχει σημασία τελικά, ότι θα αλλάξεις τα μαλλιά σου ριζικά και θα ανανεωθείς. Αυτό μας παρηγορεί και μας συγκρατεί από το να σηκωθούμε με τα αλουμινόχαρτα στο κεφάλι και να φύγουμε :lol:

Όσο για το βιβλίο, εγώ ποτέ δεν μπόρεσα στο κομμωτήριο να κάνω κάτι παραπάνω από το να στείλω ένα μήνυμα στο κινητό μου (και αυτό μετά από αρκετή προσπάθεια). Έτσι όπως σου τραβάνε τα μαλλιά και σου τα φέρνουνε και στη μούρη ενίοτε πώς να συγκεντρωθείς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Eγώ κάθε φορά ρε γμτ σκέφτομαι και τις κομμώτριες που τους έτυχα στο δρόμο.. :P
Οκ.. ντάξει, ξέρω πως είναι η δουλειά τους αυτή.. αλλά αν ήμουν κομμώτρια και μου τύχαινε μία με το μαλλί το δικό μου, θα σιχτίριζα από μέσα μου!:D

Οι δικοί μου κομμωτές σιχτιρίζουν κι απέξω τους!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βαριέμαι γαμώτο πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λες έτσι να πάψω να βαριέμαι; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα,ήρθα για να πώ γειά και φέυγω, τρέχω απίστευτα, κρατηθήτε χτές σχόλασα 00:45 :D

Καλό;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tρέξε σαν αετός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λες έτσι να πάψω να βαριέμαι; :worry:


Όχι.....δε νομίζω.....άλλα θα πάψουν να βαριούνται οι κυρίες που θα είναι στο κομμωτήριο....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα σας πώ και ένα δώρο του μπός το απόγευμα να ζουλέψουν τα κορίτσια του στεκιου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα σας πώ και ένα δώρο του μπός το απόγευμα να ζουλέψουν τα κορίτσια του στεκιου:P


Με το μαλακό να μας το φέρεις όμως!!!!!!!......Μην ξεραθούμε ξαφνικά!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου Μάνια..:)

Μποράτ.. βάλε λίγο χρώμα στη ζωή σου.. δε βαρέθηκες όοοολα αυτά τα χρόνια με ενα βαρετό καστανό?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Καλημέρα κι από μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Νυστάααζω :(
Έχω κοιμηθεί μόνο 4 ώρες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top