Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παρακαλώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κερνάς τίποτις σήμερις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Λίγο πιο αργά θα πιούμε πάλι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεια σααααας! :D

Καλησπέρα γλυκιέ μου:)

Περνάει ο καιρός mania πολύ γρήγοραααα...... Και τι βγαίνει τελικά; Τι προλαβαίνουμε να κάνουμε; Διαπιστώνω ότι η ζωη προχωρά και εγώ μένω πίσω. Έχω τόσα να κάνω και τα αφήνω. Πρέπει να βάλω προτεραιότητες και να οργανώσω μια στρατηγική γιατί μετά πολλά δεν μπορείς να τα διορθώσεις...:(


Δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου. :)

Ειστε λάθος και οι δύο, αν θές πραγματικά να περάσεις την ζωή σου προγραμματίζοντας την έχασες για πάντα, βάλτε πρόγραμμα αλλα και προτερεότητες περάστε καλά προγραμματίζοντας την ζωή σας, πιάστε την κάθε ευκαιρία μικρή και μεγάλη και πολεμήστε, ζήστε, διασκεδάστε;) έχασα όλη μου την παιδική ζωή και σε αυτό δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς, όμως εδώ και 4 χρόνια πάλεψα και πήρα τα μισά απο όσα ήθελα και είμαι ευτυχισμένη, μέχρι τα 21 μου δεν είχα τίποτα να θυμάμε και να χέρομαι, εδώ και 4μιση χρόνια παλέβω και βγήκα νηκήτρια, έκανα όσα θα έκανε κάποιος σε μια ζωή, ταξίδια, βόλτες, εξτρίμ, διασκέδαση καλοπέραση, απλά δεν το έβαλα κάτω, είστε απαισιόδωξοι, αλλάξτε στάση και θα χαμογελάσει η ζωή, κάντε τα μικρά πράγματα μεγάλα, εστιάστε στα μικρά που ονειρέυεστε και κάντε τα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Έρχεσαι μανια στα λεγόμενα μου που εκφράζω την ζωή ως έναν άγονα για την επιβίωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Ειστε λάθος και οι δύο, αν θές πραγματικά να περάσεις την ζωή σου προγραμματίζοντας την έχασες για πάντα, βάλτε πρόγραμμα αλλα και προτερεότητες περάστε καλά προγραμματίζοντας την ζωή σας, πιάστε την κάθε ευκαιρία μικρή και μεγάλη και πολεμήστε, ζήστε, διασκεδάστε;) έχασα όλη μου την παιδική ζωή και σε αυτό δεν μπορεί να διαφωνήσει κανείς, όμως εδώ και 4 χρόνια πάλεψα και πήρα τα μισά απο όσα ήθελα και είμαι ευτυχισμένη, μέχρι τα 21 μου δεν είχα τίποτα να θυμάμε και να χέρομαι, εδώ και 4μιση χρόνια παλέβω και βγήκα νηκήτρια, έκανα όσα θα έκανε κάποιος σε μια ζωή, ταξίδια, βόλτες, εξτρίμ, διασκέδαση καλοπέραση, απλά δεν το έβαλα κάτω, είστε απαισιόδωξοι, αλλάξτε στάση και θα χαμογελάσει η ζωή, κάντε τα μικρά πράγματα μεγάλα, εστιάστε στα μικρά που ονειρέυεστε και κάντε τα;)

Δε βλέπω πού διαφωνούμε.:)Απλώς δεν είμαι απόλυτα σίγουρος πώς μπορώ να τα πετύχω όλα αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δε βλέπω πού διαφωνούμε.:)Απλώς δεν είμαι απόλυτα σίγουρος πώς μπορώ να τα πετύχω όλα αυτά...
ΜΠΟΡΕΙΣ …ο καθένας με θελήσει σαν ατσάλι μπορεί ο άνθρωπος είναι ένα κατασκεύασμα στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας έχει δυνάμεις που ούτε ο ίδιος δεν μπορεί να δει.. ανακάλυψη.. Εξακρίβωση.. δημιουργήσει ..είναι ένα βήμα πριν την τελειότητα η θελήσει σου μπορεί να την αγγίξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έρχεσαι μανια στα λεγόμενα μου που εκφράζω την ζωή ως έναν άγονα για την επιβίωση

Αγώνας είναι όπως το λές, μόνο που είναι καλός αγώνας, φτιαγμένος για την απόλυτη ευτυχία:)

Δε βλέπω πού διαφωνούμε.:)Απλώς δεν είμαι απόλυτα σίγουρος πώς μπορώ να τα πετύχω όλα αυτά...

Ερώτηση, είχες έχεις ποτέ κάποιο μικρό όνειρο; π.χ. να καβαλήσεις άλογο; να κάνεις κάτι που είναι μικρό αλλα κάθε φορά λές ότι πρέπει πρώτα να κάνεις μεγαλύτερα πράγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μανιάρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! :D


Να ευχηθώ κι εγώ καλή δύναμη για τις δουλειές σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα!!! :D


Να ευχηθώ κι εγώ καλή δύναμη για τις δουλειές σου. :)

Ναι καμάρι μου θέλω δύναμη, αλλα άν και δεν έχω κάτσει, δεν έχω πάει σπίτι μου, δεν έχω φάει και έχω να πάω και για ποτό την κουμπάρα στο κοντίκι καθώς έχει περιέργια να δεί την πλωτή καφετέρια αντέχουμε, γελάμε και επιβιώνουμε, σε λίγες μέρες πετάμε:clapup::clapup::clapup::clapup:


Εσύ πώς πάς; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ας τα πούμε καλά. :P
Είπα να διαβάσω λίγο για τη σχολή μπας και τρέξει πιο λάιτ η εξεταστική που θα 'ρθει - συν ότι δεν έχω τι να κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλησπέρα σε όλους!:)
Μόλις γύρισα απ το πρωί σπιτάκι μου.. και είμαι πτώμα!:/:
Πέρασα να σας πω μόνο ένα γεια.. και πάω να ξεραθώ.. για λίγες ωρίτσες!

:kissing:Φιλάκια σε καθένα σας ξεχωριστά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Kαλησπέρα σε όλους!:)
Μόλις γύρισα απ το πρωί σπιτάκι μου.. και είμαι πτώμα!:/:
Πέρασα να σας πω μόνο ένα γεια.. και πάω να ξεραθώ.. για λίγες ωρίτσες!

:kissing:Φιλάκια σε καθένα σας ξεχωριστά!:D

Καλώς το Ηρούδι!:clapup: Από το πρωί στους δρόμους κακόμοιρο; :eek: Βασικά είχα την εντύπωση ότι σε είδα μέσα στο στέκι και το μσν ως τις 6, ακριβώς την ώρα που ήρθα ένα πράμα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλώς το Ηρούδι!:clapup: Από το πρωί στους δρόμους κακόμοιρο; :eek: Βασικά είχα την εντύπωση ότι σε είδα μέσα στο στέκι και το μσν ως τις 6, ακριβώς την ώρα που ήρθα ένα πράμα!:hmm:


Ναι ακριβώς! Την ώρα που είχα εργαστήριο στη σχολή! Πόσταρα κιόλας..:P
Ναι.. ναι.. το στέκι είναι πιο ενδιαφέρον .. από την παράδοση του μαθήματος πάνω στο autocad.. ειδικά αν το ξέρεις ήδη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σου Ηρώ! Γεια σου Άρχοντα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γεια σας και από μένα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,076 μηνύματα.
Ναι ακριβώς! Την ώρα που είχα εργαστήριο στη σχολή! Πόσταρα κιόλας..:P
Ναι.. ναι.. το στέκι είναι πιο ενδιαφέρον .. από την παράδοση του μαθήματος πάνω στο autocad.. ειδικά αν το ξέρεις ήδη!:D

Ιδού που πάνε τα λεφτά για την παιδεία κυρίες και κύριοι. Για να τσατάρει η μανδάμ!:P Εγώ τουλάχιστον καμακώνω και κανα γκομενάκι αμα βαριέμαι το μάθημα, να βοηθήσω ενάντια στην υπογεννητικότητα αμέεε. Εσύ τι κάνεις; Όχι πες μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τελικά το άλλαξα τώρα το άβαταρ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top