Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Ε θέλω κι εγώ!:P

Φιλαράκι, για να σου ψυθιρίσω 2 φωνήεντα... Αυτή η αγκαλιά είναι μόνο δικιά μου! Για μαζέψου γιατί τα χω πάρει άγρια με τόσο πεσίδι που κάνεις στην Ηρώ......:mad:

Τις καλημερες μου στα ομορφα μουτρακια σας!:devil:

Εντάξει, κάθε μέρα που μιλάς για τα μουτράκια μου είναι καλή μέρα. Των άλλων δεν είναι όμορφα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φιλαράκι, για να σου ψυθιρίσω 2 φωνήεντα... Αυτή η αγκαλιά είναι μόνο δικιά μου! Για μαζέψου γιατί τα χω πάρει άγρια με τόσο πεσίδι που κάνεις στην Ηρώ......:mad:

Εγώ δεν κάνω πεσίδι στην Ηρώ.:P
Μια αγκαλιά ήθελα ο άνθρωπος.Ζούλεψα.:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω πεσίδι στην Ηρώ.:P
Μια αγκαλιά ήθελα ο άνθρωπος.Ζούλεψα.:bleh:

Άσε Βασιλάκη... Τα ξέρω αυτά τα "ζουλέματα"... πως λέμε ΔΟΥΛΕΜΑΤΑ!:mad: Μπορεί να μιλάμε για Λίνουξ και να το αναλύουμε παρέα, αλλά όταν μιλάμε για Ηρώ, αναλαμβάνω εγώ. Το κατάλαβες η θα παρεξηγηθούμε;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άσε Βασιλάκη... Τα ξέρω αυτά τα "ζουλέματα"... πως λέμε ΔΟΥΛΕΜΑΤΑ!:mad: Μπορεί να μιλάμε για Λίνουξ και να το αναλύουμε παρέα, αλλά όταν μιλάμε για Ηρώ, αναλαμβάνω εγώ. Το κατάλαβες η θα παρεξηγηθούμε;:|
Κατάλαβα.
Δεν ξανααναφερω λογο στην Ηρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Άστον να λέει Bill μου.. μην τον ακους!:)

Ορίστε.. ---------->>>> :bigarmhug όοοολη δική σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέραααααααααα:)

Μπιλάκο μου; καρδιά μου; θέλω μια χάρη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα mania!!! :clapup::clapup::clapup:

Ο Bill τώρα είτε θα κοιμάται (χλωμό το κόβω :P) είτε θα είναι σχολή!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα mania!!! :clapup::clapup::clapup:

Ο Bill τώρα είτε θα κοιμάται (χλωμό το κόβω :P) είτε θα είναι σχολή!!! :)

Τότε μπορείς εσύ να μου την κάνεις;:redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τότε μπορείς εσύ να μου την κάνεις;:redface: :D

Αν μπορώ ευχαρίστως να σε βοηθήσω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα απαξάπαντες!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αν μπορώ ευχαρίστως να σε βοηθήσω! :)

Μπορείς :redface: θελω να μπείς στο blog μου ένα λεπτάκι και να δοκιμάσεις τις ταινίες μία απο αυτές αν αργεί να ξεκινήσει ή άν δεν δίνει μετάδοση:worry: είναι νέα επιλογή οι Ελληνικές ταινίες και δεν ξέρω πώς παίζει σε εσάς που το βλέπετε απο αλλού:redface: μπορείς; θα μυ κάνεις την χάρη; και γώ ότι ταινειούλα αγαπάς σε κωμωδία θα την βάλω:D:D:D

Καλημέρα απαξάπαντες!!!!:clapup::clapup:

Καλημέρα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα απαξάπαντες!!!!:clapup::clapup:


Καλημέρααααα!!!! :D:D:D

Μπορείς :redface: θελω να μπείς στο blog μου ένα λεπτάκι και να δοκιμάσεις τις ταινίες μία απο αυτές αν αργεί να ξεκινήσει ή άν δεν δίνει μετάδοση:worry: είναι νέα επιλογή οι Ελληνικές ταινίες και δεν ξέρω πώς παίζει σε εσάς που το βλέπετε απο αλλού:redface: μπορείς; θα μυ κάνεις την χάρη; και γώ ότι ταινειούλα αγαπάς σε κωμωδία θα την βάλω:D:D:D

Αχ μανια μου δεν μπορώ να την δω! Στην δουλειά δεν μπορώ να δω βίντεο!!! Συγνώμη! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αχ μανια μου δεν μπορώ να την δω! Στην δουλειά δεν μπορώ να δω βίντεο!!! Συγνώμη! :redface:


youtobe δεν μπορείς να δείς; πώωωω χάλι μάυρο, σε ευχαριστώ τουλάχιστον για την προσπάθεια, απλά μωρέ έχω κάνει νέα σκινικά και δεν ξέρω πόσο έχω βαρήνει το blog :P

Κανείς άλλος να προσφερθεί; κάποιος ρε παιδιά; ένα βλέμμα 1λεπτού κάποιος;:P εσεις με το κόκκινο; 2 λεπτά προσφέρετε, ο άλλος με το κίτρινο προσφέρει 3 λεπτά, έλα να ακούω προσφορές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
mania ...το blog ειναι υπεροχο και… λειτουργει το πραματακι :P με τις ταινιες...[FONT=&quot]:) [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
mania ...το blog ειναι υπeροχο και… λeιτουργει το πραματακι με τις ταινιες...[FONT=&quot]:) [/FONT]

Αντιμετώπισες κανένα προβλημα με την λήψη της ταινίας; ή παίζει άμεσα; είναι οκ απο άλλο pc;


Τελικά κατωχειρώθηκε στην κυρία με το πράσινο πράσινο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
μια χαρα ειναι. κανενα προβλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μια χαρα ειναι. κανενα προβλ. :)

Και ξέρεις ε; τώρα όποιος θέλει ταινιούλα μπαίνει και λέει ποιά θέλει:clapup: κουράστηκα αλλα τα κατάφερα, επιτέλους τώρα μπορώ να χαζολογάω με την ησυχία μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top