Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
ΕΙμαστε μικρα, αθωα και αβγαλτα σαν τη μανια και τη συμπι!:P
Γιατι ρε ατια? Το δικο μου ονομα σε χαλαει?????:mad:

Θα σου απαντήσω άλλη στιγμή, τώρα το στόμα μου είναι απασχολημένο!:whistle: Σ' αρέσει; Το κάνω καλά;:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!τι κάνετε???:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!τι κάνετε???:):):)

Καλά είμαστε!

Θα σου απαντήσω άλλη στιγμή, τώρα το στόμα μου είναι απασχολημένο!:whistle: Σ' αρέσει; Το κάνω καλά;:whistle::P

Τι μασουλάς πάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!!τι κάνετε???:):):)

Ακούμε Καίτη Γαρμπή, τρώμε κεμπάμπ και βάζουμε χέρι στη Νεράιδα. Υπέροχη μέρα!:D

Τι μασουλάς πάλι;

Λίγο από Νεραϊδα...:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δέν έχει πάρα πολύ ωραία μέρα σήμερα????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

NONI_1

Νεοφερμένος

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Και χθες ωραία ήταν!
Χθές εδω στην θεσσαλονίκη είχε λίγο κρύο.....!!Σήμερα όμως έχει ήλιο:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Λέω να την κάνω.....άντε μπας και φτάσουμε σήμερα σπίτι μας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλημέραααααααααα:)

Μπιλάκο μου; καρδιά μου; θέλω μια χάρη:redface:
Έλειπα Μανιάρι μου.:(

Καλημέρα mania!!! :clapup::clapup::clapup:

Ο Bill τώρα είτε θα κοιμάται (χλωμό το κόβω :P) είτε θα είναι σχολή!!! :)
Ευτυχώς έχω ενημερωμένο backup :D:P
Άργησα να ξυπνήσω το πρωί και δεν πρόλαβα να μπω γιατί σηκώθηκα 9 παρά 10 και στις 9 έπρεπε να ήμουν κάπου.Ευτυχως 9 και δέκα έφτασα.:P


Αν μπορώ ευχαρίστως να σε βοηθήσω! :)

mania ...το blog ειναι υπεροχο και… λειτουργει το πραματακι :P με τις ταινιες...[FONT=&quot]:) [/FONT]
Και πάντα υπάρχουν άτομα να βοηθήσουν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέεεεεεραα:D

Μόλις ξύπνησα..με ένα κεφάλι καζάνι.. τι γίνεται έξω? Τι μέρα έχουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα σου απαντήσω άλλη στιγμή, τώρα το στόμα μου είναι απασχολημένο!:whistle: Σ' αρέσει; Το κάνω καλά;:whistle::P

Ακούμε Καίτη Γαρμπή, τρώμε κεμπάμπ και βάζουμε χέρι στη Νεράιδα. Υπέροχη μέρα!:D



Λίγο από Νεραϊδα...:whistle::P

Παλι φαντασιωνεσαι!! Τς τς τς τς!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αλλοχαααααααααααααα επιτέλους έφαγα:clapup:

Απο την κυριακή προσπαθώ να φάω, επιτέλους :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γεια σου κουκλί.
Τι έπαθες και δεν τρως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γεια σου κουκλί.
Τι έπαθες και δεν τρως;

Λείπει ο άντρας και απο το στρές το στομάχι μου έγινε πέτρα, με το που μυρίζω φαγητό κάνω εμετό:mad:

Εσύ πώς πάς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μια χαρά εγώ όλα καλά...
Ευκαιρία για δίαιτα μου μυρίζει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μια χαρά εγώ όλα καλά...
Ευκαιρία για δίαιτα μου μυρίζει...:)

Αν δεν πιέσω τον εαυτό μου να φάει θα καταλίξω με νευρική ανωρεξία, η δίαιτα θέλει καλή διατροφή και μικρά γέυματα, το καθόλου είναι αρρώστεια που δεν πρέπει να υπάρχει, 1 ευδομάδα θα λείψει, άν είμαι έτσι στο τέλος αυτής θα κλείσει το στομάχι μου και δεν θέλω να πάθω ότι τόσα κοριτσάκια άρρωστα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ε ... φάει κάτι κι εσύ.
Κάτι ελαφρύ ας πούμε, κανένα κοκορετσάκι, τίποτα κοτοσουβλάκια με μπέικον, καμιά χοιρινή στα κάρβουνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ε ... φάει κάτι κι εσύ.
Κάτι ελαφρύ ας πούμε, κανένα κοκορετσάκι, τίποτα κοτοσουβλάκια με μπέικον, καμιά χοιρινή στα κάρβουνα....

:P:P:P:P

Οχι έκανα το άλλο, πήρα σουβλάκι και το άφησα στο τραπέζι να μυρίσει το σπίτι, μετά απο μισή ωρα με εμετούς τα κατάφερα και με έπισε:clapup::clapup:

Είναι συμαντικό Ανδρέα να είμαστε σωστοί στην διατροφή μας, εξάλου ο μικρός με θέλει στρουμπουλούλα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Βεβαίως και είναι σημαντικό.
Το σημαντικότερο από όλα θα έλεγα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βεβαίως και είναι σημαντικό.
Το σημαντικότερο από όλα θα έλεγα....:)


Τώρα πάμε σωστά, άλλο κάνω δίαιτα άλλο δεν τρώω τίποτα, αυτό πρέπει να το καταλάβουν οι κοκόνες μας, η νευρική ανορεξία δεν είναι παιχνίδι, μία ευδομάδα χωρίς καθόλου φαγητό μπορεί να είναι μια αρχή για να κλείσει το στομάχι μας, ακόμα και να αρρωστήσουμε;)

Ας δώσουμε ένα μύνημα στα νέα παιδιά που δεν καταλαβένουν πόσο κακό κάνουν στον εαυτό τους καταδικάζοντας το σώμα τους σε συνεχή πείνα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top