Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ελα βρε στανταρ έχεις πίασει το 5... εξάλλου ειναι κ το τεστ που είχαμε γράψει ;)

αυτό για καλό το λες; :P Έκανα θάλασσα τα σημαντικά ψηφία, έχω βάλει ένα παραπάνω στο καθένα επειδή μπερδεύτηκα!
Εσύ πώς πήγες;; δε σε είδα μετά!

Βαλντεράκι με έχεις βάλει στο middle name σου;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ενοω να το εχεις σε χαρτι στα χερια σου. Θα το σκαναρεις δλδ και θα το ισιωσεις, δεν θα το φτιαξεις απο το 0;
Συνήθως ξεκινάω το brainstorming στο pc. Αλλά μπορεί να γίνει αυτό που λες. Απλά δεν συνηθίζεται.
Γειά σου Μισελίνο!!!
Κι εγώ τα ίδια!:clapup:


ΥΓ: Πότε θα μου δανείσεις τον Εξπόζεντ το μωράκι μου; Θα σε διώξω απ' το στέκι! :P:P:P
Τι λες για τον άλλο μήνα; :P
θέλω ένα caramel macciato starbucks or vanilla latte....λία θα μου κάνεις παρεα όσο θα πινω νοητα τον καφε μου?
Αμέ, εγώ θα φανταστώ ότι ο οικτρός φραπές που πίνω είναι toffee nut latte :P
το μουσουνου τα χει παιξει...!!!!!!
μου χει σπασει τα νευρα!


αααα Λια!!!!!! Καλα ε, τρομερο ρε συ το αποτελεσμα!!!!:eek:
θελω κι εγω!!!!!!:devil:
Χαχα εσύ δεν χρειάζεσαι ;)
ρητορικά ερωτήματα:
τι κάνεις όταν δεν προλαβαίνεις τα deadline ακόμα και αν κόψεις ύπνο, φαί, οτιδήποτε γενικώς;
...

και αυτό ήταν το διάλειμμα μου για σήμερα ξαναχώνομαι για δουλειά...
Ξε-αγχώνεσαι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
αυτό για καλό το λες; :P Έκανα θάλασσα τα σημαντικά ψηφία, έχω βάλει ένα παραπάνω στο καθένα επειδή μπερδεύτηκα!
Εσύ πώς πήγες;; δε σε είδα μετά!
στο θεμα 1 λες ή στο 2?
Κοίτα θεωρώ ότι εχω γραψει καλά, λάθη σίγουρα υπάρχουν αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη! Έλεος αν δεν εχουμε περάσει κ αυτό!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
στο θεμα 1 λες ή στο 2?
Κοίτα θεωρώ ότι εχω γραψει καλά, λάθη σίγουρα υπάρχουν αλλά σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη! Έλεος αν δεν εχουμε περάσει κ αυτό!:P

Στο θέμα 1.
Εγώ και να το έχω περάσει θα το δώσω βελτίωση! Βασικά θεωρώ ότι δεν έχω περάσει κανένα μάθημα (έστω ότι... :P) και θα τα ξαναδώσω όλα τον Σεπτέμβρη! Δεν με ήθελε αυτή η εξεταστική.... Οπότε πάμε για εαρινό! :clapup:


(το κακό είναι ότι τα μισά μαθήματα τα ξαναέχουμε στο εαρινό- Υλικά ΙΙ, Ηλεκτροτεχνία ΙΙ και δε συμμαζεύεται! :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Στο θέμα 1.
Εγώ και να το έχω περάσει θα το δώσω βελτίωση! Βασικά θεωρώ ότι δεν έχω περάσει κανένα μάθημα (έστω ότι... :P) και θα τα ξαναδώσω όλα τον Σεπτέμβρη! Δεν με ήθελε αυτή η εξεταστική.... Οπότε πάμε για εαρινό! :clapup:


(το κακό είναι ότι τα μισά μαθήματα τα ξαναέχουμε στο εαρινό- Υλικά ΙΙ, Ηλεκτροτεχνία ΙΙ και δε συμμαζεύεται! :worry:)
Δεν νομιζω οτι εχουν άμεση σχεση, εννοώ οτι κ να μην εχεις περάσει τα προηγούμενα θα μπορεις να τα παρακολουθήσεις!

Κ εγω θα τα δωσω τον Σεπτεμβρη σχεδον όλα! Αυτή η εξεταστική πήγε τελείως χάλια, αντε να εχω περασει κανα δυο κ αυτά στο 5!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Νι, έγραφα σήμερα και αν περάσω το 5 περνάω το μάθημα με 8! (είχα πάρει 9,5 στα εργαστήρια) :D
Το θέμα είναι να πήρα το 5... Θα δείξει! :whistle:

Εσύ τι κάνεις Βαλντεράκι μου; :bigarmhug

Άκου να δεις μικρή, τα χω κάνει πλακάκια εγώ με τον Μάστορα στον Παράδεισο και θα ρίξει μια ευλογία στο γραπτό σου να προβιβασθεί. Ότι λέω εγώ γίνεται! Καλά θα τα χεις πάει!:)

Να δω τι μαργαριτάρια θα χω πιάσει στην εξεταστική κι εγώ που έδωσα 8 και προβλέπω να περνάω μόνο 2!:/: Δε θα του ξαναπάω Ουκρανέζα του Μάστορα αν δεν με προσέξει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άκου να δεις μικρή, τα χω κάνει πλακάκια εγώ με τον Μάστορα στον Παράδεισο και θα ρίξει μια ευλογία στο γραπτό σου να προβιβασθεί. Ότι λέω εγώ γίνεται! Καλά θα τα χεις πάει!:)

Να δω τι μαργαριτάρια θα χω πιάσει στην εξεταστική κι εγώ που έδωσα 8 και προβλέπω να περνάω μόνο 2!:/: Δε θα του ξαναπάω Ουκρανέζα του Μάστορα αν δεν με προσέξει...:P

ωωωωω ευχαριστώ! Κι εγώ 8 έδωσα και επίσης με βλέπω να περνάω μόνο τα δύο! :redface:

@Δανάη: Τσέκαρε ανακοίνωση στο site της σχολής-ξεκινάμε μαθήματα τη Δευτέρα! Τώρα το είδα! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
ωωωωω ευχαριστώ! Κι εγώ 8 έδωσα και επίσης με βλέπω να περνάω μόνο τα δύο! :redface:

Ε μα... Κι εδώ όμοια! Μετά λες για το middle name μου.:P Είναι να μην με λένε Καλυψούλη; :hehe:

Και ναι... ΚΙ ΕΓΩ τη Δευτέρα αρχίζω!!!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
@Δανάη: Τσέκαρε ανακοίνωση στο site της σχολής-ξεκινάμε μαθήματα τη Δευτέρα! Τώρα το είδα! :mpinelik:
:blink::hypno::wacko:
Ο Χριστός και η Παναγία! καλέ τι προγραμμα ειναι αυτο?? 33 ωρες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε μα... Κι εδώ όμοια! Μετά λες για το middle name μου.:P Είναι να μην με λένε Καλυψούλη; :hehe:

Και ναι... ΚΙ ΕΓΩ τη Δευτέρα αρχίζω!!!:eek:

Ναι αλλά εμείς δίνουμε μέχρι και την επόμενη Τετάρτη! Τι θα κάνουμε, θα διακτινιζόμαστε από τη σχολή στο σπίτι και τούμπαλιν, μπας και διαβάσουμε τίποτα;; Και έλεγα ότι αυτά τα καλά τα είχαμε μόνο πέρυσι! :mpinelik:
Ήρθε ο καιρός να δείρω τους ΠΑΣΠίτες! Αυτοί ήθελαν ντε και καλά να παραταθεί η εξεταστική! Ορίστε τώρα! :mad::mad:


btw, έχει κανείς άλλος πρόβλημα με το msn ή μόνο το δικό μου χάζεψε;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και ναι... ΚΙ ΕΓΩ τη Δευτέρα αρχίζω!!!:eek:

Την Δευτέρα; Δεν αρχίζουμε την Τρίτη; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Την Δευτέρα; Δεν αρχίζουμε την Τρίτη; :eek:

Δευτέρα θυμάμαι. Άλλαξε;:worry:

Και πάλι Καλυψούλης είμαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλησπέρα φοιτητάκια μου τι κάνετε?
διαβάζετε?υπομονή παίδες..

εγώ εδώ βαριέμαι :D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δευτέρα θυμάμαι. Άλλαξε;:worry:

Και πάλι Καλυψούλης είμαι.:P

Την Δευτέρα δεν γράφουν μαθήματα; Δεν είμαι και σίγουρη! Δεν με ενδιαφέρει κιόλας αφού δεν θα πάω! Ναι και πάλι είσαι Καλυψούλης!!! :P

καλησπέρα φοιτητάκια μου τι κάνετε?
διαβάζετε?υπομονή παίδες..

εγώ εδώ βαριέμαι :D:D:D:D:D:D:D:D

Γεια σου kakerlak!!! Διαβάζουμε... έτσι λέμε δηλαδή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλησπέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γεια σου Μάνια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
επιτέλους...τωρα μου πέρασε ο πονοκέφαλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
επιτέλους...τωρα μου πέρασε ο πονοκέφαλος

Καλώς το κορίτσι, επιτέλους κάποιος μπήκε:worry: τι ηρεμία είναι αυτή;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τι να πω δεν ξέρω.... εγω το τελευταιο διαστημα είχα διαβασμα και εχασα πολλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top