Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι έχει το Dexter ; :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
:P

Τι έχει το Dexter ; :cry_x:
Απλά δεν μου αρέσει!Εμείς θα δούμε καμία ιταλική ταινία μαζί εντάξει;;:P άντε σκ έρχεται πρότεινε καμία !:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

To αίμα σε μια σειρά είναι γοητεία.:P
Απλά δεν μου αρέσει!Εμείς θα δούμε καμία ιταλική ταινία μαζί εντάξει;;:P άντε σκ έρχεται πρότεινε καμία !:popcorn:

Τον κλέφτη ποδηλάτων τον έχεις δει; :P Είναι νεορεαλισμός. Αν θες κάτι πιο μοντέρνο δες το Miele. Είναι ευχάριστη ταινία αλλά τη βρήκα λίγο μέτρια.:hmm:
Γενικά απο ιταλικό κινηματογράφο δε ξέρω και πολλά, αν εξαιρέσεις ορισμένες γνωστές ταινίες και τα άπαντα του Παζολίνι, I know nothin'. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν είναι:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
To αίμα σε μια σειρά είναι γοητεία.:P


Τον κλέφτη ποδηλάτων τον έχεις δει; :P Είναι νεορεαλισμός. Αν θες κάτι πιο μοντέρνο δες το Miele. Είναι ευχάριστη ταινία αλλά τη βρήκα λίγο μέτρια.:hmm:
Γενικά απο ιταλικό κινηματογράφο δε ξέρω και πολλά, αν εξαιρέσεις ορισμένες γνωστές ταινίες και τα άπαντα του Παζολίνι, I know nothin'. :P
Ευχαριστώ Άλμα θα τις κοιτάξω!!:)
Καλά κι εγώ μην φανταστεί δεν ξέρω σχεδόν τίποτα:P Δύο ταινίες έχω δει καθαρά ιταλικές αλλά ήταν πριν χρόνια. Πες καμία από τις "γνωστές ":whistle:



Το αίμα είναι γοητεία στα θρίλερ μόνο όχι για καθημερινή σειρά.:PΑρα Συμφωνώ εν μερει με την deutsch!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σου κόσμε!
Πάω να φάω κρέπα, να πιω καφέ να δώσω πτυχίο και επιστρέφω :hehe: :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γεια σου κόσμε!
Πάω να φάω κρέπα, να πιω καφέ να δώσω πτυχίο και επιστρέφω :hehe: :look:
Καλή επιτυχία σε όλα!!!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα!!!!!:P:D

Για τα 2 πρώτα την έχω σίγουρη την επιτυχία. Το 3ο είναι που με ανησυχεί:whistle::P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Καλημέρα!!!:)
Τι κανείς; Πως τα περνάς εσύ;;:whistle: Από ζέστη άλλο τίποτα,ειδικά τι μεσημέρι δεν είναι να βγεις έξω καθόλου!
Είναι στα "δικά σας παιχνίδια" στο chat&fun

https://cnf.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=75&type=
Άντε να δούμε που θα καταλήξει αυτό το story!:P:P


Wherever μου καλα ειμαι... Ζεστη.. Πολληηηηη ζεστη....:whistle:
Εσυ πως εισαι;;;

Την ιστορια στη βγαζει στα μηνυματα σου; Διοτι εμενα δε μου τη βγαζει σεν ξερω γιατι!!
Τα υπολοιπα παιδακια τι κανετε;
Εγω τωρα γυρισα απο βολτα και τρεχω για υπνο νυσταααζω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Deutch καλη τυχη!!
Πως πηγες;;;;
Ελπιζω να εσκισες!!!!

Εγω κοριτσακια μου χανομαι λιγακι εχω πολλα αυτον τον καιρο αλλα οποτε μπορω μπαινω κ σας διαβαζω κι ας μη γραφω!!
Ελπιζω ναχετε ηδη κανονισει τις διακοπες σας, ε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Wherever μου καλα ειμαι... Ζεστη.. Πολληηηηη ζεστη....:whistle:
Εσυ πως εισαι;;;

Την ιστορια στη βγαζει στα μηνυματα σου; Διοτι εμενα δε μου τη βγαζει σεν ξερω γιατι!!
Τα υπολοιπα παιδακια τι κανετε;
Εγω τωρα γυρισα απο βολτα και τρεχω για υπνο νυσταααζω!!!:D
Ούτε εμένα μου τα βγάζει τα μηνύματα!:confused:


Deutch καλη τυχη!!
Πως πηγες;;;;
Ελπιζω να εσκισες!!!!

Εγω κοριτσακια μου χανομαι λιγακι εχω πολλα αυτον τον καιρο αλλα οποτε μπορω μπαινω κ σας διαβαζω κι ας μη γραφω!!
Ελπιζω ναχετε ηδη κανονισει τις διακοπες σας, ε;;;;
Να μην χάνεσαι τελείως όμως ναι!:P
Καλά να είσαι mindcircus και υπομονή θα περάσουν όλα!:whistle:
Ε κάπου θα πάμε το καλοκαίρι αλλά αργότερα .Τώρα ήρθα από Κύπρο να κάτσω και λίγο στο σπίτι μου !! :P:redface:Εσύ ποτέ παίρνεις άδεια; Έχεις κανονίσει κάπου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Η ιστορία είναι εδώ, μεταφέρθηκε στο chat & fun. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κορίτσια πήγα πολύ καλα!!
wherever είδα το μήνυμά σου θα σου απαντήσω σήμερα γιατί χθες ήμουν κουρασμένη :flower:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Κορίτσια πήγα πολύ καλα!!
wherever είδα το μήνυμά σου θα σου απαντήσω σήμερα γιατί χθες ήμουν κουρασμένη :flower:

Μπράβο Deutsch!!!!!:D
Εντάξει την πήρα την απάντηση εκτός αν θες να μου πεις λεπτομέρειες οπότε στείλε ότι ωρα θες μήνυμα!!:P:D

Κρυωσα !!:look: Πως έγινε αυτό πάλι μέσα στο κατακαλοκαιρο δεν ξέρω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω πυρετό, πονόλαιμο και δολοφονικές τάσεις. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
ευχαριστώ! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου τα βγάζει τα μηνύματα!:confused:



Να μην χάνεσαι τελείως όμως ναι!:P
Καλά να είσαι mindcircus και υπομονή θα περάσουν όλα!:whistle:
Ε κάπου θα πάμε το καλοκαίρι αλλά αργότερα .Τώρα ήρθα από Κύπρο να κάτσω και λίγο στο σπίτι μου !! :P:redface:Εσύ ποτέ παίρνεις άδεια; Έχεις κανονίσει κάπου;;


Α δεν ηξερα πως ησουν Κυπρο!! Πως ηταν; Εμεινες μερες;;
Εγω φετος θα καθυστερησω λιγακι τις διακοπες μου!!
Ακομα δεν ξερουμε που...
Ντοιτς μπραβο!! Τωρα τι εμεινε;;

Alma περαστικα! Μα καλοκαιριατικα κι εσυ.. Παιρνεις κατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top