Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Τι γλυκούλι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ψιλοβαριόμουν τις προάλλες και πήγα στα seven να νοικιάσω καμιά ταινία σαν παιδί κι εγώ.
Μετά από πολλή ώρα έντονου ψαξίματος , τρομερών διλημμάτων και κουραστικής αναζήτησης τελικά καταλήγω σε 2-3 ταινιούλες που μου άρεσαν. Φαντάζεστε τώρα ταινίες που διάλεξα. Γούστο μηδέν.
Τέσπα,
Πάω στο ταμείο, δίνω τις ταινίες (σκεπτόμενη ταυτόχρονα ποια ταινία θα δω πρώτη :hmm:) και εκεί που ήμουν βυθισμένη στις σκέψεις μου σκύβει η υπάλληλος προς το μέρος μου και μου λέει:
"Κοπέλια θα σου πω κάτι, αλλά μη γελάσεις"

"Ωχ" σκέφτομαι.
Έχω κάτι πάνω μου; Έχω κάτι στα δόντια μου; Τόσο μάπα είναι οι ταινίες που διάλεξα; Τι μπορεί να είναι;

Κουνάω το κεφάλι μου, δείχνοντας να καταλάβει "Οκ, πες" :worry:

Μου λέει, λοιπόν, χαμηλοφώνως:
"Είμαι υποχρεωμένη να σου πω, ότι αν διαλέξεις μια ταινία από αυτές που έχουμε σε εκείνο το ράφι δίνουμε προσφορά μια σοκολάτα ΚΙΤ ΚΑΤ (ή μήπως kiss; Δε θυμάμαι...) αλλά ντρέπομαι να το λέω" και ρίχνει ένα υποτιμητικό βλέμμα στις σοκολάτες που ήταν παραδίπλα.



Έλα χριστέ....

"Α οκ. Θα το έχω υπόψιν μου" της είπα.

Πήρα τις ταινίες μου κι έφυγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Ψιλοβαριόμουν τις προάλλες και πήγα στα seven να νοικιάσω καμιά ταινία σαν παιδί κι εγώ.
Μετά από πολλή ώρα έντονου ψαξίματος , τρομερών διλημμάτων και κουραστικής αναζήτησης τελικά καταλήγω σε 2-3 ταινιούλες που μου άρεσαν. Φαντάζεστε τώρα ταινίες που διάλεξα. Γούστο μηδέν.
Τέσπα,
Πάω στο ταμείο, δίνω τις ταινίες (σκεπτόμενη ταυτόχρονα ποια ταινία θα δω πρώτη :hmm:) και εκεί που ήμουν βυθισμένη στις σκέψεις μου σκύβει η υπάλληλος προς το μέρος μου και μου λέει:
"Κοπέλια θα σου πω κάτι, αλλά μη γελάσεις"

"Ωχ" σκέφτομαι.
Έχω κάτι πάνω μου; Έχω κάτι στα δόντια μου; Τόσο μάπα είναι οι ταινίες που διάλεξα; Τι μπορεί να είναι;

Κουνάω το κεφάλι μου, δείχνοντας να καταλάβει "Οκ, πες" :worry:

Μου λέει, λοιπόν, χαμηλοφώνως:
"Είμαι υποχρεωμένη να σου πω, ότι αν διαλέξεις μια ταινία από αυτές που έχουμε σε εκείνο το ράφι δίνουμε προσφορά μια σοκολάτα ΚΙΤ ΚΑΤ (ή μήπως kiss; Δε θυμάμαι...) αλλά ντρέπομαι να το λέω" και ρίχνει ένα υποτιμητικό βλέμμα στις σοκολάτες που ήταν παραδίπλα.



Έλα χριστέ....

"Α οκ. Θα το έχω υπόψιν μου" της είπα.

Πήρα τις ταινίες μου κι έφυγα.

Τώρα συνειδητοποίησα ότι έχω να μπω σε videoclub κάπου στα πέντε χρόνια :eek:. Σε λίγο θα μοιράζουν τις σοκολάτες με την είσοδο στο μαγαζί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
νιώθω πως έχω χάσει την αίσθηση του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πριν πληγωσεις μια καρδια σκεψου οτι μπορει να εισαι κι εσυ μεσα σε αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ετσι κι αλλιως ολα εχουν τελος παιδι μου... ΟΛΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Adidas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Αντε μωλέ διακοπές σε λιγάκι....Βαρέθηκα και το λεωφορείο πέρα δώθε πέρα δώθε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
HELLO. It's Alma and I wanna kill you all. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
HELLO. It's Alma and I wanna kill you all. :happy:

Ποιος θα σκοτώσει ποιον δεν το ξέρεις ακόμα χρυσό μου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ποιος θα σκοτώσει ποιον δεν το ξέρεις ακόμα χρυσό μου:hehe:

I know. :|
I'll take my knife and i'll μαχαιρώσω όλους σας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ακομα και αν ολα εχουν μαυρο χρωμα η ζωη ειναι ομορφη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
I know. :|
I'll take my knife and i'll μαχαιρώσω όλους σας. :redface:

Ποιο μαχαίρι για το ψωμί,για τις πατάτες,για το κρέας,για τα ψάρια;;:|
Για πες μου:confused::confused::confused:
Σιγά μην με μαχαιρώσεις εμένα..
Πριτς:hehe: που θα σε αφήσω να με αγγίξεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Πολύ καλημέρα σας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top