Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Υπονοείτε κάτι κύριε Ρας; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Οχι κοριτσι μου γλυκο, με το θεο τα χω βαλει!:P

Αληθεια το υπονοειτε το εχεις γραψει με -αι;;:hmm: Δεν αφηνετε τις καταληψεις λεω εγω μπας και μαθετε τπτ τελευταια χρονια που ειναι.:look: Γιατι κανετε καταληψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Η Κλεοπάτρα μου επέστρεψε:inlove::hug::huglove::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωω ναι με αι το' χω. Θεωρητική πράμα. =|
Ντροπή. =$

Εχμμ... για μ*λ*κίες.
1. Δεν έχουμε κουρτίνες
2. Δεν έχουμε φωτοτυπικό
3. Δεν έχουμε τουαλέτες
4. Μηχανογραφικό το Μάρτη
5. Καθηγητής χουφτώνει μαθήτριες :hehe:

(το τελευταίο δε ξέρω αν όντως ισχύει)

αυταααααααααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εχμμ... για μ*λ*κίες.
1. Δεν έχουμε κουρτίνες
2. Δεν έχουμε φωτοτυπικό
3. Δεν έχουμε τουαλέτες
4. Μηχανογραφικό το Μάρτη
5. Καθηγητής χουφτώνει μαθήτριες :hehe:

(το τελευταίο δε ξέρω αν όντως ισχύει)
Απλα εχεις ακουσει δλδ, δεν εχεις νιωσει κανα χερι τπτ;; :hmm: :hehe:

Οk. Τις κουρτινες τις ξηλωσατε, τις τουαλετες που τις κρυψατε;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Οι τουαλέτες δεν υπάρχουν. Έχουν να τις καθαρίσουν από π.Χ =|
Δεν εχουν πόρτες, δεν έχει νερό στις βρύσες, νιπτήρες κτλ. Ε τώρα έχει γίνει καπνιστήριο, και οι μαθητές πηγαίνουν στων καθηγητών, οι καθηγητές φωνάζουν, ε τι να κάνουν τα μαθητούδια; Να τα κάνουν πάνω τους; :/

Με τις κουρτίνες πέρυσι καθαρίζαμε τα θρανία επειδή είχαν γίνει με μελάνι.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Με τις κουρτίνες πέρυσι καθαρίζαμε τα θρανία επειδή είχαν γίνει με μελάνι.:confused:
Εμεις τα παλαια τα χρονια ειχαμε παρει ενα μαξιλαρι στρογγυλο που ειχε ξεχασει μια καθηγητρια και σκουπιζαμε τον πινακα. Δεν βαριεσαι αμα δεν κανεις και καμια μλ*κ δεν περναει η ωρα..

Και αν καταλαβα καλα απ'τα λεγομενα σου το σχολειο σας διαθετει καπνιστηριο για τα παιδια. Δεν ισχυει ο νομος στα μαγαζια δλδ και ισχυει στα σχολεια!; :P:P Αυτες ειναι εξελιξεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Όχι δεν έχω, κάνουμε κατάληψη και την έκανα γιατί βαρέθηκα. Σε λίγο λέω να κουρευτώ, ή να πάω για ψώνια, αλλά το σκέφτομαι ακόμα. :/:

Σκέφτομαι μια κοντή φράτζα, τύπου μακριές αφέλειες, στυφογυριστές, όπως η κοπέλα του αβατάρ και σε μάκρος, θα φύγει μόνο η ψαλίδα, αλλά θα δείξειιιι.:redface:

5. Καθηγητής χουφτώνει μαθήτριες

Βρήκα άνθρωπο να πω τον πόνο μουυ.:redface:


:whistle: :hmm:

(αλλά οκ σε αυτό με τα ρούχα +φωνώ, είναι σπαστικό να φοράς τόσα ρούχα:/:)

Το σπαστικό είναι να τα πλένεις και να τα σιδερώνεις αλλά που να ξέρουν απ' αυτά οι νέες κοπέλες...
:whistle:

Καλησπέεερααααα!!! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Η Κλεοπάτρα μου επέστρεψε:inlove::hug::huglove::kissing:

Ναι! :redface: Μου λέιψατε όλοι σας! :D
Δεν μπορούσα να μπω αυτές τις μέρες..είχα πολύ φορτωμένο πρόγραμμα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμεις τα παλαια τα χρονια ειχαμε παρει ενα μαξιλαρι στρογγυλο που ειχε ξεχασει μια καθηγητρια και σκουπιζαμε τον πινακα. Δεν βαριεσαι αμα δεν κανεις και καμια μλ*κ δεν περναει η ωρα..

Και αν καταλαβα καλα απ'τα λεγομενα σου το σχολειο σας διαθετει καπνιστηριο για τα παιδια. Δεν ισχυει ο νομος στα μαγαζια δλδ και ισχυει στα σχολεια!; :P:P Αυτες ειναι εξελιξεις!
Χαχαχ. Είμαστε όμως όλοι για τα μπάζα. Κακοί άνθρωποι.:(

Εχμ... καλά το "καπνιστήριο" τρόπος του λέγειν, δεν είναι κανένα με ταμπέλα, απλά εκεί πάνε όλοι για να μην τους δουν καθηγητές και φάνε καμιά αποβολή.:redface:
:whistle: :hmm:
Το σπαστικό είναι να τα πλένεις και να τα σιδερώνεις αλλά που να ξέρουν απ' αυτά οι νέες κοπέλες...
:whistle:
Αν θες να μάθεις, ξέρω να πλένω και να σιδερώνω και να μαγειρεύω και όλες τις δουλειές του σπιτιού τις κάνω, ρώτα και τη μαμά μου.:pfff: Οπότε FAIL. :smoke:

ΧΑΣΑΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι. Με όνομα ^Queen^ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
βαριεμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Αύριο γράφουμε ιστορία:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εμεις γραφουμε ιλιαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Για πείτε κανένα ψου ψου ψου, να τα μάθουμε πιο εύκολα:P

Η περίληψη λέτε να βοηθήσει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ιστορια γραφεις οχι κειμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ναι, όμως εγώ δεν είμαι παπαγάλος:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top