Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γεια σουυυυυυυυ Φοίβηηη. (ρε ετσι δεν προφέρεται το νικ σου στο ελλένικο;; ):redface:

Τι κάνεις;;;;;;;;;:redface:

Χαχα!!! Ναι έτσι γράφεται, αλλά όπως και να με πεις ακούω! :P

Καλά είμαι!!! Βαριέμαι στην δουλειά και διαβάζω ισπανικά! :D
Εσύ; Δεν έχει σχολείο σήμερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι ναι ναι, έχει πέσει πολλή δουλειά όπως πάντα και δεν προλαβαίνεις τίποτα.:whistle:

Όχι δεν έχω, κάνουμε κατάληψη και την έκανα γιατί βαρέθηκα. Σε λίγο λέω να κουρευτώ, ή να πάω για ψώνια, αλλά το σκέφτομαι ακόμα. :/:
Βρήκα άνθρωπο να πω τον πόνο μουυ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι ναι ναι, έχει πέσει πολλή δουλειά όπως πάντα και δεν προλαβαίνεις τίποτα.:whistle:

Όχι δεν έχω, κάνουμε κατάληψη και την έκανα γιατί βαρέθηκα. Σε λίγο λέω να κουρευτώ, ή να πάω για ψώνια, αλλά το σκέφτομαι ακόμα. :/:
Βρήκα άνθρωπο να πω τον πόνο μουυ.:redface:

Ναι ρε γαμώτο άσε! Πολύ δουλειά...!

Αααα τέλειαααα!!!! Πως σκέφτεσαι να τα κάνεις; ΤΙ θέλεις να ψωνίσεις; :D
Έχω κάτι μήνες να πάω για ψώνια! Πφφφ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καημένη. Θα ανυπομονείς να γυρίσεις σπίτι να ξεκουραστείς.:/:

Σκέφτομαι μια κοντή φράτζα, τύπου μακριές αφέλειες, στυφογυριστές, όπως η κοπέλα του αβατάρ και σε μάκρος, θα φύγει μόνο η ψαλίδα, αλλά θα δείξειιιι.:redface:
<-----

Βασικά εγώ ήμουν πριν 2 βδομάδες για ψώνια, αλλά δεν είχα πάρει μπλούζες χειμωνιάτικες μακριές, οπότε ίσως πάρω κάνα 2 γιατί ξεπαγιάσαμε.:redface:
Ε ντάξει ρε, εσύ έχεις την δουλειά. Όσο τρέξιμο και να έχεις, δεν μπορεις να λέιψεις.:/:

Κάνει κρύο βτω ΠΑΛΙ :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καημένη. Θα ανυπομονείς να γυρίσεις σπίτι να ξεκουραστείς.:/:

Σκέφτομαι μια κοντή φράτζα, τύπου μακριές αφέλειες, στυφογυριστές, όπως η κοπέλα του αβατάρ και σε μάκρος, θα φύγει μόνο η ψαλίδα, αλλά θα δείξειιιι.:redface:
<-----

Βασικά εγώ ήμουν πριν 2 βδομάδες για ψώνια, αλλά δεν είχα πάρει μπλούζες χειμωνιάτικες μακριές, οπότε ίσως πάρω κάνα 2 γιατί ξεπαγιάσαμε.:redface:
Ε ντάξει ρε, εσύ έχεις την δουλειά. Όσο τρέξιμο και να έχεις, δεν μπορεις να λείψεις.:/:

Κάνει κρύο βτω ΠΑΛΙ :|

Ναι γυρίζω πτώμα στο σπίτι... μεγάλη κούραση σου λέω... :(

Α ωραία θα γίνουν τα μαλλιά σου! Καλό κούρεμα! :P:D

Ε όχι και κρύο! Μα γιατί το λες αυτό;! :cold:
Το πρωί σκάμε και το βράδυ ξεπαγιάζουμε!

Θέλω καλοκαίριιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΧΑχαχα εγώ όλη μέρα κρυώνω. Πάντα παγωμένη είμαι. :hehe:
Αλλά ΟΧΙ δεν θέλω καλοκαίρι. Προτιμώ χειμώνααααα και κρύο. ♥

...παρά καύσωνας και λιώσιμο από την ζέστη -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΧΑχαχα εγώ όλη μέρα κρυώνω. Πάντα παγωμένη είμαι. :hehe:
Αλλά ΟΧΙ δεν θέλω καλοκαίρι. Προτιμώ χειμώνααααα και κρύο. ♥

...παρά καύσωνας και λιώσιμο από την ζέστη -.-'

Προτιμάς κρύο και χειμώνα, ενώ κρυώνεις; Αυτό είναι μαζοχισμός! :worry::P:P:P
Άμα χιόνιζε θα μου άρεσε και εμένα, αλλά αυτό το κρύο είναι εντελώς σπαστικό! Άσε που το χειμώνα, πρέπει να ντυθείς σα κρεμμύδι, κάνεις πολύ ώρα μέχρι να φορέσεις όλο τον εξοπλισμό και, ω τι θαύμα, ΠΑΛΙ κρυώνεις! :mad:
Άσε που το χειμώνα βρέχει περισσότερο! :down:

Καλοκαίρι και πάλι καλοκαίρι!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χειμώνας και πάλι χειμώνας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και η βροχή με αρέσει.:redface:
Ρε ναι, μου αρέσει επειδή το συγκρίνω με το καλοκαίρι και θυμάμαι όλα τα τραγικά. Ιδρώνεις μόλις κάνεις μπάνιο, ό,τι και να φορέσεις πάλι λιώνεις, δεν μπορείς να βαφτείς καν γιατί μετά γίνεσαι σαν κλόουν, δεν μπορείς να ισιώσεις το μαλλί γιατί εκτός του ότι θα σκάσεις μια ώρα, μετά από λίγο ξανασγουραίνει από την ζέστη και την υγρασία. Κι σα να μην έφταναν όλα αυτά, καίγεσαι από τον ήλιο, δεν μαυρίζεις ποτέ, και τον σεπτέμβρη που είναι όλοι σαν σοκολάτες, εσύ σαν το γάλα της αγελάδας. :pfff:

Ενώ το χειμώνα, κάθεσαι, κάνεις μαλλιά και ζεστένεσαι συγχρόνως, και απολαμβάνεις και ζεστές σοκολάτες, βλέπεις ταινίες αγκαλιά με κουβερτούλα, έχεις και τα χριστούγεννα, φτιάχνεις δέντρο, στολίζεις το σπίτι, μαζεύεστε όλοι μαζί με την οικογένειά σου.

Αχου μωρέ. :redface:


(αλλά οκ σε αυτό με τα ρούχα +φωνώ, είναι σπαστικό να φοράς τόσα ρούχα:/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και η βροχή με αρέσει.:redface:
Ρε ναι, μου αρέσει επειδή το συγκρίνω με το καλοκαίρι και θυμάμαι όλα τα τραγικά. Ιδρώνεις μόλις κάνεις μπάνιο, ό,τι και να φορέσεις πάλι λιώνεις, δεν μπορείς να βαφτείς καν γιατί μετά γίνεσαι σαν κλόουν, δεν μπορείς να ισιώσεις το μαλλί γιατί εκτός του ότι θα σκάσεις μια ώρα, μετά από λίγο ξανασγουραίνει από την ζέστη και την υγρασία. Κι σα να μην έφταναν όλα αυτά, καίγεσαι από τον ήλιο, δεν μαυρίζεις ποτέ, και τον σεπτέμβρη που είναι όλοι σαν σοκολάτες, εσύ σαν το γάλα της αγελάδας. :pfff:

(αλλά οκ σε αυτό με τα ρούχα +φωνώ, είναι σπαστικό να φοράς τόσα ρούχα:/:)

Ντάξει, υπερβάλλεις! :pfff: :P
Η βροχή είναι ωραία μόνο όταν είσαι μέσα στο σπίτι και την παρακολουθείς από το τζάμι! Όταν είσαι έξω όμως, που βρέχει και φυσάει και ανάθεμα αν μπορεί να σταθεί μια ομπρέλα στο επίπεδο της, που πατάς μέσα σε βρομόνερα και λερώνονται το παντελόνι και τα παπούτσια σου! Είναι ωραίος ο χειμώνας τότε; (όχι όχι, εγώ δεν είμαι υπερβολική :P)
Το μαλλί δεν χαλάει με την υγρασία της βροχής;;; Αλλά και πάλι εμένα αυτό δεν με πειράζει πολύ γιατί έχω ίσιο! Ευτυχώς!

Επιπλέον το καλοκαίρι, δεν χρειάζεται να βαφτείς τόσο, όσο το χειμώνα! :D
Είσαι και εσύ δικιά μας ε; Αυτό είναι τελείως σπαστικό! Και να θες να μαυρίσεις, δεν μπορείς, παρά μόνο να πάρεις το κόκκινο του αστακού! Πφφφφ!!!

Ενώ το χειμώνα, κάθεσαι, κάνεις μαλλιά και ζεστένεσαι συγχρόνως, και απολαμβάνεις και ζεστές σοκολάτες, βλέπεις ταινίες αγκαλιά με κουβερτούλα, έχεις και τα χριστούγεννα, φτιάχνεις δέντρο, στολίζεις το σπίτι, μαζεύεστε όλοι μαζί με την οικογένειά σου.

Αχου μωρέ. :redface:
Σε αυτό δεν έχεις άδικο! Είναι ωραία έτσι! :D
Θα πάω να ζήσω στη Νότια Αμερική, να κάνω Χριστούγεννα το καλοκαίρι! :P

Καλοκαίρι vs Χειμώνα το κάναμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ντάξει, υπερβάλλεις! :pfff: :P
Η βροχή είναι ωραία μόνο όταν είσαι μέσα στο σπίτι και την παρακολουθείς από το τζάμι! Όταν είσαι έξω όμως, που βρέχει και φυσάει και ανάθεμα αν μπορεί να σταθεί μια ομπρέλα στο επίπεδο της, που πατάς μέσα σε βρομόνερα και λερώνονται το παντελόνι και τα παπούτσια σου! Είναι ωραίος ο χειμώνας τότε; (όχι όχι, εγώ δεν είμαι υπερβολική :P)
Το μαλλί δεν χαλάει με την υγρασία της βροχής;;; Αλλά και πάλι εμένα αυτό δεν με πειράζει πολύ γιατί έχω ίσιο! Ευτυχώς!

Επιπλέον το καλοκαίρι, δεν χρειάζεται να βαφτείς τόσο, όσο το χειμώνα! :D
Είσαι και εσύ δικιά μας ε; Αυτό είναι τελείως σπαστικό! Και να θες να μαυρίσεις, δεν μπορείς, παρά μόνο να πάρεις το κόκκινο του αστακού! Πφφφφ!!!

Σε αυτό δεν έχεις άδικο! Είναι ωραία έτσι! :D
Θα πάω να ζήσω στη Νότια Αμερική, να κάνω Χριστούγεννα το καλοκαίρι! :P

Καλοκαίρι vs Χειμώνα το κάναμε! :P

Όχι δεν υπερβάλω καθόλου. Όλα έτσι γίνονται, τουλάχιστον σε μένα, φημίζομαι και για την γκαντεμιά μου.:redface:
Και ναι! Δεν έχω πρόβλημα να βρέχομαι, γιατί πάντα θα σε περιμένει ένα ζεστό σπιτάκι. Και βασικά ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ είτε μέσα στο σπίτι είμαι, είτε έξω. Δε με χαλάει.:redface:
Το μαλλί ναι, και το χειμώνα σγουραίνει, αλλά τουλάχιστον δεν κολλάει πάνω σου από την ζέστη :pfff:
Ναι κι εγώ μόνο το κόκκινο αποκτώ -.-''
Μεγάλη γκαντέμω σου λέω.
Να πας στην Αυστραλία που είναι και κοντά, έχει και καρχαρίες.:redface:
Θα καλοπεράσεις.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι δεν υπερβάλω καθόλου. Όλα έτσι γίνονται, τουλάχιστον σε μένα, φημίζομαι και για την γκαντεμιά μου.:redface:
Και ναι! Δεν έχω πρόβλημα να βρέχομαι, γιατί πάντα θα σε περιμένει ένα ζεστό σπιτάκι. Και βασικά ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ είτε μέσα στο σπίτι είμαι, είτε έξω. Δε με χαλάει.:redface:
Το μαλλί ναι, και το χειμώνα σγουραίνει, αλλά τουλάχιστον δεν κολλάει πάνω σου από την ζέστη :pfff:
Ναι κι εγώ μόνο το κόκκινο αποκτώ -.-''
Μεγάλη γκαντέμω σου λέω.
Να πας στην Αυστραλία που είναι και κοντά, έχει και καρχαρίες.:redface:
Θα καλοπεράσεις.:D

Ότι και να λες τίποτα δεν συγκρίνεται με το καλοκαιράκι! :pfff: :P:P:P

Ωραίοι οι καρχαρίες δεν λέω, αλλά τι να σου πει μια Αυστραλία μπροστά στην America Latina; :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όντως. Καλύτερα Αμέρικα, αλλά θα είσαι σαν το γάλα μες στη μύγα ρε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όντως. Καλύτερα Αμέρικα, αλλά θα είσαι σαν το γάλα μες στη μύγα ρε.:/:

Θα είμαι το εξωτικό στοιχείο! :P
Μες στην σοκολάτα θα είμαι, όχι μες στο γάλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι, εσύ θα είσαι το γάλα μέσα στις μύγες. :pfff:
Σοκολάτα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι, εσύ θα είσαι το γάλα μέσα στις μύγες. :pfff:
Σοκολάτα :'(

Αχαχα!!! Δεν το πρόσεξα έτσι όπως το έγραψες! Ότι θέλω διαβάζω! :P
Και πάλι προτιμώ να είμαι το γάλα μες στην σοκολάτα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Για να γίνετε μους σοκολάτας ε;;;:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Και η βροχή με αρέσει.:redface:
Ρε ναι, μου αρέσει επειδή το συγκρίνω με το καλοκαίρι και θυμάμαι όλα τα τραγικά. Ιδρώνεις μόλις κάνεις μπάνιο, ό,τι και να φορέσεις πάλι λιώνεις, δεν μπορείς να βαφτείς καν γιατί μετά γίνεσαι σαν κλόουν, δεν μπορείς να ισιώσεις το μαλλί γιατί εκτός του ότι θα σκάσεις μια ώρα, μετά από λίγο ξανασγουραίνει από την ζέστη και την υγρασία. Κι σα να μην έφταναν όλα αυτά, καίγεσαι από τον ήλιο, δεν μαυρίζεις ποτέ, και τον σεπτέμβρη που είναι όλοι σαν σοκολάτες, εσύ σαν το γάλα της αγελάδας. :pfff:
ααα, ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα δλδ. Γιατι νομισα στην αρχη οτι κατι πηγαινε στραβα με το Καλοκαιρακι..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top