Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είμαι πάρα πολύ καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: Θέλω να ξαναπάω Γαλλία αλλά τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα!!!!!


Εσύ;

Μπράβο καμάρι μου, θα ξαναπάς θα δείς, πάντα υπάρχει η δέυτερη φορά:clapup::clapup::clapup: θέλουμε φώτο κανόνισε την πορεία σου:P

Εγώ καλά, μια χαρά, μόλις πρίν 10 λεπτά προσλάβανε τον άντρα μου στο αεροδρόμειο:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ καλά, μια χαρά, μόλις πρίν 10 λεπτά προσλάβανε τον άντρα μου στο αεροδρόμειο:clapup::clapup::clapup:
Τέλεια!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όταν κερδίσουμε το λαχείο θα σε πάω για ένα μήνα ρε.:P:P


Αυτό είναι και δημόσια υπόσχεση!!! Τώρα σε έχω στο χέρι!!!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια!!!! Τι κάνετε;;;

Ποιος πήγε Παρίσι;; Θέλω κι εγώ... :( Θέλω να πάω ένα ταξιδάκι :cry_x::cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπράβο καμάρι μου, θα ξαναπάς θα δείς, πάντα υπάρχει η δέυτερη φορά:clapup::clapup::clapup: θέλουμε φώτο κανόνισε την πορεία σου:P

Η τρίτη θες να πεις! :P Φώτο; Τώρα μου βάζεις δύσκολα! Κάτι θα προσπαθήσω να κάνω! :P

Εγώ καλά, μια χαρά, μόλις πρίν 10 λεπτά προσλάβανε τον άντρα μου στο αεροδρόμειο:clapup::clapup::clapup:

Συγχαρητήριααααα!!!!!!!! Μπράβοοοοοοοοοοοο!!!!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα παιδάκια!!!! Τι κάνετε;;;

Ποιος πήγε Παρίσι;; Θέλω κι εγώ... :( Θέλω να πάω ένα ταξιδάκι :cry_x::cry_x::cry_x:


Καλημέρα και σε εσένα! Καλά είμαστε! :)

Εγώ πήγα Γαλλία αλλά όχι Παρίσι!!! Κανονισέ το! Ποτέ δεν είναι αργα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπράβο καμάρι μου, θα ξαναπάς θα δείς, πάντα υπάρχει η δέυτερη φορά:clapup::clapup::clapup: θέλουμε φώτο κανόνισε την πορεία σου:P

Η τρίτη θες να πεις! :P Φώτο; Τώρα μου βάζεις δύσκολα! Κάτι θα προσπαθήσω να κάνω! :P
Γι αυτό υπάρχει ο Bill.Πουλάω φωτογραφίες.:shifty::P
(Άμα έχεις κανενα καλό τοπίο χωρίς καμιά ξανθιά μέσα στείλε μου την.:P)

Αυτό είναι και δημόσια υπόσχεση!!! Τώρα σε έχω στο χέρι!!!! :P:P:P:P
Μωρέ ας κερδίσουμε το λαχείο και το γύρω της Ευρώπης θα σε πάω.(και μετά από ένα χρόνο θα ξανάρθω να σε φέρω πίσω.:bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γι αυτό υπάρχει ο Bill.Πουλάω φωτογραφίες.:shifty::P
(Άμα έχεις κανενα καλό τοπίο χωρίς καμιά ξανθιά μέσα στείλε μου την.:P)

Χμμμ, τώρα που το σκέφτομαι σε όλες τις φωτογραφίες έχω μια ξανθιά μέσα! Άμαν, όλο μες στην μέση έμπαινε! :P


Μωρέ ας κερδίσουμε το λαχείο και το γύρω της Ευρώπης θα σε πάω.(και μετά από ένα χρόνο θα ξανάρθω να σε φέρω πίσω.:bleh:)

Έτσι μου αρέσει περισσότερο! Δώσε μου εσύ τα λεφτά και άφησε με να περιπλανιέμαι στην Ευρώπη χρόνια ολόκληρα, όχι μόνο ένα!!! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Είσαι από τις ελάχιστες περιπτώσεις που καλύτερα να σε ντύνουν και να σε ταΐζουν παρά να σε βολτάρουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημέρα και σε εσένα! Καλά είμαστε! :)

Εγώ πήγα Γαλλία αλλά όχι Παρίσι!!! Κανονισέ το! Ποτέ δεν είναι αργα! ;)

Δεν έχω παρέα. Όλοι έχουν δουλειές (ή δεν μπορούν για άλλους λόγους:mad:)

Μάνια, πολύ χάρηκα για τον άντρα σου :D Ευκαιρία να πηγαίνεις και ταξιδάκια ή να του λες να σου παίρνει πράγματα από το duty free. Δεν μπορεί, θα έχει πρόσβαση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είσαι από τις ελάχιστες περιπτώσεις που καλύτερα να σε ντύνουν και να σε ταΐζουν παρά να σε βολτάρουν :P


Χαχαχα!!! Για το πρώτο σίγουρα για το δεύτερο δεν είμαι και τόσο σίγουρη! :P

@ fielda: σε καταλαβαίνω! Αν δεν είχα αυτή την φίλη erasmus δεν θα είχα πάει πουθενά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Καλημέρα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρα Valder!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν έχω παρέα. Όλοι έχουν δουλειές (ή δεν μπορούν για άλλους λόγους:mad:)

Μάνια, πολύ χάρηκα για τον άντρα σου :D Ευκαιρία να πηγαίνεις και ταξιδάκια ή να του λες να σου παίρνει πράγματα από το duty free. Δεν μπορεί, θα έχει πρόσβαση :clapup:

Είναι υπέυθυνός αεροδιαδρόμου, για μια ξένη εταιρεία, θα είναι ο ελεκτής για που θα πάνε οι βαλίτσες, θα συνενωείτε με τον πύργο και το αεροπλάνο και το προσωπικό του αεροπλάνου, επιτελους θα κάνει το όνειρο του πραγματικότητα, πάντα σταματάει έξω απο το αεροδρόμιο για να χαζέψει αεροπλάνα, τώρα θα τα βαρεθεί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Damn! These beats are so f-r-e-s-h! Ssssssnap!"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Καλά ε, τα Βίστα μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Κλείνω χτες το πισί με 367 GB ελεύθερου χώρου και σήμερα βλέπω 363. Μετράω τα GB τα κατειλλημένα, βγαίνουν 13. Το partition είναι 390! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΙΓΑ ΟΕΟ;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ειχαν τα νευρα τους, πηραν τα χαπια τους και ενα ταξι για να την κανουν!:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,039 μηνύματα.
Ειχαν τα νευρα τους, πηραν τα χαπια τους και ενα ταξι για να την κανουν!:whistle::P

Ρε Νεράιδα, για τ' όνομα της Παναγίας...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ασ' τα αυτά Βαλού!!!! Κάτι τους έκανες και τρόμαξαν!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε Νεράιδα, για τ' όνομα της Παναγίας...:mad:

Ελα ρε..αφου με ξερεις..ειμαι πειραχτηρι..!!!:redface:
Ασε τα θεια ησυχα και πιασε τπτ αλλο!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top