Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι κάνεις καλή μου?:)


Καλα είχα γενική στο γραφείο σήμερα και τελείωσα στις 12:30 εσύ πώς πάς;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σίμπη, στους άλλους δεν μιλάω:P

Δεν θα πιστέψεις πιό τραγούδι έπαιζε στον σταθμό:worry: το last christhmas:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Ααα καλαααααα........επίκαιρο, πολύ επίκαιρο!!!:hehe::hehe::hehe:

Οι δρόμοι είναι πήχτρα!Χαιρετώ από γουδί!!

Όντως πήχτρα.....σήμερα είναι χειρότερα από ποτέ! Βλέπω να τρώω ξύλο, έτσι όπως βρίζω στο δρόμο!!!:redface:

Ε για 2 ώρες, είναι και προτελευταία μέρα, δε γα...ται, ίσως πάω αύριο, να πάρω και κανα βιβλιαράκι να διαβάσω για την εξεταστική μου. Το ότι δεν πάω την τελευταία βδομάδα, δεν σημαίνει πως δεν είμαι επιμελής ή οτι δεν τα παω -αρκετά- καλά! Το πτυχίο με κοιτάει απειλητικά και το θέλω λυσσασμένα!!:D

Κατα τ' άλλα έγινα μια χαρά, έφυγε το αψούλιν, το γκουχίτσιους και το σνιφ σνιφ και δεν έχω ίχνος κρυώματος. Μπορούμε δηλαδή άνετα να κάνουμε αγκαλίτσες, φιλάκια και μπόλικα χαδάκια!:D

Μου έλειψες!:(:redface:

Μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα......δικαιολογίες...... :tongue:.....:P:P. Που είσαι συ, που χάθηκες τον τελευταίο καιρό;;;; Μήπως, λέω μήπως με απατάς κατ' εξακολούθηση;;;;;:sly: ....γιατί αν είναι έτσι τότε ετοιμάσου για .....:mastigio...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλα είχα γενική στο γραφείο σήμερα και τελείωσα στις 12:30 εσύ πώς πάς;:)

Ντάξει, η αλήθεια είναι πως θα μπορούσα να είμαι και καλύτερα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ντάξει, η αλήθεια είναι πως θα μπορούσα να είμαι και καλύτερα!:P

Το πόδι; πώς πάει;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδία νεολαία του αύριο και αύρα της γης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ντάξει, η αλήθεια είναι πως θα μπορούσα να είμαι και καλύτερα!:P

Ηρώ μου περαστικά :ermm:.....πονάει πολύ;;;; είναι γύψος ή νάρθηκας;;; Πως τσακίστηκες;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Όχι που δε θα σ' άρεσε!:D

Μπλα, μπλα, μπλα, μπλα, μπλα......δικαιολογίες...... :tongue:.....:P:P. Που είσαι συ, που χάθηκες τον τελευταίο καιρό;;;; Μήπως, λέω μήπως με απατάς κατ' εξακολούθηση;;;;;:sly: ....γιατί αν είναι έτσι τότε ετοιμάσου για .....:mastigio...:P:P

ΠΟΤΕ! Μόνο με την Ηρώ σε απάτησα για ένα μήνα. Πειράζει;:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το πόδι; πώς πάει;:)

Ηρώ μου περαστικά :ermm:.....πονάει πολύ;;;; είναι γύψος ή νάρθηκας;;; Πως τσακίστηκες;;;:hmm:

Γύψος είναι.. και με δυσκολεύει πολύ σε οτιδήποτε.:worry:
Έπεσα απ το πατάρι. Ναι, πες το, μη φοβάσαι, είμαι ηλίθια το ξέρω!:D
Ευχαριστώ ciby!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Γύψος είναι.. και με δυσκολεύει πολύ σε οτιδήποτε.:worry:
Έπεσα απ το πατάρι. Ναι, πες το, μη φοβάσαι, είμαι ηλίθια το ξέρω!:D
Ευχαριστώ ciby!:)

Εγώ έμεινα στο ότι θα πήγαινες γιατρό, δεν ήξερα για τον γ'ύψο:(

Περαστικά σου καρδιά μου, κάνε υπομονή θα περάσει και αυτό:kissing::console::console::console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ΠΟΤΕ! Μόνο με την Ηρώ σε απάτησα για ένα μήνα. Πειράζει;:redface::P

:pfff: .........:pfff:.........:pfff:

Γύψος είναι.. και με δυσκολεύει πολύ σε οτιδήποτε.:worry:
Έπεσα απ το πατάρι. Ναι, πες το, μη φοβάσαι, είμαι ηλίθια το ξέρω!:D
Ευχαριστώ ciby!:)

Γιατί καλέ;;; επειδή έπεσες από το πατάρι; Άμα ήξερες από που πέφτω εγώ κι επιμένω ν' ανεβαίνω θα καταλάβαινες τι σημαίνει ηλιθιότητα!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
νεολαία του αύριο και αύρα της γης

Γουάτ γιου ντρίνκινγκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μια μελαχρινή με πράσινο ή μπλε μάτι στο συνάδελφο στο τέσσερα παρακαλώ! Και γρήγορα!!! :P:P:P


Ασε τις μελαχρινες και φερε τις παντοφλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο αυτό το συνάχι :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ασε τις μελαχρινες και φερε τις παντοφλες :P


Τις παντόφλες; Billako μάλλον κάποιος δεν σου τα είπε σωστά! Να πας να τις φέρεις μόνος σου! :mad::P:P:P

Δεν αντέχω άλλο αυτό το συνάχι :( :(


Περαστικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν αντέχω άλλο αυτό το συνάχι :( :(

Τα φατσάκια από τον Iceweasel (αντίστοιχος του Firefox στο Sidux) φαίνονται πολύ πιό γαμάτα σε σχέση με τα βίστα!:clapup:

Περαστικά πάντως!:worry:


Ρεμπεσκέ ποιό είναι το αναφτήρι στην υπογραφή σου;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τις παντόφλες; Billako μάλλον κάποιος δεν σου τα είπε σωστά! Να πας να τις φέρεις μόνο σου! :mad::P:P:P

Πφφ,γυναικες.:P:P


Περαστικά Λία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Γεια σας!!!
Τι κανουμε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top