Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Επειδή Youki μου αυτό αναφέρεται σε ΄μενα..

εγώ να σου πω το άλλο.. και αν σήμερα επιμένουν οι δολοφόνοι τόσο πολύ να βγει ο Λοριεν, απλά και μόνο για να μη φανεί η ιδιότητά του;

Έλεος, όλο αυτό γύρω από τον Λόριεν κάθε φορά. Με κούρασε.

Εντιτ: εγώ πάντως το ξεκαθάρισα, αύριο θα ψηφίσω Λοριεν, αν δεν αλλάξει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ δεν αναφερθηκα σε σενα...αναφερθηκα στους δολοφόνους. Αλλά είναι κι αυτή η π@τανα η μυγα στη μεση βλέπεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ δεν αναφερθηκα σε σενα...αναφερθηκα στους δολοφόνους. Αλλά είναι κι αυτή η π@τανα η μυγα στη μεση βλέπεις. ;)

Ρεεεεε.. θα μας τρελάνεις!
Γιατί παίζεις με τις λέξεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εμένα πάντως με ζαλίσατε :P

[και επίσης ... u know... cool :D 8) ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εχετε μπλεξει τα ποστ στα οποια αναφερεστε!!!!
να κανετε παραθεσεις καλε να μην μπερδευεστε....

Λεπον...επειδη εγω δε ξερω εαν θα μπορεσω να μπω μεχρι τις 8...
Ξεκαθαριζω οτι θελω να ψηφισω καποιον που θεωρω επικινδυνο...και Νο1 για μενα ειναι ο Φαντασμενος.....
Πλεον μετα το ποστ της Γιουκι που ειχε ενα αδιαμφισβητητο επιχειρημα (αυτο με τη Λορελαι) υπερ της ψηφου για Λορυ, εχω προβληματιστει....

Εαν πατε για Λορυ θα αλλαξω την ψηφο μου...διαφορετικα θα συνεχισω με Φαντασμενο....

Για πειτε....τι θα κανετε ..για να την κανω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Θεωρώ πως δε θα έκανε κάτι τέτοιο η Λορελάι από τη στιγμή που τον κατηγορούσαν όλοι σχεδόν. Τακτική των δολοφόνων είναι απλά να δίνουν άλλη μία σε κείνον που κατηγορείται και όχι να τον σώσουν άμεσα, γιατί τους καρφώνει.:)

Η Λορελάι καρφώθηκε από την εμμονή της στον φαντάγκο, όχι λόγω της υπεράσπισης του Λόριεν.
Δε θα έπαιζε τόσο χάλια. :worry:

Εγώ αν δω πως φεύγει ο Λοριεν, θα γυρίσω την ψήφο μου προς φαντασμένο. Έχω σκάσει και θέλω να δω τι είναι αυτος ο Λόριεν επιτέλους!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πήγα να φάω και σας βρίσκω να ψάχνετε μύγες. Μύγα είναι στο άβατάρ σου Ηρούλι???
Γιατί αν έχει μύγα η Ηρώ, μόνο αυτή μπορεί να'ναι.


Ο fantasmenos για μένα παραμένει πολύ πιο ύποπτος από κάθε άλλον. Και τον ψηφίζω ακριβώς γι'αυτό. Επειδή όσο πιο νωρίς βγάλουμε τους δολοφόνους, τόσο το καλύτερο. Δεν ξέρω τι γίνεται με τον Lorien, αλλά για να ξεκαθαρίσουν κάποια πράγματα θα τον ψηφίσω αύριο [Να δούμε τι είναι κάποια στιγμή τελικά].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αννούλα : Nininaou
  2. Bill_Slayer : Lorien
  3. fantasmenos : Niyia
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Niyia
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Niyia
  8. Lorien : Κακή Επιρροή
  9. Neraida :fantasmenos
  10. nina21 : fantasmenos
  11. Nininaou : fantasmenos
  12. Niyia :
  13. papas : fantasmenos
  14. shaman :
  15. Vkey :
  16. Youki : Lorien
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
fantasmenos 4
Niyia 3
Lorien 3
Κακή Επιρροή 1
Nininaou 1



Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης


Απουσίες
Niyia 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



Υπενθυμίζω ότι σήμερα Τρίτη, μάθατε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελως παντων...κλειδωνω την ψηφο μου στο Φαντασμενο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ωπα....για να μην παρεξηγιόμαστε...δεν είχα καν προσεξει ότι το άβαταρ της Ηρώς είχε μύγα. Οταν είπα "είναι και η π@τανα η μυγα στη μεση", αναφερομουν στο "οποιος εχει τη μυγα μυγιάζεται"!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ωπα....για να μην παρεξηγιόμαστε...δεν είχα καν προσεξει ότι το άβαταρ της Ηρώς είχε μύγα. Οταν είπα "είναι και η π@τανα η μυγα στη μεση", αναφερομουν στο "οποιος εχει τη μυγα μυγιάζεται"!!!

Το κατάλαβα!
Καρδούλα έχει στο άβαταρ.
Απλά εννοώ ότι η μόνη μύγα που θα μπορούσε να'χει θα ήταν αυτή.
(Αν ήταν μύγα η καρδούλα, που δεν είναι...)

Και όχι κάποια άλλη δολοφονόμυγα ή ιεροδουλόμυγα ή τσε τσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωπα....για να μην παρεξηγιόμαστε...δεν είχα καν προσεξει ότι το άβαταρ της Ηρώς είχε μύγα. Οταν είπα "είναι και η π@τανα η μυγα στη μεση", αναφερομουν στο "οποιος εχει τη μυγα μυγιάζεται"!!!

:pfff:


:laugh::laugh:

Δεν παρεξηγηθήκαμε Youki μου, κατάλαβα τι ήθελες να πεις.:P

Φαίνονται οι πεταλουδίτσες-καρδούλες μου για μύγες; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Φαίνονται οι πεταλουδίτσες μου για μύγες; :(

Άααααα...

Δε λέμε για τις πεταλουδίτσες.
Για το μικρό μαύρο πραγματάκι που πετάγεται στο άβαταρ.
Καρδούλα είναι, αλλά μοιάζει με μύγα.

έντιτ. Η καρδούλα η συγκεκριμένη φαίνεται...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Το διόρθωσα στο παραπάνω ποστ.. :P:P

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Χαίρομαι που δεν παρεξηγηθηκαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Lorien.... :kissing:
όποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ενδιαφέρεται για τα περασμένα παιχνίδια και κατά πόσο ήσουν κουκουρούκου μπορεί να τα βρει... υπάρχουν όλα :)
Ακριβως, τι μας το λες καμαρωτά-καμαρωτα καλέ ; Αφου αν το κανει θα δει οτι πολλες φορες ψηφιζω ετσι,αν οχι ολες ;)

σκατά, μου χάλασε πολύ ο συλλογισμός και το πινακάκι μου τώρα με αυτό το σκεπτικό :P
Φαντασου πόσο επιπόλαια τα φτιαχνεις !...ή μηπως οχι ; :whistle:

Ρε τον καημενο τον Λοριεν...!!!
Εχεις και εσυ μια επιμονη!!!!!! Αν παντως, οποια στιγμη και να γινει, βρεθει ο Λοριεν σκατοδολοφονος, θα υποκλιθωωωωωω στο ενστικτο σου!!!!:)
Σε παρακαλώ.Και δολοφονος να ημουν, δε θα ημουν σκατοδολοφονος, αλλά ενας συμπαθεστατος "καθαριστης" που βγαζω τιμια το ψωμί μου και παω και εκκλησια καθε Κυριακη!

Τελικά ψηφίζω Lorien,όπως και στον πρώτο γύρο.;)
ΚΕ ; δε σε βλεπω να επιτιθεσαι σε αυτην την εξισου ακυρη αιτιολογηση..:whistle:

ο Lorien ΔΕΝ είναι πολίτης.-
Οντως...δεν εχουμε καμια σχεση με Κωνσταντινουπολη :P



Ενδιαφερουσα εγκυκλοπεδικη πληροφορια ! : ....αν εξαιρεσουμε οοοοολες τις λιστες ..και αν εξαιρεσουμε οοοολα τα quotes....το ονομά μου εχει αναφερθει 75 φορες ! :blink: ....

....πανω απο τις μισες, δηλαδη 38 φορες ! αποκλειστικά απο τα χερακια της ΚΕ ! :confused::hmm::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πάντως δεν βλέπω να αντικρούεις τα επιχειρήματα βάση των οποίων σε κατηγορούμε κάποιοι....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Θεωρώ πως δε θα έκανε κάτι τέτοιο η Λορελάι από τη στιγμή που τον κατηγορούσαν όλοι σχεδόν. Τακτική των δολοφόνων είναι απλά να δίνουν άλλη μία σε κείνον που κατηγορείται και όχι να τον σώσουν άμεσα, γιατί τους καρφώνει.:)
και τότε γιατί δεν τον ψήφισε κι όλας βρε Ηρώ μου?
με την ελπίδα ότι ΙΣΩΣ τον πάρει μαζί της στο βούρκο? σου κάνει λογικό εσένα τώρα αυτό δλδ?
την ώρα που θα πρέπει να σώσει το τομάρι της, η Lorelai είναι τόσο αλτρουίστρια που το μόνο που τη νοιάζει αντί να σωθεί είναι να πάρει στο λαιμό της έναν πολίτη?
εμένα αυτό δε μου κάνει σε λογική
αλλά τέλος πάντων, ευτυχώς έχουμε καταλήξει στο ότι αύριο θα ψηφίσουμε Lorien καλώς εχόντων των πραγμάτων και εκεί θα φανεί πόσα απίδια βάζει ο σάκος για τον καθένα μας



Φαίνονται οι πεταλουδίτσες-καρδούλες μου για μύγες; :(
σορρυ, αλλά ναι :P


Πάντως δεν βλέπω να αντικρούεις τα επιχειρήματα βάση των οποίων σε κατηγορούμε κάποιοι....:whistle:
το μόνο που τον νοιάζει είναι που τον κατηγορώ εγώ η ιερόδουλη :P


Lorien... εγώ ως αθώα πολίτης, για να βοηθήσω τους συμπολίτες μου, δέχομαι να με βγάλουν αύριο... εσύ? :lol: άστο... μην πεις τπτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τον ελευθερο χρονο σου, καις και μαγισσες ; :P

Πάντως δεν βλέπω να αντικρούεις τα επιχειρήματα βάση των οποίων σε κατηγορούμε κάποιοι....:whistle:
Tα ποια ; Oh come now...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Να ΄το και το άλλο δολοφονάκι.. :P

ρίξτε άλλη μία ματιά!

Με τη διαφορά πως στη θέση του fantasmenos για ιερόδουλη πλέον έχω την ΚουΕ και στη θέση της ΚουΕ για δολοφόνο τον fantasmenos

:D

εσυ τωρα με ποια λογικη τον ψηφιζεις??
Της ΚΕ?:hmm:
Τον ψηφίζω με τη λογική.Έκανα μια εκτίμηση στον 1ο γύρο ότι ούτως ή άλλως θα βγάζαμε κάποιο δολοφόνο αφού η Lorelai δεν ψήφισε το Lorien μήπως και μείνει στο παιχνίδι.;)Εμένα αυτό μου φαίνεται ύποπτο.Αλλά τώρα που είδα ότι δε μαθαίνουμε την ιδιότητα αυτού που θα αποχωρήσει,δεν ξέρω αν θα ψηφίσω Lorien καθώς άμα το βγάλουμε δε θα μας ωφελήσει.Προς το παρόν ψηφίζω lorien.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top